Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

V 10. kole vyšlo až päť remíz! Víťazom kola je Ladislav Gál zo Žirian, ktorý uhádol 7 zápasov. Poradie na čele: 57 - Samuel Mikle, 56 - René Vincze, 55 - Peter Vašek, Ernest Szombath, atď.

Víťaz 9. kola Alojz Jenis zo Žitavian si z redakcie odniesol kartón piva Corgoň. Spoločnosť mu robili netere Alenka a Ľubica.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 10. kola

Ružomberok - FC ViOn 3:0 1
Senec - FC Nitra 2:2 X
Šaľa - Sereď 1:1 X
Trstice - Pusté Úľany 1:1 X
Tovarníky - Lapáš 3:1 1
Selice - Báb 4:3 1
Machulince - Ivanka 1:1 X
Kráľová n/V. - Rumanová 0:0 X
Čechynce - Dyčka 4:0 1
Vinohrady - Topoľnica 0:2 2

Poradie po 10. kole

57 - Samuel Mikle, Klasov

56 - René Vincze, Šaľa

55 - Peter Vašek, Ivanka, Ernest Szombath, Nitra

54 - Jozef Šercel, Váhovce, Július Benkö, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Lajda, Ivanka

53 - Rudolf Kéri, Zl. Moravce, František Chudý, Rišňovce, Peter Bartoš, N. Sady, Imrich Hrdlica, Báb

52 - Roman Hradecký, Roman Sýkora, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Štepianský, Hostie, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Kupec, Zbehy, Michal Čery, Jelenec

51 - Marián Benca, Štefan Matesko, Miroslav Fábry, Ivan Lauko, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Alexander Kobza, Čechynce, Csaba Sándor, Kolíňany, Dominika Tóthová, Šaľa

50 - Ján Bernát, Karol Ryba, Miloš Sýkora, Jozef Lenghart, Jozef Nosian, Štefan Zabák, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Vincent Hunka, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Arpád Balogh, Kolárovo, Roman Bilický, Preseľany, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Tóth, Klasov

49 - Jozef Paukov, Peter Čepček, Pavel Bachan, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Jaroslav Lazor, Mária Sýkorová, Nitra, Alojz Jenis, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Henrich Richter, Bratislava, Peter Hipp, Ján Szöcs, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Mako, Kristián Krasňanský, N. Sady, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Fábry, Šurianky, Peter Pecho, Beladice, Marek Vlček, Lužianky, Imrich Struhár, Viliam Félis, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica

48 - Iveta Matejová, Jaroslav Andrášik, Tomáš Drgoňa, Slavomír Kotrla, Igor Drotár, Nitra, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Jozef Masár, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Mirka Guzmická, Milan Pagáč, Ivanka, Marián Mateička, Behynce, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Emanuel Maňúch, Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Simona Révayová, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, František Čaniga, Dražovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Zara Čekey, Pohranice, Mário Slezák, Lukáčovce, Igor Tkáč, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Vrábel, Milan Piovarči, Lužianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Lukáč, Lehota, Ivanko Vanko, Zbehy, Alex Lovás, H. Saliby

47 - Ladislav Piška, František Juhás, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Marta Nosianová, Nitra, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Dubeň, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Palka, Cabaj-Čapor, Martin Kornutij, V. Zálužie, Dalibor Greguš, Čab, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Tibor Panyik, Matúškovo, Henrieta Fazekašová, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Miloš Macala, Gáň, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Csirik, Šaľa, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Tibor Glovenský, Košúty, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Rybár, Cabaj, Dušan Podhradský, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Štefan Dubnička, Váhovce

46 - Patrik Andrášik, Anton Dano, Boris Grežo, Nitra, Július Miškovič, Marián Titka, Ján Martinek, Pavol Sedliačik, Šaľa, Tibor Szekér, Denis Novota, Patrik Benček, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Jozef Šebík, Topoľčianky, Albert Lauro, Andrej Hudec, Jozef Štefek, Čeľadice, Miro Senneš, Cabaj, Ján Dekan, Velčice, Pavol Viskup, Báb, Roman Tkáč, Marián Pauk, Rumanová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Gál, Žirany, Branislav Kišac, N. Sady, Ľubor Kajaba, Ivanka, František Finta, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Jana Fazekašová, Podhorany, Peter Zahnaš, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Tomek, Lúčnica, Tomáš Fonody, Tehla, Ľubomír Gyepes, Klasov, František Imre, Branč, Jaroslav Skačan, Žihárec

