Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom kola je Juraj Kadlieček, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 63 - Miloš Remenár, Sereď; 61 - Janka Gálová, Žirany; 59 - Jozef Gál, Žirany, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Hipp, Šaľa, atď.

Správne tipy 11. kola

Slovensko - Grécko 0:1 2
Vráble - Nitra jun. 1:1 X
Topoľníky - Galanta 2:1 1
Dvory n/Ž. - Močenok 5:0 1
ViOn B/Volkovce - V. Meder 3:1 1
Kráľová n/V. - Vlčany 1:0 1
Jelka - Trhová Hradská 1:1 X
Č. Kľačany - Alekšince 1:2 2
Rišňovce - Rumanová 2:1 1
Hosťovce - Machulince 0:4 2

Poradie po 11. kole

63 - Miloš Remenár, Sereď

61 - Janka Gálová, Žirany

59 - Jozef Gál, Žirany, Jozef Žemba, Rišňovce, Peter Hipp, Šaľa

58 - Mário Slezák, Lukáčovce, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Kozma, Branč, Milan Lazan, Šaľa

57 - Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Nitra, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Mário Pánis, D. Krškany

56 - Jaroslav Dvorský, Pata, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Pavel Mihálik, Vladimír Móri, Šaľa, Juraj Náhlovský, Nitra

55 - Štefan Zabák, Róbert Bačinský, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Roman Bilický, Preseľany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Anna Fazekašová, Neded, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince

54 - Július Petrík, Mária Sýkorová, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Sebastian Grznár, Rišňovce, Kristína Líšková, Branč, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Ondriaš, Žitavany, František Andraško, Jelenec, Terka Tasáryová, Ivanka, Tibor Berec, Lapáš, Michal Kaplán, Č. Hrádok

53 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Marián Malík, Močenok, Alojz Rajtár, Sľažany, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubomír Novota, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Peter Debnár, Zbehy, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Martina Hippová, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec

52 - René Daniš, František Dedič, Eduard Szabó, Ivan Leckeš, Roman Sýkora, Nitra, Mária Roninová, Blahová, František Chudý, Rišňovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Martin Račko, Krškany, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ondrej Kišac, Nové Sady, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Čakajovce, Lívia Šimončíková, Pohranice, František Čaniga, Dražovce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Ivan Ďurický, Branč, Zolo Sabo, H. Kráľová, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Kopáčik, Ján Zeleňák, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce

51 - Stanislav Billík, Vlado Lyžičiar, Jozef Gutai, Vladimír Kompas, Martin Tesár, František Bojda, Slavomír Kotrla, Štefan Matesko, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Zuzana Matušicová, Pata, Roman Margetin, Rišňovce, Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Miroslav Jančár, Komjatice, Marta Kunkelová, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Patrik Dubnička, Váhovce, Kristián Varga, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Štefan Mravík, Žitavany, Radoslav Bajnek, Vráble, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Tuhý, Machulince, Pavel Kúsek, Žikava, Ľubomír Ballay, Jelenec, Ján Martinek, Marek Mrllák, René Vincze, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Ladislav Nagy, Diakovce, Ján Hraška, Nové Sady

50 - Janka Račková, Patrik Andrášik, Ján Hnilica, Pavol Krajčo, Dezider Zaujec, Barbora Mináriková, Ľubomír Lenický, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Peťovský, Lužianky, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marin Kormoši, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Emil Filo, Viliam Félis, Vráble, Milan Roško, Dyčka, Mário Guzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Kutak, Jarok, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Lörincz, Branč, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Križovič, Levice, Juraj Mészáros, Selice

49 - František Juhás, Martin Peniaško, Miroslava Miháliková, František Hrnčiar ml., Igor Candrák, Ľudo Horváth, Daruška Horváthová, Dávid Said, Vlado Sásik, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Tibor Glovenský, Košúty, Marek Vlček, Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, Ivan Remeň, Nit. Streda, Štefan Straňák, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ladislav Németh, V. Úľany, Andrej Repta, Branč, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Branislav Kišac, Nové Sady, Dalibor Greguš, Čab, Mário Fábry, Šurianky, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Močol, Alekšince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Katarína Bogádyová, Hájske, Jozef Králik, T. Mlyňany, Július Benkö st., Jozef Baláž, Šaľa, František Kausek, Klasov

48 - František Benc, Pius Hajdák, Jarmila Saidová, Ján Hudec, Martin Krajčír, Jozef Ehrenhold, Jaroslav Andrášik, Jozef Nemeš st., Nitra, David Slíž, Sereď, Emil Podhradský, Lukáčovce, Vojtech Pec, Tibor Odráška, Roman Harčár, Jozef Sklenár, Róbert Ščepka, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Kluka, Lapáš, Ferko Valent, T. Mlyňany, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ján Árgyusi, Neded, Vlado Matušica, Hájske, Mária Lintnerová, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Roman Obložinský, Ján Vaško, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Kišac, Nové Sady, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ivan Mareček, Čab, Margita Pánisová, D. Krškany, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Baťala, Žitavany, Jaroslav Skačan, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Ivan Kozár ml., Janíkovce

