Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

V 6. kole štyria tipéri uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 37 - Pavel Dojčar, Iveta Matejová, Marek Kováč, 36 - M. Tesár, J. Segíň, J. Bárek, V. Balko, atď.

Po kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si do redakcie prišiel víťaz 5. kola Dušan Koszorú z Nitry.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 6. kola:

FC Nitra - Ružomberok 3:1 1
Nové Zámky - Sereď 0:4 2
Beladice - Čeľadice 0:2 2
Tešedíkovo - Pusté Úľany 0:3 2
Alekšince - H. Kráľová 2:0 1
Nové Sady - Žihárec 2:1 1
Veľký Cetín - Kolíňany 2:2 X
Vinodol - D. Krškany 3:0 1
T. Mlyňany - Č. Kľačany 2:1 1
Košúty - Tomášikovo 1:3 2

Poradie po 6. kole

37 - Pavel Dojčar, Iveta Matejová, Nitra, Marek Kováč, Čifáre

36 - Martin Tesár, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Bárek, Žirany, Viktor Balko, Lužianky

35 - Michal Hunka, Nitra, Jana Studená, Zl. Moravce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Sládeček, V. Zálužie, Pavol Štefek, V. Dolina

34 - Slavomír Kotrla, Ján Barát, René Daniš, Mária Sýkorová, Jozef Nosian, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Peter Visolajský, Šaľa, Zuzana Jazvinská, Štefanovičová, Nikoleta Šimáková, D. Krškany, Zara Čekey, Pohranice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Hudec, Čeľadice, Štefan Labdík, Lužianky, Marián Mateička, Behynce

33 - Karol Ryba, Štefan Bede, Patrik Andrášik, Vlado Krajčovič, Vladimír Kompas, Juraj Paška, Ivan Balla, Peter Plandora, Nitra, Slavomír Sysel, Ladislav Odráška, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Pavol Viskup, Báb, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Paulovič, Patrik Pacher, Peter Čepček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Csaba Sándor, Kolíňany, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Eliáš, Lúčnica, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viliam Félis, Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Mareček, Čab, Miloš Gál st., Žirany

32 - Ján Doboš, Richard Magušín, Peter Solčiansky, Jozef Svitač, Ladislav Piška, Ivan Kozár, Pavel König, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Jelka, František Čaniga, Dražovce, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Štefan Mrllák, Šaľa, Miroslav Drahoš, Jozef Homola, Hosťovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Henrieta Fazekašová, Neded, Peter Bodi, Zbehy, Henrich Richter, Bratislava, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Peter Vašek, Ivanka, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Šercel, Váhovce, Marián Cifra, Ján Kozla, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Čeľadice, Dalibor Greguš, Čab, Peter Zahnaš, Lužianky, Mariana Kriššáková, P. Kesov, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Kováčik, V. Zálužie, Marek Fábry, Šurianky

31 - Marián Grman, Tomáš Drgoňa, Daruška Horváthová, Jozef Nemeš st., Roman Sýkora, Ľudovít Konečný, Nitra, Viera Bradáčová, Viera Pavelková, Margita Pavelková, Golianovo, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Panyik, Matúškovo, Jozef Baláž, Gabriel Lencsés, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Augustín, Topoľčianky, Kristián Pajer, Žirany, Martina Segíňová, Sľažany, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Fúska, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Tokár, Radoslav Bajnek, Vráble, Alexej Pavlov, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Zoltán Odráška, Zolo Sabo, Ivan Lenický, H. Kráľová, Imrich Drozdák, Babindol, Gustáv Molnár, P. Kesov, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Popelka, Jarok

30 - Ivan Magdolen, Eugen Németh, Mária Königová, Martin Halmeš, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavel Babiak, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Kristián Varga, Tešedíkovo, Emanuel Maňúch, Alexandra Gálová, Žirany, Imrich Hrdlica, Báb, Pavol Kozma, František Imre, Branč, Eva Ščepková, Peter Hipp, Vladimír Móri, Dominika Tóthová, Tibor Odráška, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Lukáč, Klagenfurt, Stanislav Debnár, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Milan Piovarči, Lužianky, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Minarovič, Behynce, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Matej Jánošík, Vanesa Pánisová, Margita Pánisová, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice

29 - Vladimír Nemšovský, Miroslav Muzika, Ivan Lauko, Marián Mičík, Martin Peniaško, Dušan Letko, Viera Kovanová, Denisa Bakošová, Vlado Lyžičiar, Michal Lauko, Miriama Ďurinová, Ernest Szombath, Mária Kóšová, Štefan Matesko, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Michaela Benköová, Stanislav Packa, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Drahovský, Pusté Sady, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Marián Kapko, Komjatice, Ján Hegyi, Jelka, Dušan Kolenčík, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Janka Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Alexander Repta, Branč, Peter Udvaros, Milan Lazan, Roman Harčár, Šaľa, Dušan Petrovič, Obyce, Matúš Vajzer, Báb, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Pacher, Sľažany, David Slíž, Dol. Streda, Andrej Vereš, Pavol Bradáč, Golianovo, Vincent Hunka, Lužianky, Štefan Tóth, Klasov, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Bartoš, Nové Sady, Ján Dekan, Velčice, Peter Scheer, Kolíňany, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Popík, Mário Čurgali, D. Krškany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Chovanec, Šurianky, Juraj Mészáros, Selice, Boris Lacika, Zbehy

28 - Patrik Studený, Laco Ištokovič, Juraj Urban, Jaroslav Lazor, Boris Grežo, Juraj Krčmár, Ivan Minárik, Rado Vágai, Lenka Sýkorová, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Margetin, Jozef Nikodem, Rišňovce, Mária Holečková, Sereď, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, Marián Lovász, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Pavol Pagáč, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Ballay, Marek Vlček, Miroslav Piovarči, Lužianky, Dušan Bogár, Galanta, Pavel Mihálik, Tibor Križovič, Gabriel Odráška, René Vincze, Peter Jobbágy, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Árgyusi, Anna Fazekašová, Neded, Vlado Matušica, Hájske, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Králik, T. Mlyňany, Denis Novota, Zl. Moravce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Alojz Rajtár, Miro Tonka, Sľažany, Ján Gajdoš, Peter Ryban, N. Streda, Lukáš Mesároš, Lehota, Anton Bábik ml., Rumanová, Daniel Mako, Čakajovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Kupec, Peter Vranský, Zbehy, Norbert Bányi, D. Obdokovce, Milan Roško, Dyčka, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Vodný, Babindol, Mikuláš Pintér, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Marian Koreň, Čeľadice

27 - Ľubica Tasáryová, Ľubomír Mikula, František Benc, Ladislav Baláži, Dávid Said, Roman Hradecký, Miroslav Fábry, Anton Dano, Pavel Búš, Vladimír Papp, Michal Garay, Dušan Novorolník, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Kollár, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Anna Kubalová, Sereď, Ladislav Hučko, Marek Sokol, Róbert Pospiš, Šaľa, Lukáš Valent, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Virág, Ján Londák, Zl. Moravce, Vladimír Bielik, Helena Augustínová, Topoľčianky, Sidónia Boboková, Volkovce, Miroslav Kováč, Žikava, Eva Sulovská, Jozef Štefák, Cyril Slamka, Rišňovce, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Török, Pata, Marián Tatara, Topoľčany, Miroslav Kozlík, Ľudmila Verešová, Golianovo, Erik Somor, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Ľubor Kajaba, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Čentéš, Peter Mako, Monika Bačová, Čakajovce, Miro Senneš, Cabaj, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Martin Kriššák, Karol Miček, P. Kesov, Peter Náhlik, Nové Sady, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Peter Černák, Lúčnica, Bohuš Baják, Lužianky, Stanislav Bene, D. Obdokovce, Peter Rybanský, Kapince, Vojtech Borka, Trstice, Alexander Špánik, Šoporňa, Štefan Páleník, Prílepy

26 - Ján Palka, Stanislav Billík, Miroslava Miháliková, Jarmila Saidová, Erich Schober, Marián Benca, Jozef Prešinský, Peter Bezák, Peter Kompas, Pavol Ďurina, Jozef Hudec ml., Friggo Rondoš, Lenka Königová, Viliam Čurgali, Ladislav Fazekaš, Nitra, Roman Margetin, Sebastián Grznár, Rišňovce, Anton Barčák, Abrahám, Ivan Ďurický, Bartolomej Guľka, Branč, Dušan Preták, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., György Jakubecz, H. Saliby, Milan Bekéni, Juraj Žiačko, Janka Jašiková, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Timea Mészárosová, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Školník, Eva Lahučká, Irena Petková, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Alojz Jenis, Gabriel Danko, Žitavany, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Martiška, Dražovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Čekey, Pohranice, Katka Kišacová, Nové Sady, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Jozef Kuzmický, Peter König, Ivanka, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Jeremiáš Vnuk, Jozef Andel, Vráble, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Peter Štefanka, Lužianky, Rudolf Macho, František Finta, Kolíňany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Jožko Černý, Rumanová, František Sabo, Vinodol, Jaroslav Polák ml., V. Ripňany