45 - Richard Magušín, Štefan Bede, Michal Hunka, Dávid Said, Milan Púčik, Ľubomír Turňa, Tomáš Levčík, Daruška Horváthová, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Sidónia Boboková, Volkovce, Daniel Lörincz, Ivan Ďurický, František Kóša, Celestín Berecz, Branč, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Náhlik, N. Sady, Ján Slíž, Beladice, Ladislav Odráška, Zolo Sabo, H. Kráľová, René Scheer, Peter Scheer, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Viktor Balko, Lužianky, Milan Šlosár, Roman Fuska, Čab, Zoltán Jancsó, Vlčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Zeleňák, Šaľa, Miroslav Kozlík, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Albín Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Miroslava Kobzová, Čechynce, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ján Kóssi, Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, Janka Gálová, Žirany

44 - Vladimír Kompas, Štefan Verták, Ivan Minárik, Ján Hnilica, František Bojda, Friggo Rondoš, Milan Vörös, Lenka Sýkorová, Alexander Mészáros, Jozef Prešinský, Miriama Ďurinová, Vlado Krajčovič, Nitra, Martina Hippová, Milan Lazan, Nathan Udvaros, Jozef Danada, Šaľa, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Štefan Hudec, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Boris Lacika, Stanislav Debnár, Zbehy, Katarína Sándorová, Kolíňany, Zoltán Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, György Jakubecz, H. Saliby, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Bradáč, Golianovo, Magda Čmaradová, Dušan Švehla, Sereď, Štefan Lipovský, P. Sady, Tibor Horváth, Komjatice, Mikuláš Pintér, Branč, Milan Macho, M. Ripňany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Michal Belan, Svätoplukovo

43 - Peter Kardoš, Pavel Čvirik, Ľubica Tasáryová, Ľudovít Konečný, Jozef Paulík, Ivan Kozár, Ladislav Pindeš, Ladislav Nosian, Nitra, Marián Zlatňanský, Ján Školník, Mirko Benček, Jozef Virág, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Baťala, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Cyril Slamka, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Bene, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Hörik, D. Štitáre, Andrej Maťo, Jarok, Alojz Rajtár, Sľažany, Timea Mészárosová, Marián Móri, Šaľa, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Emil Remeň, Čeľadince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tomáš Švec, Pohranice, Matúš Vajzer, Báb, Peter Obložinský, Branč, Ján Hegyi, Jelka, Peter Ambrózy, Selice

42 - Jozef Nemeš st., Pavel Búš, Miroslav Raček, Vladimír Papp, Dušan Novorolník, František Dedič, Vladimír Nemšovský, Dezider Zaujec, Jarmila Saidová, Dionýz Pecháček, Viera Lauková, Ľuboš Baranec, Peter Kompas, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Milan Kukučka, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Kutak, Jarok, Adam Nádaský, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Valovič, Jozef Žemba, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Andrej Mareček, Tibor Šmitala, Čab, Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Michaela Benköová, Stanislav Packa, Močenok, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, Jelka, František Kausek, Klasov, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Anna Fazekašová, Neded, Mário Valky, Šintava, Jozef Barát, Topoľčany, Pavol Pagáč, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Eduard Kontár, H. Saliby, Vladimír Gálik, Jelenec, Robert Lipecký, Henrich Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Marián Labai, Štitáre

41 - Ľudovít Kováč, Jozef Gutai, René Daniš, Pavel Dojčar, Ernest Mako, Stanislav Billík, Juraj Urban, Ivan Magdolen, Vladimír Depeš, Michal Garay, Dušan Koszorú, Miroslav Lieskovský, Marián Mičík, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Lehocký, Pavol Uher, Adrián Danada, Jozef Kučera, Filip Kučera, František Szolík, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Andel, Jeremiáš Vnuk, Jaroslav Grman, Ján Golha, Vráble, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Štefan Kočiš, Trnovec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vojtech Borka, Trstice, Tomáš Karácsony, Váhovce, Mária Holečková, Sereď, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Marián Koreň, Čeľadice, Mário Kramár, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Marek Kováč, Čifáre

