Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

V 13. kole dvaja tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 72 - Iveta Matejová; 69 - Martin Tesár; 68 - Csaba Sándor, Tibor Šebök, Marián Mateička, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel víťaz minulého kola Robert Ščepka zo Šale.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tip 13. kola:

FC Nitra - Senica 2:0 1
FC ViOn - Myjava 1:2 2
Šaľa - Michalovce 2:1 1
Vráble - Slovan jun. 1:1 X
FC Nitra jun. - Horná Nitra 1:2 2
Rišňovce - Výč.-Opatovce 3:1 1
Rumanová - Čakajovce 2:0 1
Veľký Cetín - Hosťová 1:0 1
T. Mlyňany - ViOn C/Hostie 6:0 1
Mostová - D. Saliby 1:2 2

Poradie po 13. kole

72 - Iveta Matejová, Nitra

69 - Martin Tesár, Nitra

68 - Csaba Sándor, Kolíňany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Mateička, Behynce

67 - Pavel Dojčar, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Viktor Balko, Lužianky, Marek Kováč, Čifáre

66 - Jozef Nosian, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Segíň, Sľažany, Ľubomír Sako, Kolíňany

65 - Richard Magušín, Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Viliam Félis, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Alexander Kobza, Čechynce

64 - Slavomír Kotrla, Karol Ryba, René Daniš, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Labdík, Lužianky, František Finta, Jelenec

63 - Štefan Bede, Ján Barát, Peter Plandora, Nitra, Slavomír Sysel, Štefan Straňák, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Repa, Prílepy, Kristián Varga, Tešedíkovo, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Tibor Szekér, Patrik Pacher, Jana Studená, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Katarína Sándorová, Kolíňany, Milan Šlosár, Čab

62 - Michal Hunka, Ladislav Piška, Ernest Szombath, Nitra, Viera Bradáčová, Golianovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Peter Čepček, Zl. Moravce, David Slíž, Dol. Streda, Anna Szarková, Topoľnica, Peter Pecho, Beladice, Milan Piovarči, Lužianky, Gustáv Molnár, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Peter Sládeček, V. Zálužie

61 - Peter Solčiansky, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Nitra, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Baláž, Tibor Odráška, Šaľa, Ladislav Odráška, Ivan Lenický, H. Kráľová, Vladimír Kéri, Slepčany, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Martiška, Dražovce, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Čakajovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Ľuboš Brath, Hosťová, Radoslav Bajnek, Vráble, Daniel Lörincz, František Imre, Branč, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Mareček, Čab, Ľubomír Rybár, Cabaj, Juraj Dubeň, Lehota, Vojtech Borka, Trstice

60 - Patrik Andrášik, Miroslava Miháliková, Jozef Svitač, Jozef Nemeš st., Jozef Ehrenhold, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Pavol Pagáč, Peter Vašek, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Tibor Križovič, Šaľa, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Bodi, Ivanko Vanko, Zbehy, Zara Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Eliáš, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Jozef Žemba, Rišňovce

59 - Pavel Búš, Michal Lauko, Eugen Németh, Ladislav Fazekaš, Nitra, Milan Lazan, René Vincze, Dominika Tóthová, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Šabo, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Matúš Vajzer, Báb, Marek Vlček, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Lukáč, Klagenfurt, Jozef Vodný, Babindol, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince

58 - Viera Lauková, Denisa Bakošová, Vlado Krajčovič, Peter Kompas, Ľudovít Konečný, Nitra, Michal Hájnik, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Anton Barčák, Abrahám, Mário Slezák, Lukáčovce, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Udvaros, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Vladimír Móri, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Dubaj, Jozef Augustín, Topoľčianky, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Ryban, Nit. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Vincent Hunka, Lužianky, Štefan Tóth, Klasov, Dalibor Greguš, Čab, Peter Scheer, Kolíňany, Ján Popík, Vanesa Pánisová, Margita Pánisová, D. Krškany, Terka Tasáryová, Ivanka, Marian Koreň, Čeľadice, Marek Fábry ml., Šurianky

