Správne tipy 12. kola
Ružomberok - FC Nitra 2:1 1
FC ViOn - Myjava 3:1 1
Vráble - Levice 0:0 X
Štúrovo - ViOn B/Volkovce 0:1 2
Šoporňa - Čeľadice 4:1 1
Ohrady - Vlčany 4:2 1
Diakovce - Rumanová 0:1 2
Hájske - Nové Sady 0:4 2
Velčice - T. Mlyňany 3:0 1
D. Saliby - Pusté Úľany 1:1 X
Poradie po 12. kole
66 - Miloš Remenár, Sereď, Jozef Gál, Žirany
65 - Janka Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč
64 - Mário Slezák, Lukáčovce, György Jakubecz, H. Saliby, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Lazan, Šaľa
63 - Pavel Mihálik, Peter Hipp, Šaľa
62 - Kristína Líšková, Branč, Juraj Náhlovský, Nitra
61 - Štefan Zabák, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Bakyta, Jarok, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Vladimír Móri, Šaľa
60 - Sebastian Grznár, Rišňovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Jozef Labuda, Solčany, František Andraško, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Berec, Lapáš
59 - Mária Sýkorová, Róbert Bačinský, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jaroslav Dvorský, Pata, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Jakub Kunkel, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Terka Tasáryová, Ivanka, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok
58 - František Dedič, Július Petrík, Eduard Szabó, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, František Chudý, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jana Gálová, Žirany, Peter Ondriaš, Žitavany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Kubáň, Alekšince, Ivan Ďurický, Branč, Peter Debnár, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marián Rajtár, Martin n/Ž., René Vincze, Šaľa, Ján Hraška, Nové Sady
57 - René Daniš, Ján Hnilica, František Bojda, Ivan Leckeš, Slavomír Kotrla, Roman Sýkora, Nitra, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Malík, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ondrej Kišac, Nové Sady, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Záhorský, Rišňovce, Emil Dubec, Žikava, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Martina Hippová, Ján Zeleňák, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Ladislav Kéry, Volkovce
56 - Martin Peniaško, Stanislav Billík, Jozef Gutai, Nitra, Mária Roninová, Blahová, Zuzana Matušicová, Pata, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Stanislav Packa, Močenok, Margita Pavelková, Golianovo, Jaromír Slíž, Beladice, Patrik Dubnička, Váhovce, Štefan Mravík, Milan Kukučka, Žitavany, Branislav Kišac, Nové Sady, Henrich Bíro, Čakajovce, Lívia Šimončíková, Pohranice, Rudolf Lauko, Zbehy, Katarína Bogádyová, Hájske, Július Benkö st., Ján Martinek, Marián Kopáčik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec
55 - Vlado Lyžičiar, Vladimír Kompas, Vlado Sásik, Nitra, Ján Ligač, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marin Kormoši, Šaľa, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Félis, Jaroslav Grman, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Guzmický, Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Kutak, Jarok, Peter Tuhý, Machulince, Pavel Kúsek, Žikava, Ľubomír Ballay, Jelenec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Križovič, Levice, Juraj Mészáros, Selice, Ladislav Nagy, Diakovce, František Kausek, Klasov
54 - Patrik Andrášik, Pius Hajdák, Ľudo Horváth, Pavol Krajčo, Dezider Zaujec, Vlado Krajčovič, Martin Tesár, Štefan Matesko, Barbora Mináriková, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Albert Lauro, Čeľadice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Németh, V. Úľany, Jozef Barát, Topoľčany, Emil Filo, Radoslav Bajnek, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Mário Fábry, Šurianky, Michal Čery, Jelenec, Martin Jurík, Čakajovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Baláž, Róbert Ščepka, Marek Mrllák, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ivan Kozár ml., Janíkovce
53 - František Juhás, Miroslav Fábry, František Hrnčiar ml., Jarmila Saidová, Marcel Pánis, Viera Lauková, Martin Krajčír, Jozef Nemeš st., Nitra, Marek Vlček, Lužianky, Dušan Švehla, David Slíž, Sereď, Vojtech Pec, Peter Visolajský, Jozef Sklenár, Róbert Pospiš, Šaľa, Ivan Remeň, Nit. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Patrik Pacher, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Peter Kluka, Lapáš, Juraj Kadlieček, Dražovce, Andrej Maťo, Jarok, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Tóth, Žihárec, Vlado Matušica, Hájske, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Dalibor Greguš, Ivan Mareček, Čab, Ladislav Čekey, Pohranice, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Baťala, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Peter Strieška, Volkovce
52 - František Benc, Pavel Hrnčár, Janka Račková, Miroslava Miháliková, Igor Candrák, Dávid Said, Ján Hudec, Ernest Szombath, Karol Ryba, Jana Pavelková, Jozef Ehrenhold, Ján Barát, Ľubomír Lenický, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zsolt Kováč, Matúškovo, Emil Podhradský, Lukáčovce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Odráška, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Peter Gyarfás, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Andrej Repta, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Kišac, Nové Sady, František Finta, Vladimír Gálik, Jelenec, Karol Blažovič, Lužianky, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Močol, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Imrich Drozdák, Babindol, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Jozef Šebik, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Viliam Matejov, Ivana Kunkelová, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Barczi, Tešedíkovo
