Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Víťazom 10. kola je František Finta z Jelenca, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 55 - Iveta Matejová, Martin Tesár, 54 - Tibor Šebök, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišla víťazka 9. kola Edita Buchová z Nitry. Dozvedeli sme sa, že pani Edita je takmer nevidiaca, ale venuje sa aj športu, hrá kolky za tím slabozrakých Scorpioni Nitra.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 10. kola

Nové Mesto - Sereď 1:0 1
Neded - Gabčíkovo 2:2 X
Váhovce - Šurany 1:5 2
Trstice - Ohrady 0:0 X
Golianovo - Zbehy 1:1 X
Kynek - Jarok 1:1 X
Kolíňany - Klasov 4:3 1
Dyčka - Horný Ohaj 3:7 2
Č. Hrádok - Machulince 1:3 2
Čierny Brod - Tomášikovo 2:0 1

Poradie po 10. kole:

55 - Iveta Matejová, Martin Tesár, Nitra

54 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

52 - Pavel Dojčar, Ján Barát, Jozef Nosian, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce

51 - Slavomír Kotrla, René Daniš, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Katarína Sándorová, Kolíňany, Juraj Bárek, Žirany, Marek Kováč, Čifáre, Jozef Kutak, Jarok

50 - Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Štefek, Albert Lauro, Čeľadice, Peter Solčiansky, Vladimír Kompas, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany

49 - Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavel Sojka, Patrik Pacher, Jana Studená, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Anna Szarková, Topoľnica, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Radoslav Bajnek, Viliam Félis, Vráble, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Labdík, Milan Piovarči, Lužianky, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Filip Dobiaš, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota

48 - Richard Magušín, Jozef Svitač, Vlado Krajčovič, Eugen Németh, Peter Plandora, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Imrich Valent, Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., David Slíž, Dol. Streda, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Pecho, Beladice, Pavol Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivan Mareček, Čab, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ján Jambor, Rišňovce

47 - Karol Ryba, Michal Hunka, Roman Sýkora, Juraj Paška, Mária Sýkorová, Nitra, Viera Bradáčová, Viera Pavelková, Golianovo, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Baláž, Štefan Mrllák, Peter Visolajský, Dominika Tóthová, Šaľa, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Bodi, Zbehy, Peter Vrabec, Čakajovce, Andrej Hudec, Čeľadice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Eliáš, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Michal Čery, František Finta, Jelenec, Milan Šlosár, Čab, Peter Sládeček, V. Zálužie, Zolo Sabo, H. Kráľová

46 - Štefan Bede, Jaroslav Lazor, Ladislav Piška, Vlado Lyžičiar, Michal Lauko, Ernest Szombath, Ivan Balla, Ľudovít Konečný, Nitra, František Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Hamerlík, Jelka, Pavel Babiak, Jozef Šabo, Žitavany, Pavel Mihálik, Peter Udvaros, Peter Hipp, Šaľa, Jana Dudonová, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Kéri, Slepčany, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Augustín, Topoľčianky, Kristián Pajer, Miloš Gál st., Žirany, Ján Gajdoš, N. Streda, Peter Ryban, Nit. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Zara Čekey, Pohranice, Vladimír Gálik, Jelenec, Peter Vašek, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Minarovič, Behynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Popík, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince, Boris Lacika, Ivanko Vanko, Zbehy, Vojtech Borka, Trstice

45 - Viera Lauková, Patrik Andrášik, Jozef Nemeš st., Ivan Kozár, Pavel König, Nitra, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Michaela Benköová, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Viskup, Matúš Vajzer, Báb, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Emil Šatan, Vozokany, František Čaniga, Dražovce, Alexandra Gálová, Žirany, Tibor Križovič, Tibor Odráška, Roman Harčár, Šaľa, Jozef Dubaj, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Dušan Petrovič, Obyce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Šercel, Váhovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Lukáč, Klagenfurt, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Dalibor Greguš, Čab, Peter Zahnaš, Lužianky, Matej Jánošík, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, František Imre, Branč

