Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V 15. kole uhádli 9 zápasov J. Záhorský, F. Dobiaš, P. Rybanský a P. Matulník. Poradie na čele: 82 - Iveta Matejová, Nitra; 80 - Marek Kováč, Čifáre, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce; atď.

Po kartón piva Corgoň si do redakcie prišiel víťaz 14. kola Michal Lauko z Nitry.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 15. kola

Vráble - Skalica 1:2 2
Púchov - Topoľčany 0:2 2
Galanta - Topoľníky 5:2 1
Tvrdošovce - ViOn B/Volkovce 0:3 2
Lehnice - Čeľadice 0:3 2
Jelka - Kráľová n/V. 1:2 2
Lehota - Lapáš 2:3 2
Golianovo - Chrenová 3:2 1
Čakajovce - Výč.-Opatovce 4:5 2
T. Mlyňany - Velčice 2:1 1

Konečné poradie po 15. kole

82 - Iveta Matejová, Nitra

80 - Marek Kováč, Čifáre, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

79 - Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marián Mateička, Behynce, Csaba Sándor, Kolíňany, Martin Tesár, Nitra

78 - Pavel Dojčar, Nitra, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany

77 - Katarína Sándorová, Kolíňany, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Straňák, H. Kráľová, Filip Dobiaš, Čeľadice

76 - Richard Magušín, Jozef Nosian, Nitra, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ivan Mareček, Čab, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Rybár, Cabaj, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Sládeček, V. Zálužie

75 - Štefan Bede, René Daniš, Ladislav Piška, Ernest Szombath, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Anna Szarková, Topoľnica, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Andrej Hudec, Čeľadice

74 - Slavomír Kotrla, Michal Lauko, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Baláž, Šaľa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Milan Piovarči, Lužianky

73 - Karol Ryba, Ján Barát, Nitra, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava, Tibor Odráška, Šaľa, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Juraj Segíň, Sľažany, Viera Pavelková, Golianovo, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Pecho, Beladice, František Finta, Jelenec, Milan Šlosár, Čab, Alexander Kobza, Čechynce, Ivanko Vanko, Zbehy

72 - Miroslav Muzika, Mária Sýkorová, Jozef Nemeš st., Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Jelka, Zoltán Jancsó, Vlčany, René Vincze, Dominika Tóthová, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Zara Čekey, Pohranice, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Viliam Félis, Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Peter Zahnaš, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Vojtech Borka, Trstice

71 - Peter Kompas, Pavol Ďurina, Ľudovít Konečný, Nitra, Viera Bradáčová, Golianovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Eva Lahučká, Patrik Pacher, Peter Čepček, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Matúš Vajzer, Báb, Jozef Homola, Hosťovce, David Slíž, Dol. Streda, Jozef Štefek, Albert Lauro, Čeľadice, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Vašek, Ivanka, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Fábry, Šurianky

70 - Michal Hunka, Vlado Krajčovič, Vladimír Kompas, Eugen Németh, Jozef Ehrenhold, Nitra, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ivan Bakyta, Jarok, Pavel Sojka, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Eliáš, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Radoslav Bajnek, Vráble, Ján Dekan, Velčice, Jozef Žemba, Rišňovce, František Imre, Branč, Miroslav Močol, Alekšince

69 - Patrik Andrášik, Pavel Búš, Pavel König, Roman Sýkora, Ladislav Fazekaš, Dušan Novorolník, Nitra, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Štefan Mrllák, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Slepčany, Marek Vlček, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Štefák, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Ryban, Nit. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Vodný, Babindol, Dalibor Greguš, Čab, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Peter Rybanský, Kapince, Marian Koreň, Čeľadice, Alžbeta Šándorová, Kolíňany

68 - Tomáš Drgoňa, Miroslav Fábry, Peter Solčiansky, Ladislav Nosian, Peter Plandora, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mária Holečková, Jana Dudonová, Sereď, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Roman Tkáč, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Tibor Križovič, Šaľa, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Augustín, Topoľčianky, Jozef Török, Pata, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Lovász, H. Kráľová, Marek Fábry ml., Šurianky