51 - Štefan Bede, Imrich Ručkay, Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Daruška Horváthová, Vanesa Pánisová, Lukáč Karlubík, Ivan Lauko, Jaroslav Andrášik, Nitra, Imrich Hrdlica, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Miškolci, Juraj Dubeň, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Török, Pata, František Margetin, Rišňovce, Roman Harčár, Timea Mészárosová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ivan Lenický, Július Pápay, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Kočiš, Ľuboš Motolík, Pavol Andel, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, František Kunkel, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Martin Račko, Ľubomír Martišovič, Krškany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Roman Obložinský, Filip Guzmický, Ivanka, Miroslav Bartoš, Július Galo, D. Krškany, Anton Majdiak, Močenok, Peter Štefanka, Lužianky, Radko Hudec, Čeľadice, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Celestín Berecz, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Šabo, Žitavany
50 - Ladislav Skalický, Laco Ištokovič, František Grom, František Zelovič, Peter Kardoš, Mária Königová, Július Kolník, Richard Magušín, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Dušan Kolenčík, Trnovec, Dušan Petrovič, Obyce, Ján Pintér, Krškany, Ladislav Szöke, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata, Lúčnica, Denis Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Daniel Mako, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Ľubomír Rybár, Cabaj, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Ján Kóssi, Čifáre
49 - Igor Drotár, Jaroslav Korytár, Pavel Dojčar, Boris Grežo, Marian Barta, Ján Kmeťo, Pavel König, Ladislav Fazekaš, Ján Ehrenhold, František Imre, Nitra, Peter Ryban, Nit. Streda, Milan Bekéni, Juraj Csirik, Marián Titka, Peter Lehocký, Peter Zeleňák, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Juraj Segíň, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Chovanec, Šurianky, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Vrabec, Čakajovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Pavol Török, V. Dolina, Martin Lacika, Zbehy
48 - Jaroslav Lazor, Ľudovít Laca, Juraj Urban, Miro Račko, Jozef Kováč, Milan Lacina, Ľudovít Konečný, Peter Solčiansky, Ladislav Nosian, Ľubomír Bartakovič, Milan Ružička, Lenka Königová, Jozef Nosian, Ľuboš Rák, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Duczová, H. Kráľová, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Jozef Danada, Šaľa, Štefan Brath, Golianovo, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Oľga Račková, Štefan Račko, Krškany, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ján Kozla, Žirany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Šima, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Lukáš Valent, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Rajnoha, Irena Petková, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany
47 - František Hrnčiar st., Ján Doboš, Milan Petráš, Miroslav Raček st., Ján Palka, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Lenčéš, Janka Jašiková, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble, Katka Kišacová, Peter Matulník, Nové Sady, Katarína Pálková, Jarok, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Bartolomej Gulka, Branč, Peter Macháč, Rišňovce, Alexander Kobza, Čechynce, Milan Augustín, Topoľčianky, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Július Švec, Č. Kľačany, Štefan Tóth, Klasov, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Vladimír Kéri, Slepčany, Milan Javor, Šintava
46 - Jozef Paulík, Juraj Hrnčár, Andrej Kudamik, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Erich Schober, Edita Buchová, Jozef Hudec ml., Michal Garay, Pavel Čvirik, Jozef Svitač, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Jacsa, Žihárec, Pavol Vojtka, Igor Zemko, Šaľa, Peter Hamerlík, Jelka, Milan Strapko, Beladice, Miroslav Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Bogyo, Florián Penzeš, H. Ohaj, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Jozef Štefák, Rišňovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Štefan Fiala, Branč, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Viera Pavelková, Golianovo, Dušan Beder, Lapáš, Michal Palka, Cabaj, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Zbehy
45 - Marian Muzika, Ľudovít Laca st., Jozef Hudec st., Jozef Prešinský, Ľudovít Laca ml., Ivan Kozár, Miloš Sýkora, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Erik Somor, Vráble, Peter Svitač, Telince, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Kupec, Slavko Mikula, Zbehy, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Július Benkö ml., Marian Móri, Margita Kališová, Peter Jobbágy, Šaľa
44 - Štefan Dékány, Margita Letková, Dionýz Pecháček, Ľuboš Baranec, Anna Gombíková, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Kováč, Štefan Verták, Michal Motúz, Vladimír Papp, Nitra, Igor Tkáč, Sereď, Jaroslav Korytár, Močenok, Pavol Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Tomáš Strapko, Beladice, Anton Dobiaš, Čeľadice, Norbert Borčin, Mojmírovce, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Roman Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Michal Páleník, Prílepy, Štefan Mrllák, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Gašpar Gál, Žirany
43 - Ľubomír Maczvalda, Ľuboš Mičík, Ladislav Baláži, Ladislav Piška, Belo Gombík, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Jozef Martiška, Dražovce, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Bradáč, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Mikuláš Pintér, Judita Bužíková, Branč, Ján Školník, Jozef Masár, Zl. Moravce
