Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Víťazom 14. kola je Tibor Hamara, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 80 - Jozef Gál, Žirany; 79 - Pavol Kozma, Branč; 78 - Janka Gálová, Žirany; 75 - Mário Slezák, Lukáčovce, atď.

Pre kartón piva, ktorý vyhrala Jana Gálová zo Žirian, prišiel jej manžel Jozef Gál.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola:

FC Nitra - Myjava 0:2 2
FC ViOn - B. Bystrica 2:0 1
H. Vrbica - ViOn B/Volkovce 1:10 2
Horná Kráľová - Vlčany 1:2 2
Tešedíkovo - Veľké Úľany 5:0 1
Trstice - Lehnice 4:1 1
Ivanka - Sľažany 1:2 2
Čechynce - Janíkovce 1:2 2
Golianovo - Nevidzany 2:3 2
Vinohrady - Tomášikovo 0:3 2

Poradie po 14. kole

80 - Jozef Gál, Žirany

79 - Pavol Kozma, Branč

78 - Janka Gálová, Žirany

75 - Mário Slezák, Lukáčovce

74 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, György Jakubecz, H. Saliby, Jana Gálová, Žirany, Ľubica Tasáryová, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Lazan, Peter Hipp, Šaľa

73 - Miloš Remenár, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Berec, Lapáš, Vladimír Móri, Šaľa

72 - Roman Bilický, Preseľany, Mária Sýkorová, Nitra, Pavol Macho, Výč.-Opatovce

71 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Sebastian Grznár, Jozef Žemba, Rišňovce, Marián Malík, Močenok, Peter Ondriaš, Žitavany, Juraj Náhlovský, Nitra, František Andraško, Jelenec, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Michal Kaplán, Č. Hrádok

70 - Július Petrík, Štefan Zabák, Daniel Tasáry, Róbert Bačinský, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, František Chudý, Rišňovce, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Kristína Líšková, Branč, Jakub Kunkel, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Anna Fazekašová, Neded, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kišac, Nové Sady, Štefan Hudec, Lužianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Róbert Darázs, Tešedíkovo

69 - Štefan Lipovský, Pusté Sady, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Kubáň, Alekšince, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Križovič, Levice, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Martinek, Šaľa

68 - Marek Kalúz, V. Zálužie, František Dedič, Nitra, Pavel Mihálik, Šaľa, Patrik Dubnička, Váhovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Branislav Kišac, Ján Hraška, Nové Sady, Lívia Šimončíková, Pohranice, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Kutak, Jarok, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Ondrej Hajdu, Trnovec

67 - René Daniš, Stanislav Billík, Pavol Krajčo, Jozef Gutai, Eduard Szabó, Ivan Leckeš, Slavomír Kotrla, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Jaromír Slíž, Beladice, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Ľubomír Ballay, Jelenec, Július Benkö st., Martina Hippová, Marián Kopáčik, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ladislav Kéry, Volkovce

66 - Jarmila Saidová, Dezider Zaujec, Štefan Matesko, Jozef Nemeš st., Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Stanislav Pacher, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Milan Roško, Dyčka, Jaroslav Grman, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Vaško, Ivanka, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marek Mrllák, René Vincze, Ján Zeleňák, Šaľa, František Kausek, Klasov

65 - Martin Tesár, Barbora Mináriková, Viera Lauková, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Mária Roninová, Blahová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Tibor Odráška, Šaľa, Ladislav Németh, V. Úľany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Vlado Matušica, Hájske, Emil Filo, Viliam Félis, Radoslav Bajnek, Vráble, Dalibor Greguš, Čab, František Čaniga, Dražovce, Michal Čery, Jelenec, Zolo Sabo, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Viliam Moravčík, Kajal, Ivan Kozár ml., Janíkovce

64 - Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Ján Hnilica, Ľudo Horváth, Vladimír Kompas, Martin Krajčír, Mária Königová, Ján Barát, Nitra, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Martin Kormoši, Róbert Ščepka, Šaľa, Matúš Vajzer, Báb, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Kluka, Lapáš, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Kukučka, Žitavany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Juhász, Kolíňany, Mário Fábry, Šurianky, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Minarovič, Behynce, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany

63 - Ľubomír Turňa, František Hrnčiar ml., Vlado Lyžičiar, Dávid Said, Vlado Krajčovič, Vanesa Pánisová, Karol Ryba, Richard Magušín, Nitra, Albert Lauro, Čeľadice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Vojtech Pec, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Július Pápay, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Slíž, Beladice, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Ján Árgyusi, Neded, Ľudovít Brath, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Henrich Bíro, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Ľudovít Desat, Podhorany, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Sládeček, V. Zálužie, Katarína Bogádyová, Hájske, Jozef Šebik, Topoľčianky