67 - Laco Ištokovič, Stanislav Billík, Ladislav Baláži, Dávid Said, Jozef Svitač, Miriama Ďurinová, Ivan Kozár, Nitra, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Sereď, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Lazan, Vladimír Móri, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Martiška, Dražovce, Ján Gajdoš, N. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Lukáč, Klagenfurt, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Imrich Drozdák, Babindol, Margita Pánisová, D. Krškany, Terka Tasáryová, Ivanka

66 - Ján Doboš, Vladimír Nemšovský, Viera Lauková, Martin Peniaško, Ľubomír Turňa, Denisa Bakošová, Ján Kmeťo, Ivan Balla, Miroslav Lieskovský, Štefan Matesko, Nitra, František Margetin, Cyril Slamka, Rišňovce, Dušan Preták, Sereď, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavel Mihálik, Peter Hipp, Šaľa, Tibor Panyik, Matúškovo, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Virág, Jana Studená, Zl. Moravce, Štefan Dubnička, Jozef Šercel, Váhovce, Anna Fazekašová, Neded, Stanislav Pacher, Miroslav Tonka, Sľažany, Jaromír Slíž, Beladice, Vincent Hunka, Lužianky, Stanislav Debnár, Boris Lacika, Zbehy, Tibor Šmitala, Čab, Matej Jánošík, Mário Čurgali, D. Krškany, Peter Popelka, Jarok, Štefan Fiala, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jozef Chovanec, Šurianky, Zolo Sabo, H. Kráľová

65 - Ľubica Tasáryová, Ivan Lauko, Jaroslav Lazor, Alexander Mészáros, Jozef Hudec ml., Mária Königová, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Duczová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Tibor Karácsony, Váhovce, Gabriel Odráška, Eva Ščepková, Šaľa, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Dubaj, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Kluka, Lapáš, Vladimír Gálik, Jelenec, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Miro Senneš, Cabaj, Stanislav Packa, Močenok, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Daniel Lörincz, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Scheer, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Roman, Čab, František Sabo, Vinodol, Miloš Gál st., Žirany

64 - Andrej Vereš, Golianovo, Roman Hradecký, Dušan Letko, Anton Dano, Štefan Csampai, Vladimír Papp, Imrich Ručkay, Lenka Sýkorová, Nitra, František Kóša, Branč, Ján Hegyi, Jelka, Janka Gálová, Žirany, Peter Udvaros, Timea Mészárosová, Šaľa, Ján Školník, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Strieška, Volkovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Bodi, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Stanislav Husár, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Jozef Kutak, Jarok, Martin Kriššák, P. Kesov, Vladimír Machata, Lúčnica, Jožko Černý, Rumanová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Pavol Štefek, V. Dolina

63 - Ľubomír Mikula, Juraj Urban, František Benc, Ivan Magdolen, František Grom, Jozef Paulík, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Michaela Benköová, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Július Bradáč, Golianovo, Milan Pagáč, Ivanka, Pavel Kúsek, Žikava, Tibor Tóth, Žihárec, Ladislav Hučko, Peter Visolajský, Šaľa, Kristián Pajer, Žirany, Gabriel Lešš, Ivan Tóth, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Bartoš, Nové Sady, Štefan Peťovský, Adam Nádaský, Lužianky, Ján Popík, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany, Ladislav Kéry, Volkovce

62 - Ernest Mako, Janka Račková, František Dedič, Pavel Hrnčár, Pavel Čvirik, Michal Motúz, Mária Kóšová, Milan Púčik, Rado Vágai, Nitra, František Čaniga, Dražovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Lehocký, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Kukliš, Helena Augustínová, Topoľčianky, Milan Kukučka, Žitavany, Henrieta Fazekašová, Neded, Roman Bilický, Preseľany, Alojz Rajtár, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Čentéš, Henrich Bíro, Čakajovce, Karol Blažovič, Lužianky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Vaško, Ivanka, Peter Vranský, Slavko Mikula, Zbehy, František Finta, Kolíňany, Štefan Páleník, Prílepy

61 - Dezider Zaujec, Štefan Verták, Juraj Hrnčár, Marián Mičík, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Peter Kardoš, Marián Benca, Jozef Prešinský, Ľudovít Kováč, Štefan Zabák, Ivan Minárik, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Magda Čmaradová, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Milan Bekéni, Július Miškovič, Robert Ščepka, Martina Hippová, Peter Jobbágy, Šaľa, Miloš Kukučka, Žitavany, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavol Bradáč, Golianovo, Lukáš Mesároš, Lehota, František Kausek, Klasov, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Renáta Gálová, Žirany, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Štefan Hudec, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

