Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Traja tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 62 - Filip Dobiaš, Čeľadice; 58 - Jozef Baláž, Šaľa; 57 - Peter Kišac, Nové Sady; 56 - P. Pacher, Zl. Moravce, M. Sokol, Šaľa, V. Kompas, Nitra, atď.

Správne tipy 12. kola

FC Nitra - Senica 0:1 2
FC ViOn - Trenčín 1:2 2
Neded - Komárno 5:0 1
Č. Kľačany - Čechynce 1:5 2
Chrenová - Jelenec 2:3 2
Golianovo - Zbehy 1:3 2
Nové Sady - Lužianky 1:1 X
Dyčka - Horný Ohaj 0:0 X
Ladice - Skýcov 0:4 2
Lukáčovce - Veča 1:3 2

Poradie po 12. kole:

62 - Filip Dobiaš, Čeľadice
58 - Jozef Baláž, Šaľa
57 - Peter Kišac, Nové Sady
56 - Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marek Sokol, Šaľa, Vladimír Kompas, Nitra
55 - Matúš Vajzer, Báb, Pavol Pagáč, Ivanka, Vladimír Papp, Nitra, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Viliam Félis, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Stanislav Pacher, Sľažany
54 - Igor Drotár, Vladimír Nemšovský, Nitra, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Robert Darázs, Tešedíkovo, Ladislav Odráška, H. Kráľová
53 - František Dedič, Pavel Búš, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Boris Mesároš, Lehota, Miroslav Szlamka, Váhovce, Karol Blažovič, Lužianky, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V.
52 - Michal Hunka, Marián Benca, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Mária Balážová, Dražovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Pagáč, Ivanka
51 - Dušan Petrovič, Obyce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Homola, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Báb, Jozef Martiška, Dražovce, Stanislav Packa, Močenok, Lívia Šimončíková, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Mravík, Žitavany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Július Miškovič, Šaľa, Peter Juhász, Kolíňany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Kóssi, Čifáre, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž.
50 - Jarmila Saidová, Pavol Holták, Pavel König, Eugen Németh, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Norbert Zsigmond, Nový Život, René Vincze, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce
49 - Marián Grman, Ľuboš Mičík, Miro Račko, Ľudovít Konečný, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Juraj Bárek, Žirany, Jozef Danada, Roman Harčár, Štefan Mrllák, Šaľa, Marian Malík, Močenok, Vladimír Gálik, František Andraško, Jelenec, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Tóth, Žihárec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Zolo Sabo, H. Kráľová
48 - Katarína Karcolová, Mária Sýkorová, Karol Veľký, Juraj Urban, Roman Sýkora, Vanesa Pánisová, Štefan Matesko, Daruška Horváthová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Matejov, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Visolajský, Šaľa, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Pavol Bradáč, Golianovo, Igor Tkáč, Sereď, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Jožko Černý, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, Alexander Kobza, Čechynce, Roman Bilický, Preseľany, Ľubomír Ballay, Adam Borbély, Jelenec, Miroslav Kováč, Vráble, Anna Fazekašová, Neded
47 - Peter Solčiansky, Ľubica Tasáryová, Štefan Bede, František Benc, Milan Ružička, Vlado Krajčovič, Jozef Gutai, Marcel Pánis, Ivan Lauko, Nitra, Peter Rajnoha, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Peter Tuhý, Machulince, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Branislav Kišac, Nové Sady, Viera Pavelková, Golianovo, Dušan Zabák, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Eugen Takács, Vlčany, Ivan Ďurický, Branč, Martina Hippová, Július Benkö ml., Július Benkö st., Šaľa, Ľuboš Galo, Janíkovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Čab, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Ladislav Németh, V. Úľany
46 - Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Patrik Andrášik, Daniel Tasáry, Ladislav Piška, Janka Račková, Pavel Hrnčár, René Daniš, Monika Holtáková, František Bojda, Jozef Nemeš st., Ivana Olšanská, Július Petrík, Michal Garay, Nitra, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Milan Bekéni, Robert Ščepka, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Čekey, Pohranice, Emil Remeň, Čeľadince, František Kóša, Branč, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Albert Lauro, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Slavko Mikula, Rudolf Lauko, Zbehy, Imrich Guzmický, Ivanka
45 - Dezider Zaujec, Martin Peniaško, Jozef Paulík, Jozef Nosian, Pavel Čvirik, František Grom, Lenka Königová, Boris Grežo, Nitra, Jozef Paukov, Ivana Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Ryban, Nitr. Streda, Ľudovít Valent, Košúty, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Labuda, Solčany, Viliam Moravčík, Kajal, Pavol Uher, Marián Titka, Gabriel Odráška, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Kozla, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Ján Félis, Žitavany, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Tibor Berec, Lapáš, Jozef Andel, Vráble, Ján Dekan, Velčice, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Jozef Vodný, Babindol
44 - Pius Hajdák, Miloš Sýkora, Ladislav Baláži, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Barbora Mináriková, Jozef Hudec ml., Nitra, Bernardína Jobková, Adam Solár, Č. Kľačany, Jozef Šabo, Žitavany, Vladimír Kéri, Slepčany, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Henrich Bíro, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Henrich Richter, Bratislava, Ján Bliska, Jozef Toman, D. Krškany, Alexandra Gálová, Miloš Gál, Žirany, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Kluka, Lapáš, Marek Kalúz, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Miloš Majdiak, Močenok, Ladislav Marcinkó, Kajal, Július Bradáč, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Juraj Csirik, Peter Hipp, Ján Martinek, Tibor Križovič, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Juraj Mészáros, Selice, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Cyril Slamka, Jozef Žemba, František Chudý, Rišňovce, Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Milan Šlosár, Roman Fuska, Čab, Milan Greguš, Zbehy, Pavol Török, V. Dolina, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce
43 - Jozef Kováč, Stanislav Habáň, Ivan Kozár, Lukáč Karlubík, Ján Kmeťo, Mária Königová, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Ján Hudec, Nitra, Peter Čepček, Zl. Moravce, Július Szarka, Topoľnica, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Ondrej Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Iveta Remenárová, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Ján Árgyusi, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Marián Móri, Eva Ščepková, Šaľa, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Jaroslav Grman, Lukáš Vajzer, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Török, Pata
42 - Ladislav Pindeš, Ľubomír Rák, František Zelovič, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, Miroslav Zverka, Milan Rákoci, Ľudo Horváth, Nitra, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jana Gálová, Žirany, Juraj Bliska, D. Krškany, Pavol Viskup, Báb, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Roland Takács, Kráľová n/V., Tomáš Fleischman, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Tibor Bene, Roman Ács, D. Obdokovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jaro Fabo, Ivanka, Peter Lukáč, Lehota, Peter Štefanka, Lužianky
41 - Ján Doboš, Anna Gombíková, Pavel Dojčar, Ján Barát, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Jozef Svitač, Štefan Dekány, Pavol Ďurina, Nitra, Pavel Bachan, Ján Školník, Daniela Sečkárová, Simona Novotová, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Jozef Haspra, Topoľčianky, Stanislav Babocký, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Daniel Mako, Čakajovce, Vladimír Miškolci, Lehota, František Margetin, Rišňovce, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Emanuel Maňúch, Žirany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Marián Kopáčik, Šaľa, Marek Vlček, Lužianky, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Milan Macho, M. Ripňany, Mário Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter Rybanský, Kapince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľuboš Brath, Hosťová, František Imre st., Branč, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Mário Pánis, D. Krškany, Rudolf Macho, Kolíňany
40 - Dionýz Pecháček, Štefan Csampai, Laco Ištokovič, Ivan Leckeš, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Mirka Tóthová, Jozef Sklenár, Karol Mészáros ml., Pavol Sedliačik, Peter Lehocký, Šaľa, Ivan Lenický, Monika Pápayová, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Janka Gálová, Žirany, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Miňo Strapko ml., Beladice, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Veronika Gubová, Levice, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ján Ivančík, Lapáš, Peter Sládeček, V. Zálužie, Miroslav Vajzer, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Štefan Hrúzik, Hosťovce
39 - Pavol Pavelka, Pavol Mihalčín, Edita Buchová, Imrich Ručkay, Jozef Hudec, Nikola Moravčíková, Mária Kóšová, Nitra, Filip Vašíček, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mikuláš Pintér, Branč, Ivanko Vanko, Zbehy, Lenka Zelenáková, Čab, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Tatiana Mifková, Tibor Odráška, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Pavol Zachar, Malý Báb, Peter König, Ivanka, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Tomek, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Peter Svitač, Telince, Ladislav Holečka, Ladice
38 - Andrej Kudamik, Ján Palka, Mariana Letková, Dušan Letko, Ladislav Fazekaš, Michal Motúz, Vlado Sásik, Jozef Kóša, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Július Pápay, Anna Duczová, H. Kráľová, Gašpar Gál, Žirany, František Kausek, Klasov, Dušan Švehla, Tomáš Javor, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Milan Fúska, Branč, Zuzana Skačanová, Žihárec, Ľuboš Plevka, Šaľa, Karol Čurgali, Mojmírovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Boris Lacika, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Daniel Antal, Čechynce, Ivan Mareček, Čab, Juraj Sádovský, Žitavce, Emil Rusnák, Beladice, Helena Kadliečková, Dražovce, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Attila Szolnoki, Vráble
37 - Ladislav Skalický, Dajana Borovská, Belo Gombík, Štefan Verták, Ľudovít Laca, Ľudovít Kováč, Peter Plandora, Michal Lauko, Nitra, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Tibor Glovenský, Košúty, Pavel Kúsek, Žikava, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Kollár, Zbehy, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Scheer, Kolíňany, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Lörincz, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble
36 - Iveta Schoberová, Erich Schober, Jana Peniašková, Marián Barta, Ernest Szombath, Milan Petráš, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Tkáč, Sereď, Viera Bradáčová, Štefan Brat, Kamil Gajdoš, Golianovo, Peter Jobbágy, Margita Kališová, Róbert Sedlák, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, Lucia Kunová, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Sebastián Grznár, Boris Chudý, Rišňovce, Michal Kováč, Vráble
35 - Milan Vörös, Juraj Vencel, Ľudovít Breča, Peter Kardoš, Ľubomír Lenický, Jozef Moder, Ladislav Nosian, Nitra, Lena Kunkelová, Praha, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Mária Látečková, Svätoplukovo, Vincent Tóth, Močenok, Slavo Kališ, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Ján Golha, Radek Kováčik, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Emil Šatan, Vozokany, Katka Pálková, Jarok
34 - Monika Skalická, Viera Lauková, Katarína Spišáková, Eduard Szabo, Nitra, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ladislav Sivák, Žirany, Tomáš Molnár, Sereď, Július Čmehyl, H. Potôň, Jozef Popelka, Leopoldov, Ondrej Kozolka, Volkovce, Július Galo, D. Krškany, Pavol Andel, Trnovec n/V., Eva Bodorová, Vieska n/Ž.
33 - Ján Hnilica, Juraj Hrnčár, František Hrnčiar st., František Filo, Slavomír Kotrla, Nitra, Marek Lenický, H. Kráľová, Alexander Repta, Branč, Vladimír Holeček, Sereď, Vladimír Móri, Šaľa, Margita Pánisová, Vlado Jánošík, František Šíma, D. Krškany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Marián Pauk, Rumanová, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Kristián Pajer, Žirany
32 - Marek Hlava, Praha, Róbert Bencz, Attila Sonlajtner, Žirany, Andrej Vereš, Ivan Bradáč, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Alexander Špánik, Šoporňa, Štefan Zabák, Daniel Šípoš, Ivan Králiček, Martin Kuchar, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Juraj Német, D. Lefantovce
31 - Jozef Masár, Zl. Moravce, Kristína Líšková, Branč, Jano Civáň, Ľudmila Verešová, Golianovo, Mirko Ištokovič, Igor Kotora, Silvia Madová, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Veverka, P. Kesov, Csaba Sándor, Kolíňany, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
30 - Denis Novota, Zl. Moravce, Tomáš Strapko, Beladice, Milan Borovský, Miroslav Raček, Milan Púčik, Nitra, Jozef Šrank, Lapáš, Jozef Štefák, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Eva Eliášová, Lúčnica
29 - Jozef Orel, Nitra, Anton Majdiak, Močenok, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Miroslav Sabo, Sereď, Ján Pánis, D. Krškany
28 - Filip Marinov, Rumanová, Pavol Guba, František Hrnčiar, Gitka Letková, Michal Borovský, Nitra, Ľuboš Sabo, Sereď, Dalibor Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Pavol Štefek, V. Dolina, Juraj Dubeň, Lehota, Daša Kornutijová, Báb, Valent Vaňo, Žirany, Marek Desat, Podhorany, Peter Šúchal, Lúčnica