25 - Ľuboš Baranec, Viera Lauková, Igor Drotár, František Dedič, Ján Bernát, Štefan Dékány, Ľubomír Rák, František Bojda, Štefan Csampai, Peter Kardoš, Denisa Révayová, Alexander Mészáros, Ľubomír Bartakovič, Miroslav Lieskovský, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Daniel Andrášik, Nitra, Dušan Švehla, Magda Čmaradová, Bohuš Čačaný, Miloš Remenár, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ľubomír Števanka, Preseľany, Roman Tkáč, Rumanová, Ján Lipovský, Báb, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Július Benkö st., Július Miškovič, Peter Lehocký, Robert Ščepka, Miroslav Mokráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Judita Bužíková, Anton Kazáň, Branč, Miloš Macala, Gáň, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Kunkel, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Miloš Kukučka, Žitavany, Gabriel Lešš, Július Pápay, Janka Tóthová, H. Kráľová, Jaroslav Daniš, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Kluka, Lapáš, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Karol Blažovič, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Svitač, Telince, Miroslav Kováč, Imrich Struhár, Karol Bujalko, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, František Jasan, Podhorany, Milan Roman, Čab, Marcel Pánis, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Erik Candrák, Alekšince, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany

24 - Dezider Zaujec, Ján Pacher ml., Ernest Mako, Janka Račková, Milan Vöröš, Pavel Čvirik, Ľubomír Turňa, Vlado Sásik, Ján Ehrenhold, Jozef Kováč, Tomáš Krajčovič, Štefan Zabák, Ladislav Pindeš, Jozef Hudec st., Jozef Gutai, Michal Motúz, Mária Kóšová ml., Imrich Ručkay, Jozef Paulík, Ladislav Nosian, Nitra, Margita Kališová, Martina Hippová, Marián Móri, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Szusztor, V. Cetín, Pavel Kúsek, Žikava, Ján Štepianský, Hostie, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Masár, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Lena Kunkelová, Praha, Pavol Čerenka, Jozef Haspra, Topoľčianky, Mário Brat, Golianovo, Mária Mesárošová, Lehota, Július Szarka, Topoľnica, Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Hnilica, Štefan Hudec, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Stanislav Husár, Miroslav Vajzer, Ladislav Szöke, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Marián Straňák, Ivan Tóth, H. Kráľová, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Toman, D. Krškany, Slavko Mikula, Zbehy, Marián Pauk, Rumanová, Vladimír Machata, Lúčnica, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Roman Obložinský, Ivanka, Ján Bedeč, H. Saliby, Alžbeta Sándorová, Kolíňany, Milan Macho, M. Ripňany

23 - Daniel Tasáry, Juraj Hrnčár, Pavel Hrnčár, Edita Buchová, Igor Kotora, Ján Kmeťo, Milan Púčik, Jaroslav König, Nitra, Martin Földeši, Marián Tkáč, Filip Šmátrala, Sereď, Michal Hájnik, Pusté Sady, Veronika Šimonovičová, Šoporňa, Mário Slezák, Lukáčovce, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Norbert Zsigmond, N. Život, Ján Gál, Renáta Gálová, Žirany, Pavol Uher, Július Benkö ml., Šaľa, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ladislav Holečka, Ladice, Ivan Remeň, Nit. Streda, Vojtech Mesároš, Katarína Zabáková, Lehota, František Kausek, Klasov, Anna Szarková, Topoľnica, Peter Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jaroslav Grman, Vráble, Štefan Popelka, Hájske, Michaela Dobišová, Močenok, Juraj Vrábel, Adam Nádaský, Lužianky, Pavol Prosnan, František Chudý, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Fiala, Branč

22 - Ľuboš Mičík, Dionýz Pecháček, Janka Čambalová, Jaroslav Andrášik, Dominik Bartakovič, Patrik Rudinec, Milan Borovský, Dajana Borovská, Nitra, Július Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Vladimír Krčmár, Lapáš, Pavol Sedliačik, Šaľa, Laci Takács, Dlhá n/V., Matúš Jančo, Jelenec, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Gašpar Gál, Žirany, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Malý, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vincent Botló, Zl. Klasy, Emil Rusnák, Beladice

21 - Ladislav Skalický, Jozef Petrovič, Vladimír Depeš, Ľudovít Kováč, František Grom, Ján Hudec, František Filo, Marián Barta, Nitra, Marek Andel, Katarína Malá, Mária Kováčová, Vráble, František Kóša, Branč, Arpád Balogh, Kolárovo, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Sklenár, Marián Titka, Ján Martinek, Šaľa, Tibor Lelkes, Selice, Milan Kukučka, Žitavany, Matej Šimko, Močenok, Vlado Kupec, Zbehy, Roman Guzmický, Ivanka, Pavel Períček, Rišňovce, Mário Fábry, Šurianky, Eva Daniová, Čeľadice

20 - Štefan Verták, František Juhás, Eduard Szabo, František Zelovič, Ľudovít Laca, Stanislav Habáň, Nitra, Marián Herceg, Pata, Jozef Baláž ml., Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Lukáš Vajzer, Ján Golha, Vráble, Peter Lajda, Ivanka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Marián Valla, V. Zálužie, Ladislav Kéry, Volkovce

19 - Andrej Kudamik, Jozef Moder, Miloš Sýkora, Ľubomír Lenický, Mariana Letková, Viliam Halla, Nitra, Filip Vašíček, Sereď, Jozef Lenčeš, Juraj Csirik, Šaľa, Ján Félis, Žitavany, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Strapko, Tomáš Strapko, Beladice, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Varga, Topoľnica, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Radek Kováčik, Vráble, Hilda Mičeková, P. Kesov, Celestín Berecz, Branč

18 - Monika Skalická, František Hrnčiar st., Dušan Koszorú, Ivor Vinohradský, Ivana Olšanská, Jabar Said, Nitra, Ladislav Németh, V. Úľany, Ladislav Babóti, Vlčany, Ľuboš Plevka, Erika Vystavelová, Šaľa, Jakub Kunkel, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Daniela Sečkárová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Stanislava Gáliková, Machulince, Tomáš Fonody, Tehla, Milan Greguš, Zbehy, Vlado Jánošík, Pavol Holták, D. Krškany

17 - Jozef Barát, Topoľčany, Michal Palka, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

16 - Martin Kovan, Jozef Kóša, Margita Letková, Nitra, Ľuboš Nagy, Jelenec, Tatiana Mifková, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Korgo, Klasov, Lukáš Bennár, Hájske, Michal Hitka, Martin n/Ž., Alex Lovás, H. Saliby, Dalibor Straňák, Veľký Kýr, Alexander Kusý, Trnovec, Albín Tóth, Čakajovce, Roman Uher, Peter Zeleňák, Šaľa

15 - Jaroslav Skačan, Žihárec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Kozla, Kolíňany, Ivan Berec (Putinko), Lužianky, Tibor Berec, Lapáš, Filip Marinov, Rumanová, Stanislav Vojtila, Jelenec

14 - Mário Belák, Milan Petráš, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Tibor Lisý, H. Ohaj, Gabika Szökeová, Vráble, Peter Tuhý, Machulince

13 - Miro Račko, Čakajovce, Štefan Deák, Sľažany, Marek Hlava, Praha

12 - Martin Kuchár, Jozef Kmeťo, Lukáš Šabík, Pavol Pavelka, Nitra, Tomáš Kršiak, Lovce, Zlatka Šimáková, D. Krškany

11 - Marián Varga, Sľažany, Karol Hlavatý, Šaľa

10 - Janka Pavlíková, Zl. Moravce, Slavomír Šponiar, Svätoplukovo

9 - Peter Ondriaš, Žitavany, Daniel Šipoš, Nitra, Ľuboš Hrnčár, H. Krškany, Jarko Fúska, Zbehy, Ján Bliska, D. Krškany

8 - Juraj Hudec, Sľažany, Róbert Špánik, Šoporňa, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Justína Gálová, Žirany, Eva Čurgaliová, Lužianky, Silvester Lenčeš, Močenok

7 - Michal Cigáň, Lužianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Mário Drienovský, Zl. Moravce, Jaroslav Rosina, Sľažany, Mário Pargač, Nové Sady

6 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dana Janeková, Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, Monika Pápayová, H. Kráľová, Miroslav Čurgali, Nitra

