Zostaň s nami v kontakte: Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

7. ročník celoslovenského zrazu otužilcov

Kde a kedy ?
Zraz otužilcov

Akcia 15. 1. od 13.30 h na Veľkej Hangócke v mestskom parku, pripravuje OZ Ľadové medvede spod Zobora spolu, mestom, Slovenským rybárskym zväzom v Nitre a ďalšími partnermi.  

Popis

Akciu bude moderovať speváčka a muzikantka Dominika Titková, do spevu a tanca bude návštevníkom hrať kapela Do lesa a z lesa von. V úvode akcie odznejú rozhovory s nitrianskymi otužilcami, ktorí sa zúčastnili majstrovstiev sveta v zimnom plávaní na Sibíri. Ani v 7. ročníku nebude celoslovenskému zrazu otužilcov chýbať charitatívny rozmer. Opäť podporia malú Sabinku Fajnorovú zo Starej Turej, ktorá od narodenia trpí hypotoniou - zníženým svalovým napätím. Spôsob pomoci bude rovnaký ako počas predchádzajúceho zrazu.  Ľudia budú môcť opäť priniesť vrchnáčiky z plastovych fliaš - buď do PKO alebo k jazeru, či priamo finančne prispieť na Sabinkinu liečbu. Podporia ju tiež kúpou medoviny či medovníkových srdiečok. 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasanitra.sk

Odporúčame

Z rúčky dorúčky

Z rúčky do rúčky

Typická dverová komédia

Divadlo

ROZPRÁVKOVÉ CESTY

Rozprávkové cesty

Jedinečná expozícia siedmich rozprávkových scenérií, obsahujúcich rozprávkové dopravné prostriedky v životnej veľkosti. Prvýkrát na Slovensku!

Výstavy