Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

V 13. kole bolo maximom len 7 uhádnutých zápasov, dokázalo to však až 25 tipujúcich. Poradie na čele: 70 - Ladislav Odráška, H. Kráľová, Patrik Andrášik, Nitra; 68 - Vlado Matušica, Hájske, atď.

Po kartón piva Corgoň si prišla víťazka 12. kola Helena Augustínová z Topoľčianok.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 13. kola

Šaľa - Rim. Sobota 1:0 1
ČFK Nitra - Šurany 0:2 2
Váhovce - Vlčany 3:1 1
Beladice - Lehnice 2:2 X
Kráľová n/V. - H. Kráľová 3:1 1
Žitavany - V. Zálužie 3:0 1
Mojmírovce - Selice 0:1 2
Cabaj-Čápor - Trnovec 2:2 X
Veľký Cetín - Horný Ohaj 1:2 2
Martin n/Ž. - Č. Kľačany 1:3 2

Poradie po 13. kole

70 - Ladislav Odráška, H. Kráľová, Patrik Andrášik, Nitra
68 - Vlado Matušica, Hájske
66 - Marián Pauk, Rumanová, Tibor Bene ml., D. Obdokovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo
65 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Milan Dobiaš, Nitra, Július Miškovič, Ján Martinek, Ladislav Hučko, Šaľa
64 - Helena Augustínová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľubomír Turňa, Nitra, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Sklenár, Šaľa
63 - Maroš Karas, Tomáš Drgoňa, Dávid Said, Vlado Krajčovič, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Straňák, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany
62 - Karol Ryba, Pius Hajdák, Ladislav Pindeš, Roman Sýkora, Nitra, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Anton Bábik ml., Rumanová, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Móri, Milan Lazan, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Labuda, Solčany
61 - Pavel Dojčar, Laco Ištokovič, Peter Kardoš, Nitra, Michaela Benköová, Močenok, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Šaľa
60 - Boris Grežo, Ján Palka, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Kozla, Žirany, Pavol Uher, Šaľa
59 - Štefan Zabák, Pavol Holták, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Šabo, Žitavany, Denis Novota, Ján Školník, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Ján Štepianský, Hostie, Jaroslav Grman, Viliam Félis, Vráble, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Pecho, Beladice, Arpád Balogh, Kolárovo, Andrej Hudec, Čeľadice
58 - Dionýz Pecháček, Imrich Ručkay, Jaroslav Lazor, Miroslav Fábry, René Daniš, Pavol Krajčo, Ivan Kozár, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľubomír Ballay, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Kováč, Erik Somor, Vráble, Imrich Valent, Hosťovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Sládeček, V. Zálužie, Marek Vlček, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj, Zolo Sabo, H. Kráľová, Alexander Kobza, Čechynce, Július Benkö ml., René Vincze, Tibor Odráška, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž.
57 - František Dedič, Stanislav Billík, Milan Lacina, Erich Schober, Dajana Borovská, Jarmila Saidová, Alexander Meszáros, Nitra, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Ľudovít Valent, Košúty, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Anna Fazekašová, Neded, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Štefan Dubnička, Váhovce, Ivan Tóth, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Emil Remeň, Čeľadince, Dušan Petrovič, Obyce, Cyril Slamka, František Chudý, Rišňovce, Monika Bačová, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Katarína Zabáková, Juraj Dubeň, Lehota, Gustáv Molnár, P. Kesov, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Laci Takács, Dlhá n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Zeleňák, Jozef Baláž ml., Šaľa, Ivanko Vanko, Zbehy
56 - Michal Hunka, Peter Perina, Mária Sýkorová, Marcel Pánis, Martin Tesár, Eduard Szabó, Nitra, Štefan Straňák, Marek Tóth, H. Kráľová, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Viliam Matejov, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľuboš Motolík, Trnovec, Peter Ryban, Nit. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Svitač, Telince, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peter Slovák, Čeľadice, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Valovič, Roman Grznár, Rišňovce, Juraj Sabo, Rumanová, Viktor Balko, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Miloš Gál st., Kristián Pajer, Žirany, František Sabo, Vinodol, Peter Scheer, Kolíňany, Peter Bartoš, Nové Sady, Štefan Mrllák, Šaľa