5 - Roman Singer, Juraj Lacina, Nitra, Juraj Rosinský, Choča, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tomáš Makáň, Sľažany, Tibor Karabínoš, Golianovo, Patrik Benček, Zl. Moravce, Soňa Valentová, T. Mlyňany

4 - František Hrnčiar, Juraj Holták, Jozef Pružinec, Miroslav Račko, Viera Hudecová, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Mária Virágová, Zl. Moravce, Lukáš Zabák, Lehota, Július Braun, Močenok, Ladislav Nemeth, Golianovo, Ján Horniak, Beladice

3 - Eduard Kontár, H. Saliby, Lukáš Daniš, Svätoplukovo, Jozef Pecho, Žitavany, Branislav Kišac, Nové Sady, Eva Eliášová, Lúčnica, Stanislav Struhár, Vráble

2 - Ivan Čápek, Martin Krajčír, Lukáš Lahučký, Nitra, Andrej Repta, Branč, Rudolf Slovák, Bešeňov

1 - Marián Malík, Močenok, Ján Mikuš, Obyce, Vladimír Miškolci, Lehota, J. Horňák st., Mojmírovce

V 6. kole bolo maximum 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali štyria tipéri: Jozef Homola, Ján Barát, Peter Eliáš a Dalibor Greguš. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Smrť dieťaťa v šachte: Súd vidí zodpovednosť aj na strane vodární

Sudkyňa zohľadní aj postoj žalovaného, ktorý do dnešného dňa nijakým spôsobom nezmiernil žiaľ rodičov Vanesky, ani sa neospravedlnil.

Nitrania píšu petície proti výstavbe bytových domov v susedstve

Na jednom zo stavebných pozemkov v centre mesta stojí rodinný dom. Investor ho dá zbúrať.

Fotogaléria: Olomouc - FC Nitra 1:0

Prípravné stretnutie bolo generálkou pre oba tímy, ktoré účinkujú vo svojej krajine v druhej lige.

Údajný objednávateľ vraždy je na slobode, strelec uzavrel dohodu

Miroslav Ž. tvrdí, že na Dalibora nonstop nadával a Štefan si to zobral k srdcu. Likvidáciu kontroverzného podnikateľa si vraj neobjednal.

Súťaž na parkovacie domy v Nitre budú opakovať

Jednu parcelu už neponúknu. Dôvodom sú problémy so statikou.

Blízke regióny

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Väzenský dozorca, ktorý sa pokúsil v utorok počas služby v ústave Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava obesiť, podľahol zraneniam.

Tovarníky zaskočili štvrtoligistu

Až v štyroch góloch mal prsty Adrián Candrák, prvé dva strelil, na ďalšie dva nahrával.

Podmaníková najlepšou plavkyňou, po maturite má namierené do USA

Minulý piatok vyhlásili najlepších plavcov Slovenska. Medzi ženami sa z premiérového triumfu radovala topoľčianska plavecká nádej – Andrea Podmaníková.

Bugina, ktorú maturant sám vyrobil, priniesla zlato

Levickí priemyslováci boli úspešní na strojárskej olympiáde v Bratislave.

Nové tváre Mestskej polikliniky Šurany

Mestská poliklinika v Šuranoch prešla v poslednom období viacerými zmenami. Pacientov ošetria noví lekári, pribudlo tiež moderné vybavenie ambulancie.

Všetky správy

Osem zásadných zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Kto si málo sporí a príliš často mení zamestnanie, dostane o niečo nižší úver ako doteraz.

Sagan nasadil v závere skvelý šprint a dosiahol prvé víťazstvo v roku

Slovák vyhral druhú klasiku sezóny. Na Kuurne - Brusel - Kuurne uspel v šprinte päťčlenného úniku.

Vincent Lukáč nesúhlasí s vyvesením jeho dresu v Steel Aréne

Vedenie oceliarov rozhodnutie bývalého hokejistu prekvapilo.

Bol priekopník – utečenec. Jeho meno zmizlo z novín aj z histórie

Najlepší kanonier československej reprezentácie Václav Nedomanský má zo svetových šampionátov deväť medailí. Na úzke klziská v zámorí sa po emigrácii dostal ako tridsiatnik.

Sagan pobavil otázkou na súpera aj odpoveďou, prečo bol na toalete

Saganova dobrá nálada sa prejavila aj v tom, že počas čakania na interview sa rozhodol aj on zmeniť z respondenta na novinára.

Kam vyraziť