Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

V 11. kole sa našiel tipujúci, ktorý uhádol všetkých 10 zápasov! Je ním Alexander Mészáros. Poradie na čele: 63 - Iveta Matejová, 61 - Martin Tesár, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišiel František Finta z Jelenca, víťaz 10. kola.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - Trnava 3:0 1
FC ViOn - Senica 2:1 1
Šurany - Vrakúň 2:0 1
Ohrady - Čeľadice 2:1 1
V. Zálužie - Lapáš 0:3 2
Čechynce - Chrenová 0:4 2
Svätoplukovo - V.-Opatovce 1:3 2
Vinodol - Branč 4:1 1
Martin n/Ž. - Velčice 1:3 2
Vinohrady - Čierny Brod 0:3 2

Poradie po 11. kole

63 - Iveta Matejová, Nitra

61 - Martin Tesár, Nitra

59 - Ján Barát, Jozef Nosian, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marek Kováč, Čifáre, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce

58 - Slavomír Kotrla, Vladimír Kompas, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Viliam Félis, Vráble, Filip Dobiaš, Čeľadice

57 - Pavel Dojčar, René Daniš, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany

56 - Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Štefek, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Bárek, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Straňák, H. Kráľová, Michal Čery, Jelenec, Juraj Dubeň, Lehota

55 - Richard Magušín, Michal Hunka, Nitra, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jana Studená, Zl. Moravce, Anna Szarková, Topoľnica, Ivan Tóth, Čakajovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Mariana Kriššáková, P. Kesov

54 - Patrik Andrášik, Peter Solčiansky, Jozef Svitač, Ernest Szombath, Peter Plandora, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Baláž, Tibor Križovič, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Homola, Hosťovce, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Vašek, Ivanka, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Eliáš, Lúčnica, Radoslav Bajnek, Vráble, Ivan Lenický, H. Kráľová, Pavol Török, V. Dolina, Štefan Labdík, Lužianky, František Finta, Jelenec, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Vojtech Borka, Trstice

53 - Karol Ryba, Štefan Bede, Mária Sýkorová, Vlado Krajčovič, Ladislav Piška, Eugen Németh, Roman Sýkora, Nitra, Viera Bradáčová, Viera Pavelková, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Pavel Sojka, Peter Čepček, Zl. Moravce, Dominika Tóthová, Šaľa, David Slíž, Dol. Streda, Peter Bodi, Ivanko Vanko, Zbehy, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Jozef Šercel, Váhovce, Ivan Mareček, Čab, Milan Piovarči, Lužianky, Tomáš Švec, Pohranice

52 - Michaela Benköová, Močenok, Peter Hamerlík, Jelka, Emil Dubec, Žikava, František Čaniga, Dražovce, René Vincze, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Matúš Vajzer, Báb, Kristián Pajer, Žirany, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Ryban, Nit. Streda, Zara Čekey, Pohranice, Vladimír Gálik, Jelenec, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Zahnaš, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Minarovič, Behynce, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince, Boris Lacika, Zbehy, Pavol Štefek, V. Dolina

51 - Ivan Lauko, Miroslava Miháliková, Roman Hradecký, Vlado Lyžičiar, Jozef Nemeš st., Pavol Ďurina, Ivan Balla, Ľudovít Konečný, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavel Babiak, Žitavany, Pavel Mihálik, Peter Udvaros, Milan Lazan, Peter Hipp, Peter Visolajský, Šaľa, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, Vladimír Kéri, Slepčany, Vladimír Bielik, Jozef Augustín, Topoľčianky, Martina Segíňová, Sľažany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Peter Juhász, Peter Scheer, Kolíňany, Peter Lukáč, Klagenfurt, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Kutak, Jarok, Stanislav Debnár, Zbehy, Daniel Lörincz, Branč, Dalibor Greguš, Čab, Jozef Žemba, Rišňovce, Ján Popík, D. Krškany, Marek Fábry, Šurianky

