Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

V 14. kole šiesti tipéri uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 72 - Filip Dobiaš, Čeľadice; 68 - Jozef Baláž, Šaľa; 67 - Vladimír Kompas, Nitra; 66 - Stanislav Pacher, Sľažany, Pavol Pagáč, Ivanka; atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel Ľuboš Rák z Nitry. V tipovačke vystupuje ako Ľubomír. „Kolegovia mi pred časom napísali na tiket meno Ľubomír, tak som zostal pri tom,“ vysvetlil.

Správne tipy 14. kola

Topoľčany - Sereď 2:4 2
Váhovce - Veľký Meder 1:3 2
Čeľadice - Trh. Hradská 2:4 2
Lapáš - Jelenec 4:0 1
Žitavany - Alekšince nedohrané
Výč.-Opatovce - Lužianky 6:0 1
Jarok - Selice 4:2 1
N. Hrnčiarovce - H. Ohaj 2:0 1
Ladice - ViOn C/Hostie 0:2 2
Veľká Mača - Čierny Brod 1:2 2
Nemšová - Nitra jun. 0:0 X

Poradie po 14. kole

72 - Filip Dobiaš, Čeľadice
68 - Jozef Baláž, Šaľa
67 - Vladimír Kompas, Nitra
66 - Stanislav Pacher, Sľažany, Pavol Pagáč, Ivanka
65 - Peter Kišac, Nové Sady, Matúš Vajzer, Báb, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Papp, Nitra, Anka Dolníková, Michal n/Ž.
64 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Robert Darázs, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Sokol, Šaľa, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Pavel König, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec
63 - Vladimír Nemšovský, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Szlamka, Váhovce, Viliam Félis, Vráble
62 - František Dedič, Pavel Búš, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ivan Bakyta, Jarok, Marian Malík, Močenok, Marián Mateička, Behynce, Roman Bilický, Preseľany, Peter Juhász, Kolíňany
61 - Igor Drotár, Štefan Matesko, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mária Balážová, Jozef Martiška, Dražovce, Stanislav Packa, Močenok, Alojz Rajtár, Sľažany, Karol Blažovič, Lužianky, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ján Kóssi, Čifáre
60 - Jarmila Saidová, Karol Veľký, Marián Grman, Lívia Šimončíková, Marián Benca, Jozef Gutai, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Homola, Hosťovce, Juraj Segíň, Anna Pacherová, Sľažany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Dušan Podhradský, D. Krškany
59 - Michal Hunka, Štefan Bede, Ľuboš Mičík, René Daniš, Eugen Németh, Vlado Lyžičiar, Nitra, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Báb, Juraj Kadlieček, Dražovce, Eugen Takács, Vlčany, Milan Pagáč, Ivanka, Martina Hippová, Július Benkö ml., Štefan Mrllák, Július Miškovič, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, František Andraško, Jelenec, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jozef Kutak, Jarok, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
58 - Juraj Urban, Vlado Krajčovič, Vanesa Pánisová, Ľudovít Konečný, Ivana Olšanská, Daruška Horváthová, Ivan Lauko, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Juraj Bujko, Sládkovičovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Dubnička, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, René Vincze, Milan Lazan, Šaľa, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Alexander Kobza, Čechynce
57 - Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Ľubomír Rák, František Benc, Roman Sýkora, Marcel Pánis, Július Petrík, Nitra, Jozef Danada, Robert Ščepka, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Horňák, Rišňovce, Ivan Ďurický, Branč, Igor Tkáč, Sereď, Miloš Gál, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Močol, Alekšince, Rudolf Lauko, Zbehy, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ľubomír Ballay, Adam Borbély, Jelenec, Peter Eliáš, Lúčnica, Anna Fazekašová, Neded
56 - Dezider Zaujec, Peter Solčiansky, Patrik Andrášik, Ľubica Tasáryová, Miro Račko, Monika Holtáková, Lenka Königová, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Dušan Zabák, Lehota, Viera Pavelková, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Milan Kukučka, Žitavany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marián Titka, Šaľa, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Čab, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce
55 - Mária Sýkorová, Janka Račková, Lukáč Karlubík, Jozef Prešinský, Ján Kmeťo, Mária Königová, Nitra, Stanislav Pacher, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Zuzana Lovászová, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ladislav Čekey, Pohranice, Emil Remeň, Čeľadince, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Viliam Moravčík, Kajal, Roman Harčár, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Finta, Jelenec, Ján Dekan, Velčice
54 - Katarína Karcolová, Pius Hajdák, Ladislav Baláži, Daniel Tasáry, Milan Ružička, Ivan Kozár, Jozef Nosian, Jozef Hudec ml., František Grom, Jozef Nemeš st., Ján Hudec, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Henrich Bíro, Čakajovce, František Kóša, Branč, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Mészáros, Selice, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Albert Lauro, Čeľadice, Vincent Hunka, Lužianky, Dalibor Greguš, Nové Sady, Ján Vaško, Ivanka, Jožko Černý, Rumanová, Tibor Berec, Lapáš, Jaroslav Grman, Vráble
53 - Martin Peniaško, Jozef Kováč, Stanislav Habáň, Jozef Paulík, František Bojda, Pavel Čvirik, Boris Grežo, Nitra, Adam Solár, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Žirany, Katka Kišacová, Ondrej Kišac, Nové Sady, Milan Bekéni, Peter Visolajský, Peter Hipp, Július Benkö st., Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Kalúz, Juraj Valla, V. Zálužie, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Marcinkó, Kajal, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ján Jambor, František Chudý, Rišňovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Vladimír Kubala, Belince, Soňa Galová, Janíkovce, Mário Fábry, Šurianky, Michal Čery, Jelenec, Tomáš Švec, Pohranice, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Štefanka, Lužianky
52 - Miloš Sýkora, Ladislav Piška, Miroslav Fábry, Barbora Mináriková, Jaroslav Andrášik, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Július Szarka, Topoľnica, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Henrich Richter, Bratislava, Peter Ryban, Nitr. Streda, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jana Dudonová, Sereď, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Csirik, Pavol Uher, Ján Martinek, Tibor Križovič, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Cyril Slamka, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Slavko Mikula, Zbehy, Tibor Šmitala, Čab, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Jaro Fabo, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Vodný, Babindol, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ladislav Németh, V. Úľany
51 - Pavel Hrnčár, Milan Lacina, František Zelovič, Ján Ehrenhold, Štefan Dekány, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Čepček, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Bliska, Juraj Bliska, D. Krškany, Ivanko Vanko, Milan Greguš, Zbehy, Miloš Remenár, Sereď, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Eva Ščepková, Šaľa, Michal Belan, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Milan Šlosár, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Rudolf Macho, Kolíňany
50 - Dionýz Pecháček, Ján Barát, Dušan Letko, Imrich Ručkay, Pavol Holták, Jozef Svitač, Ľudo Horváth, Michal Garay, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Školník, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Irena Petková, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Roman Margetin, František Margetin, Rišňovce, Iveta Remenárová, Sereď, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Karol Mészáros ml., Gabriel Odráška, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Ján Félis, Žitavany, Peter Rybanský, Kapince, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Török, Pata
49 - Ján Doboš, Andrej Kudamik, Ladislav Pindeš, Karol Ryba, Michal Motúz, Nikola Moravčíková, Mária Kóšová, Nitra, Filip Vašíček, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mirka Tóthová, Tomáš Fleischman, Peter Zeleňák, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Švehla, Vladimír Holeček, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Július Bradáč, Golianovo, Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Andel, Miroslav Kováč, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jaroslav Korytár, Močenok
48 - Ľubomír Turňa, Edita Buchová, Jozef Ehrenhold, Ivan Leckeš, Nitra, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vladimír Miškolci, Lehota, Pavol Viskup, Báb, Pavel Babiak, Žitavany, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Ladislav Szöke, Lukáš Vajzer, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Javor, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Milan Fúska, František Imre st., Branč, Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Zuzana Skačanová, Žihárec, Marián Kopáčik, Šaľa, Marek Vlček, Lužianky, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Štefan Valovič, Rišňovce, Boris Lacika, Zbehy, Jozef Chovanec, Šurianky, Mário Pánis, D. Krškany, Emil Rusnák, Beladice, Peter Svitač, Telince
47 - Iveta Schoberová, Ján Palka, Štefan Csampai, Mariana Letková, Pavel Dojčar, Ladislav Fazekaš, Pavol Ďurina, Nitra, Pavel Bachan, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Július Pápay, Monika Pápayová, H. Kráľová, Lenka Zelenáková, Čab, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Eva Gombášová, Miloš Majdiak, Močenok, Miňo Strapko ml., Beladice, Pavel Kúsek, Žikava, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Kučera, Šaľa, Peter Scheer, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Lukáč, Lehota