57 - Ján Doboš, Vladimír Nemšovský, Laco Ištokovič, Ladislav Baláži, Roman Hradecký, Jaroslav Lazor, Ivan Magdolen, Vlado Lyžičiar, Miriama Ďurinová, Pavol Ďurina, Juraj Paška, Rado Vágai, Lenka Sýkorová, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Miroslav Javor, Sereď, Pavel Babiak, Žitavany, Janka Gálová, Alexandra Gálová, Kristián Pajer, Jozef Gál, Miloš Gál st., Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Alexander Repta, Branč, Eva Lahučká, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Ján Gajdoš, N. Streda, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Šercel, Váhovce, Miro Senneš, Cabaj, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Marián Pauk, Rumanová, Tibor Šmitala, Čab, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

56 - Miroslav Muzika, Ľubomír Mikula, Stanislav Billík, Dávid Said, Miroslav Fábry, Alexander Mészáros, Pavel König, Mária Kóšová, Ladislav Nosian, Ivan Balla, Dušan Novorolník, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Miloš Remenár, Mária Holečková, Jana Dudonová, Sereď, Michaela Benköová, Stanislav Packa, Močenok, Emil Šatan, Vozokany, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Mihálik, Gabriel Odráška, Peter Visolajský, Šaľa, František Čaniga, Dražovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Anna Fazekašová, Neded, Alojz Rajtár, Sľažany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Viera Pavelková, Golianovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Stanislav Husár, Ladislav Szöke, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Stanislav Debnár, Boris Lacika, Zbehy, Slavomír Tóth, Marián Lovász, Zolo Sabo, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Kubáň, Alekšince, Matej Jánošík, D. Krškany, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Páleník, Prílepy

55 - Ivan Lauko, Martin Peniaško, František Benc, Tomáš Drgoňa, Ľubomír Turňa, Daruška Horváthová, Ivan Kozár, Vladimír Papp, Mária Königová, Martin Halmeš, Milan Púčik, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Roman Tkáč, Rumanová, Dušan Preták, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Kúsek, Hostie, Judita Bužíková, Branč, Imrich Hrdlica, Báb, Viliam Moravčík, Kajal, Peter Jobbágy, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Štefan Dubnička, Váhovce, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Török, Pata, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Kluka, Lapáš, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, František Finta, Kolíňany, Vladimír Machata, Lúčnica, Mário Čurgali, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

54 - Ľubica Tasáryová, Ernest Mako, Janka Račková, Anton Dano, Boris Grežo, Jozef Hudec ml., Jozef Paulík, Štefan Matesko, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Július Bradáč, Golianovo, Jozef Labuda, Solčany, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava, Emanuel Maňúch, Žirany, Július Miškovič, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Vladimír Kubala, Belince, Peter Svitač, Telince, Jozef Hoppan, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Peter Vranský, Zbehy, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Nikodem, Cyril Slamka, Rišňovce, Martin Kriššák, P. Kesov, Štefan Fiala, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter Rybanský, Kapince, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Miroslav Tonka, Sľažany

53 - Štefan Verták, Marián Mičík, Juraj Urban, Pavel Čvirik, Marián Benca, Ján Kmeťo, Michal Garay, Nitra, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Pagáč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Lehocký, Eva Ščepková, Timea Mészárosová, Erika Vystavelová, Šaľa, Jozef Šebík, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Trnovec, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Juraj Valla, V. Zálužie, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Dušan Gál, Klasov, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jožko Černý, Rumanová, Peter Popelka, Jarok, František Sabo, Vinodol, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany

52 - Juraj Hrnčár, Igor Drotár, Pavel Hrnčár, Ján Bernát, Dušan Letko, Jozef Kováč, Eduard Szabo, Michal Motúz, Imrich Ručkay, Miroslav Lieskovský, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kóša, Branč, Ľubomír Kollár, Gabriel Lešš, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jozef Danada, Milan Bekéni, Július Benkö st., Ladislav Hučko, Robert Ščepka, Roman Harčár, Šaľa, Anna Kubalová, Sereď, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Lukáš Valent, Hosťovce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ján Kozla, Žirany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Vaško, Ivanka, Slavko Mikula, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Bedeč, H. Saliby