42 - Jozef Kóša, Katarína Karcolová, Juraj Vencel, Nitra, František Kóša, Branč, Ján Hegyi, Jelka, Ľubomír Mikula, Lehota, Július Bradáč, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Golha, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Virág, Stanislav Pacher, Helena Plesnivá, Zl. Moravce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Pavel Períček, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Eva Uherová, Pavol Uher, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Félis, Žitavany
41 - Marek Tóth, H. Kráľová, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Števanka, Preseľany, Emil Šatan, Vozokany, Jakub Kania, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Róbert Sedlák, Július Miškovič, Šaľa, Leonard Bednár, Vráble, Pavol Viskup, Báb, Rudolf Slovák, Bešenov
40 - Július Szarka, Topoľnica, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Moder, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marián Pauk, Rumanová, Štefan Zeman, Jelenec, Štefan Valovič, Rišňovce
39 - Imrich Struhár, Peter Trungel, Vráble, Silvester Lenčéš, Močenok, Filip Marinov, Rumanová, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Peter Eliáš, Lúčnica, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Páleník, Prílepy
38 - Milan Borovský, Dušan Letko, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Vojtech Borka, Trstice, Marian Tkáč, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Deák, Sľažany, Lukáš Takáč, Báb, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Vereš, Golianovo, Lukáš Zabák, Lehota
37 - Ladislav Šóki, Diakovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Mariana Letková, Nitra, Milan Fúska, Branč, Jozef Repa, Prílepy, Dalibor Bradáč, Golianovo
36 - Maroš Papp, Sereď, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Toman, Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, Mirka Tóthová, Šaľa
35 - František Filo, Erik Sovič, Nitra, Michaela Franková, Neverice, Ján Dekan, Velčice, Alexander Repta, Branč, Jozef Vodný, Klasov
34 - Benjamín Odráška, H. Kráľová, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce
33 - Milan Vöröš, Nitra, Pavol Zachar, Báb, Lenka Hlavová, Marek Hlava, Zl. Moravce, František Szolík, Ľuboš Plevka, Šaľa, Filip Deák, Sľažany
32 - Juraj Káčer, Čaradice, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Alex Špánik, Šoporňa, Zuzana Zabáková, Lehota, Simona Szolnokiová, Dyčka, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Rybanský, Kapince
31 - Jaroslav Antal, Topoľčianky, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Horňák, Rišňovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany
30 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová
29 - Pavol Ďurina, Nitra
28 - Ján Lipovský, Báb, Ivan Ševčík, Jaroslav König, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ján Szöcs, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Katarína Chudá, Rišňovce, Peter Bartoš, Nové Sady
27 - Anna Eššeová, Mária Kóšová, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
26 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Miroslav Zverka, Daniel Šípoš, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce, Katarína Beľaková, D. Krškany
25 - Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Richard Kollárik, Nitra
24 - Marek Sokol, Šaľa
23 - Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Dušan Šimko, Šaľa, Juraj Gúlik, Slepčany
22 - Peter Góra, Tešedíkovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov
21 - Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Fúska, Rišňovce
20 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce
19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.
18 - Oľga Krajčovičová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Róbert Bencz, Žirany, Andrej Vereš, Golianovo
17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Adam Novák, Šaľa, Róbert Drenina, Nitra
16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince, Jabar Said, Nitra
15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce
14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
13 - Juraj Minárik, Obyce, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Mária Petková, Slepčany, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Varga, Sľažany
10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice, Ján Civáň, Golianovo
9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Pecho, Žitavany
8 - Roman Grznár, Rišňovce, Milan Karmažín, Sereď
7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Mária Sýkorová, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Peter Zaťko, Martin n/Ž.
6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Ladislav Murko, Tibor Polonec, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce, Lucia Remenárová, Sereď
5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Michal Borovský, Milan Dobiaš, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž., Timotej Slíž, Beladice, Ján Jašik, Ladislav Héviz, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Šodel, M. Lapáš
4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Mária Korgová, Ján Varga, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Július Braun, Močenok
3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Nina Letková, Marián Hudek, Nitra, Vincent Horváth, Šaľa
2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Helena Kadlieček, Dražovce
1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra
Maximom v 12. kole bolo 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich štyria z vás: Kristína Líšková, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov