Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

V 8. kole bolo maximom 9 zápasov, čo uhádli až siedmi tipéri. Poradie na čele: 50 - René Vincze, Samuel Mikle, 47 - Ernest Szombath, 46 - J. Šercel, J. Štepianský, J. Kadlieček, atď.

Kartón piva Corgoň si z redakcie odniesol Tadeáš Mikle, prišiel namiesto brata Samuela, ktorý sa stal víťazom 7. kola.(Zdroj: Dušan Tarko)


Správne tipy 8. kola:

FC ViOn - Trenčín 0:1 2
Trnava jun. - FC Nitra 0:3 2
Nitra jun. - ViOn B/Volkovce 2:0 1
Krušovce - Lapáš 2:3 2
Klasov - Lehota 3:0 1
Lužianky - Golianovo 0:3 2
Nové Sady - Rumanová 1:2 2
Hosťová - Vinodol 1:1 X
Hosťovce - Velčice 1:3 2
Vinohrady - Sereď B 4:0 1

Poradie po 8. kole

50 - René Vincze, Šaľa, Samuel Mikle, Klasov

47 - Ernest Szombath, Nitra

46 - Jozef Šercel, Váhovce, Ján Štepianský, Hostie, Juraj Kadlieček, Dražovce

45 - Peter Lajda, Ivanka

44 - Július Benkö, Dominika Tóthová, Šaľa, Peter Bartoš, N. Sady, Ivan Lauko, Nitra, Viliam Félis, Vráble

43 - Roman Hradecký, Miloš Sýkora, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Filip Dobiaš, Čeľadice, Ján Szöcs, Šaľa, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Vašek, Ivanka, Kristián Krasňanský, N. Sady

42 - Miroslav Fábry, Slavomír Kotrla, Jozef Lenghart, Nitra, Oľga Matejová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Alexander Kobza, Čechynce, Alžbeta Šándorová, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Arpád Balogh, Kolárovo, František Chudý, Ján Jambor, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Glovenský, Košúty, Ivan Tóth, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Michal Čery, Jelenec, Kristián Varga, Tešedíkovo

41 - Iveta Matejová, Ján Bernát, Jaroslav Andrášik, Jozef Svitač, Tomáš Drgoňa, Mária Sýkorová, Roman Sýkora, Milan Púčik, Štefan Zabák, Nitra, Jozef Paukov, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Vincent Hunka, Juraj Vrábel, Marek Vlček, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Jozef Homola, Hosťovce, Emil Dubec, Žikava, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Hipp, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Mako, N. Sady, Roman Bilický, Preseľany, Vincent Komačka, Topoľčany, Zara Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Kupec, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Imrich Struhár, Vráble, Filip Marinov, Rumanová, Peter Lukáč, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby

40 - Ladislav Piška, Marián Benca, Štefan Matesko, Karol Ryba, Michal Hunka, Jaroslav Lazor, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Albert Lauro, Čeľadice, Ľubomír Ballay, Karol Blažovič, Lužianky, Martin Kornutij, V. Zálužie, Henrich Richter, Bratislava, Henrieta Fazekašová, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Peter Zeleňák, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Peter Vrabec, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Tóth, Klasov, Peter Eliáš, Lúčnica, Jana Fazekašová, Podhorany, Tomáš Fonody, Tehla

39 - Ján Hnilica, Patrik Andrášik, Ján Ehrenhold, Jozef Nosian, Marta Nosianová, Nitra, Ondrej Kozolka st., Volkovce, Jozef Masár, Tibor Szekér, Denis Novota, Peter Čepček, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Milan Pagáč, Terka Tasáryová, Ivanka, Ján Árgyusi, Neded, Simona Révayová, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Čaniga, Dražovce, Celestín Berecz, František Imre, Branč, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Pecho, Beladice, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Milan Piovarči, Lužianky, Ľubomír Gyepes, Klasov, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Jaroslav Skačan, Žihárec, Dušan Kolenčík, Trnovec