62 - František Juhás, František Benc, Imrich Ručkay, Pavel Hrnčár, Miroslava Miháliková, Pius Hajdák, Igor Candrák, Ján Hudec, Jozef Ehrenhold, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Zuzana Matušicová, Jozef Török, Pata, Dušan Švehla, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Miškolci, Juraj Dubeň, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emil Podhradský, Lukáčovce, Peter Visolajský, Róbert Pospiš, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Martina Segíňová, Sľažany, Radko Hudec, Čeľadice, Pavol Andel, Trnovec, Celestín Berecz, Branč, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Roman, Čab, Jozef Králik, T. Mlyňany, Viliam Matejov, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Milan Pagáč, Ivanka

61 - Pavel Dojčar, Daruška Horváthová, Ľudovít Konečný, Marcel Pánis, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Jana Pavelková, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Lenický, Nitra, Imrich Hrdlica, Andrej Švihorík, Báb, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Packa, Močenok, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Jambor, Rišňovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata, Lúčnica, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Milan Šlosár, Čab, Jozef Sklenár, Šaľa

60 - Štefan Bede, Ladislav Fazekaš, Ján Ehrenhold, Vlado Sásik, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Roman Harčár, Gabriel Odráška, Juraj Csirik, Marián Titka, Juraj Žiačko, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ivan Lenický, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ľuboš Motolík, Trnovec, Dušan Petrovič, Obyce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Tibor Šebök, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Ján Pintér, Miroslav Bartoš, Margita Pánisová, D. Krškany, Martin Račko, Krškany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Peter Kišac, Nové Sady, Anton Majdiak, Močenok, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Tasáry, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Šabo, Žitavany, Timea Hlavová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Strieška, Volkovce

59 - Igor Drotár, Michal Hunka, Peter Solčiansky, Ján Kmeťo, Peter Kardoš, Pavel König, Július Kolník, Nitra, Zsolt Kováč, Matúškovo, Anna Duczová, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, František Kunkel, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Andrej Repta, Branč, Roman Obložinský, Peter König, Ivanka, Katka Kišacová, Nové Sady, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Gálik, Jelenec, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Peter Tuhý, Machulince, Peter Lehocký, Igor Zemko, Peter Zeleňák, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Pavol Török, V. Dolina, Martin Lacika, Zbehy

58 - Jaroslav Lazor, Jozef Paulík, Juraj Urban, Janka Račková, Patrik Andrášik, Jaroslav Korytár, Laco Ištokovič, Milan Lacina, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Ján Doboš, Ladislav Nosian, František Zelovič, Lukáč Karlubík, Marian Barta, Lenka Königová, Jozef Nosian, Nitra, David Slíž, Sereď, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, Oľga Račková, Štefan Račko, Krškany, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Vráble, Denis Novota, Peter Rajnoha, Irena Petková, Zl. Moravce, Ján Kollár, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Július Galo, D. Krškany, Janka Jašiková, Jozef Kučera, Šaľa, Ladislav Nagy, Diakovce

57 - Ľudovít Laca, Ladislav Skalický, Andrej Kudamik, Jozef Kováč, Boris Grežo, Vladimír Nemšovský, František Grom, František Bojda, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Lenčéš, Jozef Danada, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec, Juraj Segíň, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Štefan Fiala, Branč, Imrich Guzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Alexander Kobza, Čechynce, Július Švec, Č. Kľačany, Peter Vranský, Zbehy, Gašpar Gál, Žirany

56 - Štefan Csampai, Štefan Verták, Jozef Prešinský, Ľubomír Bartakovič, Milan Ružička, Ľudovít Laca ml., Ľuboš Rák, Nitra, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Korytár, Močenok, Anton Dobiaš, Čeľadice, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Tatiana Mifková, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Matulník, Nové Sady, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Filip Vašíček, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Štefan Tóth, Klasov, Ivanko Vanko, Zbehy

55 - Ľubomír Maczvalda, Miro Račko, Ladislav Baláži, Ľudovít Laca st., Erich Schober, Anna Gombíková, Jozef Hudec ml., Milan Petráš, Miloš Sýkora, Nitra, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Svitač, Telince, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Mário Guzmický, Ivanka, Juraj Valla, V. Zálužie, František Šima, D. Krškany, Dušan Beder, Lapáš, Štefan Hrúzik, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Július Benkö ml., Timea Mészárosová, Peter Jobbágy, Šaľa, Milan Javor, Šintava

54 - Juraj Hrnčár, Štefan Dékány, Dionýz Pecháček, Michal Motúz, Miroslav Raček st., Ivan Kozár, Jozef Svitač, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Martiška, Dražovce, Ján Hegyi, Jelka, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Brath, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miloš Gál st., Žirany, Vlado Kupec, Slavko Mikula, Zbehy, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Michal Páleník, Prílepy, Jozef Baláž, Pavol Uher, Šaľa, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Vladimír Kéri, Slepčany

