Zostaň s nami v kontakte: Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Ferdo Mravec

Kde a kedy ?
Ferdo Mravec

Réžia: Jakub Nvota, hudba: Andrej Kalinka, scéna a kostýmy: Lucia Šedivá, hrajú: Ferdo Mravec -Juraj Ďuriš, Truhlík - Martin Šalacha, Lienka - Kristína Turjanová, Lúčny koník - Roman Poláčik, Slimák - Martin Nahálka, Cvrček - Peter Oszlík, Ploštica - Renáta Ryníková, Chrobáčica - Alena Pajtinková, Chrobák - Juraj Hrčka, Chrobáčisko - Marián Viskup 

Popis

Kto by nepoznal dobrodruha Ferda? Odvážneho mravca, ktorý opustil mravenisko a vybral sa v ústrety nebezpečenstvám sveta! Zažil prvú lásku i prvé sklamanie! Musel čeliť nebezpečenstvám, ktoré naňho číhali na celkom obyčajnej lúke! 
Okrem Ferda zľudoveli aj ostatné postavičky Sekorovej svetoznámej knihy - smiešny všadebol a vševed Truhlík, stále namosúrený slimák či krásna, ale krutá a povrchná lienka.

Čaká vás veľký výlet do sveta chrobáčikov, v ktorom je aj malá šálka veľká ako kostolná veža a vyšplhať sa na púpavu predstavuje pre chrobáka veľké akrobatické číslo.

Úsmevné dobrodružstvá Ferda Mravca sú určené pre našich najmenších divákov a ich rodičov, ktorí sa aspoň na chvíľu chcú vrátiť do detstva.

Najbližšie môžete vidieť

Dátum Mesto/obec Miesto predstavenia
16.5.2017 11:30 (utorok) Nitra Divadlo Andreja Bagara

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

Szidi Tobias & Band

Szidi Tobias - krst nového 2 CD Sedmolásky

Koncert speváčky a herečky spojený s krstom

Koncert

Povolanie pápež

Povolanie pápež

Pôvodný slovenský muzikál

Divadlo