55 - Štefan Bede, Ivan Balla, Mária Königová, Ján Hudec, Pavel Čvirik, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Homola, Hosťovce, Lívia Šimončíková, M. Cetín, Miroslav Piovarči, Lužianky, Viliam Matejov, Skýcov, Juraj Segíň, Alojz Rajtár, Miroslav Tonka, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Strieška, Volkovce, Peter Frajka, Vieska, Marián Chobot, Urmince, Eduard Kontár, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Roman Bilický, Preseľany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Milan Bekéni, Peter Hipp, Pavol Sedliačik, Juraj Csirik, Marián Kopáčik, Šaľa, Ján Gál, Žirany, Branislav Kišac, Nové Sady, Albert Lauro, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Terka Tasáryová, Ivanka, Boris Lacika, Zbehy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Milan Minarovič, Behynce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor
54 - Jozef Paulík, Milan Vörös, Ján Doboš, Katarína Karcolová, Pavol Mihalčín, Pavel Búš, Jozef Prešinský, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Drahoš, Zl. Moravce, Alexander Špánik, Šoporňa, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Dušan Švehla, Miroslav Javor, Sereď, Anton Bábik st., Rumanová, Peter Mako, Daniel Mako, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce, František Imre st., Branč, František Andraško, Jelenec, Ľubica Barčáková, Abrahám, Vladimír Kubala, Belince, František Kausek, Klasov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Benkö st., Eva Ščepková, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Tibor Šmitala, Čab, Peter Vašek, Ivanka
53 - Peter Solčiansky, Jozef Kováč, Lenka Sýkorová, Vladimír Nemšovský, Miriam Krasková, Milan Petráš, Jozef Nosian, Stanislav Habáň, Nitra, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Lukáš Zabák, Lehota, František Kóša, Celestín Berecz, Milan Fúska, Bartolomej Guľka, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Baťala, Žitavany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Horňák, Rišňovce, Martin Kormoši, Robert Ščepka, Martina Hippová, Juraj Žiačko, Peter Jobbágy, Šaľa, Július Szarka, Topoľnica, Henrich Bíro, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Peter Štefanka, Lužianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Greguš, Zbehy, Karol Miček, P. Kesov, Jožko Černý, Rumanová, Emanuel Maňúch, Žirany
52 - Ivan Lauko, Viera Lauková, Igor Drotár, Anna Billíková, Jaroslav Andrášik, František Filo, Ľubomír Lenický, Peter Kompas, Michal Motúz, Vladimír Depeš, Nitra, Pavol Pagáč, Ján Vaško, Ivanka, Filip Vašíček, Mária Holečková, Sereď, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Glovenský, Košúty, Vladimír Miškolci, Lehota, Jozef Martiška, Dražovce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Tibor Szekér, Zl. Moravce, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec, Mário Slezák, Lukáčovce, Henrich Richter, Bratislava, Viera Bradáčová, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ernest Szabó, Topoľnica, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ivan Marci st., Peter Matulník, Nové Sady, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Pánis, D. Krškany, Katarína Guľková, Branč, František Finta, Jelenec, Gabriel Odráška, Marián Titka, Marián Móri, Roman Uher, Róbert Sedlák, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Peter Rybanský, Kapince, Sebastián Grznár, Rišňovce
