Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V 15. kole siedmi tipujúci uhádli 7 zápasov. Konečné poradie: 1. Jozef Gál, Žirany, 2. Pavol Kozma, Branč, 3. Janka Gálová, Žirany, 4. Jozef Kukliš, Topoľčianky.

Správne tipy 15. kola

B. Bystrica - FC Nitra 2:0 1
Prešov - FC ViOn 1:1 X
Ružiná - Šaľa 3:0 1
Neded - Gabčíkovo 1:2 2
ČFK Nitra - Močenok 4:0 1
Okoč-Sokolec - H. Kráľová 1:0 1
Veľké Úľany - T. Hradská 0:1 2
Báb - Alekšince 3:0 1
Č. Kľačany - Zbehy 0:0 X
Tomášikovo - D. Saliby 1:2 2

Konečné poradie po 15. kole

84 - Jozef Gál, Žirany

82 - Pavol Kozma, Branč

81 - Janka Gálová, Žirany

79 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Tibor Berec, Lapáš, Mário Pánis, D. Krškany

78 - Vladimír Móri, Šaľa

77 - Ľubica Tasáryová, Róbert Bačinský, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, György Jakubecz, H. Saliby, Jana Gálová, Žirany, Peter Hipp, Šaľa

76 - Miloš Remenár, Sereď, Štefan Hudec, Lužianky, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Milan Lazan, Šaľa

75 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Sebastian Grznár, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Pavel Mihálik, Šaľa, Mária Sýkorová, Nitra, František Andraško, Jelenec, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce

74 - Július Petrík, Juraj Náhlovský, Nitra, František Chudý, Jozef Žemba, Rišňovce, Jakub Kunkel, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Labuda, Solčany, Alexandra Gálová, Žirany, Lívia Šimončíková, Pohranice, Alojz Jenis, Žitavany

73 - František Dedič, Štefan Zabák, Eduard Szabó, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Malík, Močenok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Kristína Líšková, Branč, Anna Fazekašová, Neded, Ondrej Kišac, Nové Sady, Peter Debnár, Zbehy, Terka Tasáryová, Ivanka, Miroslav Szlamka, Váhovce

72 - Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Kutak, Jarok, Ivan Leckeš, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ján Martinek, Šaľa

71 - Pavol Krajčo, Jozef Gutai, Slavomír Kotrla, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Emil Filo, Viliam Félis, Vráble, Bohuš Baják, Lužianky, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Ján Vaško, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Emil Dubec, Žikava, Ľubomír Ballay, Jelenec, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Križovič, Levice, Martina Hippová, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice

70 - René Daniš, Stanislav Billík, Daniel Tasáry, Jozef Nemeš st., Nitra, Marek Kalúz, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Henrich Richter, Bratislava, Stanislav Pacher, Sľažany, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Patrik Dubnička, Váhovce, Milan Roško, Dyčka, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Branislav Kišac, Nové Sady, Ladislav Čekey, Pohranice, Zolo Sabo, H. Kráľová, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Marek Mrllák, Šaľa, František Kausek, Klasov

69 - Ľudo Horváth, Vladimír Kompas, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Mária Roninová, Blahová, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mário Kramár, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ivan Ďurický, Branč, Michal Čery, Jelenec, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Rudolf Lauko, Zbehy, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Kopáčik, Ján Zeleňák, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Kéry, Volkovce, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Milan Pagáč, Ivanka

68 - František Hrnčiar ml., Ján Hnilica, Jarmila Saidová, Dezider Zaujec, Viera Lauková, Karol Ryba, Štefan Matesko, Ján Barát, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Martin Kormoši, Tibor Odráška, René Vincze, Šaľa, Matúš Vajzer, Báb, Ján Slíž, Beladice, Štefan Kočiš, Trnovec, Ladislav Németh, V. Úľany, Milan Kukučka, Žitavany, Jaroslav Grman, Vráble, Dalibor Greguš, Čab, Ján Hraška, Nové Sady

