Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom 11. kola je Viliam Matejov, ktorý uhádol až 9 zápasov. Poradie na čele: 62 - Samuel Mikle, 61 - František Chudý, 60 - René Vincze, Juraj Kadlieček, Ernest Szombath, atď.

V 10. kole vyhral pivo Ladislav Gál zo Žirian. Pre kartón Corgoňa prišla manželka Renáta so synmi Aurelom a Kornelom.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

Bielorusko - Slovensko 1:3 2
Dubnica - FC Nitra 1:2 2
Šaľa - Žilina B 3:0 1
Senec - Sereď 0:0 X
Čeľadice - Šurany 3:3 X
Solčany - V. Zálužie 2:1 1
Ivanka - Klasov 2:2 X
D. Krškany - Žitavce 2:2 X
Topoľčianky - J. Kostoľany 2:0 1
Dol. Streda - Sládkovičovo 0:3 2

Poradie po 11. kole

62 - Samuel Mikle, Klasov

61 - František Chudý, Rišňovce

60 - René Vincze, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ernest Szombath, Nitra

59 - Peter Vašek, Ivanka

58 - Jozef Šercel, Váhovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Fábry, Roman Sýkora, Nitra

57 - Dušan Petrovič, Obyce, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Štepianský, Hostie, Július Benkö, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Imrich Hrdlica, Báb, Mária Sýkorová, Nitra, Peter Lajda, Ivanka, Michal Čery, Jelenec

56 - Karol Ryba, Miloš Sýkora, Ivan Lauko, Nitra, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Homola, Hosťovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Bartoš, Kristián Krasňanský, N. Sady

55 - Marián Benca, Štefan Matesko, Jaroslav Lazor, Roman Hradecký, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Alexander Kobza, Čechynce, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Henrich Richter, Bratislava, Ján Árgyusi, Neded, Peter Hipp, Šaľa, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Tóth, Klasov

54 - Ján Bernát, Jozef Lenghart, Jozef Nosian, Štefan Zabák, Nitra, Ľubomír Ballay, Juraj Vrábel, Milan Piovarči, Lužianky, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Szöcs, Dominika Tóthová, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Gašpar Gál, Žirany, Mário Pánis, D. Krškany, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Viliam Félis, Vráble

53 - Jaroslav Andrášik, Slavomír Kotrla, Igor Drotár, Nitra, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Paukov, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Arpád Balogh, Kolárovo, Július Miškovič, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, František Čaniga, Dražovce, Zara Čekey, Pohranice, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Branislav Kišac, N. Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, František Finta, Jelenec, Ivan Kupec, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Marek Vlček, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Peter Lukáč, Lehota, Miroslav Kováč, Vráble

52 - Iveta Matejová, Ladislav Piška, Tomáš Drgoňa, Ľubomír Turňa, Nitra, Peter Čepček, Pavel Bachan, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Karol Blažovič, Lužianky, Dalibor Greguš, Čab, Marián Mateička, Behynce, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Milan Pagáč, Ivanka, Henrieta Fazekašová, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Janka Gálová, Žirany, Juraj Mészáros, Selice, Simona Révayová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Mako, N. Sady, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Imrich Struhár, Vráble, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Eliáš, Lúčnica, Ivanko Vanko, Zbehy, Alex Lovás, H. Saliby, Jaroslav Skačan, Žihárec

51 - František Bojda, Jozef Svitač, Michal Hunka, Dávid Said, Marta Nosianová, Vlado Krajčovič, Nitra, Jozef Masár, Denis Novota, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Mirka Guzmická, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Miro Senneš, Ľubomír Rybár, Cabaj, Martin Kornutij, V. Zálužie, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, František Kóša, František Imre, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Tibor Panyik, Matúškovo, Milan Šlosár, Čab, Ján Martinek, Juraj Csirik, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Vrabec, Čakajovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Marián Pauk, Rumanová

