Predkvalifikácia - 26. 12.
SKUPINA K
Svätoplukovo - Čakajovce 5:4, Leskovský, Očenáš, M. Gálik, Jamrich, Mokráš - R. Greguš 2, D. Špirk, Búcora.
Mojmírovce - Dražovce 3:2, Tulipán, Civáň, Križan - J. Kocian ml., Bélik
Svätoplukovo - Dražovce 6:2, Jamrich 2, Šuchman, J. Demeter, Cintula, Gálik - Májik 2.
Mojmírovce - Čakajovce 10:1, Tomiš 2, Križan 2, Tulipán, Palka, Lajda, Žitňanský, Švelan - Búcora.
Čakajovce - Dražovce 11:4, V. Špirk 4, Búcora 2, R. Greguš 2, D. Špirk 2, T. Greguš, - Szekely, Májik, Varga, Bélik.
Mojmírovce - Svätoplukovo 4:1, Križan 2, Švelan, Holka (brankár) - Mokráš
1. Mojmírovce 3 3 0 0 17:4 9
2. Svätoplukovo 3 2 0 1 12:10 6
3. Čakajovce 3 1 0 2 16:19 3
4. Dražovce 3 0 0 3 8:20 0
Mojmírovce postupujú do druhého dňa.
SKUPINA L
Hosťová - Žirany 3:2, Chudý 2, R. Balko - Nagy, Štefek
Branč - Hruboňovo 5:0, Selecký 2, Lörincz, A. Čapo, Tóth.
Hosťová - Hruboňovo 7:1, M. Balko, Chudý, Brath, Raučina, Šándor, Pa. Kazán, Foldessy - Škobla.
Branč - Žirany 4:5, Selecký 3, Stojka - Nagy 3, Billa 2.
Žirany - Hruboňovo 13:1, Nagy 5, Szonlajtner 2, Bencz 2, Maňuch 2, Billa, Štefek - Prostredný.
Branč - Hosťová 2:3, Selecký 2 - Pa. Kazán 2, Brath.
1. Hosťová 3 3 0 0 13:5 9
2. Žirany 3 2 1 0 20:8 6
3. Branč 3 1 0 2 11:8 3
4. Hruboňovo 3 0 0 3 2:25 0
Hosťová postupuje do druhého dňa.
SKUPINA M
Jarok - Výčapy-Opatovce 1:5, F. Bakyta - Arpáš 2, Ešše, Kuna, Baláž.
H. Lefantovce – Kynek 0:2, Vančík, Damek.
Klasov – Jarok 6:1, M. Novotný 2, Mikle, Bako, Levický – Bačinský.
H. Lefantovce - Výčapy-Opatovce 1:6, Cibula – Tóth 2, Cigáň 2, Ešše, Arpáš.
Klasov - Kynek 3:3, Šranko, Bako, Mikle - Tomiš, Studený, Ľ. Čopjan.
H. Lefantovce - Jarok 1:5, Čelinák - Novák 2, F. Bakyta, Bartakovič, Hollý.
Kynek - V.-Opatovce 2:2, Fridrich, Studený - Martonka, Arpáš.
H. Lefantovce - Klasov 3:3, Jazvinský, Kováč, Čelinák - M. Novotný, Šranko, Mikle.
Jarok - Kynek 5:4, M. Bakyta, F. Bakyta, Bartakovič, Bačinský - M. Čopjan, Vančík, Szúdor, Studený.
Klasov - Výčapy-Opatovce 5:8, Mikle 3, Levický, Szalai - Ešše 3, Arpáš 2, Tóth, Klenka, Baláž.
1. Výč.-Opatovce 4 3 1 0 21:9 10
2. Jarok 4 2 0 2 12:16 6
2. Klasov 4 1 2 1 17:15 5
4. Kynek 4 1 2 1 11:10 5
5. H. Lefantovce 4 0 1 3 5:18 1
Výč.-Opatovce postupujú do druhého dňa.
SKUPINA Z
Machulince - ViOn C/Hostie 3:2, Kováč, Novák, Mášik - Bachan, Kubala.
Choča - Velčice 0:4, Hajnovič 3, T. Čapo.
Skýcov - Machulince 4:7, Žikavský, Magušin, Arpáš, Kováč - Kováč 3, Novák 2, Havran, Mašír.
Choča - ViOn C/Hostie 2:2, Škorec, Candrák - A. Bachan, Rumanko.
Skýcov - Velčice 2:2, Kováč, Matejov - Hajnovič, Kováč.
Choča - Machulince 0:4, Kováč, Mášik, Kéry, Novák.
Velčice - ViOn C/Hostie 3:3, Ma. Kováč, Mi. Kováč, Hajnovič - Tvrdoň (brankár), A. Bachan, Judák.
Choča - Skýcov 2:8, Rendek, Škorec - Magušin 5, Jenis 2, Arpáš.
Machulince - Velčice 6:2, Novák 3, Kováč, Kéry, Mášik - Mi. Kováč, T. Čapo.
Skýcov - ViOn C/Hostie 1:3, Magušin - Pánik, Judák, Horváth.
1. Machulince 4 4 0 0 20:8 12
2. ViOn C/Hostie 4 1 2 1 10:9 5
3. Velčice 4 1 2 1 11:11 5
4. Skýcov 4 1 1 2 15:14 4
5. Choča 4 0 1 3 4:18 1
Machulince sa stali majstrom okresu Zlaté Moravce a postúpili do druhého dňa.
SKUPINA N
Trnovec - D. Obdokovce 3:2, Motolík 2, Štipský - Maťo, Snop.