50 - Ján Doboš, Viera Lauková, Ladislav Baláži, Jaroslav Lazor, Pavel Búš, Michal Lauko, Peter Kompas, Ivan Kozár, Mária Königová, Pavel König, Juraj Paška, Rado Vágai, Nitra, Roman Margetin, František Margetin, Rišňovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, Pavol Viskup, Báb, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Javor, Sereď, Pavol Pagáč, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Janka Gálová, Alexandra Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Alexander Repta, František Imre, Branč, Marek Sokol, Štefan Mrllák, Tibor Odráška, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Petrovič, Obyce, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Martiška, Dražovce, Marek Vlček, Miroslav Piovarči, Lužianky, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Gajdoš, N. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Vodný, Babindol, Slavomír Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, František Finta, Kolíňany, Matej Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany

49 - Ľubica Tasáryová, Vladimír Nemšovský, Miroslav Muzika, Janka Račková, Laco Ištokovič, Ivan Magdolen, Alexander Mészáros, Miriama Ďurinová, Ladislav Nosian, Štefan Matesko, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Anton Barčák, Abrahám, Ľubomír Kollár, Marián Lovász, H. Kráľová, Emanuel Maňúch, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Móri, Šaľa, Eva Lahučká, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Juraj Valla, V. Zálužie, Miro Senneš, Cabaj, Štefan Valovič, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Vincent Hunka, Lužianky, Stanislav Packa, Močenok, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Vanesa Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce

48 - Ľubomír Mikula, Juraj Urban, Martin Peniaško, Tomáš Drgoňa, Dávid Said, Anton Dano, Ján Kmeťo, Martin Halmeš, Milan Púčik, Ladislav Fazekaš, Nitra, Mária Holečková, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Hegyi, Jelka, Judita Bužíková, Branč, Viliam Moravčík, Kajal, Roman Harčár, Šaľa, Peter Strieška, Volkovce, Alojz Rajtár, Miroslav Tonka, Sľažany, Mária Mesárošová, Lehota, Peter Gyarfás, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Vladimír Kubala, Belince, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Dekan, Velčice, Jozef Kubáň, Alekšince, Tibor Šmitala, Čab, Mário Čurgali, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Andrej Maťo, Jarok, Marek Kováčik, V. Zálužie

47 - Juraj Hrnčár, Stanislav Billík, Pavel Čvirik, Erich Schober, Dušan Letko, Boris Grežo, Michal Garay, Ivan Minárik, Jozef Ehrenhold, Dušan Novorolník, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Gabriel Odráška, Timea Mészárosová, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Šebík, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Virág, Zl. Moravce, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Peter Odráška, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Stanislav Husár, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Imrich Drozdák, Babindol, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Nikodem, Rišňovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marian Koreň, Čeľadice, Štefan Páleník, Prílepy, Alžbeta Šándorová, Kolíňany

46 - Igor Drotár, Pavel Hrnčár, Miroslav Fábry, Denisa Bakošová, Daruška Horváthová, Juraj Krčmár, Eduard Szabo, Peter Bezák, Jozef Hudec ml., Mária Kóšová, Lenka Sýkorová, Nitra, Dušan Švehla, Dušan Preták, Sereď, Roman Tkáč, Marián Pauk, Rumanová, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Pagáč, Ivanka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava, Tibor Tóth, Žihárec, Imrich Hrdlica, Báb, Július Benkö st., Eva Ščepková, Peter Jobbágy, Erika Vystavelová, Šaľa, Dezider Lenčeš, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Anna Fazekašová, Henrieta Fazekašová, Neded, Jozef Török, Pata, Peter Kluka, Lapáš, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Zbehy, Vladimír Machata, Lúčnica, Cyril Slamka, Rišňovce, Peter Popelka, Jarok, Bohuš Baják, Lužianky, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany

45 - František Benc, Peter Kardoš, Ľudovít Kováč, Vladimír Papp, Michal Motúz, Jozef Paulík, Miroslav Lieskovský, Nitra, Miloš Remenár, Anna Kubalová, Sereď, Július Bradáč, Andrej Vereš, Golianovo, Anna Duczová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Július Miškovič, Šaľa, Sidónia Boboková, Volkovce, Eva Súľovská, Rišňovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Ivan Remeň, Nit. Streda, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Čekey, Pohranice, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Lužianky, Karol Čurgali, Mojmírovce, Miroslav Tokár, Jaroslav Grman, Karol Bujalko, Vráble, Peter Svitač, Telince, Dušan Gál, Klasov, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Juraj Šranko, Babindol, Peter Vranský, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Jožko Černý, Rumanová, Marcel Pánis, D. Krškany, Štefan Fiala, Branč, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Bedeč, H. Saliby

44 - Daniel Tasáry, Dezider Zaujec, František Dedič, Edita Buchová, Marián Mičík, Ján Bernát, Ľubomír Turňa, Jarmila Saidová, Ľubomír Rák, Janka Čambalová, Jozef Kováč, Marián Benca, František Grom, Imrich Ručkay, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Danada, Pavol Sedliačik, Jozef Kučera, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Štefan Mravík, Žitavany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Pavol Bradáč, Golianovo, František Kausek, Klasov, Katka Kišacová, Peter Bartoš, Nové Sady, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Janka Tóthová, H. Kráľová, Rudolf Macho, Kolíňany, Martin Kriššák, P. Kesov, Milan Roman, Čab, Ladislav Kéry, Volkovce

43 - Marián Grman, Ľuboš Baranec, Ernest Mako, Štefan Verták, Dionýz Pecháček, Štefan Csampai, Jozef Prešinský, Friggo Rondoš, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kóša, Anton Kazáň, Branč, Robert Ščepka, Miroslav Mokráš, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Lukáš Mesároš, Lehota, Ľubor Kajaba, Ján Vaško, Filip Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Juraj Németh, D. Lefantovce, Mária Kováčová, Vráble, Marián Straňák, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Adam Nádaský, Lužianky

42 - Ladislav Skalický, Ján Palka, Milan Vöröš, Štefan Dékány, Jaroslav Andrášik, Štefan Zabák, Ladislav Pindeš, Jozef Hudec st., Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Hučko, Martina Hippová, Jozef Lenčeš, Róbert Sedlák, Šaľa, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Haspra, Topoľčianky, Gabriel Danko, Žitavany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jana Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Milan Roško, Dyčka, Michaela Dobišová, Močenok, Štefan Hudec, Lužianky, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Karol Miček, P. Kesov, Monika Bačová, Čakajovce, Pavol Lieskovský, Marián Valla, V. Zálužie

41 - Ľuboš Mičík, Miloš Sýkora, Ján Hudec, Jozef Gutai, Ľubomír Bartakovič, Lenka Königová, Milan Borovský, Daniel Andrášik, Nitra, Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Branč, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ján Szöcs, Šaľa, Ľubomír Novota, František Kunkel, Irena Petková, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Miloš Kukučka, Žitavany, Ladislav Holečka, Ladice, Anna Pacherová, Sľažany, Emil Remeň, Čeľadince, Renáta Gálová, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Imrich Struhár, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Katarína Zabáková, Lehota, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Matulník, Nové Sady

40 - Dušan Koszorú, Tomáš Krajčovič, Dajana Borovská, Viliam Halla, Nitra, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Ján Lipovský, Báb, Ľubomír Ballay, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Gál, Marián Cifra, Žirany, Ján Martinek, Gabriel Lencsés, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Roman Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany

39 - Ján Ehrenhold, Marián Barta, František Zelovič, Nitra, Marek Andel, Vráble, Ján Štepianský, Hostie, Pavol Kozma, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Krčmár, Lapáš, Miloš Macala, Gáň, Marián Kopáčik, Janka Jašiková, Šaľa, Tibor Lelkes, Selice, Jaroslav Skačan, Žihárec, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Anton Bábik ml., Rumanová, Peter Kišac, Nové Sady, Henrich Bíro, Peter Mako, Čakajovce, Ján Hnilica, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, František Chudý, Rišňovce

38 - Igor Kotora, Vladimír Depeš, Ivor Vinohradský, Mária Kóšová ml., Viliam Čurgali, Milan Ružička, Ľudovít Laca, Nitra, Margita Kališová, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marián Kapko, Komjatice, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Vlado Kupec, Zbehy, Juraj Vrábel, Lužianky, Sebastián Grznár, Rišňovce, Alexander Kusý, Trnovec

37 - Patrik Studený, František Juhás, Dominik Bartakovič, František Filo, Mariana Letková, Stanislav Habáň, Nitra, Michal Palka, Cabaj, Pavol Uher, Šaľa, Denis Novota, Marta Kunkelová, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Toman, D. Krškany, Erik Candrák, Alekšince, Mário Fábry, Šurianky

36 - František Hrnčiar st., Miro Račko, Milan Petráš, Jaroslav König, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Filip Vašíček, Sereď, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Július Pápay, H. Kráľová, Hilda Mičeková, P. Kesov, Tomáš Strapko, Emil Rusnák, Beladice, Albín Tóth, Čakajovce

35 - Monika Skalická, Jozef Moder, Nitra, Marián Titka, Šaľa, Ján Félis, Žitavany, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Žikava, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Jozef Tomek, Lúčnica, Ján Golha, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Špánik, Šoporňa

34 - Andrej Kudamik, František Bojda, Nitra, Miro Tonka, Sľažany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Juraj Csirik, Šaľa, Eva Daniová, Čeľadice

33 - Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Ambrózy, Selice, Erik Somor, Miroslav Kováč, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Gabika Szökeová, Vráble, František Jasan, Podhorany, Pavel Períček, Rišňovce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jabar Said, Pavol Pavelka, Nitra

32 - Dalibor Bradáč, Golianovo, Viera Kovanová, Ivana Olšanská, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Justína Gálová, Žirany, Alex Lovás, H. Saliby

31 - Július Benkö ml., Roman Uher, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Milan Strapko, Beladice, Vlado Sásik, Nitra, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Michal Hitka, Martin n/Ž.

30 - Dušan Bogár, Galanta, Tatiana Mifková, Marián Móri, Šaľa, Jozef Petrovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
29 - Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Šaľa, Stanislava Gáliková, Machulince, Vincent Botló, Zl. Klasy, Tibor Berec, Lapáš, Marián Varga, Sľažany
28 - Denisa Révayová, Martin Kuchár, Nitra, Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Marián Tatara, Topoľčany, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy
27 - Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Peter Zeleňák, Šaľa, Celestín Berecz, Branč
26 - Ján Kozla, Kolíňany, Filip Marinov, Rumanová, Marek Hlava, Praha, Peter Tuhý, Machulince
25 - Bohuš Čačaný, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Jozef Kóša, Patrik Rudinec, Nitra
24 - František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Mário Brat, Golianovo, Ján Pacher ml., Nitra, Jozef Malý, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce
23 - Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Dalibor Straňák, Veľký Kýr
22 - Laci Takács, Dlhá n/V., Margita Letková, Nitra, Monika Pápayová, H. Kráľová
21 - Matej Šimko, Močenok, Lukáš Šabík, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ľubomír Lenický, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tomáš Kršiak, Lovce, Pavol Holták, D. Krškany, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo
16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske
14 - Mário Belák, Gitka Letková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Ján Bliska, D. Krškany, Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Štefan Kopčan, Nové Sady
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok, Marián Balko, Štitáre
10 - Ľudmila Bradáčová, Golianovo
9 - Peter Ondriaš, Ondrej Kováč, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešeňov
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok, Katarína Billíková, Nitra
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, Nitra
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Nové Sady, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
5 - Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Roman Singer, Juraj Lacina, Michal Borovský, Nitra, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Ladislav Varga, Topoľnica, Katarína Kuzmická, Ivanka, Ján Lazo, Branč
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, Stanislav Struhár, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Zlatica Benczová, Žirany, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, František Piška, Nitra, Andrej Repta, Branč, Jaro Fúska, Zbehy
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce, Dušan Gubran, Nitra, Jozef Čulák, Ivanka

