Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom 13. kola je Michal Belan zo Svätoplukova, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 73 - Samuel Mikle, 72 - František Chudý, 71 - René Vincze, Ernest Szombath, atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si odniesol víťaz 12. kola Ľubomír Novota zo Zlatých Moraviec.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 13. kola

Dubnica - Sereď 2:1 1
Levice - Vráble 0:1 2
Gabčíkovo - Topoľčany 4:0 1
ČFK Nitra - Šurany 1:2 2
Jacovce - Chrenová 4:1 1
Kolíňany - Lehota 3:2 1
Jarok - Veča 1:2 2
Vinodol - Čechynce 2:1 1
Martin n/Ž. - Skýcov 2:1 1
Topoľnica - Mostová 0:3 2

Poradie po 13. kole

73 - Samuel Mikle, Klasov

72 - František Chudý, Rišňovce

71 - René Vincze, Šaľa, Ernest Szombath, Nitra

70 - Peter Vašek, Ivanka

69 - Jozef Homola, Hosťovce, Imrich Hrdlica, Báb

68 - Jozef Šercel, Váhovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Mária Sýkorová, Roman Sýkora, Nitra

67 - Karol Ryba, Slavomír Kotrla, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Vincent Hunka, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava

66 - Miroslav Fábry, Miloš Sýkora, Ivan Lauko, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ján Jambor, Rišňovce, Michal Čery, Jelenec, Peter Lukáč, Lehota

65 - Jozef Lenghart, Štefan Zabák, Nitra, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie , Július Benkö, Peter Hipp, Šaľa, Peter Bartoš, N. Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Dušan Kolenčík, Trnovec

64 - Marián Benca, Roman Hradecký, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Emil Dubec, Žikava, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Roman Bilický, Preseľany, Ľubomír Mikula, Lehota, Roman Margetin, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Vrábel, Lužianky, Kristián Krasňanský, N. Sady, Štefan Tóth, Klasov

63 - Ján Bernát, Štefan Matesko, Vlado Krajčovič, Nitra, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Milan Piovarči, Lužianky, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Michaela Benköová, Močenok, Tibor Panyik, Matúškovo, Ján Árgyusi, Neded, Dominika Tóthová, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Mário Slezák, Lukáčovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Lajda, Ivanka, Jozef Kubáň, Alekšince, Janka Gálová, Žirany

62 - Iveta Matejová, František Bojda, Tomáš Drgoňa, Michal Hunka, Jozef Nosian, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Dalibor Greguš, Čab, Boris Lacika, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Andrej Hudec, Čeľadice, Július Miškovič, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Mako, N. Sady, Zara Čekey, Pohranice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Vlček, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Viliam Félis, Vráble, Arpád Balogh, Kolárovo, Ján Kóssi, Čifáre

61 - Ladislav Piška, František Juhás, Štefan Bede, Alexander Mészáros, Igor Drotár, Ľubomír Turňa, Nitra, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Pavel Bachan, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ján Martinek, Simona Révayová, Ján Szöcs, Juraj Csirik, Šaľa, Imrich Valent, Andrejka Božiková, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Palka, Cabaj - Čapor, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ivan Ďurický, František Kóša, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Milan Pagáč, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Čaniga, Dražovce, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Margita Pavelková, Golianovo, Branislav Kišac, N. Sady, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Kupec, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Peter Pecho, Beladice, Peter Eliáš, Lúčnica, Miroslav Kováč, Vráble, Štefan Lipovský, P. Sady, Jaroslav Skačan, Žihárec

60 - Vladimír Kompas, Jaroslav Andrášik, Patrik Andrášik, Marta Nosianová, Nitra, Denis Novota, Eva Lahučká, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Ondriaš, Alojz Jenis, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jaromír Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, Branč, Roman Tkáč, Marián Pauk, Filip Marinov, Rumanová, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Ivan Tóth, H. Kráľová, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Miloš Macala, Gáň, Miloš Remenár, Sereď, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Imrich Struhár, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy, Štefan Dubnička, Váhovce