46 - Pavol Mihalčín, Ľudovít Kováč, Viera Lauková, Milan Rákoci, Nitra, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Vincent Tóth, Močenok, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Pavol Sedliačik, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Ivančík, Lapáš, Milan Macho, M. Ripňany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ladislav Holečka, Ladice
45 - Erich Schober, Pavol Pavelka, Ladislav Skalický, Anna Gombíková, Ján Hnilica, Štefan Verták, Laco Ištokovič, Jozef Hudec, Vlado Sásik, Eduard Szabo, Peter Kardoš, Michal Lauko, Martin Kuchar, Nitra, Simona Novotová, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Mikuláš Pintér, Branč, Vojtech Mesároš, Lehota, Tatiana Mifková, Slavo Kališ, Marián Móri, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Peter Matulník, Nové Sady, Mário Kramár, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž.
44 - Monika Skalická, Juraj Vencel, Jozef Kóša, Milan Petráš, Nitra, Jana Gálová, Žirany, František Kausek, Klasov, Veronika Gubová, Levice, Peter Jobbágy, Šaľa, Peter Vranský, Ján Kollár, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Roman Fuska, Ivan Mareček, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Tomáš Kuna, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Marián Pauk, Rumanová, Ľudovít Desat, Podhorany, Miroslav Vajzer, Jozef Hoppan, Radek Kováčik, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Sebastián Grznár, Boris Chudý, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Katka Pálková, Jarok
43 - Jana Peniašková, Marián Barta, Jozef Moder, Slavomír Kotrla, Milan Púčik, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lena Kunkelová, Praha, Ivan Tóth, H. Kráľová, Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Janka Gálová, Kristián Pajer, Žirany, Jozef Popelka, Leopoldov, Viera Bradáčová, Golianovo, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Margita Kališová, Róbert Sedlák, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Július Galo, D. Krškany, Pavol Andel, Trnovec n/V., Ľuboš Modzga (Šuker), Ján Golha, Michal Kováč, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Helena Kadliečková, Dražovce, Emil Šatan, Vozokany
42 - Milan Vörös, Dajana Borovská, Juraj Hrnčár, Miroslav Zverka, Daniel Šípoš, Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Roland Takács, Kráľová n/V., Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Roman Ács, D. Obdokovce, Daniel Lörincz, Branč
41 - Belo Gombík, Katarína Spišáková, Ľubomír Lenický, Nitra, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Stanislav Babocký, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Kristína Líšková, Alexander Repta, Branč, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Čmehyl, H. Potôň, Ivan Bradáč, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová
40 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jaroslav Daniš, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Brat, Golianovo, Tomáš Javor, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Attila Szolnoki, Vráble
39 - Milan Borovský, František Hrnčiar st., František Filo, Peter Plandora, Nitra, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Marián Tkáč, Sereď, Alexander Špánik, Šoporňa, Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Zachar, Malý Báb, Peter König, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok
38 - Ľudovít Laca st., Gitka Letková, Nitra, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ladislav Sivák, Žirany, Anna Duczová, H. Kráľová, Andrej Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Pavol Štefek, V. Dolina, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Daniel Antal, Čechynce, Juraj Sádovský, Žitavce, Andrej Repta, Branč, Ján Pánis, D. Krškany
37 - György Jakubecz, H. Saliby, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Ľudovít Laca, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Miroslav Sabo, Sereď, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Ľudmila Verešová, Golianovo, Ján Gál, Žirany
36 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Denis Novota, Zl. Moravce, Tomáš Strapko, Beladice, Ernest Szombath, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Kamil Gajdoš, Golianovo, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Karin Vajzerová, Vráble, Anton Kazáň, Branč
35 - Mária Látečková, Svätoplukovo, Jano Civáň, Golianovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľudovít Breča, Ladislav Nosian, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Vlado Kupec, Zbehy