50 - Ivan Minárik, František Juhás, Richard Magušín, Štefan Bede, Patrik Andrášik, Lenka Sýkorová, Milan Púčik, Ján Ehrenhold, Daruška Horváthová, Nitra, Marián Móri, Pavol Sedliačik, Peter Zeleňák, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Patrik Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Vincent Hunka, Peter Zahnaš, Lužianky, Ivan Ďurický, Branč, Ladislav Odráška, Ivan Tóth, H. Kráľová, Boris Lacika, Zbehy, Peter Scheer, Kolíňany, Roman Tkáč, Rumanová, Andrej Hudec, Čeľadice, Anna Fazekašová, Neded, Albín Tóth, Čakajovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jana Fazekašová, Podhorany, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Tomek, Lúčnica, Kristián Varga, Tešedíkovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Ambrózy, Selice

49 - Vladimír Kompas, Pavel Čvirik, Friggo Rondoš, Alexander Mészáros, Ivan Kozár, Ladislav Pindeš, Boris Grežo, Nitra, Marián Titka, Milan Lazan, Jozef Danada, Šaľa, Andrejka Božiková, Hosťovce, Tibor Szekér, Mirko Benček, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Kukliš, Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Daniel Lörincz, Celestín Berecz, Branč, Albert Lauro, Čeľadice, Marián Hörik, D. Štitáre, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Hudec, Lužianky, Pavol Viskup, Báb, Zoltán Jancsó, Vlčany, György Jakubecz, H. Saliby, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miroslav Kozlík, Viera Pavelková, Golianovo, Magda Čmaradová, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Dušan Podhradský, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jaroslav Grman, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Ján Hegyi, Jelka

48 - Peter Kardoš, Štefan Verták, Štefan Csampai, František Dedič, Jozef Paulík, Jozef Prešinský, Ladislav Nosian, Miriama Ďurinová, Ľuboš Baranec, Nitra, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Miloš Kukučka, Žitavany, Cyril Slamka, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Michaela Benköová, Močenok, Zoltán Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Lehocký, Martina Hippová, Šaľa, Eduard Kontár, H. Saliby, Emil Remeň, Čeľadince, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Miroslava Kobzová, Čechynce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Obložinský, Branč, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, Roman Fuska, Čab

47 - Ján Hnilica, Vladimír Papp, Ľubica Tasáryová, Dušan Novorolník, Ľudovít Konečný, Milan Vörös, Ivan Magdolen, Juraj Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Jarmila Saidová, Marián Mičík, Vlado Lyžičiar, Nitra, Pavol Uher, Jozef Kučera, Nathan Udvaros, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marián Zlatňanský, Ján Školník, Jozef Virág, Zl. Moravce, Sidónia Boboková, Volkovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Roman Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Trnovec, Alžbeta Šándorová, Katarína Sándorová, Kolíňany, Mário Valky, Šintava, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Bradáč, Golianovo, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Vladimír Gálik, Jelenec, Mikuláš Pintér, Branč, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Stanislav Debnár, Zbehy, Matúš Vajzer, Báb, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Marián Labai, Štitáre

46 - Viliam Halla st., Viliam Halla ml., Pavel Búš, Miroslav Raček, Daniel Tasáry, René Daniš, Ernest Mako, Pavel Hrnčár, Anton Dano, Dezider Zaujec, Viera Lauková, Michal Garay, Nitra, Róbert Ščepka, Timea Mészárosová, Adrián Danada, Jozef Lenčeš, Šaľa, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Jozef Horňák, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Marek Fábry ml., Šurianky, René Scheer, Kolíňany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Pagáč, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Milan Macho, M. Ripňany, Henrich Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Marek Kováč, Čifáre, Tomáš Fonody, Tehla, Ľubomír Gyepes, Klasov, Jozef Vodný, Babindol, Jozef Drahovský, P. Sady

