Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Víťazné fankluby Arminovej ligy fanúšikov nafotili kalendár

Dvanásť víťazných fanklubov Arminovej ligy fanúšikov nafotilo profesionálny kalendár pre rok 2014. Prinášame vám niekoľko pracovných záberov zo samotného fotenia spolu s krátkymi postrehmi priamo z terénu.

Fanklub Ľadové medvede Nitra nafotili kalendár.(Zdroj: MARTIN MICHALICA)

Dvanásť víťazných fanklubov Arminovej ligy fanúšikov nafotilo profesionálny kalendár pre rok 2014. Prinášame vám niekoľko pracovných záberov zo samotného fotenia spolu s krátkymi postrehmi priamo z terénu.

Martenz fanklub

Absolútnych víťazov Arminovej ligy pre rok 2013 sme navštívili v ich domovskom športovom klube, kde sme mali možnosť preniknúť do tajov ich milovaného športu s názvom Ricochet. Neboli sme ukrátení ani o úsmevné zážitky a sme radi, že sme mohli s členmi tohto pohodového fanklubu stráviť jeden príjemný večer. Do Čadce tak smeruje náš veľký pozdrav a ešte raz srdečne gratulujeme.

Votpil Letoh Crew

Vysokohorské končiare sú prechodným domovom tejto veselej partie snowboardových nadšencov. Napriek doposiaľ chudobnej snehovej nádielke neklesajú na duchu či na eláne a spoločne vyzývajú perinbabu, aby sa už konečne začala činiť. Nedostatok snehu kompenzujú pozitívnou energiou, spoločenskými hrami a množstvom veselých zážitkov.

FK 09 Bacúch

Ani treskúca zima nezabránila členom tohto sympatického fanklubu, aby nám sprostredkovali neopakovateľnú a priateľskú atmosféru v kúzelnom prostredí Bacúcha. Tento angažovaný fanklub na fotenie pozval aj niekoľkých členov mládežníckych družstiev, ktoré kontinuálne dosahujú fantastické výsledky v celoslovenskom meradle. Aj vďaka vám na Bacúch nikdy nezabudneme.

HK POPRAD

Pravé hokejové šialenstvo sme zažili v Poprade, vďaka členom tohto fanklubu. Extraligový tím má za sebou lojálnych fanúšikov, ktorí nám predviedlo niečo zo svojho majstrovstva a my sme si tak mali možnosť vypočuť niekoľko oslavných chorálov i náznak povzbudzujúcej choreografie. Naše srdcia tak aspoň čiastočne ostali v Poprade, kam sa budeme určite radi vracať.

ČS pivári

Príjemnú atmosféru dokázali vytvoriť členovia tohto sympatického prešovského fanklubu, s ktorými sme okrem športu, hudby, žien dokázali podebatovať aj o ďalších krásach života. Ďakujeme veľmi pekne aj za fantastickú kapustnicu.

Banik fans 1919

Pravá fanúšikovská atmosféra nás čakala v Prievidzi, kde si pre nás členovia tohto angažovaného fanklubu pripravili farebné dymovnice i oslavné chorály. Bolo to natoľko presvedčivé, že sa okolo idúci ľudia snažili na ihrisku identifikovať a nájsť aj samotných hráčov. Aspoň nachvíľu sme sa tak mohli ocitnúť v pravom futbalovom „kotli“. Futbalisti Prievidze tak majú za sebou silnú a kvalitnú podporu.

HV FANS

Vždy pozitívne naladení členovia tohto húževnatého fanklubu sa počas fotenia nenechali odradiť ani chladným počasím a na svojom domovskom ihrisku nám vyčarovali a sprostredkovali dokonalú fanúšikovskú atmosféru. Ďakujeme a pozdravujeme Hornú Ves.

Fanklub FC Družstevník Valča

Nezabudnuteľným zážitkom bolo stretnutie s členmi tohto jedinečného fanklubu, ktorí nám okrem radosti a pozitívnej energie dodali aj nemalú dávku informácií o histórii futbalu vo Valči. V klubovni sme mali dokonca možnosť nahliadnuť do vzácnej kroniky, o ktorú sa už po veľa desaťročí starajú títo páni s nekonečným elánom. Klobúk dole. Ďakujeme za skvelý zážitok a pozdravujeme aj pána starostu, ktorý je rovnako veľkým fanúšikom futbalu vo Valči.

R-PUB Unionka

Vo Zvolene nás privítali členovia fanklubu R-PUB Unionka, ktorí mali po víťaznom zápase výbornú náladu, vďaka čomu sme prežili príjemný večer v skvelej spoločnosti. Správna atmosféra zo super fanúšikmi, ďakujeme páni.

Corpona Ultras

Chlapci z Corpona Ultras pri fotení dokázali, že im na dobrej nálade nedokáže ubrať ani tma či nepríjemná zima. Fanklub ako sa patrí. Ďakujeme chalani za super chvíle plné srandy a pozdravujeme Krupinu.