44 - Ján Doboš, Janka Račková, Laco Ištokovič, Roman Hradecký, Pavol Ďurina, Rado Vágai, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Michal Hájnik, Pusté Sady, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Imrich Hrdlica, Báb, Alexander Repta, Branč, Milan Lazan, Vladimír Móri, René Vincze, Šaľa, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Peter Strieška, Volkovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Henrieta Fazekašová, Neded, Stanislav Pacher, Martina Segíňová, Sľažany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Stanislav Packa, Močenok, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Slavomír Tóth, Marián Lovász, H. Kráľová, Peter Scheer, Kolíňany, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Marek Fábry, Šurianky

43 - Ľubica Tasáryová, Marián Grman, Vladimír Nemšovský, Miroslav Muzika, Ivan Lauko, Miroslava Miháliková, Tomáš Drgoňa, Erich Schober, Dušan Letko, Ivan Magdolen, Pavel Búš, Peter Kompas, Mária Königová, Ivan Minárik, Jozef Ehrenhold, Nitra, Anton Barčák, Abrahám, Miroslav Javor, Dušan Preták, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Emanuel Maňúch, Janka Gálová, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Karácsony, Váhovce, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Marek Vlček, Vincent Hunka, Lužianky, Roman Bilický, Preseľany, Miro Senneš, Cabaj, Štefan Valovič, Rišňovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Šmitala, Čab, Marcel Pánis, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Štefan Tóth, Klasov, Jaroslav Polák, V. Ripňany

42 - Juraj Hrnčár, Edita Buchová, Juraj Urban, Martin Peniaško, Ladislav Baláži, Daruška Horváthová, Miriama Ďurinová, Ladislav Nosian, Martin Halmeš, Ladislav Fazekaš, Nitra, Mária Holečková, Sereď, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Hegyi, Jelka, Milan Bekéni, Július Benkö st., Marek Sokol, Gabriel Odráška, Eva Ščepková, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Mészáros, Selice, Eva Lahučká, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Eva Sulovská, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Mesárošová, Lehota, Miroslav Tokár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Ján Dekan, Velčice, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Monika Bačová, Čakajovce, Peter Popelka, Jarok, František Sabo, Vinodol, Peter Rybanský, Kapince, Štefan Páleník, Prílepy, Alžbeta Šándorová, Kolíňany

41 - Stanislav Billík, Ján Bernát, Anton Dano, Denisa Bakošová, Boris Grežo, Ján Kmeťo, Peter Bezák, František Grom, Jozef Hudec ml., Vladimír Papp, Mária Kóšová, Michal Garay, Štefan Matesko, Dávid Said, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Ondrej Kozolka, Sidónia Boboková, Volkovce, Anna Duczová, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčeš, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Peter Gyarfás, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Anna Kubalová, Sereď, Judita Bužíková, Mikuláš Pintér, Branč, Viliam Moravčík, Kajal, Robert Ščepka, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Stanislav Husár, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Nikodem, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Náhlik, Nové Sady, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany, Marian Koreň, Čeľadice

40 - Ľuboš Baranec, Ľubomír Mikula, Marián Mičík, Pavel Čvirik, Juraj Krčmár, Eduard Szabo, Milan Púčik, Dušan Novorolník, Nitra, Milan Pagáč, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Ballay, Lužianky, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Dušan Kolenčík, Štefan Kočiš, Trnovec, Tibor Tóth, Žihárec, Július Miškovič, Peter Jobbágy, Gabriel Lencsés, Timea Mészárosová, Erika Vystavelová, Šaľa, Tomáš Karácsony, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Anna Fazekašová, Neded, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Török, Pata, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Čentéš, Čakajovce, Marián Cifra, Žirany, Ján Ligač, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Vladimír Kubala, Belince, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marián Straňák, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ján Kollár, Slavko Mikula, Zbehy, Vladimír Machata, Peter Černák, Lúčnica, Mário Čurgali, D. Krškany, Cyril Slamka, Rišňovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Milan Macho, M. Ripňany