60 - Daniel Tasáry, Ľuboš Baranec, Ján Bernát, Miroslava Miháliková, Štefan Dékány, Ľubomír Rák, Dionýz Pecháček, Janka Čambalová, Ladislav Pindeš, Michal Garay, Nitra, Ondrej Kozolka, Sidónia Boboková, Volkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Kučera, Erika Vystavelová, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Trnovec, Emil Remeň, Čeľadince, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Filip Guzmický, Ivanka, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tibor Bene, D. Obdokovce

59 - Ladislav Skalický, Erich Schober, Daruška Horváthová, Eduard Szabó, Ľubomír Bartakovič, Milan Ružička, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Benkö st., Ján Szöcs, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Tomáš Karácsony, Váhovce, Irena Petková, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Vojtech Mesároš, Lehota, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Miroslav Tokár, Jaroslav Grman, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Peter Svitač, Telince, Milan Roško, Dyčka, Karol Miček, P. Kesov

58 - Edita Buchová, Lenka Königová, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Branč, Jozef Danada, Miroslav Mokráš, Jozef Lenčeš, Šaľa, Dušan Kolenčík, Alexander Kusý, Trnovec, Imrich Hrdlica, Báb, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Daniel Mako, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, Juraj Šranko, Babindol, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Bedeč, H. Saliby, Peter Matulník, Nové Sady

57 - Jarmila Saidová, Ján Ehrenhold, Jozef Kováč, Juraj Paška, Milan Borovský, Daniel Andrášik, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Babiak, Žitavany, Roman Harčár, Róbert Sedlák, Šaľa, Ľubor Kajaba, Ivanka, Janka Tóthová, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Marián Valla, V. Zálužie

56 - Ján Palka, Jaroslav Andrášik, Ján Hudec, Jozef Hudec st., Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Andel, Mária Kováčová, Karol Bujalko, Vráble, Margita Kališová, Šaľa, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Gašpar Gál, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Kozlík, Ľudmila Verešová, Golianovo, Katka Kišacová, Nové Sady, Anton Kazáň, Branč, Dušan Gál, Klasov, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Rudolf Macho, Kolíňany, Sebastián Grznár, Rišňovce, Milan Macho, M. Ripňany

55 - Ľuboš Mičík, Friggo Rondoš, Martin Halmeš, Dajana Borovská, Ľudovít Laca, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ján Štepianský, Hostie, Judita Bužíková, Branč, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Ján Hnilica, Lužianky, Imrich Struhár, Vráble, Roman Guzmický, Ivanka

54 - Mária Kóšová ml., Marián Barta, Nitra, Michal Palka, Cabaj, Ľuboš Plevka, Šaľa, František Kunkel, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Peter Odráška, H. Kráľová, František Chudý, Jozef Nikodem, Rišňovce, Hilda Mičeková, P. Kesov, Peter Náhlik, Nové Sady, Miroslav Jančovič, V. Dolina

53 - Milan Vöröš, Miloš Sýkora, František Filo, Nitra, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce

52 - Igor Drotár, František Zelovič, Mariana Letková, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Anna Kubalová, Sereď, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Pavol Uher, Šaľa, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Július Szarka, Topoľnica, Albín Tóth, Čakajovce

51 - Vladimír Depeš, Juraj Krčmár, Milan Petráš, Nitra, György Jakubecz, Alex Lovás, H. Saliby, Jozef Sklenár, Pavol Sedliačik, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Milan Greguš, Zbehy, Eva Daniová, Čeľadice

50 - Ivor Vinohradský, Stanislav Habáň, Viliam Halla, Nitra, Vladimír Krčmár, Lapáš, Marián Kopáčik, Marek Sokol, Janka Jašiková, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Jana Gálová, Justína Gálová, Žirany, Jozef Tomek, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Toman, D. Krškany

49 - Andrej Kudamik, Miro Račko, Tomáš Krajčovič, Nitra, Marián Titka, Juraj Csirik, Šaľa, Denis Novota, Zl. Moravce, Marián Straňák, H. Kráľová, Vlado Kupec, Zbehy, Mário Fábry, Šurianky