Osičky z Kolačína

Na našej ďalšej zastávke sme stretli naše kúzelné dievčatá – Osičky z Kolačína, ktoré sme mali tu česť vyfotiť, ako ináč, pred miestnou požiarnou stanicou. Dámy nezabudli ani na pracovné odevy a s čarovným úsmevom na tvári sa nechali fotiť aj v tento chladný večer. Máte našu poklonu a pozdravujeme pánov požiarnikov.

Ľadové medvede Nitra

Na našej prvej zastávke sme stretli superhrdinské ľadové medvede z Nitry, ktoré nezostali svojej povesti nič dlžné a v jednom z nitrianskych jazier sa okúpali a zaplávali si aj v 2,6 stupňovej vode. A to všetko v úplnej pohodičke a s úsmevom na tvári. Máte náš obdiv a uznanie.

Zábery z fotelia fanklubu Ľadové medvede Nitra. FOTKY: MARTIN MICHALICA

Ďalšie články z rubriky Spoločnosť


  1. Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu 2 454
  2. Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú Foto 1 273
  3. Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra 993
  4. Ivan Veľký 832
  5. Parkovanie: Na sídliskách obmedzia dodávky, spoplatnia ďalšie ulice 570
  6. Konateľ Byspravu vydržal vo funkcii iba 15 dní 498
  7. Priateľské derby Nitra - Trnava sa hralo až do večera 497
  8. Kraj spustil nový cykloportál so všetkými cyklotrasami v regióne 446
  9. Fotogaléria: Neded - Šaľa 2:0 441
  10. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 384

Najčítanejšie správy

Nitra

Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu

Muníciu našiel bagrista pri výkopových prácach.

Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú

Po mesačnej prestávke sa opäť stretli hokejisti HK Nitra a odštartovali prvý blok letnej prípravy.

Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra

Rodák spod Zobora nad ponukou reprezentovať nerozmýšľal. Na MS vydal zo seba sto percent, hovorí.

Ivan Veľký

Ako korálky navlieka Ivan Galád na postupovú niť jedno víťazstvo za druhým.

Parkovanie: Na sídliskách obmedzia dodávky, spoplatnia ďalšie ulice

Na parkovanie dodávok dlhších ako päť metrov vyčlenilo mesto tri ulice. Pred panelákmi chce takto získať voľné miesta.

Blízke regióny

Prichytený priamo pri čine. Zlodej sa pokúsil ukradnúť úle v Palárikove

Zlodej sa pod rúškom tmy pokúsil ukradnúť úle za vyše tisíc eur. Zachytila ho však nastražená fotopasca.

Rušná Hospodárska má byť širšia,radnica plánuje pruhy pre autobusy

Koncom minulého roka si mesto Trnava nechalo spracovať novú overovaciu štúdiu preferenčných jazdných pásov na Hospodárskej ulici. Tie by mali zrýchliť autobusovú dopravu v rannej špičke .

Hradby majú byť lákadlom, mesto chce zmenu pravidiel

V júni by sa mala uskutočniť interná konferencia, na ktorej by sa zástupcovia mesta Trnava stretli s pamiatkarmi. Hovoriť chcú o zmene metodiky obnovy hradieb, cieľom radnice je urobiť z nich skutočnú atrakciu.

Románsky kostol pri Leviciach je považovaný za najkrajší na Slovensku

Starobylý kostolík v Kalinčiakove sa opäť dostal do pozornosti pamiatkových výskumov.

Atraktívny park už otvorili, zaviedli aj otváracie hodiny + foto

Nový chodník, lampy, lavičky, záhony kvetín a stromy. Mesto už dokončilo Parčík Bela IV. pri hradbách. Okrem návštevníkov bude slúžiť aj komorným kultúrnym podujatiam.

Všetky správy

Švédi sú novými majstrami sveta, Kanadu zdolali po nájazdoch

Kanada po triumfoch v rokoch 2015 a 2016 nezavŕšila zlatý hetrik. Švédi získali titul opäť po štyroch rokoch.

Nájomní vrahovia a detské porno. Darknet je pre silné povahy

Komunita na darknete funguje cez známosti a dobré referencie.

Prieskum Polis: Strana Most-Híd je na hranici zvoliteľnosti, predbehlo ju aj KDH

V parlamentných voľbách by opäť zvíťazila strana Smer.

Jeho fotografia obletela svet, on dostal päsťou do tváre

Tri dni od rána do večera dvíhal telefóny a e-mailoval. Vladimírovi Čičmancovi volali a písali z takmer všetkých významných svetových médií.

Na Evereste zahynul horolezec Vladimír Štrba

Štrba zdolal južný predvrchol najvyššej hory sveta, na návrat mu však nezostalo dostatok síl.

Kam vyraziť