39 - Igor Drotár, František Dedič, Ľubomír Rák, Janka Čambalová, Jozef Kováč, Peter Kardoš, Alexander Mészáros, Michal Motúz, Miroslav Lieskovský, Lenka Sýkorová, Nitra, Július Bradáč, Golianovo, Tibor Glovenský, Košúty, Pavol Kozma, Milan Fúska, Štefan Fiala, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Lelkes, Selice, Jozef Kučera, Šaľa, Pavol Čerenka, Jozef Haspra, Topoľčianky, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Svitač, Telince, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Peter Mako, Čakajovce, Peter Bartoš, Nové Sady, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Vaško, Ivanka, Martin Kriššák, P. Kesov, Jožko Černý, Rumanová, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ladislav Kéry, Volkovce

38 - Dezider Zaujec, Ján Palka, Milan Vöröš, Pavel Hrnčár, František Benc, Miroslav Fábry, Štefan Csampai, Marián Benca, Štefan Zabák, Jozef Paulík, Jarmila Saidová, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Roman Tkáč, Rumanová, Ivan Ďurický, Branč, Marián Kapko, Komjatice, György Jakubecz, Ján Bedeč, H. Saliby, Jozef Danada, Miroslav Mokráš, Róbert Sedlák, Ján Szöcs, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Ján Školník, Ľubomír Novota, Irena Petková, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Remeň, Nit. Streda, Lukáš Mesároš, Lehota, Ladislav Čekey, Pohranice, Renáta Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Juraj Vrábel, Adam Nádaský, Lužianky, Jaroslav Grman, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Janka Tóthová, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Chovanec, Šurianky

37 - Patrik Studený, Ernest Mako, Ľuboš Mičík, Štefan Dékány, František Juhás, Tomáš Krajčovič, Ľudovít Kováč, Jozef Hudec st., Jozef Gutai, Ivor Vinohradský, Friggo Rondoš, Ľubomír Bartakovič, Imrich Ručkay, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Samuel Darázs, Tešedíkovo, Štefan Mravík, Gabriel Danko, Žitavany, Ladislav Hučko, Jozef Lenčeš, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Masár, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Július Szarka, Topoľnica, Anton Kazáň, Branč, Mária Kováčová, Karol Bujalko, Vráble, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Ivanka, Michaela Dobišová, Močenok, Štefan Hudec, Lužianky, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Karol Miček, P. Kesov, Erik Candrák, Alekšince

36 - Ladislav Skalický, Daniel Tasáry, Ľubomír Turňa, Dionýz Pecháček, Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Ladislav Pindeš, Daniel Andrášik, Nitra, Magda Čmaradová, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Štepianský, Hostie, Miloš Macala, Gáň, Marián Kopáčik, Martina Hippová, Pavol Sedliačik, Róbert Pospiš, Šaľa, Matúš Jančo, Jelenec, Miloš Kukučka, Žitavany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Anna Pacherová, Sľažany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Anton Bábik ml., Rumanová, Ľubor Kajaba, Peter König, Ivanka, Jana Gálová, Žirany, Mário Pánis, Jozef Toman, D. Krškany, Július Pápay, H. Kráľová, Bartolomej Guľka, Branč, František Finta, Kolíňany, Milan Roman, Čab, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Matulník, Nové Sady

35 - Štefan Verták, Jaroslav Andrášik, Igor Kotora, Milan Ružička, Milan Borovský, Miloš Sýkora, Nitra, Veronika Šimonovičová, Alexander Špánik, Šoporňa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kóša, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Gál, Žirany, Vladimír Krčmár, Lapáš, Ondrej Hajdu, Trnovec, Denis Novota, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Ján Félis, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Kováč, Žikava, Ladislav Holečka, Ladice, Daniel Mako, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Hnilica, Peter Štefanka, Lužianky, Milan Roško, Dyčka, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Jozef Tomek, Lúčnica, Imrich Struhár, Vráble, Michal Belan, Svätoplukovo, Sebastián Grznár, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Bajla, N. Ves n/Ž.