51 - Ladislav Piška, Patrik Studený, František Benc, Vladimír Kuťka, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Dušan Danko, Marián Benca, Eugen Németh, Ernest Szombath, Ladislav Nosian, Nitra, Peter Ambrózy, Selice, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Miloš Kukučka, Žitavany, Jozef Dubaj, Jozef Haspra, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vincent Komačka, Topoľčany, Vladimír Holeček, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Pavel Gálik ml., Lovce, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Danada, Tomáš Fleischman, Tibor Križovič, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Stanislav Debnár, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Filip Marinov, Rumanová, Jana Gálová, Žirany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina
50 - Daruška Horváthová, Vlado Sásik, Miloš Sýkora, Pavel König, Štefan Fiala, Milan Ružička, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Hraška, Nové Sady, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Augustín, Topoľčianky, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Mirka Tóthová, Samko Mihálik, Šaľa, Jaroslav Korytár, Močenok, Róbert Špánik, Šoporňa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Gál, Žirany, Vladimír Gálik, Michal Čery, Jelenec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice, Michal Jangl, Dol. Streda, Rudolf Lauko, Zbehy, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
49 - Ernest Mako, Vlado Lyžičiar, Dezider Zaujec, Dušan Letko, Ľudovít Konečný, Matúš Holták, Pavol Ďurina, Vladimír Papp, Vladimír Kompas, Nitra, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Tóth, Klasov, Pavol Viskup, Báb, Anna Duczová, H. Kráľová, Igor Tkáč, Sereď, Ján Bedeč, H. Saliby, Jozef Čentéš, Čakajovce, Pavel Kúsek, Žikava, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Ivan Kupec, Zbehy, Janka Gálová, Žirany, Milan Macho, M. Ripňany, Štefan Deák, Sľažany, Dalibor Greguš, Milan Roman, Čab, Tomáš Karácsony, Váhovce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Anton Kazáň, Branč, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Kéri, Slepčany
48 - Denisa Bakošová, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Lenka Königová, Michal Garay, Ľubica Tasáryová, Ivan Minárik, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Július Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Belan, Svätoplukovo, Marián Mateička, Behynce, Alexandra Gálová, Attila Sonlajtner, Žirany, Ladislav Héviz, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Močol, Alekšince, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Milan Piovarči, Lužianky, Filip Deák, Sľažany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany
47 - Andrej Kudamik, Martin Peniaško, Milan Púčik, Frantšek Grom, Peter Plandora, Štefan Matesko, Nitra, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marián Malík, Močenok, Alexander Repta, Branč, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Filo, Obyce, František Finta, Kolíňany, Slavko Mikula, Zbehy, Ľuboš Plevka, Šaľa, Karol Blažovič, Lužianky, Adam Štefčík, Koniarovce
46 - Ladislav Skalický, Ladislav Baláži, Marián Mičík, Lukáš Schober, Ladislav Fazekaš, Janka Čambalová, František Zelovič, Jabar Said, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Lukáč, Lehota, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marek Kalúz, Marián Valla, V. Zálužie, František Kunkel, Zl. Moravce, Pavel Mihálik, Tatiana Mifková, Ronald Bedecs, Jozef Kučera, Šaľa, Ondrej Vlha, M. Cetín, Dušan Bobrík, Bratislava, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Kluka, Lapáš, Karol Čurgali, Mojmírovce
45 - Pavel Hrnčár, Ľuboš Mičík, Juraj Urban, Gitka Letková, František Hrnčiar ml., Jozef Nemeš st., Štefan Dékány, Nitra, Milan Pagáč, Ivanka, Daniela Sečkárová, Irena Petková, Zl. Moravce, Dominika Tóthová, Róbert Pospiš, Šaľa, Vojtech Mesároš, Boris Mesároš, Lehota, František Čaniga, Dražovce, Margita Pavelková, Miriama Ďurinová, Golianovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Július Galo, D. Krškany, Jaro Fúska, Vlado Kupec, Zbehy, Slavomír Tóth, H. Kráľová
44 - Anna Peniašková, Ľudo Horváth, Daniel Šípoš, Ľuboš Baranec, Ľubomír Rák, Jozef Gutai, Jozef Svitač, Martin Kuchar, Ján Barát, Jozef Moder, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ľuboš Modzga (Šuker), Dana Janeková, Vráble, Ladislav Németh, V. Úľany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová, Štefan Brat, Ivan Bradáč, Golianovo, Jozef Toman, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Vranský, Zbehy
43 - Štefan Csampai, Juraj Demény, Milada Dojčarová, Samuel Mihalčín, Daniel Tasáry, Nitra, Ladislav Nagy, Vráble, Anton Kostoláni, M. Lapáš, Jozef Štefák, Rišňovce, Jakub Kunkel, Martin n/Ž., Ján Lipovský, Báb, Dalibor Bradáč, Golianovo, Dárius Pekár, Kostoľany p/T., Jozef Török, Pata, Jaromír Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Zuzanna Kóňová, Mária Bereczová, Branč, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Mária Krasňanská, Nové Sady
42 - Štefan Verták, Miro Ištokovič, František Hrnčiar st., Ivor Vinohradský, Mária Kóšová, Oldo Hlavatý, Nitra, Ján Golha, Imrich Struhár, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Šebík, Topoľčianky, Andrej Vereš, Golianovo, Ľubor Kajaba, Ivanka, Martin Kriššák, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Roman Harčár, Marek Sokol, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
41 - Ladislav Adame, Ján Bernát, Miroslava Rosinská, Ivana Olšanská, Mária Kóšová ml., Dominik Bartakovič, Nitra, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Tomek, Lúčnica, Michal Palka, Cabaj, Pavol Török, V. Dolina, Adam Nádaský, Lužianky, Mária Mesárošová, Lehota, Alex Lovás, H. Saliby
40 - Peter Solčiansky ml., Ján Hnilica, Lukáš Bartakovič, František Bojda, Róbert Bačinský, Nitra, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Michal Hitka, Martin n/Ž., Ladislav Kéry, Volkovce, Helena Kadliečková, Dražovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Pavol Zachar, Báb, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Miroslav Mokráš, Šaľa, Salo Berecz, Branč
39 - Monika Skalická, Ján Kmeťo, Nitra, Ladislav Sivák, Žirany, Lena Kunkelová, Praha, Imrich Hrdlica, Báb, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ivan Žember, Nové Sady, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Zoltán Odráška, H. Kráľová, Jozef Lenčéš, Šaľa, Jozef Bradáč, Golianovo
38 - Július Petrík, Jozef Tomovič, Miro Račko, Jozef Kóša, Marian Barta, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Mário Valky, Šintava, Juraj Valla, V. Zálužie, Slavo Kališ, Šaľa, Ľudovít Desat, Podhorany, Mária Bajáková, Lužianky, Nikolka Moravčíková, Pohranice
37 - Štefan Krajčír, Ľubomír Maczvalda, Friggo Rondoš, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Juraj Vereš, Golianovo
36 - Lukáš Borovský, Ľudovít Kováč, Richard Magušín, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Marek Desat, Podhorany, Ivan Berec (Putin), Lužianky
35 - Vojtech Borka, Trstice, Juraj Hrnčár, Peter Bezák, Tomáš Krajčovič, Nitra, Matúš Cibuľa, Žitavce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Tibor Karabínoš, Golianovo
34 - Radek Kováčik, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Slavomír Šponiar (Krčmár), Svätoplukovo
33 - Edita Buchová, Nitra, Pavel Bede, Moravský sv. Ján, Andrej Repta, Branč
32 - Marián Grman, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Darnadi, Golianovo
31 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ľudmila Verešová, Golianovo, Anna Takácsová, Dlhá n/V.
30 - Ivan Eliáš, Nitra, Anton Adamec, H. Lefantovce
29 - Anton Dano, Šimon Šuník, Monika Holtáková, Nitra, Erik Selecký, Branč, Tibor Berec, Lapáš, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
28 - Eva Gombášová, Michaela Dobišová, Močenok, Janka Račková, Michal Borovský, Nitra, Jordan Lazarov, N. Sady, Ján Vašš, Poľný Kesov
27 - Miroslav Ďuriač, Hostie, Janka Tichá, Nitra, Marek Košlab, Šurianky, Marek Lauko, Lužianky, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Vincent Botló, Zl. Klasy
26 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Bárek, Žirany, Ladislav Varga, Topoľnica, Simona Klementíková, Cabaj-Čápor, Štefan Sedmák, Šaľa, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Rudolf Slovák, Bešeňov, Jozef Jurík, Volkovce
25 - Rudolf Kozma, D. Štitáre, Ján Dúbravský, Zl. Moravce
24 - Peter König, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Marián Tkáč, Sereď