38 - Eugen Németh, František Juhás, Anton Dano, Dávid Said, Lenka Sýkorová, Ján Pacher, Jozef Prešinský, Miriama Ďurinová, Ľubomír Turňa, Tomáš Levčík, Vlado Krajčovič, Boris Grežo, Nitra, Andrejka Božiková, Hosťovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Patrik Benček, Zl. Moravce, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Náhlik, Branislav Kišac, N. Sady, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Scheer, Kolíňany, Roman Tkáč, Rumanová, Michaela Benköová, Stanislav Packa, Močenok, Tibor Panyik, Matúškovo, Alojz Rajtár, Sľažany, Emil Šatan, Vozokany, Viliam Moravčík, Kajal, Ján Martinek, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Dušan Švehla, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Mário Pánis, Marcel Pánis, D. Krškany, Miroslava Kobzová, Čechynce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Ivanko Vanko, Zbehy

37 - Štefan Verták, Richard Magušín, Dionýz Pecháček, Igor Drotár, Nitra, Peter Lehocký, Martina Hippová, Milan Lazan, František Szolík, Jozef Danada, Šaľa, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Strieška, Sidónia Boboková, Ladislav Kéry, Volkovce, Alojz Jenis, Žitavany, Mirko Benček, Zl. Moravce, Daniel Lörincz, Branč, Mirka Guzmická, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Palka, Cabaj-Čapor, Miro Senneš, Cabaj, Ján Slíž, Beladice, Michal Teplanský, D. Obdokovce, Ján Dekan, Velčice, René Scheer, Peter Juhász, Kolíňany, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Aton Pánis st., Kostoľany p/T., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Anna Fazekašová, Neded, Vojtech Borka, Trstice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Juraj Mészáros, Selice, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Golianovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Kubáň, Alekšince, Marián Pauk, Rumanová, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Jaroslav Grman, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, František Finta, Jelenec, Roman Fuska, Čab

36 - Ľudovít Kováč, Vlado Matušica, Štefan Bede, František Dedič, Alexander Mészáros, Friggo Rondoš, Nitra, Ľubomír Novota, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Július Miškovič, Pavol Sedliačik, Juraj Csirik, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Kutak, Jarok, Tibor Bene, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Valovič, Rišňovce, Dalibor Greguš, Čab, Štefan Hudec, Viktor Balko, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Boris Lacika, Milan Greguš, Zbehy, Marek Fábry ml., Šurianky, František Kóša, Branč, Katarína Sándorová, Kolíňany, Andrej Hudec, Čeľadice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Hamerlík, Jelka, György Jakubecz, Eduard Kontár, H. Saliby, František Kausek, Klasov, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Labuda, Solčany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Kozla, Žirany, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Tomek, Lúčnica, Miroslav Kováč, Vráble

35 - Peter Kardoš, Oľga Szabová, František Bojda, René Daniš, Dušan Novorolník, Milan Vörös, Vladimír Nemšovský, Dezider Zaujec, Ivan Kozár, Miroslav Lieskovský, Marián Mičík, Eduard Szabo, Peter Kompas, Nitra, Marián Titka, Jozef Baláž, Pavol Uher, Nathan Udvaros, Filip Kučera, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Cyril Slamka, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Roman Guzmický, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Andrej Maťo, Jarok, Anton Adamec, H. Lefantovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zoltán Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce, Emanuel Maňúch, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Magda Čmaradová, Sereď, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Zsolt Király, Č. Voda, Vladimír Gálik, Jelenec, Margita Pavelková, Golianovo, Albín Tóth, Robert Lipecký, Čakajovce, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Margita Pánisová, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Stanislav Debnár, Zbehy, Matúš Vajzer, Báb, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Juraj Segíň, Sľažany, Marián Labai, Štitáre