27 - Miroslav Jančár, Komjatice, Patrik Dubnička, Váhovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Roman Uher, Šaľa, Mário Macháč, Rišňovce, Ľubomír Bartakovič, Oľga Krajčovičová, Nitra, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Vlado Kupec, Zbehy, Anton Kazáň, Branč
26 - Peter Páleník, Prílepy, Ladislav Varga, Topoľnica, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľudovít Laca st., Nitra, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ján Gál, Žirany
25 - Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Marian Muzika, Dávid Said, Jozef Senneš, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Silvester Lenčéš, Močenok, Berto Guľka, Branč
24 - Ján Ronin, Blahová, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Anton Ščasný, Zbehy
23 - Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Strapko, Beladice, Marek Andel, Vráble
22 - Vladimír Rábek, Peter Bezák, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Kristián Balko, Žirany, Peter Bartoš, Nové Sady
21 - Alojz Jenis, Žitavany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Peter Poljaček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Gál, Žirany, Róbert Gála, Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka
20 - Ivan Ševčík, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michaela Šimáková, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč
19 - Anton Dano, Nitra, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Vráble, Zoltán Kluka, Čechynce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Saša Königová, Ivanka
18 - Peter Ambrózy, Selice, David Slíž, Sereď, Pavel Períček, Peter Macháč, Rišňovce, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Nina Letková, Nitra, Mária Mesárošová, Lehota
17 - Peter Ondriaš, Žitavany, Lukáš Schober, Nitra, František Szórád, Topoľníky, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Duchoň, Golianovo
16 - Ján Londák, Zl. Moravce, Jozef Drobec, Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Henrieta Fazekašová, Neded, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž.
15 - Jozef Hitka, Martin n/Ž., Roman Kühltreiber, Choča, Anna Ševčíková, Ivan Magdolen, Kristián Frajka, Nitra, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Juraj Káčer, Štefan Malý, Čaradice, Jozef Lenčéš, Janka Jašiková, Šaľa, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Tibor Karabinoš, Golianovo
14 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Peter Levčík, Jabar Said, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Markus Šinka, Jelenec
13 - Stanislav Billik, Mário Králiček, Martin Tesár, Mária Michalková, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Jaroslav Toman, Čaradice, Žaneta Galová, Janíkovce, Dominik Straňák, Veľký Kýr
12 - Maroš Hitka, Martin n/Ž., Pavol Kozma, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Varga (Pacient), Nitra, Ján Lenický, H. Kráľová
11 - Marian Varga, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Katarína Malá, Vráble, Mária Virágová, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Cyril Renčko, Nitra
10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Pavol Grznár, Rišňovce, Erik Sovič, Patrik Moder, Nitra
9 - Peter Zaťko, Martin n/Ž., Matej Pelikán, Ivor Vinohradský, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Malý, Vráble, Július Braun, Močenok, Ján Piroš, Žirany
8 - Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce
7 - Ľudmila Hlinková, Vinodol, Štefan Haringa, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Nitra, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Daniela Šarkeziová, H. Kráľová
6 - Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Renáta Šebová, Ivan Balla, Patrik Studený, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Bartolomej Gulila, Branč, Marián Varga, Sľažany, Dano Antal, Čechynce
5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Rudolf Kozma, Štitáre, Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Tomáš Gorel, Močenok, Gašpar Czako, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Hentek, Lúčnica, Jozef Gál, Hrušovany, Rudolf Matejov, Skýcov, Lenka Tomanová, Čab
4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Matúš Turňa, Milada Dojčárová, Iveta Matejová, Nitra, Juraj Hudec, Sľažany, Jana Pacherová, Zl. Moravce, Karolína Königová, Ivanka
3 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Lajo Tarko, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Ján Karlubík, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo, Mária Machatová, Jelenec
2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Róbert Drenina, Igor Kotora ml., Igor Dubeň, Nitra
1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod, Filip Tonka, Machulince
0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Nitra, Albert Malenčík, D. Krškany, Radoslav Bajnek, Vráble

