Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Maximum bolo iba 7 bodov, dokázali to traja tipéri. Poradie na čele: 50 - Iveta Matejová, Martin Tesár, Tibor Šebök, 49 - Alexander Kobza, atď.

Víťazom 8. kola sa stal Juraj Hrnčár z Nitry. Pre pivo prišiel otec Pavol, ktorý hrá našu súťaž s dvoma tiketmi - na seba aj na syna.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 9. kola

FC ViOn - Trnava 1:2 2
Šaľa - Prešov 2:0 1
Vrbové - Vráble 2:2 X
FC Nitra jun. - Palárikovo 4:3 1
Kráľová n/V. - Čeľadice 3:0 1
Lužianky - Ivanka 1:2 2
Rumanová - Rišňovce 2:4 2
Vinodol - Kolíňany 1:1 X
Martin n/Ž. - ViOn C/Hostie 2:3 2
Tomášikovo - D. Saliby 1:1 X

Poradie po 9. kole

50 - Iveta Matejová, Martin Tesár, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce

49 - Alexander Kobza, Čechynce

48 - Pavel Dojčar, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marek Kováč, Čifáre

47 - Ján Barát, René Daniš, Peter Solčiansky, Jozef Nosian, Nitra, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Bárek, Žirany, Viktor Balko, Lužianky

46 - Slavomír Kotrla, Michal Hunka, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavel Sojka, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Csaba Sándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Juraj Segíň, Sľažany, Tibor Horváth, Komjatice, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viliam Félis, Vráble, Jozef Kutak, Jarok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Marián Mateička, Behynce

45 - Jozef Svitač, Vladimír Kompas, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jana Studená, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Zara Čekey, Pohranice, Jozef Štefek, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Vrabec, Čakajovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Ivan Lenický, H. Kráľová, Pavol Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Labdík, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce

44 - Richard Magušín, Patrik Andrášik, Štefan Bede, Mária Sýkorová, Vlado Krajčovič, Peter Plandora, Nitra, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Baláž, Štefan Mrllák, Peter Visolajský, Dominika Tóthová, Šaľa, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Imrich Valent, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Tibor Szekér, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Viera Pavelková, Golianovo, Andrej Hudec, Čeľadice, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Pecho, Beladice, Ivan Mareček, Čab, Michal Čery, Jelenec, Milan Piovarči, Lužianky, Juraj Dubeň, Lehota, Miloš Gál st., Žirany, Peter Sládeček, V. Zálužie

43 - Marián Grman, Karol Ryba, Eugen Németh, Pavel König, Roman Sýkora, Ivan Balla, Nitra, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Emil Šatan, Vozokany, Peter Hamerlík, Jelka, Pavel Babiak, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Peter Udvaros, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Pavel Bachan, Peter Čepček, Zl. Moravce, David Slíž, Dol. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Bodi, Ivanko Vanko, Zbehy, Anna Szarková, Topoľnica, Peter Vašek, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Žemba, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab

42 - Ján Doboš, Ladislav Piška, Vlado Lyžičiar, Michal Lauko, Ivan Kozár, Juraj Paška, Ľudovít Konečný, Nitra, Michaela Benköová, Močenok, Viera Bradáčová, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jana Dudonová, Sereď, Alexandra Gálová, Kristián Pajer, Žirany, Tibor Križovič, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Šabo, Žitavany, Dušan Petrovič, Obyce, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Augustín, Topoľčianky, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Gajdoš, N. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Šercel, Váhovce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Daniel Lörincz, František Imre, Branč, Slavomír Tóth, Zolo Sabo, H. Kráľová, Dalibor Greguš, Čab, Peter Zahnaš, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj, Marek Fábry, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince, Vojtech Borka, Trstice

41 - Juraj Hrnčár, Miroslava Miháliková, Erich Schober, Dušan Letko, Jaroslav Lazor, Anton Dano, Daruška Horváthová, Jozef Nemeš st., Pavol Ďurina, Ernest Szombath, Rado Vágai, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, František Čaniga, Dražovce, Marek Sokol, Peter Hipp, René Vincze, Roman Harčár, Šaľa, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Roman Bilický, Preseľany, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Ryban, Nit. Streda, Vladimír Gálik, Jelenec, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Juraj Valla, Marek Kováčik, V. Zálužie, Peter Juhász, Kolíňany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Marián Lovász, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Ján Popík, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Tomáš Švec, Pohranice, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Boris Lacika, Zbehy