34 - Jozef Nemeš st., Vladimír Kompas, Ivan Minárik, Ľubica Tasáryová, Juraj Urban, Erich Schober, Miroslava Rosinská, Ladislav Pindeš, Ladislav Nosian, Dušan Koszorú, Daruška Horváthová, Nitra, Ján Školník, Viliam Matejov, Ľubomír Králik, Jozef Virág, Zl. Moravce, Timea Mészárosová, Marián Móri, Juraj Žiačko, Šaľa, Štefan Zeman, Matúš Jančo, Jelenec, Štefan Mravík, Žitavany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marián Hörik, D. Štitáre, Bohuš Baják, Lužianky, Tomáš Minarovič, Močenok, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Haspra, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, P. Sady, František Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Kišac, N. Sady, Peter Obložinský, Branč, Zolo Sabo, H. Kráľová, Tomáš Švec, Pohranice, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Kováč ml., Čifáre, Dušan Gál, Klasov, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

33 - Daniel Tasáry, Štefan Csampai, Pavol Pavelka, Ladislav Skalický, Jarmila Saidová, Miro Račko, Vladimír Depeš, Viera Lauková, Michal Garay, Ľuboš Baranec, Viliam Halla ml., Pavel Dojčar, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Emil Rusnák, Beladice, Marián Zlatňanský, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Andel, Jeremiáš Vnuk, Ján Golha, Vráble, Jaroslav Marušinec, V. Cetín, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Andrej Mareček, Milan Roman, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vlado Kupec, Zbehy, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Mário Valky, Šintava, Ján Lipovský, Báb, Mária Holečková, Sereď, Ján Gajdoš, N. Streda, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Lenčeš, Milan Bekéni, Šaľa, Henrich Bíro, Čakajovce, Bartolomej Guľka, Branč, Marián Koreň, Čeľadice, Štefan Peťovský, Lužianky, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Hegyi, Jelka

32 - Pavel Búš, Jozef Gutai, Ernest Mako, Ľudovít Konečný, Ivan Magdolen, Monika Skalická, Ján Doboš, Jozef Paulík, František Filo, Štefan Dékány, Andrej Kudamik, Michal Lauko, Nitra, Jozef Sklenár, Tibor Križovič, Adrián Danada, Tibor Odráška, Šaľa, Milan Kukučka, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, František Szusztor, V. Cetín, Štefan Kopčan, Peter Matulník, N. Sady, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, P. Sady, Július Szarka, Anna Szarková, Topoľnica, Július Čmehyl, H. Potôň, Daniel Mako, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Rišňovce, Matúš Rybanský, Kapince, Marek Kováč, Čifáre, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Ambrózy, Selice, Pavol Török, V. Dolina

31 - Viliam Halla st., Mária Kóšová, Miroslav Raček, Vladimír Papp, Pavel Hrnčár, Stanislav Habáň, Denisa Bakošová, Ján Kmeťo, Vlado Lyžičiar, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Marián Valla, Juraj Valla, V. Zálužie, Adam Nádaský, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ladislav Holečka, Ladice, Róbert Ščepka, Marek Sokol, Marián Kopáčik, Eva Ščepková, Peter Jobbágy, Filip Udvaros, Šaľa, Ľudmila Verešová, Viera Bradáčová, Golianovo, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Török, Pata, Ján Gál, Žirany, Slavko Mikula, Zbehy, Katka Macháčová, Rišňovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter König, Ivanka, Peter Rybanský, Kapince, Peter Tuhý, Machulince, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Marcel Tokár, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Milan Roško, Dyčka, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Miroslav Školník, Zl. Moravce