48 - Dušan Koszorú, Pavol Pavelka, Nitra, Ján Gál, Žirany, Ján Félis, Gabriel Danko, Žitavany, Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Ambrózy, Selice, Peter Kišac, Nové Sady, Ján Golha, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Zeleňák, Šaľa

47 - František Hrnčiar st., Jabar Said, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Katarína Zabáková, Lehota, Emil Rusnák, Beladice

46 - Jozef Moder, František Juhás, Peter Bezák, Jozef Gutai, Nitra, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Martinek, Šaľa, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Filip Marinov, Rumanová

45 - Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Tatiana Mifková, Roman Uher, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Karol Čurgali, Mojmírovce, Igor Kotora, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Tomáš Strapko, Beladice

44 - Monika Skalická, Dominik Bartakovič, Nitra, Ján Lipovský, Báb

43 - Marián Grman, Jaroslav König, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Július Pápay, H. Kráľová, Pavel Períček, Rišňovce, Gabika Szökeová, Vráble, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

42 - Miroslav Kováč, Žikava, Radek Kováčik, Vráble, Monika Bačová, Čakajovce, Viliam Čurgali, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany

41 - Filip Vašíček, Sereď, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter König, Ivanka, Marián Varga, Sľažany

40 - Ľubomír Ballay, Lužianky, Gabriel Lencsés, Róbert Pospiš, Šaľa, Marián Cifra, Žirany, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Michal Hitka, Martin n/Ž.
39 - Pavol Kozma, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Lelkes, Selice, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Peter Mako, Čakajovce
38 - Marián Kapko, Komjatice, Milan Strapko, Beladice, Juraj Vrábel, Lužianky
37 - Patrik Studený, Jozef Kóša, Nitra, Dalibor Bradáč, Golianovo, Erik Candrák, Alekšince, Peter Tuhý, Machulince
35 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Martin Kuchár, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Špánik, Šoporňa, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
34 - Stanislava Gáliková, Machulince, Miro Tonka, Sľažany, František Bojda, Nitra, Ján Bliska, D. Krškany, Marek Hlava, Praha
33 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Erik Somor, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Vráble, František Jasan, Podhorany
32 - Viera Kovanová, Ivana Olšanská, Nitra
31 - Július Benkö ml., Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Vlado Sásik, Nitra, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Monika Pápayová, H. Kráľová
30 - Dušan Bogár, Galanta, Marián Móri, Šaľa, Jozef Petrovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
29 - Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Šaľa, Vincent Botló, Zl. Klasy, Tibor Berec, Lapáš
28 - Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Marián Tatara, Topoľčany, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy, Denisa Révayová, Gitka Letková, Nitra
27 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Celestín Berecz, Branč
26 - Matej Šimko, Močenok, Ján Kozla, Kolíňany
25 - Bohuš Čačaný, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Patrik Rudinec, Nitra
24 - František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Mário Brat, Golianovo, Ján Pacher ml., Nitra, Jozef Malý, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce
23 - Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Dalibor Straňák, Veľký Kýr
22 - Laci Takács, Dlhá n/V., Margita Letková, Nitra
21 - Lukáš Šabík, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ľubomír Lenický, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Štefan Kopčan, Nové Sady
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tomáš Kršiak, Lovce, Pavol Holták, D. Krškany
17 - Katarína Billíková, Nitra
16 - Martin Kovan, Michal Borovský, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Branislav Kišac, Nové Sady, Ondrej Kováč, Žitavany
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok, Marián Balko, Štitáre
10 - Ľudmila Bradáčová, Golianovo
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešeňov
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok, Mária Krasňanská, Nové Sady
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, František Piška, Nitra, Roman Pápay, Močenok, Marek Zborovan, Golianovo
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Patrik Benček, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce, LAdislav Sivák, Žirany
5 - Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Katarína Kuzmická, Ivanka, Laci Rybár, H. Kráľová
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Roman Mrázik, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Ladislav Varga, Topoľnica, Ján Lazo, Branč, Róbert Lešš ml., Šaľa
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, František Laczko, Tešedíkovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Zlatica Benczová, Žirany, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Nina Letková, Nitra
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč, Jaro Fúska, Zbehy
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce, Dušan Gubran, Nitra, Jozef Čulák, Ivanka

V 15. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria súťažiaci: Jozef Záhorský z Rišňoviec, Filip Dobiaš z Čeľadíc, Peter Rybanský z Kapiniec a Peter Matulník z Nových Sadov. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Prinášame aj konečné poradie, ktoré však je zatiaľ neoficiálne. Do piatka totiž prijímame prípadné sťažnosti (protesty).