40 - Viliam Halla st., Viliam Halla ml., Oľga Szabová, Daniel Tasáry, Štefan Csampai, Vlado Matušica, Erich Schober, Pavel Hrnčár, Pavol Pavelka, Ladislav Skalický, Miroslava Rosinská, František Filo, Ľuboš Mičík, Eduard Szabo, Michal Lauko, Nitra, Jozef Baláž, Marek Sokol, Peter Jobbágy, Jozef Lenčeš, Juraj Žiačko, Filip Udvaros, Šaľa, Štefan Zeman, Matúš Jančo, Jelenec, Štefan Mravík, Žitavany, Jaroslav Marušinec, František Szusztor, V. Cetín, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Anton Adamec, H. Lefantovce, Milan Greguš, Zbehy, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Martiška, Dražovce, Július Čmehyl, H. Potôň, Ján Gajdoš, N. Streda, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Chovanec, Šurianky, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Štefan Peťovský, Lužianky, Matúš Rybanský, Kapince, Jozef Vodný, Babindol, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Pavol Török, V. Dolina, Sebastián Grznár, Rišňovce

39 - Milan Ružička, Jozef Ehrenhold, Juraj Hrnčár, Juraj Náhlovský, Monika Skalická, Miro Račko, Stanislav Habáň, Nitra, Róbert Ščepka, Tibor Križovič, Eva Ščepková, Pavel Mihálik, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Kristián Frajka, Zl. Moravce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Kollár, Slavko Mikula, Zbehy, Anna Duczová, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Juraj Minárik, Obyce, Boris Mesároš, Lehota, Ján Lipovský, Báb, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Peter Kišac, N. Sady, Alexander Repta, Branč, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Roman Vrábel, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Kováč ml., Čifáre, Jozef Drahovský, P. Sady

38 - František Zelovič, Mária Kóšová, Eugen Németh, František Benc, Ján Šimun, Dušan Letko, Ján Doboš, Ján Pacher, Ladislav Fazekaš, Ján Kmeťo, Štefan Dékány, Mária Königová, Emília Hudecová, Július Németh, Nitra, Pavel Sojka, Ľubomír Králik, Michal Valo, Miroslav Školník, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Miroslav Mokráš, Tibor Odráška, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Rehuš, Rišňovce, Vlado Kupec, Pavol Králik, Zbehy, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Tomáš Minarovič, Močenok, Jozef Haspra, Topoľčianky, Michal Hájnik, P. Sady, Július Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Ľudovít Valent, Košúty, Július Szarka, Štefan Varga, Anna Szarková, Topoľnica, Jozef Török, Pata, Zsolt Király, Č. Voda, Dávid Farár, Neded, Vladimír Miškolci, Lehota, Štefan Finta, Jarok, Peter Tuhý, Machulince, Miroslav Ďuriač, Hostie, Jozef Staňo, Sľažany, Peter Matulník, N. Sady

37 - Jozef Hudec ml., Laco Ištokovič, František Grom, Anna Billíková, Janka Račková, Denisa Bakošová, Pavel König, Andrej Kudamik, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Toman, D. Krškany, Štefan Kopčan, N. Sady, Ladislav Holečka, Ladice, Otakar Móry, Močenok, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Vojtech Mesároš, Lehota, Ľudmila Verešová, Golianovo, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Martin Kriššák, P. Kesov, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Hoppan, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Michal Bachratý, Šaľa, Martin Šebesta, Bratislava, Ľubica Barčáková, Abrahám

36 - Helena Augustínová, Topoľčianky, Marián Valla, V. Zálužie, Marián Straňák, Slavomír Tóth, Janka Tóthová, Marián Lovász, H. Kráľová, Miroslav Tonka, Martina Segíňová, Sľažany, Marián Kopáčik, Vladimír Móri, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Katka Kišacová, N. Sady, Ján Gál, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Solčiansky, Nitra, Anton Kazáň, Branč, Ján Vaško, Ivanka, Peter Rybanský ml., Kapince

35 - Janka Čambalová, Dajana Borovská, Nitra, Tatiana Mifková, Ladislav Héviz, Roman Uher, Ľuboš Plevka, Šaľa, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Pavel Kúsek, Žikava, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Lukáš Mesároš, Lehota, Ivan Remeň, Nit. Streda, Milan Fúska, Branč, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Gál, Justína Gálová, Žirany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Peter Korec, Rišňovce