40 - Miroslav Muzika, Janka Račková, Viera Lauková, Ivan Lauko, Tomáš Drgoňa, Pavel Búš, Miriama Ďurinová, Martin Halmeš, Ivan Minárik, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Ballay, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubomír Kollár, Zoltán Odráška, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Vladimír Móri, Gabriel Lencsés, Šaľa, Tibor Panyik, Matúškovo, Emanuel Maňúch, Marián Cifra, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Alexander Repta, Branč, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Vladimír Kubala, Belince, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Peter Lukáč, Klagenfurt, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Scheer, Kolíňany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Dušan Podhradský, D. Krškany

39 - Vladimír Nemšovský, Laco Ištokovič, Juraj Urban, Dávid Said, Roman Hradecký, Peter Kompas, Vladimír Papp, Mária Königová, Nitra, Roman Margetin, Eva Sulovská, Rišňovce, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Dušan Preták, Sereď, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Janka Gálová, Ján Kozla, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Viliam Moravčík, Kajal, Gabriel Odráška, Peter Jobbágy, Šaľa, Tibor Lelkes, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marek Vlček, Miroslav Piovarči, Lužianky, Alojz Rajtár, Sľažany, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Miro Senneš, Cabaj, Stanislav Packa, Močenok, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Vodný, Babindol, Peter Mako, Čakajovce, Stanislav Debnár, Zbehy, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, František Finta, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Popelka, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Rybanský, Kapince

38 - Ľubica Tasáryová, Ján Bernát, Ladislav Baláži, Ivan Magdolen, Denisa Bakošová, Boris Grežo, František Grom, Jozef Hudec ml., Ladislav Fazekaš, Nitra, Mária Holečková, Anna Kubalová, Sereď, Michal Hájnik, Pusté Sady, Anton Barčák, Abrahám, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anna Duczová, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Marián Kapko, Komjatice, Ján Hegyi, Jelka, Dušan Kolenčík, Trnovec, Milan Bekéni, Július Benkö st., Peter Lehocký, Eva Ščepková, Šaľa, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Sidónia Boboková, Volkovce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Štefan Dubnička, Váhovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Kluka, Lapáš, Katka Kišacová, Nové Sady, Milan Fúska, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Valovič, Cyril Slamka, Rišňovce, Miroslav Tokár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ján Dekan, Velčice, Martin Kriššák, P. Kesov, Monika Bačová, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Matej Jánošík, D. Krškany, Peter Černák, Lúčnica, Bohuš Baják, Lužianky, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany, Marian Koreň, Čeľadice, Alžbeta Šándorová, Kolíňany, Milan Macho, M. Ripňany

37 - Patrik Studený, Igor Drotár, František Dedič, Edita Buchová, Ľubomír Mikula, Stanislav Billík, Marián Mičík, Martin Peniaško, Pavel Čvirik, Jarmila Saidová, Juraj Krčmár, Štefan Matesko, Milan Púčik, Jozef Ehrenhold, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Zlatňanský, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Pavol Kozma, Branč, Robert Ščepka, Jozef Kučera, Timea Mészárosová, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Jozef Martiška, Dražovce, Anna Fazekašová, Neded, Štefan Kočiš, Trnovec, Jozef Török, Pata, Ladislav Čekey, Pohranice, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Gál, Žirany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali, Mojmírovce, Stanislav Husár, Vráble, Ján Vaško, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Nikodem, Rišňovce, Vladimír Machata, Lúčnica, Jožko Černý, Rumanová, František Sabo, Vinodol, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Bedeč, H. Saliby, Štefan Páleník, Prílepy