34 - Tomáš Molnár, Sereď, Roman Uher, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Berto Guľka, Branč
33 - Marek Lenický, H. Kráľová, Anton Majdiak, Močenok, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Šíma, D. Krškany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Michal Borovský, Nitra
32 - Róbert Bencz, Žirany, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Zabák, Ľubomír Bartakovič, Ivan Králiček, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
31 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Mirko Ištokovič, Igor Kotora, Silvia Madová, Nitra, Valent Vaňo, Žirany, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Veverka, P. Kesov, Anton Ščasný, Zbehy
30 - Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Lukáš Schober, Miroslav Raček, Oľga Krajčovičová, Nitra, Jozef Šrank, Lapáš, Eva Eliášová, Lúčnica, Peter Bartoš, Nové Sady
29 - Jozef Orel, Dávid Said, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Kristián Balko, Žirany
28 - Pavol Guba, František Hrnčiar, Nitra, Ľuboš Sabo, Sereď, Daša Kornutijová, Báb, Marek Desat, Podhorany, Peter Šúchal, Lúčnica, Mária Mesárošová, Lehota
27 - Miroslav Jančár, Komjatice, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Mário Macháč, Rišňovce, Tomáš Kuzmický, Ivanka
26 - Peter Páleník, Prílepy, Ladislav Varga, Topoľnica, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martin Kratochvíl, Žitavce
25 - Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Marian Muzika, Jozef Senneš, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok
24 - Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Lenka Reptová, Branč
23 - Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Fúska, Rišňovce, Marek Andel, Vráble
22 - Vladimír Rábek, Peter Bezák, Nitra, Ivan Berec, Lužianky
21 - Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Peter Poljaček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Gála, Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Duchoň, Golianovo, Dominik Straňák, Veľký Kýr
20 - Ivan Ševčík, Jozef Drobec, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Michaela Šimáková, D. Krškany
19 - Anton Dano, Nitra, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Zoltán Kluka, Čechynce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Tibor Karabinoš, Golianovo, Saša Königová, Ivanka
18 - Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Nina Letková, Nitra, Ján Piroš, Žirany
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, Pavol Kozma, Branč, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Janka Jašiková, Šaľa, Žaneta Galová, Janíkovce
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž.
15 - Marian Varga, Sľažany, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Roman Kühltreiber, Choča, Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Jabar Said, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Erik Sovič, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice, Dano Antal, Čechynce
12 - Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Ján Lenický, H. Kráľová
11 - Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Katarína Malá, Vráble, Mária Virágová, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Cyril Renčko, Nitra
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Pavol Grznár, Rišňovce, Patrik Moder, Nitra
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Matej Pelikán, František Piška, Ivor Vinohradský, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Malý, Vráble, Július Braun, Močenok
8 - Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce
7 - Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Matúš Turňa, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Marián Varga, Sľažany, Oľga Matejová, Zl. Moravce
6 - Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Bartolomej Gulila, Branč, Peter Kupec, Zbehy
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Tomáš Gorel, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Hentek, Lúčnica, Jozef Gál, Hrušovany, Rudolf Matejov, Skýcov, Lenka Tomanová, Čab
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Milada Dojčárová, Iveta Matejová, Viliam Halla, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka, Ľudmila Bradáčová, Golianovo
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Lajo Tarko, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Ján Karlubík, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Machatová, Jelenec, Pavel Hollý, Trenčín, Marián Straňák, H. Kráľová
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Róbert Drenina, Igor Kotora ml., Igor Dubeň, Nitra, Peťo Gažo, H. Lefantovce, Jozef Svitek, Močenok
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, Albert Malenčík, D. Krškany, Radoslav Bajnek, Vráble