34 - Milan Petráš, Ľubomír Bartakovič, Marián Barta, Ján Hudec, Pavol Ďurina, Nitra, Ján Félis, Žitavany, Adam Bíro, Čakajovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Róbert Sedlák, Milan Bekéni, Šaľa, František Švihorík, P. Sady, František Sabo, Vinodol, Jožko Černý, Rumanová, Marcel Tokár, Jozef Zima, Radek Kováčik, Vráble

33 - Igor Galovič, Ľubomír Rák, Nitra, Július Žitňák, Karol Hlavatý, Šaľa, Emil Rusnák, Beladice, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Odráška, H. Kráľová, Anton Barčák, Abrahám, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Marek Desat, Podhorany, Radoslav Bajnek, Ladislav Szöke, Peter Trungel, Vráble

32 - Ivor Vinohradský, Lenka Königová, Nitra, Ivana Kunkelová, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Tomáš Veverka, P. Kesov, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Vlado Jánošík, D. Krškany, Roman Obložinský, Ivanka

31 - Jozef Kóša, Michal Motúz, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, František Finta, Kolíňany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Roman Harčár, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Katka Macháčová, Rišňovce, Lukáš Guniš, Preseľany

30 - Pavel Babiak, Žitavany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Barát, František Hrnčiar st., Nitra, Peter Svitač, Telince, Július Galo, D. Krškany
29 - Irena Petková, Zl. Moravce, Eva Daniová, Čeľadice, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Repa, Prílepy, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Michal Lenický, Nitra, Juraj Sádovský, Žitavce
28 - Patrik Londák, Zl. Moravce, Pavol Holták, Martin Kuchar, Nitra, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Daniel Ivančík, Čakajovce, Jaroslav Chren, Helena Šabová, Žitavany, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Ryban, Nit. Streda, Ladislav Varga, Topoľnica
27 - Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Lukáš Schober, Jozef Moder, Nitra
26 - Zuzana Zabáková, Lehota, Juraj Németh, D. Lefantovce, Miroslav Oslanec, Vráble
25 - František Kunkel, Zl. Moravce, Mário Čurgali, D. Krškany, Jozef Hudec st., Rado Vágai, Milada Dojčarová, František Hrnčiar ml., Gitka Letková, Tomáš Krajčovič, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ján Bedeč, H. Saliby, Matúš Cibuľa, Žitavce
24 - Ján Antal, Marcela Holtáková, Nitra, Juraj Holták, D. Krškany, Tibor Karácsony, Váhovce, Viktória Königová, Ivanka, Ján Babčan, Zbehy
23 - Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Ivan Chrenák, Nitra, Kazimír Sýkora, Jarok
22 - Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor
21 - Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Mária Kováčová, Vráble
20 - David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž., Ján Palka, Nitra
19 - Igor Kotora, Jaroslav König, Nitra, Marek Andel, Vráble
18 - Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, František Laczko, Tešedíkovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce (Pekárenská 17), Miroslav Mada, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Milan Borovský, Mária Kóšová ml., Nitra, Richard Buday, Ladice, Ondrej Kišac, N. Sady, Stanislav Vilina, Lukáčovce
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Zoja Kunkelová, Martin n/Ž., Peter Sáraz, H. Ohaj
13 - Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Nitra, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Marián Martiš, Nitra
11 - Martin Búcora, Šurianky, Mariana Letková, Nitra, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok, Jaroslav Fúska, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš
10 - Laci Takács, Dlhá n/V., Štefan Šlosár, Golianovo
9 - Jozef Kováč, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Maroš Valábik, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Martin Šlezinger, Hosťovce
6 - Edita Buchová, Nitra
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Ment, Mechenice
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Peter Száraz, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Radoan Polák, Topoľčianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Korec, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Mária Mesárošová, Lehota, Mária Krasňanská, Nové Sady, Ján Balko, Kolíňany
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Miroslav Ďurina, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce, Roman Mrázik, Nitra
0 - Andrej Vallo, Nitra