53 - Ľuboš Mičík, Marian Muzika, Belo Gombík, Jozef Hudec st., Michal Garay, Ľudovít Kováč, Vladimír Papp, Juraj Vencel, Nitra, František Kóša, Bartolomej Gulka, Branč, Pavol Vojtka, Milan Bekéni, Margita Kališová, Šaľa, Erik Somor, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Pavol Viskup, Báb, Ján Félis, Žitavany

52 - Juraj Német, D. Lefantovce, Tomáš Strapko, Beladice, Ján Golha, Vráble, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Mikuláš Pintér, Branč, Karol Blažovič, Lužianky, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Vrabec, Čakajovce, Pavel Períček, Rišňovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Marian Móri, Šaľa

51 - Ladislav Piška, Ľuboš Baranec, Pavel Čvirik, Ján Palka, Nitra, Štefan Varga, Július Szarka, Topoľnica, Peter Hamerlík, Jelka, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Pecho, Beladice, Ján Školník, Zl. Moravce, Roman Guzmický, Ivanka, Róbert Sedlák, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Andel, Vráble, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Rudolf Slovák, Bešenov

50 - Dávid Jancsó, Vlčany, Július Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Čab, Peter Rybanský, Kapince

49 - Margita Letková, Edita Buchová, František Imre, Jozef Kóša, Nitra, Marek Tóth, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Bradáč, Golianovo, Norbert Borčin, Mojmírovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Babóti, Vlčany

48 - Imrich Struhár, Peter Trungel, Leonard Bednár, Vráble, Igor Tkáč, Sereď, Milan Fúska, Branč, Michal Belan, Svätoplukovo, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Páleník, Prílepy, Július Miškovič, Šaľa

47 - Milan Borovský, Dušan Letko, Nitra, Csaba Sándor, Kolíňany, Vojtech Mesároš, Lehota, Emil Šatan, Vozokany, Matej Kuzmický, Ivanka, Eva Uherová, Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Vereš, Golianovo

46 - Silvester Lenčéš, Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vojtech Borka, Trstice, Florián Penzeš, H. Ohaj, Štefan Mrllák, Šaľa, Katarína Karcolová, Nitra

45 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Maroš Papp, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Mirka Tóthová, Šaľa, Alexander Repta, Branč, Jozef Vodný, Klasov, Lukáš Zabák, Lehota

44 - Mariana Letková, Jozef Moder, František Filo, Nitra, Peter Eliáš, Lúčnica, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Bapčány, D. Obdokovce

43 - Ján Ronin, Blahová, Judita Bužíková, Branč, Jozef Toman, Krškany, Jožko Černý, Rumanová

42 - Ladislav Šóki, Diakovce, Helena Plesnivá, Zl. Moravce

41 - Anka Dolniková, Michal n/Ž., Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Horňák, Rišňovce, Jakub Kania, Nitra, Dalibor Bradáč, Golianovo

40 - Milan Vöröš, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Šranko, Babindol, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce

39 - Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Erik Sovič, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka
38 - Ján Malý, Hosťová, Marian Tkáč, Sereď, Štefan Deák, Sľažany, Lukáš Takáč, Báb, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Peter Bartoš, Nové Sady
37 - Jozef Repa, Prílepy, Marek Hlava, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble, Katarína Chudá, Rišňovce
36 - Alex Špánik, Šoporňa, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, Daniel Šípoš, Pavol Ďurina, Nitra
35 - Michaela Franková, Neverice, Ján Dekan, Velčice
34 - Benjamín Odráška, H. Kráľová, Katarína Beľaková, D. Krškany
33 - Pavol Zachar, Báb, Lenka Hlavová, Zl. Moravce, František Szolík, Ľuboš Plevka, Šaľa, Filip Deák, Sľažany
32 - Juraj Káčer, Čaradice, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Zuzana Zabáková, Lehota
31 - Jaroslav Antal, Topoľčianky, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Mária Kóšová, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
30 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová
29 - Lenka Reptová, Branč
28 - Ján Lipovský, Báb, Ivan Ševčík, Jaroslav König, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ján Szöcs, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky
27 - Anna Eššeová, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
26 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Miroslav Zverka, Jabar Said, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce
25 - Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Richard Kollárik, Nitra
24 - Marek Sokol, Šaľa, Andrej Vereš, Golianovo
23 - Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Dušan Šimko, Šaľa, Juraj Gúlik, Slepčany, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
22 - Peter Góra, Tešedíkovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Milan Molnár, P. Kesov
21 - Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Fúska, Rišňovce
20 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce
19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.
18 - Oľga Krajčovičová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Róbert Bencz, Žirany, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Adam Novák, Šaľa, Róbert Drenina, Nitra
16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince
15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Mária Petková, Slepčany, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy
13 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Švihorík, Báb, Ján Civáň, Golianovo
12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Marián Varga, Sľažany
11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec
10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice
9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Michal Borovský, Jozef Senneš, Nitra, Jozef Pecho, Žitavany
8 - Roman Grznár, Rišňovce, Milan Karmažín, Sereď, Ivan Vajzer, Báb
7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Mária Sýkorová, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Peter Zaťko, Martin n/Ž.
6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Ladislav Murko, Tibor Polonec, Nina Letková, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce, Lucia Remenárová, Sereď
5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, Helena Bartošová, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Milan Dobiaš, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž., Timotej Slíž, Beladice, Ján Jašik, Ladislav Héviz, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Šodel, M. Lapáš
4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Mária Korgová, Ján Varga, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Ladislav Varga, Peter Varga, Topoľnica, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Július Braun, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov, Oľga Pintérová, D. Krškany
3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Marián Hudek, Nitra, Vincent Horváth, Šaľa, Ľuboš Sabo, Sereď
2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Helena Kadlieček, Dražovce, Karol Zaťko, Martin n/Ž.
1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