51 - Dezider Zaujec, František Dedič, Jarmila Saidová, Ľubomír Rák, Štefan Csampai, Peter Kardoš, Juraj Krčmár, Ľudovít Kováč, František Grom, Ladislav Pindeš, Friggo Rondoš, Ivan Minárik, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, György Jakubecz, H. Saliby, Martina Hippová, Miroslav Mokráš, Pavol Sedliačik, Šaľa, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ján Školník, Irena Petková, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Jozef Haspra, Topoľčianky, Sidónia Boboková, Volkovce, Miroslav Kozlík, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, František Kausek, Klasov, Mário Pánis, Marcel Pánis, D. Krškany, Miroslav Tokár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Kutak, Jarok, Rudolf Macho, Kolíňany, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Ján Kollár, Zbehy, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Milan Roman, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie

50 - Daniel Tasáry, Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Daniel Andrášik, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Ďurický, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vladimír Krčmár, Lapáš, Marek Sokol, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Kukučka, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Henrieta Fazekašová, Neded, Ivan Remeň, Nit. Streda, Katka Kišacová, Peter Bartoš, Nové Sady, Jana Gálová, Žirany, Milan Roško, Dyčka, Michaela Dobišová, Močenok, Peter Černák, Lúčnica, Karol Bujalko, Vráble, Adam Nádaský, Lužianky

49 - Ľuboš Baranec, Edita Buchová, Štefan Dékány, Erich Schober, Miloš Sýkora, Dionýz Pecháček, Jozef Hudec st., Ľubomír Bartakovič, Lenka Königová, Milan Borovský, Nitra, Štefan Mravík, Milan Kukučka, Žitavany, Róbert Sedlák, Šaľa, Matúš Jančo, Jelenec, Emil Remeň, Čeľadince, Lukáš Mesároš, Lehota, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Renáta Gálová, Žirany, Anton Kazáň, Bartolomej Guľka, Branč, Jaroslav Grman, Jozef Andel, Vráble, Peter Štefanka, Lužianky, Karol Miček, P. Kesov, Peter Náhlik, Nové Sady, Tibor Bene, D. Obdokovce, Alexander Kusý, Trnovec

48 - Ján Palka, Dušan Koszorú, Janka Čambalová, Jaroslav Andrášik, Štefan Zabák, Milan Ružička, Nitra, Marek Andel, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Lenčeš, Šaľa, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Eva Súľovská, Rišňovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Roman Guzmický, Ivanka

47 - Ján Jacsa, Žihárec, Ondrej Hajdu, Trnovec, Janka Jašiková, Šaľa, Ľubomír Novota, František Kunkel, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Daniel Mako, Čakajovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Ivor Vinohradský, Nitra, Sebastián Grznár, Rišňovce, Katarína Zabáková, Lehota, Marián Valla, V. Zálužie, Milan Macho, M. Ripňany

46 - Ladislav Skalický, Milan Vöröš, Vladimír Depeš, Peter Bezák, Ján Hudec, Jozef Gutai, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Štepianský, Hostie, Michal Palka, Cabaj, Marián Kopáčik, Ján Martinek, Ján Szöcs, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Lena Kunkelová, Praha, Ján Hnilica, Lužianky, Mária Kováčová, Vráble, František Chudý, Rišňovce, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Peter Matulník, Nové Sady

45 - Ľuboš Mičík, František Juhás, Mária Kóšová ml., Dajana Borovská, Ľudovít Laca, Nitra, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Margita Kališová, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Jozef Baťala, Žitavany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Július Szarka, Topoľnica, Peter Kišac, Nové Sady, Karol Čurgali, Mojmírovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Hilda Mičeková, P. Kesov, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Tomáš Strapko, Beladice, Eva Daniová, Čeľadice, Albín Tóth, Čakajovce