67 - Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, Pius Hajdák, Igor Candrák, Martin Tesár, Mária Königová, Ján Ehrenhold, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Emil Podhradský, Lukáčovce, Vojtech Pec, Július Benkö st., Róbert Ščepka, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Stanislav Packa, Močenok, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Július Pápay, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Martina Segíňová, Sľažany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, František Finta, Jelenec, Peter Juhász, Kolíňany, František Čaniga, Dražovce, Mário Fábry, Šurianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Mareček, Čab, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Alexander Kusý, Trnovec

66 - Vlado Lyžičiar, Dávid Said, Marcel Pánis, Nitra, Marián Valla, Peter Sládeček, V. Zálužie, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Török, Pata, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Kluka, Lapáš, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata, Lúčnica, Ľudovít Brath, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Pavol Andel, Trnovec, Celestín Berecz, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj, Miroslav Močol, Alekšince, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Jozef Šebik, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava

65 - František Benc, Pavel Hrnčár, Daruška Horváthová, Ján Hudec, Vanesa Pánisová, Ernest Szombath, Jozef Ehrenhold, Barbora Mináriková, Richard Magušín, Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Zuzana Matušicová, Pata, Imrich Hrdlica, Báb, Dušan Švehla, Sereď, Albert Lauro, Čeľadice, Ivan Remeň, Nit. Streda, Roman Harčár, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ján Árgyusi, Neded, Vlado Matušica, Katarína Bogádyová, Hájske, Radoslav Bajnek, Vráble, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Peter Kišac, Nové Sady, Henrich Bíro, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Milan Roman, Čab, Jozef Baťala, Žitavany, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany

64 - František Juhás, Štefan Bede, Imrich Ručkay, Jozef Kováč, Pavel Dojčar, Ľudovít Konečný, Vlado Krajčovič, Ivan Lauko, Martin Krajčír, Jana Pavelková, Jaroslav Andrášik, Július Kolník, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Visolajský, Gabriel Odráška, Jozef Sklenár, Juraj Csirik, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec, Dušan Petrovič, Obyce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Martin Račko, Krškany, Tibor Tóth, Žihárec, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Štefanka, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Viliam Matejov, Timea Hlavová, Zl. Moravce

63 - Jozef Paulík, Ján Doboš, Ľubomír Lenický, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Anna Duczová, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble, Vladimír Gálik, Jelenec, Ľudovít Desat, Podhorany, Milan Šlosár, Čab, Milan Macho, M. Ripňany, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Juraj Žiačko, Pavol Sedliačik, Šaľa, Peter Strieška, Volkovce

62 - Juraj Urban, Janka Račková, Miroslava Miháliková, Michal Hunka, Štefan Csampai, Jaroslav Korytár, Milan Lacina, Peter Solčiansky, František Zelovič, Pavel König, Ladislav Fazekaš, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Nitra, Valér Kulich, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Ryban, Nit. Streda, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Vincent Komačka, Topoľčany, František Kunkel, Peter Rajnoha, Tibor Szekér, Irena Petková, Zl. Moravce, Andrej Repta, Branč, Ján Pintér, Miroslav Bartoš, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Radko Hudec, Čeľadice, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Marián Titka, Peter Lehocký, Igor Zemko, Janka Jašiková, Róbert Pospiš, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Pavol Török, V. Dolina, Ján Kóssi, Čifáre

61 - Jaroslav Lazor, Laco Ištokovič, Dajana Borovská, Peter Kardoš, Lenka Königová, Ľudovít Laca ml., Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Lenčéš, Šaľa, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Tóth, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Roman Obložinský, Imrich Guzmický, Filip Guzmický, Peter König, Ivanka, Denis Novota, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Katka Kišacová, Nové Sady, Martin Lacika, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov

60 - Igor Drotár, Ľudovít Laca, Ladislav Skalický, Andrej Kudamik, František Hrnčiar st., Vladimír Nemšovský, Ladislav Nosian, Marian Barta, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Milan Bekéni, Jozef Danada, Jozef Kučera, Šaľa, Jaroslav Korytár, Anton Majdiak, Močenok, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Račko, Krškany, Ladislav Szöke, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Alexander Kobza, Čechynce, Imrich Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň

59 - Boris Grežo, František Grom, Štefan Verták, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, Milan Ružička, Michal Motúz, Milan Petráš, Nitra, Zsolt Kováč, Matúškovo, František Margetin, Jozef Rehuš, Peter Macháč, Rišňovce, Ján Hegyi, Jelka, Ľubomír Mikula, Lehota, Oľga Račková, Krškany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Juraj Bíňovský, Lúčnica, Anton Dobiaš, Čeľadice, Jozef Hoppan, Vráble, Juraj Valla, V. Zálužie, Lenka Lahučká, Čakajovce, Štefan Hrúzik, Lukáš Valent, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Július Benkö ml., Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Gašpar Gál, Žirany

58 - Ľubomír Maczvalda, Juraj Hrnčár, Patrik Andrášik, Ladislav Piška, Ľudovít Laca st., Anna Gombíková, Jozef Hudec ml., Lukáč Karlubík, Jozef Svitač, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, David Slíž, Sereď, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Svitač, Telince, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Virág, Zl. Moravce, Štefan Fiala, Bartolomej Gulka, Branč, Miloš Gál st., Žirany, Vlado Kupec, Zbehy, Tatiana Mifková, Peter Jobbágy, Šaľa, Peter Matulník, Nové Sady, Michal Páleník, Prílepy, Ladislav Nagy, Diakovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Pavol Viskup, Báb

57 - Štefan Dékány, Ľuboš Baranec, Belo Gombík, František Bojda, Nitra, František Kóša, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Ambrózy, Selice, Pavol Vojtka, Margita Kališová, Pavol Uher, Róbert Sedlák, Šaľa, Štefan Brath, Golianovo, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Katarína Pálková, Jarok, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Pavel Períček, Rišňovce, Jozef Masár, Zl. Moravce, Július Švec, Č. Kľačany, Slavko Mikula, Zbehy

56 - Erich Schober, Jozef Hudec st., Michal Garay, Ľubomír Bartakovič, Miroslav Raček st., Ivan Kozár, Ľuboš Rák, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Erik Somor, Vráble, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Tomek, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Pavol Štefek, Veľká Dolina, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dušan Beder, Lapáš, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Marian Móri, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy

55 - Marian Muzika, Miro Račko, Ladislav Baláži, Dionýz Pecháček, Vladimír Papp, Miloš Sýkora, Juraj Vencel, Nitra, Jozef Martiška, Dražovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Mário Guzmický, Ivanka, František Šima, D. Krškany, Michal Palka, Cabaj, Milan Augustín, Topoľčianky, Ladislav Babóti, Vlčany, Timea Mészárosová, Šaľa, Milan Javor, Šintava, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Félis, Žitavany

54 - Ľuboš Mičík, Margita Letková, Pavel Čvirik, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Hamerlík, Jelka, Július Bradáč, Ivan Bradáč, Golianovo, Tomáš Strapko, Beladice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Andel, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Školník, Zl. Moravce, Roman Guzmický, Ivanka, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Baláž, Šaľa, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Rudolf Slovák, Bešenov, Peter Rybanský, Kapince

53 - Milan Borovský, Ľudovít Kováč, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Marek Tóth, H. Kráľová, Július Szarka, Topoľnica, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Golha, Vráble, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky

52 - Imrich Struhár, Vráble, Karol Blažovič, Lužianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Viera Bradáčová, Golianovo

51 - Dušan Letko, Ján Palka, Nitra, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, Štefan Páleník, Prílepy, Slavo Kališ, Július Miškovič, Šaľa

50 - Vojtech Mesároš, Lehota, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Trungel, Vráble, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Eva Uherová, Šaľa, Jozef Kóša, Nitra, Juraj Vereš, Golianovo