Pri rovnosti bodov o poradí na 2.-3. a 4.-7. priečke rozhoduje pravidlo zverejnené pred súťažou o vyššom počte lepších dosiahnutých výsledkov v kolách. Znamená to, že sa porovná koľkokrát dosiahol tipér 10 bodov, koľkokrát 9 bodov, koľkokrát 8 bodov, atď.

Čo rozhodlo o poradí na 2.-3. mieste:

Marek Kováč 666667434384776 - raz trafil 8
Tibor Šebök 566736476456375 - ani raz 8

Čo rozhodlo o poradí na 4.-7. mieste:

Viliam Matejov 537828643583566 - trikrát 8
Marián Mateička 675448264674556 - raz 8, dvakrát 7, štyrikrát 6
Csaba Sándor 547746454585465 - raz 8, dvakrát 7, dvakrát 6
Martin Tesár 667737653565337 - ani raz 8

Zdravíme tipérov!

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 905
  2. Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili 852
  3. Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne 450
  4. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 265
  5. Neded prekvapil v Galante Foto 253
  6. Fotogaléria: Golianovo - Lehota 5:2 Foto 181
  7. Polícia s cyklistami na pešej zóne predbežne nesúhlasí. Aj pre alkohol 180
  8. Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole 178
  9. Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO) 170
  10. Pozrite si majstrov okresu v atletike 146

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili

Na podozrivého ôsmaka upozornili učitelia. Polícia prišla do školy s vycvičeným psom.

Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne

Študenti chcú vyzbierať stotisíc podpisov. V takom prípade sa ich požiadavkami musí zaoberať parlament.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Neded prekvapil v Galante

III. LIGA: Veľký Meder vyhral po 10 zápasoch. Nové Zámky nestačili na rezervu DAC-u. Gabčíkovo si delilo body s lídrom z Komárna.

Blízke regióny

O titul Dedina roka 2017 zabojujú aj dve obce z nášho okresu

Bátovce a Santovka sa uchádzajú o titul v celoslovenskej súťaži. Zahlasovať sa dá aj cez internet.

Treťoligové Šurany odvolali trénera

Milan Pavlovič už nie je trénerom nováčika

Žiak predával v škole marihuanu

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície obvinil z drogovej trestnej činnosti len 14 ročného chlapca.

Športová hala už dosluhuje, problémom je voda aj teplo

Rozsiahly objekt využívajú pravidelne športovci, konajú sa tu aj príležitostné predajné či kultúrno-spoločenské akcie. Hala je však na konci životnosti, náklady na rekonštrukciu sa šplhajú do miliónov.

Partizánčan sa mal svojej sestre a otcovi vyhrážať zabitím

Obvineniu z prečinu nebezpečného vyhrážania čelí 41-ročný muž z Partizánskeho.

Všetky správy

Američania obkľučujú Severnú Kóreu. Tentoraz nejde o bluf

Pri Kórejskom polostrove sú dve americké lietadlové lode. Ďalšie môžu čoskoro pribudnúť.

Čo by nasledovalo, ak by súd ĽSNS rozpustil?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

Návrh na rozpustenie ĽSNS vyvolá diskusiu, politici reagujú na Čižnárov krok

Smer pripomína Adolfa Hitlera, Most-híd hovorí o logickom kroku.

Trump sa predviedol nevyberaným gestom, odstrčil premiéra Čiernej Hory

Na sociálnych sieťach gesto vyvovalo kritické reakcie.

Jedia štipľavé a po dome chodia nahí. Čo prezrádzajú bežné činnosti o vašej osobnosti

Psychologický výskum ukázal, čo najčastejšie robia neurotickí, extrovertní, prívetiví. svedomití či ľudia s otvorenou mysľou.

Kam vyraziť