44 - František Filo, František Zelovič, Mariana Letková, Milan Petráš, Viliam Halla, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Ľuboš Plevka, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce

43 - Marián Grman, Marián Barta, Jaroslav König, Nitra, Ján Gál, Žirany, Jozef Sklenár, Pavol Uher, Šaľa, Denis Novota, Zl. Moravce, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Anton Bábik ml., Rumanová, Július Pápay, Marián Straňák, H. Kráľová

42 - Ján Félis, Žitavany, Miroslav Kováč, Žikava, Ľudmila Verešová, Golianovo, Jozef Toman, D. Krškany, Monika Bačová, Čakajovce, Viliam Čurgali, Stanislav Habáň, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Emil Rusnák, Beladice

41 - František Hrnčiar st., Andrej Kudamik, Igor Kotora, Jabar Said, Nitra, Marián Titka, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Golha, Vráble, Vlado Kupec, Zbehy, Peter König, Ivanka, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.

40 - Ľubomír Ballay, Lužianky, Roman Uher, Gabriel Lencsés, Róbert Pospiš, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Marián Cifra, Žirany, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Tomáš Krajčovič, Pavol Pavelka, Nitra, Mário Fábry, Šurianky
39 - Pavol Kozma, Branč, Filip Vašíček, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Lelkes, Selice, Miro Račko, Nitra, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Jozef Tomek, Lúčnica, Peter Mako, Čakajovce, Pavel Períček, Rišňovce, Justína Gálová, Žirany
38 - Marián Kapko, Komjatice, Tatiana Mifková, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Strapko, Beladice, Jozef Moder, Nitra, Radek Kováčik, Vráble, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Vrábel, Lužianky, Alex Lovás, H. Saliby
37 - Patrik Studený, Monika Skalická, Dominik Bartakovič, Nitra, Dalibor Bradáč, Golianovo, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Vlado Jánošík, D. Krškany, Erik Candrák, Alekšince, Gabika Szökeová, Vráble
36 - Miroslav Kováč, Vráble, Filip Marinov, Rumanová
35 - Kamil Oravec, T. Mlyňany, Martin Kuchár, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Špánik, Šoporňa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marián Varga, Sľažany
34 - Stanislava Gáliková, Peter Tuhý, Machulince, Miro Tonka, Sľažany, František Bojda, Nitra, Peter Zeleňák, Šaľa
33 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Erik Somor, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Vráble, František Jasan, Podhorany
32 - Viera Kovanová, Ivana Olšanská, Nitra
31 - Július Benkö ml., Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Vlado Sásik, Nitra, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Marek Hlava, Praha, Monika Pápayová, H. Kráľová
30 - Dušan Bogár, Galanta, Marián Móri, Šaľa, Jozef Petrovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
29 - Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Šaľa, Jozef Kóša, Nitra, Vincent Botló, Zl. Klasy, Tibor Berec, Lapáš
28 - Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Marián Tatara, Topoľčany, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy, Denisa Révayová, Nitra
27 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Celestín Berecz, Branč
26 - Ján Kozla, Kolíňany, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
25 - Bohuš Čačaný, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Patrik Rudinec, Nitra
24 - František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Mário Brat, Golianovo, Ján Pacher ml., Nitra, Jozef Malý, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce
23 - Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Dalibor Straňák, Veľký Kýr
22 - Laci Takács, Dlhá n/V., Margita Letková, Nitra
21 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Šabík, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ľubomír Lenický, Gitka Letková, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ján Bliska, D. Krškany, Štefan Kopčan, Nové Sady
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tomáš Kršiak, Lovce, Pavol Holták, D. Krškany
16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Ondrej Kováč, Žitavany
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Michal Borovský, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok, Marián Balko, Štitáre, Katarína Billíková, Nitra
10 - Ľudmila Bradáčová, Golianovo
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešeňov
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok, Mária Krasňanská, Nové Sady
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, František Piška, Nitra
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Nové Sady, Patrik Benček, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
5 - Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Katarína Kuzmická, Ivanka, Laci Rybár, H. Kráľová
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Roman Mrázik, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Ladislav Varga, Topoľnica, Ján Lazo, Branč, Róbert Lešš ml., Šaľa, LAdislav Sivák, Žirany, Roman Pápay, Močenok
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, František Laczko, Tešedíkovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Zlatica Benczová, Žirany, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Nina Letková, Nitra
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč, Jaro Fúska, Zbehy
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce, Dušan Gubran, Nitra, Jozef Čulák, Ivanka