Víťazom 14. kola je Tibor Hamara, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Ide do tuhého, sme v poslednom týždni tipovačky. Tipy vedúcich tipérov budú zverejnené ešte počas víkendu na nitra.sme.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Olympionik uzavrel s klubom mimosúdnu dohodu, verejne sa neospravedlní

Klub chcel od súdu, aby športovcovi nariadil ospravedlniť sa. Ďalšie pojednávanie sa malo konať vo februári.

Mesto Nitra obmedzí výhodné parkovacie karty pre zamestnancov štátu

Radnica chce, aby sa ďalšie autá presunuli z ulíc na parkovisko. Vybudovala ho na ihrisku.

Futbalisti Nitry podľahli Opave

V Uherskom Brode sa v sobotu stretli v prípravnom zápase dva druholigové tímy zo susedných krajín.

Budovu divadla nasvietia, má z nej byť dominanta Nitry

Pôvodné žiarovky sa nevyužívali. Nahradia ich LED svietidlá.

V nemocnici stavajú nadzemný tunel, spojí dva pavilóny

Prepojenie bude dlhé 61 metrov. Železná konštrukcia bude presklená.

Blízke regióny

Potraviny po desaťročiach zatvorili, domáci sa obávajú

Zatvorenie predajne okrem ekonomických dôvodov urýchlila aj ponuka na predaj budovy.

Topoľčany sú stále v hre, doma pred 2000 divákmi Skalicu zdolali

Fantastické hokejové predstavenie videli diváci v sobotu na zimnom štadióne, Topoľčany si v play-off pripísali na konto prvú výhru.

Nedal prednosť kamiónu, stálo ho to život

Nákladné vozidlo narazilo priamo do dverí vodiča.

Samuel Hain: Verím, že dnes budeme opäť úspešní

Topoľčany prvý domáci zápas zvládli na výbornú. Po výhre 5:1 si vynútili aj štvrtý zápas, druhý v poradí na domácom ľade.

Séria je vyrovnaná, štyrikrát udrel Kluka

Aj vo štvrtom zápase platilo, že vyhral domáci celok. Na zimný štadión si našlo cestu až 2100 fanúšikov, ktorí videli opäť výborný hokej. A tento zápas po prvýkrát rozhodovali až dvaja hlavní arbitri.

Všetky správy

Trpeli vojaci i rodičia. O šikane vedel aj Husák

Bitie opaskom, fackovanie, šliapanie na chrbát, ponižovanie. To nie sú scény z amerického akčného filmu, ale realita Československej ľudovej armády.

Sulík sa zastal Únie, nahnevali ho ruské noviny

Ruské médiá opisujú údajnú petíciu za vystúpenie Slovenska z EÚ. SaS sa ohradila a povedala na rovinu, že si nič podobné neželá.

Amerika, neustupuj Rusku

Ak Washington v najbližších mesiacoch uzavrie nejakú tichú dohodu s Ruskom namiesto toho, aby sa postavil jeho agresívnej politike, tak tým urobí rovnakú krátkozrakú chybu ako európski lídri v Mníchove.

Drastický šport. Päť dôvodov, prečo Slovenky nezískali medailu

Veronika Velez-Zuzulová aj Petra Vlhová jazdia v posledných dvoch rokoch výborne. Čakalo sa, že minimálne jedna z nich v slalome na MS získa medailu. Prečo sa tak nestalo?

BBC ukázalo ruských chuligánov. Jediným pravidlom je nezabiť

Pre niekoho budú MS futbalový sviatok, pre iných sviatok násilia, hovorí jeden z ruských chuligánov.

Kam vyraziť