Zostaň s nami v kontakte: Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Carpet Cabinet

Kde a kedy ?
Carpet Cabinet

Členovia: Matej Štefík – drums, Robin Hádr – bass, Matej Minďaš – guitar, Martin Kryštof – keys, Petr Smékal - tenor sax, Vojtěch Palisa - alt sax, Jan Kozelek - trumpet

Popis

Carpet Cabinet je slovensko-česká hudobná formácia. Vznikla v roku 2013. Kombinuje prvky Funky, House-u, Hip-Hopu, Soulu, R´n´B a elektronickej hudby. Kapela je známa svojimi energickými a dynamickými koncertmi, na ktorých sa plynule prelievajú tanečné rytmy s ťahavými hip-hopovými linkami vďaka čomu vzniká originálna a inovatívna hudba. Zoskupenie zaznamenalo veľký úspech v Demovnici rádia FM a nedávno vyhrali cenu Live performance v súťaži Jazz StartUp. Carpet Cabinet radi k spoluprácujú s rôznymi hosťujúcimi umelcami, z ktorých bola najvýraznejšou jazz-soulová speváčka Sisa Fehérová, speváčka/raperka Ashley Sarah Abrman a aktuálne spolupracuje s MCm a beatboxerom Jenom Hovorkom.
 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

ROZPRÁVKOVÉ CESTY

Rozprávkové cesty

Jedinečná expozícia siedmich rozprávkových scenérií, obsahujúcich rozprávkové dopravné prostriedky v životnej veľkosti. Prvýkrát na Slovensku!

Výstavy

Klammova vojna

Klammova vojna

Strhujúca súčasná monodráma, ktorá si berie na mušku nie len vzťah učiteľa k žiakom, ale aj celé školstvo.

Divadlo