59 - Štefan Verták, Ivan Minárik, Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Richard Magušín, Jaroslav Lazor, Nitra, Jozef Masár, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Milan Lazan, Pavol Sedliačik, Šaľa, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Cyril Slamka, Jozef Žemba, Rišňovce, Albert Lauro, Čeľadice, Mirka Guzmická, Ivanka, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Štefan Kúsek, Hostie, Magda Čmaradová, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ivan Tóth, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Peter Zahnaš, Lužianky, Ján Hegyi, Jelka, Tibor Tóth, Žihárec, František Imre, Branč

58 - Jozef Svitač, Dávid Said, Lenka Sýkorová, Ivan Kozár, Milan Púčik, Ján Ehrenhold, Viera Lauková, Nitra, Tibor Hamara, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Baťala, Žitavany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Náhlik, N. Sady, Ján Slíž, Beladice, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Scheer, Kolíňany, Zoltán Odráška, Gabriel Galbavý, Zolo Sabo, H. Kráľová, Milan Šlosár, Roman Fuska, Čab, György Jakubecz, H. Saliby, Alojz Rajtár, Stanislav Pacher, Sľažany, Henrieta Fazekašová, Anna Fazekašová, Neded, Martina Hippová, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Tibor Horváth, Komjatice, Albín Tóth, Čakajovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Tomek, Lúčnica, Marián Labai, Štitáre

57 - Peter Kardoš, Pavel Čvirik, Štefan Csampai, Friggo Rondoš, František Dedič, Vladimír Nemšovský, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Marián Mičík, Daruška Horváthová, Nitra, Marián Zlatňanský, Mirko Benček, Zl. Moravce, Peter Zeleňák, Jozef Danada, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Sidónia Boboková, Volkovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Andrej Maťo, Jarok, Bohuš Baják, Lužianky, Katarína Sándorová, Kolíňany, Tibor Šmitala, Čab, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Kozlík, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Mikuláš Pintér, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marek Kováč, Čifáre, Juraj Segíň, Sľažany, Pavol Török, V. Dolina, Alex Lovás, H. Saliby

56 - René Daniš, Jozef Ehrenhold, Pavel Hrnčár, Ján Doboš, Michal Garay, Miriama Ďurinová, Boris Grežo, Nitra, Gabriel Odráška, Marián Titka, Pavol Uher, Šaľa, Milan Kukučka, Žitavany, Rudolf Macho, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Ľudovít Desat, Podhorany, Andrej Mareček, Čab, Štefan Kočiš, Trnovec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Bradáč, Golianovo, Igor Tkáč, Sereď, Ján Kozla, Žirany, Jozef Chovanec, Šurianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Stanislav Debnár, Zbehy, Dušan Gál, Klasov, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž.

55 - Laco Ištokovič, Pavel Búš, Dušan Novorolník, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Ivan Magdolen, Vladimír Depeš, Ladislav Nosian, Dušan Koszorú, Nitra, Jozef Baláž, Marián Móri, Šaľa, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Juraj Valla, V. Zálužie, Adam Nádaský, Lužianky, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Hörik, D. Štitáre, Mário Valky, Šintava, Celestín Berecz, Branč, Eduard Kontár, H. Saliby, Ľudovít Valent, Košúty, Alexandra Gálová, Žirany, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tomáš Švec, Pohranice, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Drahovský, P. Sady

54 - Miroslav Raček, Dušan Letko, Dezider Zaujec, Jarmila Saidová, Ladislav Pindeš, Eduard Szabo, Michal Lauko, Nitra, Peter Lehocký, Jozef Kučera, Pavel Mihálik, Šaľa, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Pavol Králik, Zbehy, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Barát, Topoľčany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Varga, Topoľnica, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Macho, M. Ripňany, Bartolomej Guľka, Branč, Jana Fazekašová, Podhorany, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec

53 - Mária Kóšová, Daniel Tasáry, Ernest Mako, Juraj Hrnčár, Juraj Náhlovský, Ladislav Skalický, Dionýz Pecháček, Miro Račko, Peter Kompas, Nitra, Jozef Sklenár, Tibor Križovič, Timea Mészárosová, Tibor Odráška, Jozef Lenčeš, Juraj Žiačko, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Záhorský, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Kollár, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Michaela Dobišová, Stanislav Packa, Močenok, Milan Roman, Čab, Pavol Pagáč, Ivanka, Vojtech Borka, Trstice, Tomáš Karácsony, Váhovce, Boris Mesároš, Lehota, Ján Lipovský, Báb, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Ľubomír Sako, Kolíňany, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Virág, Zl. Moravce

52 - Ján Hnilica, Pavel Dojčar, Stanislav Billík, Milan Vörös, Erich Schober, Ľuboš Baranec, Ľuboš Mičík, Štefan Dékány, Emília Hudecová, Nitra, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Andel, Vráble, Marek Fábry ml., Šurianky, František Szusztor, V. Cetín, Ladislav Holečka, Ladice, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Otakar Móry, Močenok, František Kausek, Klasov, Róbert Ščepka, Šaľa, Jozef Török, Pata, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Peter Kišac, N. Sady, Robert Lipecký, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Štefan Peťovský, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Matúš Rybanský, Kapince, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n/O., Miroslav Školník, Zl. Moravce

51 - Jozef Hudec ml., Viliam Halla st., Juraj Urban, Miroslava Rosinská, Vlado Lyžičiar, Viliam Halla ml., Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Miroslav Mokráš, Filip Kučera, František Szolík, Peter Jobbágy, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Miro Senneš, Cabaj, Peter Hamerlík, Jelka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marek Sokol, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Vojtech Mesároš, Lehota, Ľudmila Verešová, Július Bradáč, Golianovo, Mária Holečková, Sereď, Július Čmehyl, H. Potôň, Dávid Farár, Neded, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Ján Vaško, Peter König, Ivanka, Jeremiáš Vnuk, Ján Golha, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž.

50 - Jozef Nemeš st., Oľga Szabová, František Benc, Ján Šimun, Anna Billíková, Ján Kmeťo, Andrej Kudamik, Dajana Borovská, Nitra, Adrián Danada, Milan Bekéni, Šaľa, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Jozef Rehuš, Jozef Štefák, Peter Korec, Sebastián Grznár, Rišňovce, Štefan Kopčan, Katka Kišacová, Peter Matulník, N. Sady, Lukáš Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Marián Koreň, Čeľadice, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ľubomír Gyepes, Klasov, Milan Roško, Dyčka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubica Barčáková, Abrahám

49 - František Grom, Jozef Gutai, Ľubomír Rák, Monika Skalická, Stanislav Habáň, Denisa Bakošová, Mária Königová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Anna Duczová, Janka Tóthová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Tomáš Minarovič, Močenok, Michal Hájnik, P. Sady, Anna Szarková, Topoľnica, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Alexander Repta, Branč, Štefan Finta, Jarok, Marek Desat, Podhorany, Martin Kriššák, P. Kesov, Peter Rybanský ml., Kapince

48 - Ľubomír Bartakovič, Marián Barta, Pavol Pavelka, Peter Solčiansky, Ladislav Fazekaš, Pavel König, František Filo, Michal Motúz, Nitra, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Toman, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marián Straňák, H. Kráľová, Eva Ščepková, Šaľa, Jana Gálová, Justína Gálová, Žirany, Miroslava Kobzová, Čechynce, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Peter Rybanský, Kapince, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kováč ml., Čifáre, Peter Obložinský, Branč

47 - František Zelovič, Ľudovít Kováč, Július Németh, Nitra, Ľubomír Králik, Martin Petrovič, Michal Valo, Zl. Moravce, Nathan Udvaros, Roman Uher, Šaľa, Adam Bíro, Čakajovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Kupec, Zbehy, Pavel Kúsek, Žikava, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Miroslav Tonka, Sľažany, Milan Fúska, Branč, Ján Gál, Žirany, Ladislav Szöke, Vráble

46 - Anton Dano, Janka Račková, Janka Čambalová, Lenka Königová, Nitra, Ján Félis, Žitavany, Marián Valla, V. Zálužie, Anton Bapčány, D. Obdokovce, René Scheer, Kolíňany, Jozef Haspra, Topoľčianky, Marián Lovász, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Šaľa, Ladislav Gál, Žirany, Anton Kazáň, Branč, Jozef Kuzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Marcel Tokár, Radek Kováčik, Vráble, Tomáš Fonody, Tehla