49 - Edita Buchová, František Imre, Nitra, Csaba Sándor, Kolíňany, Milan Fúska, Branč, Emil Šatan, Vozokany, Peter Eliáš, Lúčnica, Norbert Borčin, Mojmírovce, Marek Fábry, Šurianky, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Vodný, Klasov

48 - Silvester Lenčéš, Močenok, Igor Tkáč, Maroš Papp, Sereď, Jozef Moder, Nitra, Leonard Bednár, Vráble, Alexander Repta, Branč, Lukáš Zabák, Lehota

47 - Mariana Letková, František Filo, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce

46 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ladislav Šóki, Diakovce, Florián Penzeš, H. Ohaj, Judita Bužíková, Branč, Štefan Mrllák, Šaľa, Katarína Karcolová, Nitra

45 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Mirka Tóthová, Šaľa, Dalibor Bradáč, Golianovo

44 - Jožko Černý, Rumanová, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T.

43 - Ján Ronin, Blahová, Jozef Toman, Krškany

42 - Helena Plesnivá, Zl. Moravce

41 - Anka Dolniková, Michal n/Ž., Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Horňák, Katarína Chudá, Rišňovce, Jakub Kania, Nitra, Peter Bartoš, Nové Sady

40 - Milan Vöröš, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Šranko, Babindol, Štefan Zeman, Jelenec
39 - Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Erik Sovič, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka
38 - Daniel Šípoš, Pavol Ďurina, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Marian Tkáč, Sereď, Štefan Deák, Sľažany, Lukáš Takáč, Báb
37 - Jozef Repa, Prílepy, Marek Hlava, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble
36 - Alex Špánik, Šoporňa, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava
35 - Michaela Franková, Neverice, Ján Dekan, Velčice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
34 - Benjamín Odráška, H. Kráľová, Katarína Beľaková, D. Krškany
33 - Pavol Zachar, Báb, Lenka Hlavová, Zl. Moravce, František Szolík, Ľuboš Plevka, Šaľa, Filip Deák, Sľažany, Mária Kóšová, Nitra
32 - Juraj Káčer, Čaradice, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Zuzana Zabáková, Lehota
31 - Jaroslav Antal, Topoľčianky, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Lenka Reptová, Branč
30 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová
28 - Ján Lipovský, Báb, Ivan Ševčík, Jaroslav König, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ján Szöcs, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
27 - Anna Eššeová, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
26 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Miroslav Zverka, Jabar Said, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce
25 - Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Richard Kollárik, Nitra
24 - Marek Sokol, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo
23 - Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Dušan Šimko, Šaľa, Juraj Gúlik, Slepčany
22 - Peter Góra, Tešedíkovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Milan Molnár, P. Kesov
21 - Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
20 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce
19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.
18 - Oľga Krajčovičová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Róbert Bencz, Žirany
17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Adam Novák, Šaľa, Róbert Drenina, Nitra
16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince
15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Mária Petková, Slepčany, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy
13 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Švihorík, Báb, Ján Civáň, Golianovo
12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Marián Varga, Sľažany, Jozef Senneš, Nitra
11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec
10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice
9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Michal Borovský, Nitra, Jozef Pecho, Žitavany
8 - Roman Grznár, Rišňovce, Milan Karmažín, Sereď, Ivan Vajzer, Báb
7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Mária Sýkorová, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Peter Zaťko, Martin n/Ž.
6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Ladislav Murko, Tibor Polonec, Nina Letková, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce, Lucia Remenárová, Sereď
5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, Helena Bartošová, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Milan Dobiaš, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž., Timotej Slíž, Beladice, Ján Jašik, Ladislav Héviz, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Šodel, M. Lapáš
4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Mária Korgová, Ján Varga, Ľubomír Rák, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Ladislav Varga, Peter Varga, Topoľnica, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Július Braun, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov, Oľga Pintérová, D. Krškany
3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Marián Hudek, Nitra, Vincent Horváth, Šaľa, Ľuboš Sabo, Sereď
2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Helena Kadlieček, Dražovce, Karol Zaťko, Martin n/Ž.
1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