P. Kesov - D. Štitáre 4:4, Kukan 2, Kucharský, Žigmund - Pindeš 2, Kóša, Rais.
Dyčka - Trnovec 4:4, Oškerský, Drahoš, Vašíček, Mentel - Motolík 2, Kučera, Vričan.
P. Kesov - D. Obdokovce 0:7, Greguš 2, Čerman, Snop, Tóth, Molnár, Maťo.
Dyčka - D. Štitáre 6:1, Drahoš 2, Čikel, E. Evetke, Oškerský, Podbehlý - Kóša.
P. Kesov - Trnovec 2:4, Kukan, Paták - Štipský 2, Motolík, Kučera.
D. Štitáre - D. Obdokovce 1:5, Rais - Maťo 2, Greguš, Molnár, Snop.
P. Kesov - Dyčka 3:3, Pilinský, J. Fukas, Kukan - E. Evetke, Podbehlý, Mentel.
Trnovec - D. Štitáre 7:0, Vričan 3, Kučera, Bleho, Štipský, Novák.
Dyčka - D. Obdokovce 2:3, Podbehlý, vlastný - Greguš, Ďuriš, Tóth.
1. Trnovec 4 3 1 0 18:8 10
2. D. Obdokovce 4 3 0 1 17:6 9
3. Dyčka 4 1 2 1 15:11 5
4. P. Kesov 4 0 2 2 9:18 2
5. D. Štitáre 4 0 1 3 6:22 1
Trnovec postupuje do druhého dňa.
Ako nastúpili
ČAKAJOVCE: P. Mako - T. Greguš, Nemček, V. Špirk, D. Špirk, V. Greguš, R. Greguš, M. Greguš, M. Pružinec, P. Mládek, M. Búcora, M. Mako ml.
SVÄTOPLUKOVO: A. Gálik - Leskovský, Šuchman, Cintula, E. Demeter, J. Demeter, Prešinský, Jamrich, M. Gálik, Mokráš, Daniš, Očenáš, Žáčik.
ŽIRANY: Csuba - Szonlajtner, Beda, Dallos, Tvrdoň, Nagy, Maňuch, Štefek, Billa, R. Bencz, M. Bencz, Klein.
HOSŤOVÁ: Rondoš - Chudý, Pa. Kazán, Foldessy, Gál, Pavel, Brath, Raučina, R. Balko, M. Balko, Šándor, Pe. Kazán.
MOJMÍROVCE: Palatický, Holka - Palka, Tulipán, Švelan, Dillhoff, Civáň, Žitný, Lajda, Bernáth, Križan, Tomiš, Blunár, Martiška, Žitňanský.
DRAŽOVCE: M. Jančo - Karvay, Szekely, Belík, J. Kocian ml., Majik, A. Jančo, Varga, Privalinec, Voroš, J. Kocian st..
BRANČ: Németh - Zaujec, Godúr, Rimanovský, Čapo, Tóth, Lorincz, Labuda, Stojka, Selecký.
HRUBOŇOVO: P. Ačkáni st., P. Ačkáni ml. - Kovačik, Kollar, Mihalik, Markovič, Kubala, Grbáň, Klučar, Ondruška, Hudec, Škobla, Potoč, Prostredný, M. Ažaltovič st., M. Ažaltovič ml..
JAROK: Tuchlík - Voroš, Svýba, Šimko, Tokoly, Novák, Bartakovič, F. Bakyta, Bačinský, M. Bakyta, T. Hollý.
VÝČAPY-OPATOVCE: Sahulčík - Arpáš, Klenka, Hroššo, Ešše, Baláž, Kováč, Martonka, Cigáň, Tóth.
H. LEFANTOVCE: Lyžičiar - A. Májik, Báleš, Jazvinský, Gaži, Kováč, D. Májik, Moravanský, Čelinák, Cibula.
KYNEK: Šaling - Šindler, Tomiš, Szudor, Fridrich, Vančik, Čery, Damek, M. Čopjan, Ľ. Čopjan, Studený, Frťala.
KLASOV: Kulmon - L. Novotný, Bahorec, Šranko, Gyepes, M. Novotný, Szalai, Bako, Levický, Mikle.
CHOČA: Plaštiak - Valent, Havran, Škorec, Béber, Kuťka, Sýkora, Drgoňa, Candrák, Render, Žiak.
VION C/HOSTIE: Tvrdoň - Školník, Horváth, Králik, Kubala, T. Bachan, Judák, Kováč, A. Bachan, Pánik, Baumeister, Rumanko, Magušin.
MACHULINCE: Laktiš - Havran, Červený, Mášik, Drienovský, Kováč, Novák, Kéry, Debnár.
VELČICE: Čapo - Ribarič, Koňar, Hajnovič, Mi. Kováč, Paulov, T. Čapo, Ma. Kováč.
SKÝCOV: Gálik - Černák, Matejov, Štucika, Magušin, Paukov, Jenis, Huňady, Drienovský, Dávid, Arpáš, Kováč, Žikavský.
D. OBDOKOVCE: Bányi - Snop, Molnár, Maťo, Tóth, Bene, Čerman, Fehér, Greguš, Ďuriš.
TRNOVEC n/V.: Turoci - Kučera, Motolík, Bleho, Kuman, Novák, Vričan, Štipský.
POĽNÝ KESOV: M. Mišák, J. Mišák - Vrták, Paták, Pilinský, Kukan, Guláš, Chren, Žigmund, Kucharský, J. Fukas, M. Fukas, Šlehobr.
D. ŠTITÁRE: Ment - Barcsa, Gyepes, Pindeš, Rais, Kóša, Kišš, Brath, Varga, Matějíček, Vídeňský.
DYČKA: Bene - Vašíček, Oškerský, E. Evetke, P. Evetke, Mentel, Franko, Drahoš, Čikel, Podbehlý.