V 13. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali dvaja tipéri: Eva Daniová z Čeľadíc a Mária Krasňanská z Nových Sadov. Prosíme ich, aby nám dali vedieť do piatka, či súhlasia s rozdelením kartóna piva Corgoň. Kontakt: 0905 550 775, martin.kilian@petitpress.sk.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na rovnaký kontakt.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 1 230
  2. Neded prekvapil v Galante Foto 519
  3. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 398
  4. Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO) 319
  5. Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole 308
  6. Fotogaléria: Golianovo - Lehota 5:2 Foto 257
  7. Pozrite si majstrov okresu v atletike 225
  8. Polícia s cyklistami na pešej zóne predbežne nesúhlasí. Aj pre alkohol 212
  9. Sereď opäť doma remizovala 202
  10. Plávať budú už po deviatykrát 170

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Neded prekvapil v Galante

III. LIGA: Veľký Meder vyhral po 10 zápasoch. Nové Zámky nestačili na rezervu DAC-u. Gabčíkovo si delilo body s lídrom z Komárna.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO)

V desiatom kole nadstavbovej časti sa v Spišskej Novej Vsi stretli dve mužstvá z opačných pólov druholigovej tabuľky.

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom kola je Vincent Komačka z Topoľčian, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 65 - Jozef Zima, Vráble, 63 - Iveta Matejová, Nitra, atď.

Blízke regióny

O titul Dedina roka 2017 zabojujú aj dve obce z nášho okresu

Bátovce a Santovka sa uchádzajú o titul v celoslovenskej súťaži. Zahlasovať sa dá aj cez internet.

V Hlohovci pritvrdili pravidlá, psov uviazaných pred obchodmi nechcú

Vyššiu sumu za prevydanie registračnej známky, vymedzenie miest, kam sa so psom nesmie, aj zákaz nechať psa uviazaného napríklad pred obchodom rieši nové nariadenie v Hlohovci.

Mikuš: Voderady mali šesť rokov možnosť internát kúpiť alebo si ho prenajať

Obavy obce Voderady v okrese Trnava o nárast nepriaznivých vplyvov na život obyvateľov v súvislosti s avizovaným prísunom zahraničných robotníkov do miestneho internátu kraj nezdieľa.

Opravy ciest v Partizánskom môžu trvať ešte mesiac

Kvôli tomu, že práce prebiehajú na viacerých miestach sú zápchy v Partizánskom na každodennom poriadku.

Partizánčan sa mal svojej sestre a otcovi vyhrážať zabitím

Obvineniu z prečinu nebezpečného vyhrážania čelí 41-ročný muž z Partizánskeho.

Všetky správy

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.

Jedia štipľavé a po dome chodia nahí. Čo prezrádzajú bežné činnosti o vašej osobnosti

Psychologický výskum ukázal, čo najčastejšie robia neurotickí, extrovertní, prívetiví. svedomití či ľudia s otvorenou mysľou.

Čo by nasledovalo, ak by súd ĽSNS rozpustil?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

Návrh na rozpustenie ĽSNS vyvolá diskusiu, politici reagujú na Čižnárov krok

Smer pripomína Adolfa Hitlera, Most-híd hovorí o logickom kroku.

Cigaretový gigant našiel spôsob, ako vybabrať s nechutnými obalmi

Spoločnosť Philip Morris začala distribuovať puzdrá na cigarety s logom Marlboro.

Kam vyraziť