Víťazom 11. kola je Alexander Mészáros z Nitry, ktorý uhádol všetkých 10 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Deväť zápasov trafili ďalší deviati tipujúci: T. Glovenský, J. Sikoriak, T. Križovič, T. Szekér, P. Andrášik, M. Piovarči, V. Félis, M. Čery, F. Dobiaš.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu 2 749
  2. Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú Foto 1 425
  3. Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra 1 138
  4. Ivan Veľký 900
  5. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 662
  6. Konateľ Byspravu vydržal vo funkcii iba 15 dní 587
  7. Fotogaléria: Neded - Šaľa 2:0 486
  8. Kraj spustil nový cykloportál so všetkými cyklotrasami v regióne 460
  9. Parkovanie: Na sídliskách obmedzia dodávky, spoplatnia ďalšie ulice 392
  10. Priateľské derby Nitra - Trnava sa hralo až do večera 345

Najčítanejšie správy

Nitra

Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu

Muníciu našiel bagrista pri výkopových prácach.

Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú

Po mesačnej prestávke sa opäť stretli hokejisti HK Nitra a odštartovali prvý blok letnej prípravy.

Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra

Rodák spod Zobora nad ponukou reprezentovať nerozmýšľal. Na MS vydal zo seba sto percent, hovorí.

Ivan Veľký

Ako korálky navlieka Ivan Galád na postupovú niť jedno víťazstvo za druhým.

Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch

Po obchode sa uvoľnia priestory na dvoch poschodiach.

Blízke regióny

Prichytený priamo pri čine. Zlodej sa pokúsil ukradnúť úle v Palárikove

Zlodej sa pod rúškom tmy pokúsil ukradnúť úle za vyše tisíc eur. Zachytila ho však nastražená fotopasca.

Rušná Hospodárska má byť širšia,radnica plánuje pruhy pre autobusy

Koncom minulého roka si mesto Trnava nechalo spracovať novú overovaciu štúdiu preferenčných jazdných pásov na Hospodárskej ulici. Tie by mali zrýchliť autobusovú dopravu v rannej špičke .

Hradby majú byť lákadlom, mesto chce zmenu pravidiel

V júni by sa mala uskutočniť interná konferencia, na ktorej by sa zástupcovia mesta Trnava stretli s pamiatkarmi. Hovoriť chcú o zmene metodiky obnovy hradieb, cieľom radnice je urobiť z nich skutočnú atrakciu.

Románsky kostol pri Leviciach je považovaný za najkrajší na Slovensku

Starobylý kostolík v Kalinčiakove sa opäť dostal do pozornosti pamiatkových výskumov.

Guráž na cestu autom si dodali pohárikmi pred cestou

Miešať alkohol so šoférovaním nie je vôbec zodpovedné. Počas víkendu sa dvaja vodiči vybrali na cesty značne podgurážení.

Všetky správy

Prieskum Polis: Strana Most-Híd je na hranici zvoliteľnosti, predbehlo ju aj KDH

V parlamentných voľbách by opäť zvíťazila strana Smer.

Nájomní vrahovia a detské porno. Darknet je pre silné povahy

Komunita na darknete funguje cez známosti a dobré referencie.

Cígera odmietli aj Višňovský, Handzuš, Országh a Bača

To, že hráči z NHL neprišli na šampionát, berie reprezentačný tréner ako podraz.

Odhalili tajomstvo starovekej antikoncepcie. Skutočne fungovala

Antikoncepcia postavená na dávnej rastline sa bude dať užiť pred alebo po styku. Prípadne sa bude nosiť ako náplasť.

Jeho fotografia obletela svet, on dostal päsťou do tváre

Tri dni od rána do večera dvíhal telefóny a e-mailoval. Vladimírovi Čičmancovi volali a písali z takmer všetkých významných svetových médií.

Kam vyraziť