V 10. kole vyšlo až päť remíz! Víťazom kola je Ladislav Gál zo Žirian, ktorý uhádol 7 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Nadzemný tunel bude drahší. Nemocnica musela vrátiť dotáciu 1 527
  2. Pri požiari reziva zasahuje takmer 40 hasičov 481
  3. Salibské behy s rekordnou účasťou Foto 444
  4. Podmienky parkovania pri nitrianskej nemocnici zmenia už v júli 426
  5. Nočné podniky zatiaľ neobmedzia. Mesto chce, aby mladí prišli na diskotéky skôr Foto 415
  6. Mesto dá opraviť most v Krškanoch aj lávku nad železničnou traťou 242
  7. Tretie preteky vo westernovom jazdení 229
  8. Záchytné parkoviská nebudú v Nitre zadarmo 218
  9. Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili 145
  10. Lancz už nie je trénerom Šale 138

Najčítanejšie správy

Nitra

Nadzemný tunel bude drahší. Nemocnica musela vrátiť dotáciu

Problémy sú aj s výstavbou heliportu na streche pavilónu. Bude mať veľké meškanie.

Pri požiari reziva zasahuje takmer 40 hasičov

Oheň sa rozšíril na plochu 200 x 300 metrov.

Salibské behy s rekordnou účasťou

Mladé bežecké podujatie má za sebou vydarený piaty ročník.

Podmienky parkovania pri nitrianskej nemocnici zmenia už v júli

V súčasnosti je v nemocničnom areáli zadarmo len prvá pol hodina. Potvrdenie od lekára netreba.

Nočné podniky zatiaľ neobmedzia. Mesto chce, aby mladí prišli na diskotéky skôr

Situácia je podľa radnice neúnosná. Pomôcť by mohli ďalšie kamery a viac policajtov v uliciach.

Blízke regióny

Karhan bez servítky skritizoval systém v Spartaku

Tlačová konferencia po poslednom zápase sezóny medzi Spartakom Trnava a ViOnom Zlaté Moravce sa niesla v znamení emócii. Jarábek skritizoval správanie trnavskej nemocnice, Karhan celé vedenie Spartaka.

Evu otvoria už zajtra, niektoré kúpaliská zvýšia vstupné

Kúpaliská v regióne už onedlho otvoria ďalšiu sezónu. Na Družbe napúšťajú vodu, v Kamennom Mlyne sa pripravujú na sezónu. Kúpalisko na Slávii je už pripravené, piešťanskú Evu otvoria už zajtra.

Agro je bronzové

Topoľčianski hádzanári zakončili sezónu výhrou a v Extralige obsadili tretie miesto.

V nemocnici chýbajú lekári. Novým ponúkajú náborový príspevok 5-tisíc eur

Akútny nedostatok minimálne desiatich lekárov chce vedenie levickej nemocnice vyriešiť nemalým náborovým príspevkom.

Pri stavbe domu v Kamenáči našiel Trnavčan lebku

Pri kopaní základov rodinného domu v lokalite IBV Kamenný mlyn našiel Trnavčan lebku. Najskôr upozornil políciu, následne bol kontaktovaný pamiatkový úrad.

Všetky správy

Ďalší spor v slovenskom hokeji? Pálffy kritizoval Lintnera, ten okamžite reagoval

Pálffy je ochotný na júnovom kongrese navrhnúť hlasovanie na Kohútovo odvolanie.

Čo sa deje v hokeji? Je to divadlo, vinníkmi sme všetci, tvrdí Graňák

Zlá skúsenosť s Cígerom a Švehlom mohla odradiť hráčov z NHL od štartu na majstrovstvách sveta, hovorí skúsený obranca.

Architekt Petrovič: Nikde som nezažil to, čo na Námestí slobody

Socializmus na Námestí slobody architektovi neprekáža, dôležitá je funkčnosť.

Karhan bez servítky skritizoval systém v Spartaku

Tlačová konferencia po poslednom zápase sezóny medzi Spartakom Trnava a ViOnom Zlaté Moravce sa niesla v znamení emócii. Jarábek skritizoval správanie trnavskej nemocnice, Karhan celé vedenie Spartaka.

Sex s robotom: Môžu robotické napodobeniny nahradiť vzťah so živým partnerom?

Vývoj sexuálnych pomôcok prekračuje hranice. Pýtali sme sa sexuológa, kam smeruje ľudská sexualita.

Kam vyraziť