23 - Milan Javor, Šintava, Rastislav Špánik, Šoporňa, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž.
22 - Karol Bujalko, Jakub Vojtek, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Iveta Schoberová, Nitra
21 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Mikuš, Obyce, Peter Duchoň, Golianovo
20 - Július Michalička ml., Nitra, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marián Varga, Sľažany, Martin Kováč, Vráble
19 - Jozef Ujhelyi, Žitavce
18 - Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Malý, Miroslav Tokár, Vráble, Ľuboš Nagy, Jelenec, Patrik Moder, Nitra, Silvester Pintér, V. Cetín, Peter Lauko, Žikava, Mária Virágová, Zl. Moravce
17 - Róbert Šimák, D. Krškany, Marek Franko, Šaľa
16 - Katarína Spišáková, Nitra
15 - Stanislav Mihálik, Jaroslav König, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Michal Lenický, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Bányiová, Hájske, Lenka Hlavová, Praha
14 - Miroslav Mandák, Šaľa, Michaela Ondrejková, Kľačany, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Herceg, Pata
13 - Lenka Reptová, Branč
12 - Martin Hindák, Sereď, Mário Macháč, Rišňovce, Peťo Bányi, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Pružinec, Martin Krajčír, Nitra, Peter Macháč, Rišňovce, Ernest Piršel, Šaľa, Peter Bíňovský, Lúčnica
10 - Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Visolajský, Margita Kališová, Šaľa, Mariana Letková, Nitra, Nina Zaujecová, Jarok, Anton Šťastný, Zbehy, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Drahoš, Mankovce
9 - Tomáš Hrvola, Katarína Malá, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Hlava, Praha, Pavol Pavelka, Nitra, Miroslav Kozlík, Golianovo
8 - Andrej Švihorík, Báb, Zuzana Zabáková, Lehota, Ján Kováč, V. Cetín, Kristína Líšková, Branč, Marek Andel, Vráble
7 - Mário Králiček, Katarína Billíková, Milan Borovský, Lukáč Karlubík, Marika Kapustová, Nitra, Marek Varga, Zbehy
6 - Kristián Krasňanský, Nové Sady, Kristián Frajka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vilma Peťovská, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, Eva Konečná, Gabriela Gutaiová, Igor Kotora, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Janka Jašiková, Šaľa, Barbora Čurgalyová, Janíkovce, Maroš Valábik, Golianovo
5 - Boris Kozma, D. Štitáre, Mária Korgová, Drahomír Mego, Mária Palková, Cyril Renčko, Marián Lenghrat, Nitra, Štefan Ördög, Štefan Šlosár, Golianovo, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Vajzer, Vráble
4 - Henrieta Fazekašová, Neded, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Mária Sásiková, Mária Králičková, Valéria Dobošová, Pavol Tkáčik, Ladislav Murko, Miroslav Raček, Mário Belák, Nitra, Ondrej Varga, Kráľová n/V., Mária Gáliková, Marta Machatová, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Zelenaj, Ivanka, Marián Blaho, Čeľadice, Štefan Hipp, Šaľa, Michal Teplanský, D. Obdokovce
3 - Martin Hrnčár, Peter Malina, Nina Letková, Ľuboš Štefánik, Katka Pálková, Peter Tasáry, Daniela Tasáryová, František Juhás, Matúš Turňa, František Piška, Viera Hudecová, Nitra, Emil Rusnák, Vladimír Modzga, Beladice, Tomáš Fonody, Tehla, Emma Kališová, Šaľa, Renáta Vajsáblová, Piešťany, Tomáš Kuzmický, Lídia Zelenajová, Ivanka, Kristián Balko, Roland Bárek, Žirany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Kristína Krajčírová, H. Krškany, Dávid Ševce, Zl. Moravce, Helena Mészárosová, Selice, Anton Ščasný, Zbehy, Miro Kozlík, Ján Civáň, Golianovo, Eva Eliášová, Lúčnica, Miro Bodi, Topoľnica
2 - Miroslav Muzika, Ivetka Adamcová, Monika Raüfstein, Nitra, Dezider Zaujec, H. Kráľová, Katarína Kuzmická, Ivanka, Štefan Rehák, Luis Mukalenga, Šaľa, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Pilčíková, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Milan Adámek, Golianovo
1 - Renáta Godárová, Štitáre, Anna Ševčíková, Kynek, Štefan Chren (Sušo), Žitavany, Ľudmila Bradáčová, Golianovo, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Igor Dubeň, Nitra
0 - Andrea Bereczová, Branč