34 - Andrej Kudamik, Dušan Koszorú, František Bojda, Lenka Königová, Marián Barta, Viliam Čurgali, Dajana Borovská, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Jaroslav Skačan, Žihárec, Miro Tonka, Sľažany, Emil Remeň, Čeľadince, Ľudmila Verešová, Golianovo, František Chudý, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Katarína Zabáková, Lehota, Jozef Andel, Vráble, Mário Fábry, Šurianky, Peter Kišac, Nové Sady, Emil Rusnák, Beladice

33 - Miro Račko, Vladimír Depeš, Ján Hudec, Mária Kóšová ml., František Zelovič, Ľudovít Laca, Nitra, Marek Andel, Erik Somor, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Vráble, Margita Kališová, Jozef Sklenár, Pavol Uher, Ján Martinek, Šaľa, Michal Palka, Cabaj, Jozef Paulovič, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Gabriel Fazekaš, Neded, František Jasan, Podhorany, Tomáš Strapko, Beladice, Alexander Kusý, Trnovec

32 - František Hrnčiar st., Viera Kovanová, Mariana Letková, Stanislav Habáň, Nitra, Ľuboš Plevka, Šaľa, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Milan Greguš, Vlado Kupec, Zbehy, Eva Daniová, Čeľadice

31 - Monika Skalická, Jozef Moder, Vlado Sásik, Dominik Bartakovič, František Filo, Milan Petráš, Nitra, Filip Vašíček, Sereď, Ladislav Babóti, Vlčany, Július Benkö ml., Janka Jašiková, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Júlia Čurgaliová, Mojmírovce

30 - Dušan Bogár, Galanta, Marián Móri, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Petrovič, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Golha, Radek Kováčik, Vráble, Hilda Mičeková, P. Kesov, Vlado Jánošík, D. Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
29 - Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Marián Titka, Šaľa, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble, Pavel Períček, Rišňovce, Vincent Botló, Zl. Klasy, Viliam Halla, Nitra, Albín Tóth, Čakajovce
28 - Denisa Révayová, Jaroslav König, Jabar Said, Nitra, Jozef Barát, Marián Tatara, Topoľčany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Roman Uher, Juraj Csirik, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy, Michal Hitka, Martin n/Ž.
27 - Tatiana Mifková, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Dalibor Bradáč, Golianovo, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ivana Olšanská, Nitra, Miroslav Fúska, Rišňovce, Justína Gálová, Žirany, Gabika Szökeová, Vráble, Celestín Berecz, Branč
26 - Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marián Varga, Sľažany
25 - Bohuš Čačaný, Sereď, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Patrik Rudinec, Pavol Pavelka, Nitra, Alex Lovás, H. Saliby
24 - Ján Pacher ml., Nitra, František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Stanislava Gáliková, Machulince, Mário Brat, Golianovo, Pacher ml., Jabar Said, Nitra, Jozef Malý, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce
23 - Jozef Kóša, Martin Kuchár, Nitra, Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Tibor Berec, Lapáš, Dalibor Straňák, Veľký Kýr
22 - Laci Takács, Dlhá n/V., Filip Marinov, Rumanová, Margita Letková, Nitra, Monika Pápayová, H. Kráľová
21 - Matej Šimko, Močenok, Marek Hlava, Praha, Lukáš Šabík, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ján Kozla, Kolíňany, Ľubomír Lenický, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tomáš Kršiak, Lovce, Pavol Holták, D. Krškany, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince
16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Ján Bliska, D. Krškany, Janka Pavlíková, Zl. Moravce
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Július Braun, Močenok, Marián Balko, Štitáre, Gitka Letková, Nitra
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešeňov, Miroslav Tonka, Sľažany
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok, Štefan Kopčan, Nové Sady
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, Nitra
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Nové Sady, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
5 - Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany
4 - Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Nitra, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Ladislav Varga, Topoľnica, Katarína Kuzmická, Ivanka
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Ondrej Kováč, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, Stanislav Struhár, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo, Marek Marcinkech, Vinodol, Zlatica Benczová, Žirany, Miroslava Benčeková, Zl. Moravce, Katarína Billíková, Nitra
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, František Piška, Nitra, Andrej Repta, Branč, Jaro Fúska, Zbehy
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce, Dušan Gubran, Nitra