45 - Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Imrich Drozdák, Babindol, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Andrej Repta, Branč, Daniel Mako, Čakajovce, Tomáš Levčík, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Staňo, Sľažany, Peter Trungel, Vráble, Helena Šabová, Žitavany

44 - František Hrnčiar st., Ján Hudec, Nitra, Pavol Štefek, V. Dolina, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Marián Kopáčik, Ľuboš Plevka, Šaľa, Jožko Černý, Rumanová, Miroslav Oslanec, Radoslav Bajnek, Vráble

43 - Jozef Kóša, Nitra, Róbert Sedlák, Michal Bachratý, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Július Galo, D. Krškany

42 - Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Jozef Kutak, Jarok, Filip Guzmický, Ivanka, Roman Harčár, Filip Udvaros, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Daniel Ivančík, Čakajovce, Pavol Ďurina, Nitra, Marek Kováčik, V. Zálužie, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ladislav Varga, Topoľnica

41 - Milan Petráš, Ivor Vinohradský, Ján Barát, Miroslav Lieskovský, Nitra, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Anton Barčák, Abrahám, František Švihorík, P. Sady, Lukáš Guniš, Preseľany

40 - Štefan Zeman, Jelenec, Anton Adamec, H. Lefantovce, František Finta, Kolíňany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vlado Matušica, Nitra, Július Žitňák, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Zima, Vráble, Peter Ryban, Nit. Streda
39 - Emil Rusnák, Beladice, Ján Bedeč, H. Saliby, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Babóti, Vlčany, Roman Vrábel, Ivanka
38 - Patrik Londák, František Kunkel, Zl. Moravce, Eugen Németh, Ján Pacher, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, Zsolt Király, Č. Voda, Miroslav Ďuriač, Hostie, Peter Svitač, Telince, Ján Babčan, Zbehy
37 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Eva Daniová, Čeľadice, Jozef Hudec st., Rado Vágai, Nitra, Martin Šebesta, Bratislava
36 - Vladimír Móri, Šaľa, Katka Macháčová, Rišňovce, Gitka Letková, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo
35 - Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Dalibor Bradáč, Golianovo
34 - Ivan Chrenák, Nitra
33 - Peter Odráška, H. Kráľová, Igor Galovič, Milada Dojčarová, Nitra, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce
32 - Peter Bodi, Zbehy, Tomáš Veverka, P. Kesov
31 - Ján Antal, Tomáš Krajčovič, Ján Palka, Nitra
30 - Pavel Babiak, Žitavany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Ondrej Kišac, N. Sady, Mária Kováčová, Vráble
29 - Jozef Repa, Prílepy, Michal Lenický, Lukáš Schober, Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce, Marek Andel, Vráble, Kazimír Sýkora, Jarok, Stanislav Vilina, Lukáčovce
28 - Pavol Holták, Martin Kuchar, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jaroslav Chren, Žitavany, Viktória Königová, Ivanka
27 - Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Moder, Nitra
26 - Zuzana Zabáková, Lehota
25 - Mário Čurgali, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Hrnčiar ml., Nitra
24 - Marcela Holtáková, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, František Laczko, Tešedíkovo, Tibor Karácsony, Váhovce
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Igor Kotora, Nitra
22 - Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Jaroslav König, Nitra
21 - Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Borovský, Mariana Letková, Marián Martiš, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž., Maroš Valábik, Nitra
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce (Pekárenská 17), Miroslav Mada, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča, Jaroslav Fúska, Zbehy
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Mária Kóšová ml., Nitra, Richard Buday, Ladice, Tibor Berec, Lapáš
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj
13 - Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Nitra
11 - Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V.
9 - Jozef Kováč, Michal Borovský, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Radovan Polák, Topoľčianky, Martin Šlezinger, Hosťovce, Roman Mrázik, Nitra
6 - Edita Buchová, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Štefan Nyulassi, Topoľčianky
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Vlado Sásik, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice, Mária Krasňanská, Nové Sady, Margita Kališová, Šaľa
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Letko mladší, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Peter Száraz, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová, Žofia Lukyová, Beladice
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nina Letková, Lucia Nagyová, Viera Hudecová, Dominik Slamka, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Veronika Tóthová, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Mária Mesárošová, Lehota, Ján Balko, Kolíňany
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Miroslav Ďurina, Oľga Krajčovičová, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce, Sebastian Maga, D. Štitáre
0 - Andrej Vallo, Nitra