36 - Monika Skalická, Ľuboš Baranec, Ján Kmeťo, Peter Bezák, Ľubomír Bartakovič, Michal Motúz, Jozef Paulík, Michal Garay, Ladislav Nosian, Miroslav Lieskovský, Lenka Sýkorová, Dušan Novorolník, Nitra, Milan Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Danada, Róbert Pospiš, Erika Vystavelová, Šaľa, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Školník, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ivan Remeň, Nit. Streda, František Kausek, Dušan Gál, Klasov, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ladislav Szöke, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Marián Straňák, Ivan Tóth, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Bartoš, Nové Sady, Mikuláš Pintér, Branč, Ján Kollár, Slavko Mikula, Zbehy, František Finta, Kolíňany, Karol Miček, P. Kesov, Mário Čurgali, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie

35 - Dezider Zaujec, Milan Vöröš, Pavel Hrnčár, Štefan Dékány, Miroslav Fábry, Štefan Csampai, Jozef Kováč, Tomáš Krajčovič, Marián Benca, Eduard Szabo, Alexander Mészáros, Štefan Zabák, Mária Kóšová, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Roman Tkáč, Marián Pauk, Rumanová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavel Kúsek, Miroslav Kováč, Žikava, Judita Bužíková, Štefan Fiala, Branč, Miroslav Mokráš, Ján Szöcs, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Kukliš, Jozef Haspra, Topoľčianky, Mária Mesárošová, Lehota, Juraj Németh, D. Lefantovce, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Július Pápay, H. Kráľová, Štefan Hudec, Lužianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexander Špánik, Šoporňa, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Attila Sonlajtner, Žirany

34 - František Benc, Ľubomír Turňa, Ľubomír Rák, Peter Kardoš, Ľudovít Kováč, Friggo Rondoš, Lenka Königová, Imrich Ručkay, Daniel Andrášik, Nitra, Magda Čmaradová, Miloš Remenár, Sereď, Július Bradáč, Golianovo, Ivan Ďurický, Anton Kazáň, Bartolomej Guľka, Branč, Martina Hippová, Jozef Lenčeš, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Masár, Irena Petková, Zl. Moravce, Matúš Jančo, Jelenec, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Anna Pacherová, Miro Tonka, Sľažany, Lukáš Mesároš, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Renáta Gálová, Žirany, Karol Blažovič, Ján Hnilica, Adam Nádaský, Lužianky, Štefan Tóth, Klasov, Peter Svitač, Telince, Jozef Tomek, Lúčnica, Vladimír Tasáry, Ivanka, Janka Tóthová, H. Kráľová, Michaela Dobišová, Močenok, Jozef Toman, D. Krškany, Ľudovít Desat, Podhorany, Erik Candrák, Alekšince, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Matulník, Nové Sady

33 - Ján Palka, Ľuboš Mičík, Janka Čambalová, Ladislav Pindeš, Jozef Hudec st., Ivor Vinohradský, Mária Kóšová ml., František Zelovič, Nitra, Ján Gál, Žirany, Július Miškovič, Ladislav Hučko, Šaľa, Jozef Paulovič, Denis Novota, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Milan Kukučka, Miloš Kukučka, Gabriel Danko, Žitavany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ladislav Holečka, Ladice, Gabriel Fazekaš, Neded, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľudmila Verešová, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Erik Somor, Jaroslav Grman, Miroslav Vajzer, Lukáš Vajzer, Jozef Andel, Karol Bujalko, Vráble, Anton Bábik ml., Rumanová, Daniel Mako, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Peťovský, Peter Štefanka, Juraj Vrábel, Lužianky, Marián Valla, V. Zálužie, Roman Obložinský, Ivanka

32 - Ernest Mako, Štefan Verták, Viera Kovanová, Dionýz Pecháček, František Juhás, František Bojda, Vladimír Depeš, Jozef Prešinský, Jozef Gutai, Milan Ružička, Milan Borovský, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, František Kóša, Branč, Michal Palka, Cabaj, Vladimír Krčmár, Lapáš, Štefan Mravík, Žitavany, Miloš Macala, Gáň, Marián Kopáčik, Pavol Sedliačik, Šaľa, Lena Kunkelová, Praha, Jana Gálová, Žirany, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Roško, Dyčka, František Jasan, Podhorany, Michal Belan, Svätoplukovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Milan Roman, Čab, Peter König, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky

31 - Ladislav Skalický, Daniel Tasáry, Miloš Sýkora, Vlado Sásik, Igor Kotora, Dajana Borovská, Ľudovít Laca, Nitra, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Margita Kališová, Jozef Sklenár, Július Benkö ml., Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Filip Vašíček, Sereď, Ladislav Babóti, Vlčany, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Félis, Žitavany, Miroslav Kozlík, Golianovo, Peter Kišac, Nové Sady, Mária Kováčová, Vráble, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Sebastián Grznár, Rišňovce, Katarína Zabáková, Lehota, Emil Rusnák, Beladice

30 - Andrej Kudamik, Miro Račko, Dušan Koszorú, Ján Ehrenhold, Jaroslav Andrášik, Jozef Petrovič, Marián Barta, Viliam Čurgali, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Dušan Bogár, Galanta, Ján Štepianský, Hostie, Marián Móri, Šaľa, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Emil Remeň, Čeľadince, Imrich Struhár, Vráble, František Chudý, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Tomáš Strapko, Beladice

29 - Dominik Bartakovič, Ján Hudec, Mariana Letková, Viliam Halla, Nitra, Marek Andel, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Juraj Žiačko, Pavol Uher, Ján Martinek, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Milan Greguš, Vlado Kupec, Zbehy, Hilda Mičeková, P. Kesov, Vincent Botló, Zl. Klasy, Eva Daniová, Čeľadice

28 - Denisa Révayová, Jaroslav König, Stanislav Habáň, Nitra, Jozef Barát, Marián Tatara, Topoľčany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Norbert Zsigmond, N. Život, Vlado Matušica, Hájske, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marta Kunkelová, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Kupec, Zbehy, Ján Golha, Vráble, Pavel Períček, Rišňovce

27 - Jozef Moder, František Filo, Milan Petráš, Nitra, Marián Titka, Janka Jašiková, Šaľa, Ján Londák, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble, Vlado Jánošík, D. Krškany, Miroslav Fúska, Rišňovce, Celestín Berecz, Branč

26 - František Hrnčiar st., Nitra, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Juraj Csirik, Šaľa

25 - Ivana Olšanská, Patrik Rudinec, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Roman Uher, Šaľa, Milan Strapko, Beladice, Dalibor Bradáč, Golianovo, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Albín Tóth, Čakajovce

24 - Ján Pacher ml., Jabar Said, Nitra, František Szusztor, V. Cetín, Arpád Balogh, Kolárovo, Stanislava Gáliková, Machulince, Mário Brat, Golianovo, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Malý, Radek Kováčik, Gabika Szökeová, Vráble, Pavol Prosnan, Rišňovce, Alex Lovás, H. Saliby, Marián Varga, Sľažany

23 - Martin Földeši, Filip Šmátrala, Sereď, Tatiana Mifková, Peter Zeleňák, Šaľa, Katarína Malá, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Michal Hitka, Martin n/Ž., Tibor Berec, Lapáš, Dalibor Straňák, Veľký Kýr

22 - Margita Letková, Pavol Pavelka, Nitra, Laci Takács, Dlhá n/V., Justína Gálová, Žirany

21 - Jozef Kóša, Lukáš Šabík, Nitra, Matej Šimko, Močenok, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Filip Marinov, Rumanová, Marek Hlava, Praha

20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Fonody, Tehla, Peter Lajda, Ivanka, Ján Kozla, Kolíňany, Ľubomír Lenický, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž.
19 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Martin Kuchár, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Pavol Holták, D. Krškany, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo, Peter Tuhý, Machulince
16 - Martin Kovan, Nitra, Jozef Korgo, Klasov, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Lukáš Bennár, Hájske, Monika Pápayová, H. Kráľová
15 - Tomáš Kršiak, Lovce
14 - Mário Belák, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj
13 - Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Štefan Deák, Sľažany
12 - Zlatka Šimáková, D. Krškany, Jozef Kmeťo, Nitra, Karol Hlavatý, Šaľa
11 - Ján Bliska, D. Krškany, Július Braun, Močenok
10 - Janka Pavlíková, Zl. Moravce
9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Mária Virágová, Zl. Moravce, Jarko Fúska, Zbehy
8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok, Rudolf Slovák, Bešeňov, Marián Balko, Štitáre
7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady, Vladimír Viskup, Nitra
6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra, Branislav Kišac, Štefan Kopčan, Nové Sady, Ivan Plesnivý, Zl. Moravce
5 - Roman Singer, Juraj Lacina, Gitka Letková, Nitra, Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tomáš Makáň, Miroslav Tonka, Sľažany, Tibor Karabínoš, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany
4 - František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Zabák, Lehota, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice, Katarína Kuzmická, Ivanka
3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Pavol Zachar, Báb, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Ondrej Kováč, Žitavany, Eva Eliášová, Lúčnica, Stanislav Struhár, Vráble, František Laczko, Tešedíkovo, Ladislav Varga, Topoľnica, Marek Marcinkech, Vinodol
2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč
1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce

V 9. kole bolo maximom iba 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali traja súťažiaci: Edita Buchová, Pavol Ďurina a Ivor Vinohradský, všetci z Nitry. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra 5 970
  2. Vargová z Veselí do Šale 684
  3. Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci 574
  4. Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu 538
  5. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 501
  6. Štúrovo rozhodlo šláger v 90. minúte 389
  7. Neded s cenným víťazstvom 245
  8. Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú Foto 222
  9. Kraj spustil nový cykloportál so všetkými cyklotrasami v regióne 141
  10. Prvý turnaj na pláži vyhrali favoriti 127

Najčítanejšie správy

Nitra

Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra

Rodák spod Zobora nad ponukou reprezentovať nerozmýšľal. Na MS vydal zo seba sto percent, hovorí.

Vargová z Veselí do Šale

Odchovankyňa nitrianskej hádzanej mení dres v rámci česko-slovenskej interligy.

Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci

Opozícia v krajskom parlamente je ochotná rokovať o spolupráci s kýmkoľvek okrem kotlebovcov. SMK chce urobiť všetko preto, aby sa extrémisti k moci v Nitrianskom kraji nedostali.

Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu

Muníciu našiel bagrista pri výkopových prácach.

Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch

Po obchode sa uvoľnia priestory na dvoch poschodiach.

Blízke regióny

Riaditeľ múzea prosí zlodejov, aby prsteň vrátili. Polícia stále pátra + foto

Ani po polroku nie sú známi páchatelia krádeže v piešťanskom múzeu. Polícia vraj stále intenzívne pátra po dvoch mužoch.

Hasiči zasahujú pri požiari lakovne na Koniarekovej ulici

Viac ako tucet hasičov momentálne zasahuje pri požiari lakovne na Koniarekovej ulici v Trnave. Požiar zachvátil halu a strechu.

Odkryli základy zaniknutej veže opevnenia

Stredovekú vežu plánuje vedenie mesta postaviť nanovo, slúžiť by mala ako výstavný priestor susednej Galérie Jána Koniarka.

Erik Karvai zo Šiah je v tridsiatich rokoch už sedemnásobný majster Európy

Tridsaťročný Šahan Erik Karvai je 7-násobný majster Európy v silovom trojboji. Okrem toho je držiteľ niekoľkých rekordov a viacnásobný majster Slovenska.

Medzi Novými Zámkami a Bánovom bude výluka

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) upozorňujú na výluku medzi stanicami Nové Zámky a Bánov.

Všetky správy

Polícia má meno i záznam s útočníkom v Manchestri (minúta po minúte)

Britská polícia potvrdila Salmana Abediho ako útočníka, ktorý zabil 22 ľudí.

Zelenina z Lidla pohorela v amatérskom teste. Dá sa veriť domácim meračom?

Internetom sa šíri video, v ktorom neznámy muž meria dusičnany v zelenine a ovocí.

Americká dizajnérka zhodnotila naše značky: Kto nazve čipsy, že Slovakia?

Debbie Millmanová pracovala s Pepsi, či so Star Wars. Ukázali sme jej naše výrobky.

Kajínek opustil väzenie a ďakoval Zemanovi za milosť

Miloš Zeman v utorok podpísal milosť pre Jiřího Kajínka.

Dominik Dán: Môj rukopis si do konca prečítalo len jedno vydavateľstvo

Najčítanejší spisovateľ má so slovenskými podnikateľmi zlú skúsenosť.

Kam vyraziť