V 14. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, trafili ich až siedmi súťažiaci: Dušan Letko, René Daniš, Pavol Pagáč, Martina Hippová, Milan Púčik, Ján Piroš a Jana Dudonová.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa sa e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.
Tipy lídrov v 15. kole zverejníme najneskôr v nedeľu ráno na nitra.sme.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 5 174
  2. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 876
  3. Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci 503
  4. Pozrite si majstrov okresu v atletike 451
  5. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 347
  6. Prvá výhra V. Zálužia vonku 331
  7. Nový Život môže doma spečatiť triumf 299
  8. Štartuje play-off Ligy internacionálov 239
  9. V štyridsiatke mi skončila puberta a teraz som vo veku mladíka, hovorí Rudo Kratochvíl 182
  10. Európska komisia vyšetruje, či štátna podpora pre Jaguar Land Rover je v súlade s európskou legislatívou 170

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci

Opozícia v krajskom parlamente je ochotná rokovať o spolupráci s kýmkoľvek okrem kotlebovcov. SMK chce urobiť všetko preto, aby sa extrémisti k moci v Nitrianskom kraji nedostali.

Pozrite si majstrov okresu v atletike

V Nitre sa dnes uskutočnili atletické majstrovstvá základných škôl okresu Nitra. V akcii boli deti z 28 škôl.

Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch

Po obchode sa uvoľnia priestory na dvoch poschodiach.

Blízke regióny

Podgurážený vodič zdemoloval stĺp, našťastie nikoho nezrazil

Vodiča, ktorý zdemoloval v Nových Zámkoch stĺp verejného osvetlenia zatiaľ nemôžu vypočuť. Najprv bude musieť vytriezvieť.

Škody po včerajšom požiari lakovne odhadli na 200 tisíc eur +foto

Príčina vzniku požiaru sa v súčasnosti vyšetruje. Jeho likvidácia zamestnala viac 24 hasičov.

Opravy ciest v Partizánskom môžu trvať ešte mesiac

Kvôli tomu, že práce prebiehajú na viacerých miestach sú zápchy v Partizánskom na každodennom poriadku.

Hasiči zasahujú pri požiari lakovne na Koniarekovej ulici

Viac ako tucet hasičov momentálne zasahuje pri požiari lakovne na Koniarekovej ulici v Trnave. Požiar zachvátil halu a strechu.

Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto

Len niečo vyše mesiaca bola umelá vodná nádrž v mestskom parku napustená.

Všetky správy

Lipšicova advokátka: S takým postupom prokuratúry som sa ešte nestretla

Exposlanec zrazil 72-ročného chodca v septembri. Hrozí mu za to trest na dva až päť rokov väzenia.

Bankár: Bezúročné pôžičky nie sú charita. Slúžia na prilákanie

Martin Techman tvrdí, že polovica hypoték už čoskoro zdražie.

V stane pod vrcholom Everestu našli štyri mŕtve telá

Telá našli záchranári, ktorí sa vydali pre telo slovenského horolezca Vladimíra Štrbu.

Cíger neprišiel diskutovať s Lintnerom, Kohútovi povie, aby odstúpil

Reprezentačný tréner má v stredu absolvovať diskusiu s prezidentom SZĽH Martinom Kohútom.

Zelenina z Lidla pohorela v amatérskom teste. Dá sa veriť domácim meračom?

Internetom sa šíri video, v ktorom neznámy muž meria dusičnany v zelenine a ovocí.

Kam vyraziť