45 - Jozef Nemeš st., Milan Ružička, Jozef Ehrenhold, Pavel Dojčar, Juraj Urban, Erich Schober, Ladislav Skalický, Vladimír Depeš, Dušan Koszorú, Tomáš Levčík, Peter Kompas, Nitra, Gabriel Odráška, František Szolík, Peter Jobbágy, Juraj Žiačko, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Kollár, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Kočiš, Trnovec, Tibor Šmitala, Milan Roman, Čab, František Kausek, Klasov, Vojtech Borka, Trstice, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Mária Holečková, Sereď, Ján Gajdoš, N. Streda, Robert Lipecký, Čakajovce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Štefák, Rišňovce, Matúš Rybanský, Kapince, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Gajdacs, Michal n/O., Juraj Segíň, Sľažany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Pavol Török, V. Dolina

44 - František Zelovič, Mária Kóšová, Laco Ištokovič, Jozef Gutai, Stanislav Billík, Pavol Pavelka, Juraj Náhlovský, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Miro Račko, Eduard Szabo, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lukáš Valent, Hosťovce, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Andrej Mareček, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anna Duczová, H. Kráľová, František Szusztor, V. Cetín, Jozef Baláž, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Boris Mesároš, Lehota, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Lipovský, P. Sady, Štefan Varga, Topoľnica, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marián Koreň, Čeľadice, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Ján Golha, Vráble, Sebastián Grznár, Rišňovce

43 - František Benc, Dušan Letko, Monika Skalická, Ján Kmeťo, František Filo, Ľuboš Mičík, Štefan Dékány, Michal Lauko, Nitra, Jozef Sklenár, Eva Ščepková, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Sojka, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Pavol Králik, Milan Greguš, Zbehy, Tomáš Minarovič, Močenok, Michal Hájnik, P. Sady, Július Bradáč, Golianovo, Július Szarka, Topoľnica, Július Čmehyl, H. Potôň, František Margetin, Rišňovce, Peter Kišac, N. Sady, Milan Minarovič, Behynce, Miloš Gál st., Žirany, Jeremiáš Vnuk, Jozef Hoppan, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj

42 - Oľga Szabová, Ján Šimun, Miroslava Rosinská, Stanislav Habáň, Július Németh, Nitra, Tibor Križovič, Miroslav Mokráš, Filip Kučera, Filip Udvaros, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Kutak, Štefan Finta, Jarok, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Kopčan, Katka Kišacová, Peter Matulník, N. Sady, Michaela Dobišová, Stanislav Packa, Močenok, Peter Hamerlík, Jelka, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Vojtech Mesároš, Vladimír Miškolci, Lehota, Jozef Török, Pata, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Alexander Repta, Branč, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Kováč ml., Čifáre, Ján Sikoriak, Tek. Nemce

41 - Ľudovít Kováč, František Grom, Janka Račková, Peter Solčiansky, Mária Königová, Miroslav Lieskovský, Emília Hudecová, Nitra, Helena Augustínová, Topoľčianky, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Toman, D. Krškany, Ladislav Holečka, Ladice, Slavomír Tóth, Janka Tóthová, H. Kráľová, Otakar Móry, Močenok, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Odráška, Šaľa, Andrej Vereš, Ľudmila Verešová, Golianovo, Anna Szarková, Topoľnica, Dávid Farár, Neded, Jana Gálová, Ladislav Gál, Justína Gálová, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Peter Rybanský ml., Kapince, Marcel Tokár, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Michal Valo, Zl. Moravce, Ľubica Barčáková, Abrahám, Jozef Staňo, Sľažany

40 - Anna Billíková, Vlado Matušica, Ladislav Fazekaš, Denisa Bakošová, Janka Čambalová, Pavel König, Andrej Kudamik, Dajana Borovská, Nitra, Marek Sokol, Ladislav Héviz, Roman Uher, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Zeman, Jelenec, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Vlado Kupec, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Haspra, Topoľčianky, Marián Straňák, H. Kráľová, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Kriššák, P. Kesov, Peter Rybanský, Kapince, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Peter Korec, Rišňovce