30 - Jozef Hudec ml., Milan Petráš, Laco Ištokovič, Marián Barta, Milan Ružička, Jozef Ehrenhold, Stanislav Billík, Juraj Hrnčár, Juraj Náhlovský, Janka Račková, Pavel König, Ľuboš Mičík, Mária Königová, Július Németh, Nitra, Vladimír Móri, Miroslav Mokráš, Ladislav Héviz, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Sojka, Martin Petrovič, Michal Valo, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Ján Kollár, Zbehy, Anna Duczová, Ľubomír Straňák, Marián Lovász, Štefan Straňák, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Vojtech Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, Anton Barčák, Abrahám, Jozef Martiška, Dražovce, Alexander Repta, Branč, Štefan Finta, Jarok, Martin Kriššák, P. Kesov, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Rybanský ml., Kapince, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Martin Šebesta, Bratislava, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Staňo, Sľažany

29 - František Zelovič, Pavel Čvirik, František Benc, Ján Šimun, Dušan Letko, Ľubomír Rák, Ladislav Fazekaš, Michal Lenický, Dajana Borovská, Emília Hudecová, Nitra, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Ján Félis, Žitavany, Jozef Rehuš, Sebastián Grznár, Rišňovce, Jozef Toman, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Bodi, Pavol Králik, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Repa, Prílepy, Marián Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Miroslav Tonka, Sľažany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kučera, Michal Bachratý, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Vladimír Miškolci, Lehota, Marek Desat, Podhorany, Roman Vrábel, Ivanka, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Zima, Radek Kováčik, Vráble, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ľubica Barčáková, Abrahám
28 - Pavol Holták, Anna Billíková, Peter Solčiansky, Martin Kuchar, Pavol Ďurina, Nitra, Helena Augustínová, Topoľčianky, Adam Bíro, Čakajovce, Eva Daniová, Čeľadice, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Pavel Kúsek, Žikava, Slavomír Tóth, Janka Tóthová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Otakar Móry, Močenok, Gabriel Fazekaš, Dávid Farár, Neded, Gabriel Odráška, Roman Uher, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, František Švihorík, P. Sady, Milan Fúska, Branč, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Katka Kišacová, N. Sady, František Sabo, Vinodol, Jožko Černý, Rumanová, Jaroslav Chren, Žitavany, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Hoppan, Vráble, Justína Gálová, Žirany
27 - Igor Galovič, Ján Hudec, Janka Čambalová, Michal Motúz, Nitra, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Anton Bábik, Veronika Bábiková, Rumanová, Eva Gombášová, Močenok, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Roman Harčár, Róbert Sedlák, Ľuboš Plevka, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo, Mária Látečková, Svätoplukovo, Pavol Košický, N. Hrnčiarovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ladislav Gál, Žirany, Anton Kazáň, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Radoslav Bajnek, Vráble
26 - Filip Guzmický, Ján Vaško, Roman Obložinský, Ivanka, Zuzana Zabáková, Lukáš Mesároš, Lehota, František Grom, Nitra, Tomáš Veverka, P. Kesov, Karol Hlavatý, Šaľa, Lukáš Guniš, Preseľany
25 - Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ľubomír Bartakovič, František Hrnčiar ml., Nitra, Mário Čurgali, Július Galo, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Július Žitňák, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Peter Korec, Rišňovce
24 - Jozef Kóša, Marcela Holtáková, Ivor Vinohradský, Rado Vágai, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Pavol Štefek, V. Dolina, František Finta, Kolíňany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Tatiana Mifková, Šaľa, Daniel Ivančík, Čakajovce, Juraj Holták, D. Krškany, Ľuboš Modzga (Šuker), Peter Trungel, Vráble, Tibor Karácsony, Váhovce
23 - František Hrnčiar st., Lenka Königová, Nitra, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Irena Petková, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Babóti, Vlčany, Daniel Boháč, Šaľa, Mário Pargáč, N. Sady, Ladislav Szöke, Vráble