Bolo to ťažké kolo, veď vyšli až štyri remízy.
Víťazom 10. kola je František Finta z Jelenca, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Podmienky parkovania pri nitrianskej nemocnici zmenia už v júli 458
  2. Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili 342
  3. Nočné podniky zatiaľ neobmedzia. Mesto chce, aby mladí prišli na diskotéky skôr Foto 331
  4. Lancz už nie je trénerom Šale 323
  5. Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne 296
  6. Mesto dá opraviť most v Krškanoch aj lávku nad železničnou traťou 214
  7. Obklady z radnice odstránia, vianočná výzdoba zostane 173
  8. Štyri tituly pre Jakuba Petráka 146
  9. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 132
  10. Nitránsky rínek predstaví tvorbu umelcov a ponúkne aj farmárske produkty 103

Najčítanejšie správy

Nitra

Podmienky parkovania pri nitrianskej nemocnici zmenia už v júli

V súčasnosti je v nemocničnom areáli zadarmo len prvá pol hodina. Potvrdenie od lekára netreba.

Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili

Na podozrivého ôsmaka upozornili učitelia. Polícia prišla do školy s vycvičeným psom.

Nočné podniky zatiaľ neobmedzia. Mesto chce, aby mladí prišli na diskotéky skôr

Situácia je podľa radnice neúnosná. Pomôcť by mohli ďalšie kamery a viac policajtov v uliciach.

Lancz už nie je trénerom Šale

Klubová legenda končí po vzájomnej dohode.

Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne

Študenti chcú vyzbierať stotisíc podpisov. V takom prípade sa ich požiadavkami musí zaoberať parlament.

Blízke regióny

Karhan bez servítky skritizoval systém v Spartaku

Tlačová konferencia po poslednom zápase sezóny medzi Spartakom Trnava a ViOnom Zlaté Moravce sa niesla v znamení emócii. Jarábek skritizoval správanie trnavskej nemocnice, Karhan celé vedenie Spartaka.

V nemocnici chýbajú lekári. Novým ponúkajú náborový príspevok 5-tisíc eur

Akútny nedostatok minimálne desiatich lekárov chce vedenie levickej nemocnice vyriešiť nemalým náborovým príspevkom.

Videli ste nehodu motocyklistu? Ozvite sa polícii

Motorkár ešte v apríli havaroval na Coburgovej ulici v Trnave. Polícia prosí svedkov nehody o pomoc.

Spartak sa rozlúčil s Karhanom aj so sezónou víťazne

V poslednom kole zavítali do Trnavy Zlaté Moravce. Spartakovci nastúpili do posledného zápasu sezóny s tričkami, na ktorých boli podobizni tváre Miroslava Karhana a Ivana Vrabca s ďakovným nápisom.

Agro je bronzové

Topoľčianski hádzanári zakončili sezónu výhrou a v Extralige obsadili tretie miesto.

Všetky správy

Najskôr partneri, potom nepriatelia na život a na smrť. Príbeh Sýkorovej vraždy

Zlikvidovať mafiána Miroslava Sýkoru mala podľa kľúčového svedka záujem aj Slovenská informačná služba.

Čo sa deje v hokeji? Je to divadlo, vinníkmi sme všetci, tvrdí Graňák

Zlá skúsenosť s Cígerom a Švehlom mohla odradiť hráčov z NHL od štartu na majstrovstvách sveta, hovorí skúsený obranca.

Sex s robotom: Môžu robotické napodobeniny nahradiť vzťah so živým partnerom?

Vývoj sexuálnych pomôcok prekračuje hranice. Pýtali sme sa sexuológa, kam smeruje ľudská sexualita.

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

V Bratislave žije štvrť milióna cépečkárov, najviac ich nie je v Petržalke

Dáta z mobilov tiež ukázali, že kancelárske centrá pojmú toľko ľudí ako stredne veľké mesto.

Kam vyraziť