V 12. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja čitatelia: Juraj Urban, René Vincze a Ondrej Hajdu. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Údajný objednávateľ vraždy je na slobode, strelec uzavrel dohodu

Miroslav Ž. tvrdí, že na Dalibora nonstop nadával a Štefan si to zobral k srdcu. Likvidáciu kontroverzného podnikateľa si vraj neobjednal.

Smrť dieťaťa v šachte: Súd vidí zodpovednosť aj na strane vodární

Sudkyňa zohľadní aj postoj žalovaného, ktorý do dnešného dňa nijakým spôsobom nezmiernil žiaľ rodičov Vanesky, ani sa neospravedlnil.

Inšpektorát sa vyjadril, kto je zodpovedný za pád stropu v obchodnom centre

Incident spôsobila uvoľnená vzduchotechnika. Nikto sa našťastie nezranil.

Súťaž na parkovacie domy v Nitre budú opakovať

Jednu parcelu už neponúknu. Dôvodom sú problémy so statikou.

Polícia vykoná v šiestich okresoch Nitrianskeho kraja osobitnú dopravnú kontrolu

Policajti budú dokumentovať tie porušenia pravidiel cestnej premávky, ktoré sú na základe analýz dopravnej nehodovosti hlavnými príčinami dopravných nehôd.

Blízke regióny

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Väzenský dozorca, ktorý sa pokúsil v utorok počas služby v ústave Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava obesiť, podľahol zraneniam.

Na okraji Trnavy chcú postaviť nové byty. Problémových susedov sa vraj neobávajú +foto

Na rozľahlej ploche za supermarketom na Linčianskej plánujú postaviť 249 bytov. O pozemok, ktorý bol po prevrate v súkromných rukách, sa roky nikto nestaral. Teraz tam chcú začať stavať, čakajú iba na povolenie.

Nové tváre Mestskej polikliniky Šurany

Mestská poliklinika v Šuranoch prešla v poslednom období viacerými zmenami. Pacientov ošetria noví lekári, pribudlo tiež moderné vybavenie ambulancie.

Dva dôležité body zostali doma

Topoľčianski hádzanári po dvoch prehrách porazili doma Nové Zámky.

Aký je program na umelej tráve v Topoľčanoch?

Pozrite si program zápasov na najbližší víkend.

Všetky správy

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.

Bol priekopník – utečenec. Jeho meno zmizlo z novín aj z histórie

Najlepší kanonier československej reprezentácie Václav Nedomanský má zo svetových šampionátov deväť medailí. Na úzke klziská v zámorí sa po emigrácii dostal ako tridsiatnik.

Osem zásadných zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Kto si málo sporí a príliš často mení zamestnanie, dostane o niečo nižší úver ako doteraz.

Chodník na námestí sa prepadol do päťmetrovej hĺbky

Pokojná prechádzka po Námestí slobody sa pre staršiu pani mohla skončiť tragicky. Takmer sa zrútila do stovky rokov starej pivnice.

Civilizáciu Aztékov zničila európska zbraň, nevedeli proti nej bojovať

Za kolapsom rozvinutej juhoamerickej civilizácie môže byť aj pandémia paratýfusu.

Kam vyraziť