22 - Patrik Londák, Zl. Moravce, Dušan Preták, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Judita Bužíková, Čápor, Juraj Németh, D. Lefantovce, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Miroslav Oslanec, Vráble, Gitka Letková, Nitra, Peter Svitač, Telince
21 - Ján Barát, Tomáš Krajčovič, Jozef Moder, Nitra, Dušan Bogár, Galanta, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Helena Šabová, Žitavany
20 - František Kunkel, Zl. Moravce, Ján Bedeč, H. Saliby, David Slíž, Dol. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Patkolo, Lúčnica n/Ž., Peter Ryban, Nit. Streda
19 - Jozef Hudec st., Lukáš Schober, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Ladislav Varga, Topoľnica, Kazimír Sýkora, Jarok
18 - Ján Antal, Nitra, Štefan Mrllák, Šaľa, Ľuboš Varga, Rumanová, Štefan Šmitala, Marián Piterka, Svätoplukovo, Dalibor Bradáč, Golianovo
17 - Ondrej Kozolka ml., Volkovce, Milada Dojčarová, Miroslav Mada, Ivan Chrenák, Nitra, Pavol Kozma, Čápor, Ján Marták, Choča, Ján Babčan, Zbehy
16 - Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Malý, Marek Andel, Vráble, Richard Buday, Ladice
15 - Marián Tkáč, Sereď, Miroslav Muzika, Juraj Demény, Roman Marci, Nitra, Viktória Königová, Ivanka, Róbert Pospiš, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž.
14 - Milan Borovský, Nitra, Peter Sáraz, H. Ohaj, Mária Kováčová, Vráble
13 - Matúš Turňa, Dominik Bartakovič, Mária Kóšová ml., Ján Palka, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Attila Sonlajtner, Žirany
12 - Katarína Malá, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska, Ivan Balla, Nitra
11 - Igor Kotora, Mariana Letková, Nitra, Martin Búcora, Šurianky, Silvester Pintér, Veľký Cetín, Róbert Lešš, Močenok
10 - Laci Takács, Dlhá n/V., Jaroslav König, Nitra, Štefan Šlosár, Golianovo
9 - Jozef Kováč, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Mário Drienovský, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Zoja Kunkelová, Martin n/Ž.
8 - Ladislav Odráška st., H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ivan Čimo, Erika Révayová, Nitra, Ondrej Kováč, Žitavany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Ondrej Kišac, N. Sady
7 - Michal Palka, Cabaj, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Lukáš Bennár, Hájske, Peter Száraz, H. Ohaj, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Marián Martiš, Nitra, Martin Šlezinger, Hosťovce, Stanislav Vilina, Lukáčovce
6 - Edita Buchová, Maroš Valábik, Nitra
5 - Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Ľubica Homolová, Matej Galgóci, Valéria Dobošová, Juraj Lacina, Nitra, Vladimír Kéri, Slepčany, Miroslav Vajzer, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Eva Čurgaliová, Lužianky, Tibor Berec, Lapáš
4 - Štefan Broškovič, Marta Bendová, Katarína Billíková, Marek Husivarga, Patrik Studený, Eva Turňová, Nitra, Samuel Blažovič, Lužianky, Karol Bujalko, Lukáš Vajzer, Vráble, Karolína Königová, Ivanka, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Vagunda, Filip Harčár, Šaľa, Jarmila Pauková, Rumanová
3 - Miroslava Matejová, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Daniela Tasáryová, Ivan Čápek, Nitra, Štefan Valábek, Dominik Nagy, Šaľa, Michal Buranský, Vráble, Radoan Polák, Topoľčianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Jaroslav Fúska, Zbehy, Miroslav Korec, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč
2 - Ján Popik, D. Krškany, Michaela Kopecká, Ivanka, Nina Baginová, Ľudmila Lacová, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Ján Gál ml., Žirany
1 - Zuzana Hupková, Čakajovce
0 - Andrej Vallo, Nitra

V 8. kole bolo maximom 9 zápasov, čo uhádli až siedmi tipéri: Dušan Petrovič, Obyce, Jaroslav Andrášik, Nitra, René Scheer, Kolíňany, Štefan Lipovský, P. Sady, Roman Hradecký, Nitra, Lenka Sýkorová, Nitra, Samuel Mikle, Klasov.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Sklenárstvo Kadlieček, Levická 5, Nitra, venovalo do súťaže dva obrazy starobylej Nitry. Jeden si odniesol líder po siedmom kole René Vincze zo Šale (na snímke je s dedkom Jozefom Karlubíkom), druhý získal vyžrebovaný účastník súťaže - Jozef Paulík z Nitry. Blahoželáme!