Víťazom 13. kola je Michal Belan zo Svätoplukova, ktorý uhádol 8 zápasov. Siedmi tipéri si pripísali 7 bodov.
M. Belan vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Olympionik uzavrel s klubom mimosúdnu dohodu, verejne sa neospravedlní

Klub chcel od súdu, aby športovcovi nariadil ospravedlniť sa. Ďalšie pojednávanie sa malo konať vo februári.

Mesto Nitra obmedzí výhodné parkovacie karty pre zamestnancov štátu

Radnica chce, aby sa ďalšie autá presunuli z ulíc na parkovisko. Vybudovala ho na ihrisku.

Futbalisti Nitry podľahli Opave

V Uherskom Brode sa v sobotu stretli v prípravnom zápase dva druholigové tímy zo susedných krajín.

Budovu divadla nasvietia, má z nej byť dominanta Nitry

Pôvodné žiarovky sa nevyužívali. Nahradia ich LED svietidlá.

V nemocnici stavajú nadzemný tunel, spojí dva pavilóny

Prepojenie bude dlhé 61 metrov. Železná konštrukcia bude presklená.

Blízke regióny

Potraviny po desaťročiach zatvorili, domáci sa obávajú

Zatvorenie predajne okrem ekonomických dôvodov urýchlila aj ponuka na predaj budovy.

Topoľčany sú stále v hre, doma pred 2000 divákmi Skalicu zdolali

Fantastické hokejové predstavenie videli diváci v sobotu na zimnom štadióne, Topoľčany si v play-off pripísali na konto prvú výhru.

Nedal prednosť kamiónu, stálo ho to život

Nákladné vozidlo narazilo priamo do dverí vodiča.

Samuel Hain: Verím, že dnes budeme opäť úspešní

Topoľčany prvý domáci zápas zvládli na výbornú. Po výhre 5:1 si vynútili aj štvrtý zápas, druhý v poradí na domácom ľade.

Séria je vyrovnaná, štyrikrát udrel Kluka

Aj vo štvrtom zápase platilo, že vyhral domáci celok. Na zimný štadión si našlo cestu až 2100 fanúšikov, ktorí videli opäť výborný hokej. A tento zápas po prvýkrát rozhodovali až dvaja hlavní arbitri.

Všetky správy

Trpeli vojaci i rodičia. O šikane vedel aj Husák

Bitie opaskom, fackovanie, šliapanie na chrbát, ponižovanie. To nie sú scény z amerického akčného filmu, ale realita Československej ľudovej armády.

Sulík sa zastal Únie, nahnevali ho ruské noviny

Ruské médiá opisujú údajnú petíciu za vystúpenie Slovenska z EÚ. SaS sa ohradila a povedala na rovinu, že si nič podobné neželá.

Drastický šport. Päť dôvodov, prečo Slovenky nezískali medailu

Veronika Velez-Zuzulová aj Petra Vlhová jazdia v posledných dvoch rokoch výborne. Čakalo sa, že minimálne jedna z nich v slalome na MS získa medailu. Prečo sa tak nestalo?

BBC ukázalo ruských chuligánov. Jediným pravidlom je nezabiť

Pre niekoho budú MS futbalový sviatok, pre iných sviatok násilia, hovorí jeden z ruských chuligánov.

Amerika, neustupuj Rusku

Ak Washington v najbližších mesiacoch uzavrie nejakú tichú dohodu s Ruskom namiesto toho, aby sa postavil jeho agresívnej politike, tak tým urobí rovnakú krátkozrakú chybu ako európski lídri v Mníchove.

Kam vyraziť