39 - Jozef Hudec ml., Ján Hudec, Nitra, Tatiana Mifková, Róbert Sedlák, Šaľa, Emil Rusnák, Beladice, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marián Lovász, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Miroslav Tonka, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Milan Fúska, Anton Kazáň, Branč, Ján Gál, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Roman Vrábel, Roman Obložinský, Ivanka

38 - Eugen Németh, Ľubomír Bartakovič, Marián Barta, Ján Pacher, Pavol Ďurina, Nitra, Marián Kopáčik, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ján Félis, Žitavany, Marián Valla, V. Zálužie, Adam Bíro, Čakajovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Zsolt Király, Č. Voda, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Andrej Repta, Branč, Jožko Černý, Rumanová, Peter Tuhý, Machulince, Attila Szolnoki, Dyčka, Ladislav Szöke, Vráble, Martina Segíňová, Sľažany, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Miroslav Ďuriač, Hostie

37 - Milan Petráš, Ľubomír Rák, Lenka Königová, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Kúsek, Žikava, Anna Pacherová, Sľažany, František Švihorík, P. Sady, Marek Desat, Podhorany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Michal Bachratý, Šaľa, Martin Šebesta, Bratislava, Radek Kováčik, Vráble

36 - Vladimír Móri, Karol Hlavatý, Šaľa, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anton Barčák, Abrahám, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Michal Motúz, Nitra, Marek Kováčik, V. Zálužie, Miroslav Oslanec, Radoslav Bajnek, Vráble

35 - Jozef Kóša, František Hrnčiar st., Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Filip Guzmický, Ivanka, Pavol Štefek, V. Dolina, Roman Harčár, Július Žitňák, Šaľa, Ivan Remeň, Nit. Streda, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Trungel, Vráble, Lukáš Guniš, Preseľany

34 - Ivor Vinohradský, Nitra, František Finta, Kolíňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Sabo, Vinodol, Jozef Zima, Vráble, Ladislav Varga, Topoľnica

33 - Ján Barát, Igor Galovič, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Daniel Ivančík, Čakajovce, Peter Ryban, Nit. Streda

32 - Patrik Londák, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Tomáš Veverka, P. Kesov, Marián Piterka, Svätoplukovo, Július Galo, D. Krškany, Helena Šabová, Žitavany

31 - Rado Vágai, Nitra, Katka Macháčová, Rišňovce

30 - Pavel Babiak, Žitavany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Eva Daniová, Čeľadice, Ján Bedeč, H. Saliby, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Peter Svitač, Telince, Matúš Cibuľa, Žitavce
29 - Jozef Hudec st., Michal Lenický, Lukáš Schober, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Ján Babčan, Zbehy
28 - František Kunkel, Zl. Moravce, Pavol Holták, Martin Kuchar, Gitka Letková, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jaroslav Chren, Žitavany, Viktória Königová, Ivanka
27 - Ján Antal, Milada Dojčarová, Jozef Moder, Nitra, Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Mária Kováčová, Vráble
26 - Zuzana Zabáková, Lehota, Juraj Németh, D. Lefantovce, Dalibor Bradáč, Golianovo
25 - Mário Čurgali, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Hrnčiar ml., Tomáš Krajčovič, Nitra, Marek Andel, Vráble, Kazimír Sýkora, Jarok
24 - Marcela Holtáková, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Tibor Karácsony, Váhovce
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Ivan Chrenák, Igor Kotora, Nitra
22 - Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Jaroslav König, Ján Palka, Nitra
21 - Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž., Stanislav Vilina, Lukáčovce
19 - Milan Borovský, Nitra, Ondrej Kišac, N. Sady
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, František Laczko, Tešedíkovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce (Pekárenská 17), Miroslav Mada, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Mária Kóšová ml., Nitra, Richard Buday, Ladice, Tibor Berec, Lapáš
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Šlosár, Golianovo
14 - Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj, Mariana Letková, Nitra, Jaroslav Fúska, Zbehy
13 - Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Marián Martiš, Maroš Valábik, Nitra
11 - Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V.
9 - Jozef Kováč, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Martin Šlezinger, Hosťovce, Roman Mrázik, Nitra
6 - Edita Buchová, Nitra
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Letko mladší, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Peter Száraz, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Silvia Csányiová, Janíkovce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nina Letková, Michal Borovský, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Radoan Polák, Topoľčianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Mária Mesárošová, Lehota, Mária Krasňanská, Nové Sady, Ján Balko, Kolíňany
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Miroslav Ďurina, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce
0 - Andrej Vallo, Nitra

Víťazom 11. kola je Viliam Matejov, ktorý uhádol až 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Auto zabilo muža ležiaceho na ceste

Či bol 45-ročný muž opitý, ukáže až pitva.

V ústrety prvému cieľu

Ivan Galád je realista. Vie, že mužstvo ešte nemá takú výkonnosť, aby naň opäť chodili plné tribúny. Ale verí, že je na správnej ceste.

Zlatého medveďa získal film, v ktorom zažiarila herečka z Veľkého Cetína

Príbeh lásky v ocenenom filme sa odohráva v dosť naturalistickom prostredí - na bitúnku.

Ako v Hornej Dolnej: Ženy v Kostoľanoch cvičia pod oltárom

Obec nemôže naplno využívať vlastný kultúrny dom už sedem rokov. Sú v ňom omše.

V sobotu štartuje druhá liga

Druhá najvyššia futbalová súťaž má najskôr na programe zvyšné štyri kolá základnej časti. Pozrime sa na kádre Nitry, Serede a Šamorína.

Blízke regióny

Tatranské doliny sú zážitkom, v akomkoľvek období + foto

Velická dolina za Sliezskym domom je frekventovaná hlavne v lete. Ponúka viacero zaujímavých vrcholov.

V Želiezovciach by mohla pribudnúť viacúčelová hala

Mesto aj obyvatelia sú za vybudovanie nového centra pre viac druhov športu. Výstavbu podporuje hokejový zväz.

Otvorený list poslancom: Osud Vianočných trhov je na vás

Ivan Novotný z agentúry Mediaflash, ktorá od roku 2011 organizuje v Trnave Vianočné trhy, poslal médiám otvorený list adresovaný poslancom. Vyzýva ich, aby sa pre hlasovaním zamysleli nad desiatimi otázkami.

Cukrovar pred poslancov nejde, stopla ho križovatka

Ozmene územného plánu zóny Trnava – Cukrovar dnes poslanci nerozhodnú. Rada sa nezhodla na tom, či trvať na vybudovaní okružnej križovatky ulíc Šrobárova – Trstínska – T. Vansovej – Hospodárska.

Mesto presúva peniaze, ujsť sa má cykloveži aj bejzbalistom

V návrhu aktualizácie rozpočtu je presun časti peňazí z rekonštrukcie Halenárskej na parkovací dom pre bicykle a opravu strechy škôlky na Čajkovského ulici.

Všetky správy

Pozrite si, na čom chce šetriť štátna poisťovňa, aby sa dostala zo straty

Denník SME prináša zoznam úsporných opatrení, ako ho navrhla štátna poisťovňa a schválil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, keď oficiálne spustí rokovania o brexite.

UPC zvyšuje ceny internetu a televízie. Čo môžete robiť?

Káblová spoločnosť mení služby a ceny uprostred viazanosti, ľudia sa búria.

V Prahe vôbec nedokážu pochopiť, čo za reláciu o folklóre máme

Šou Zem spieva hodnotí Marína Mrázková zo súboru Limbora.

Pri nemocnici v Prešove sa prepadla cesta, po dni ju sprejazdnili

Dieru na Hollého ulici spôsobila porucha kanalizácie.

Kam vyraziť