V 13. kole bolo maximom len 7 uhádnutých zápasov, dokázalo to však až 25 tipujúcich. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrania píšu petície proti výstavbe bytových domov v susedstve

Na jednom zo stavebných pozemkov v centre mesta stojí rodinný dom. Investor ho dá zbúrať.

Kutálek: Vydreté, ale vzácne víťazstvo

Všetky štyri góly Nitranov proti Trenčínu mali skalický podpis.

Kapitána Nitry si zvolia hráči, jediným otáznikom Lupčo

Kabínu futbalistov Nitry čakajú voľby, o kapitánovi rozhodnú hráči.

Pod Zoborom je Kamerunčan z kanadského Toronta

Nitra ulovila na trhu hráčov exotickú posilu, novou tvárou je stopér Macdonald Niba.

Štúdio divadla zrekonštruujú, 235 javiskových stolov bude ovládať počítač

Verejné obstarávania na dodávateľov aj samotné práce chcú stihnúť tak, aby zmodernizované Štúdio bolo k dispozícii už na budúcu divadelnú sezónu.

Blízke regióny

Tatranské doliny sú zážitkom, v akomkoľvek období + foto

Velická dolina za Sliezskym domom je frekventovaná hlavne v lete. Ponúka viacero zaujímavých vrcholov.

V Želiezovciach by mohla pribudnúť viacúčelová hala

Mesto aj obyvatelia sú za vybudovanie nového centra pre viac druhov športu. Výstavbu podporuje hokejový zväz.

Ako dopadli zápasy cez víkend?

Opäť sa odohrala bohatá porcia zápasov.

Otvorený list poslancom: Osud Vianočných trhov je na vás

Ivan Novotný z agentúry Mediaflash, ktorá od roku 2011 organizuje v Trnave Vianočné trhy, poslal médiám otvorený list adresovaný poslancom. Vyzýva ich, aby sa pre hlasovaním zamysleli nad desiatimi otázkami.

Bánovce nad Bebravou hľadajú nového dopravcu MHD

Predpokladanú hodnotu zákazky odhadla samospráva na 430 000 eur.

Všetky správy

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, keď oficiálne spustí rokovania o brexite.

Film roka vyhlásili dvakrát, Oscara má Moonlight (minúta po minúte)

Muzikál La La Land vyhral šesť cien, ale na konci večera sa udial veľký trapas.

Nokii sa podarilo vstať z mŕtvych. Ukázali novú Nokiu 3310

Nové smartfóny Nokie majú čistý Android, nízku cenu a dobrý hardvér.

Dankovi poškodilo bozkávanie výložiek, za premiéra ho už väčšina nechce

Kým v decembri bol podľa agentúry Focus Andrej Danko favoritom na budúceho premiéra, dnes jeho akceptácia u ľudí výrazne klesla.

Kam vyraziť