V 15. kole bolo najlepším výsledkom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich ôsmi z vás: Ladislav Piška, Jozef Kováč, Róbert Bačinský, Imrich Drozdák, Ján Ehrenhold, Jozef Plesnivý, Jozef Kuzmický a Milan Pagáč. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Odovzdávať budeme ceny pre prvých štyroch v konečnom poradí. Poradie na prvých troch miestach je zrejmé. Na 4. mieste skončil Jozef Kukliš, pretože raz uhádol 9 zápasov, s čím sa Mário Pánis ani Tibor Berec pochváliť nemôžu.

Tu je úspešnosť tipérov na 4.-6. mieste v jednotlivých kolách:
Jozef Kukliš 556357273486945
Mário Pánis 565436644777555
Tibor Berec 764443465656766

Dnes uverejňujeme konečné poradie, ktoré je zatiaľ neoficiálne. Do piatka prijímame prípadné sťažnosti voči nesprávne zarátaným bodom. Ozvať sa môžete na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Oficiálne konečné poradie prinesieme v pondelok v MY Nitrianskych novinách.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 905
  2. Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili 852
  3. Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne 450
  4. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 265
  5. Neded prekvapil v Galante Foto 253
  6. Fotogaléria: Golianovo - Lehota 5:2 Foto 181
  7. Polícia s cyklistami na pešej zóne predbežne nesúhlasí. Aj pre alkohol 180
  8. Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole 178
  9. Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO) 170
  10. Pozrite si majstrov okresu v atletike 146

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili

Na podozrivého ôsmaka upozornili učitelia. Polícia prišla do školy s vycvičeným psom.

Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne

Študenti chcú vyzbierať stotisíc podpisov. V takom prípade sa ich požiadavkami musí zaoberať parlament.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Neded prekvapil v Galante

III. LIGA: Veľký Meder vyhral po 10 zápasoch. Nové Zámky nestačili na rezervu DAC-u. Gabčíkovo si delilo body s lídrom z Komárna.

Blízke regióny

O titul Dedina roka 2017 zabojujú aj dve obce z nášho okresu

Bátovce a Santovka sa uchádzajú o titul v celoslovenskej súťaži. Zahlasovať sa dá aj cez internet.

Treťoligové Šurany odvolali trénera

Milan Pavlovič už nie je trénerom nováčika

Žiak predával v škole marihuanu

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície obvinil z drogovej trestnej činnosti len 14 ročného chlapca.

Športová hala už dosluhuje, problémom je voda aj teplo

Rozsiahly objekt využívajú pravidelne športovci, konajú sa tu aj príležitostné predajné či kultúrno-spoločenské akcie. Hala je však na konci životnosti, náklady na rekonštrukciu sa šplhajú do miliónov.

Partizánčan sa mal svojej sestre a otcovi vyhrážať zabitím

Obvineniu z prečinu nebezpečného vyhrážania čelí 41-ročný muž z Partizánskeho.

Všetky správy

Američania obkľučujú Severnú Kóreu. Tentoraz nejde o bluf

Pri Kórejskom polostrove sú dve americké lietadlové lode. Ďalšie môžu čoskoro pribudnúť.

Čo by nasledovalo, ak by súd ĽSNS rozpustil?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

Návrh na rozpustenie ĽSNS vyvolá diskusiu, politici reagujú na Čižnárov krok

Smer pripomína Adolfa Hitlera, Most-híd hovorí o logickom kroku.

Trump sa predviedol nevyberaným gestom, odstrčil premiéra Čiernej Hory

Na sociálnych sieťach gesto vyvovalo kritické reakcie.

Jedia štipľavé a po dome chodia nahí. Čo prezrádzajú bežné činnosti o vašej osobnosti

Psychologický výskum ukázal, čo najčastejšie robia neurotickí, extrovertní, prívetiví. svedomití či ľudia s otvorenou mysľou.

Kam vyraziť