René Vincze (vľavo).


Jozef Paulík.

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 4 556
  2. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 921
  3. Pozrite si majstrov okresu v atletike 622
  4. Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO) 466
  5. Neded prekvapil v Galante Foto 348
  6. Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci 341
  7. Štartuje play-off Ligy internacionálov 293
  8. Európska komisia vyšetruje, či štátna podpora pre Jaguar Land Rover je v súlade s európskou legislatívou 265
  9. Nový Život môže doma spečatiť triumf 258
  10. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 254

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Pozrite si majstrov okresu v atletike

V Nitre sa dnes uskutočnili atletické majstrovstvá základných škôl okresu Nitra. V akcii boli deti z 28 škôl.

Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO)

V desiatom kole nadstavbovej časti sa v Spišskej Novej Vsi stretli dve mužstvá z opačných pólov druholigovej tabuľky.

Neded prekvapil v Galante

III. LIGA: Veľký Meder vyhral po 10 zápasoch. Nové Zámky nestačili na rezervu DAC-u. Gabčíkovo si delilo body s lídrom z Komárna.

Blízke regióny

Podgurážený vodič zdemoloval stĺp, našťastie nikoho nezrazil

Vodiča, ktorý zdemoloval v Nových Zámkoch stĺp verejného osvetlenia zatiaľ nemôžu vypočuť. Najprv bude musieť vytriezvieť.

Opravy ciest v Partizánskom môžu trvať ešte mesiac

Kvôli tomu, že práce prebiehajú na viacerých miestach sú zápchy v Partizánskom na každodennom poriadku.

Škody po včerajšom požiari lakovne odhadli na 200 tisíc eur +foto

Príčina vzniku požiaru sa v súčasnosti vyšetruje. Jeho likvidácia zamestnala viac 24 hasičov.

Mikuš: Voderady mali šesť rokov možnosť internát kúpiť alebo si ho prenajať

Obavy obce Voderady v okrese Trnava o nárast nepriaznivých vplyvov na život obyvateľov v súvislosti s avizovaným prísunom zahraničných robotníkov do miestneho internátu kraj nezdieľa.

Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto

Len niečo vyše mesiaca bola umelá vodná nádrž v mestskom parku napustená.

Všetky správy

Kohút si priznal chybu, Cígerovi sa ospravedlnil. Ten to neprijal

Tréner hokejovej reprezentácie a šéf zväzu diskutovali spolu v mimoriadnej relácii TV Markíza.

Cesta autom do Chorvátska 2017

Najpohodlnejšia cesta do Chorvátska je cez Maďarsko. Najrýchlejšie sa do Chorvátska dostanete cez Rakúsko.

Cíger neprišiel diskutovať s Lintnerom, Kohútovi povie, aby odstúpil

Reprezentačný tréner má v stredu absolvovať diskusiu s prezidentom SZĽH Martinom Kohútom.

Vydrží to ešte Most alebo padne?

Mnohí voliči neodpustili Bugárovi vstup do koalície, iní sa snažia vidieť na ňom aspoň niečo pozitívne. Ale ich trpezlivosť nemožno skúšať donekonečna.

Právnik z Via Iuris: Sudcovia vyslali prekvapivý signál

Vo voľbách do Súdnej rady neuspeli kandidáti reformného združenia. Treba sa zamyslieť, tvrdí právnik.

Kam vyraziť