47 - Miroslav Fábry, Miro Račko, Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Laco Ištokovič, Vlado Krajčovič, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Ivan Lauko, Peter Kardoš, Jana Pavelková, Mária Königová, Ján Barát, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zsolt Kováč, Matúškovo, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Patrik Pacher, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Július Pápay, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Nagy, František Finta, Vladimír Gálik, Jelenec, Štefan Kočiš, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Pintér, Krškany, Vladimír Machata, Lúčnica, Tibor Lisý, H. Ohaj, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Kozla, Žirany, Peter Juhász, Kolíňany, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Tatiana Mifková, Róbert Pospiš, Timea Mészárosová, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Martin Jurík, Čakajovce, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Jozef Šebik, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany

46 - Imrich Ručkay, Pavel Hrnčár, Jaroslav Korytár, Boris Grežo, Ernest Szombath, Viera Lauková, Karol Ryba, Ján Ehrenhold, Július Kolník, Ľuboš Rák, Richard Magušín, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Valér Kulich, Tibor Šebök, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Peter Visolajský, Marián Titka, Pavol Sedliačik, Šaľa, Štefan Brath, Golianovo, Martina Segíňová, Sľažany, Vincent Komačka, Topoľčany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Oľga Račková, Krškany, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Daniel Mako, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Miloš Gál st., Žirany, Pavol Andel, Trnovec, Celestín Berecz, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Alexander Kobza, Čechynce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Július Galo, D. Krškany, Viliam Matejov, Peter Čepček, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Strieška, Volkovce

45 - Štefan Bede, Jozef Kováč, Pavel Dojčar, Lukáč Karlubík, Ľubomír Bartakovič, Milan Ružička, Pavel König, Ladislav Fazekaš, Milan Petráš, Nitra, Imrich Hrdlica, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ján Jacsa, Žihárec, Peter Ryban, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Dušan Kolenčík, Trnovec, František Kunkel, Filip Vašíček, Irena Petková, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Štefan Račko, Krškany, Anton Majdiak, Močenok, Radko Hudec, Čeľadice, Jozef Chovanec, Šurianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Gabriel Odráška, Juraj Csirik, Peter Zeleňák, Šaľa, Ľubomír Rybár, Cabaj, Jozef Šabo, Žitavany, Milan Augustín, Topoľčianky

44 - Igor Drotár, Ladislav Skalický, František Hrnčiar st., Ľudovít Konečný, Peter Solčiansky, František Grom, Ladislav Nosian, František Zelovič, Marian Barta, Lenka Königová, František Imre, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Ambrózy, Selice, Milan Bekéni, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Nagy, Vráble, Emanuel Maňúch, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Martin Kratochvíl, Žitavce, Denis Novota, Peter Rajnoha, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ľubomír Martišovič, Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Imrich Guzmický, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, František Šima, D. Krškany, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miloš Macala, Gáň, Martin Lacika, Zbehy, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre

43 - Ľudovít Laca, Juraj Urban, Juraj Hrnčár, Štefan Csampai, Milan Lacina, Edita Buchová, Jozef Hudec ml., Michal Garay, Pavel Čvirik, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Erik Somor, Vráble, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Miroslav Javor, Sereď, Tibor Tóth, Žihárec, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Štefanka, Lužianky, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Vrabec, Čakajovce, Michal Palka, Cabaj, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Peter Lehocký, Janka Jašiková, Peter Jobbágy, Šaľa, Pavol Török, V. Dolina, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany

42 - Jaroslav Lazor, Ľubomír Maczvalda, Erich Schober, Ján Doboš, Štefan Verták, Jozef Nosian, Miroslav Raček st., Ľudovít Laca ml., Ján Palka, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Lenčéš, Pavol Vojtka, Július Benkö ml., Igor Zemko, Marian Móri, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Milan Strapko, Beladice, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Anton Dobiaš, Čeľadice, Katka Kišacová, Nové Sady, Miriama Ďurinová, Golianovo, Juraj Valla, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Bartolomej Gulka, Branč, Milan Macho, M. Ripňany, Dušan Beder, Lapáš, Peter Macháč, Rišňovce, Imrich Valent, Hosťovce, Július Švec, Č. Kľačany, Peter Vranský, Slavko Mikula, Zbehy

41 - Dajana Borovská, Anna Gombíková, Ivan Kozár, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Duczová, H. Kráľová, Jaroslav Korytár, Močenok, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Peter Hamerlík, Jelka, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Ladislav Bogyo, Florián Penzeš, H. Ohaj, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Kupec, Ivanko Vanko, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Mrllák, Margita Kališová, Šaľa, Vladimír Kéri, Slepčany, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor

40 - Jozef Paulík, Ľuboš Mičík, Marian Muzika, Andrej Kudamik, Ladislav Piška, Dionýz Pecháček, Ľudovít Laca st., Belo Gombík, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Kováč, Michal Motúz, Jozef Svitač, Vladimír Papp, Miloš Sýkora, Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Svitač, Telince, Tomáš Strapko, Beladice, Ján Golha, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Virág, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Štefan Fiala, Branč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Roman Guzmický, Ivanka, Štefan Zeman, Jelenec, Peter Matulník, Nové Sady, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Javor, Šintava, Gašpar Gál, Žirany

39 - Ladislav Baláži, Štefan Dékány, Margita Letková, Jozef Hudec st., Juraj Vencel, Nitra, Ľubomír Mikula, Vojtech Mesároš, Lehota, Ivan Bradáč, Golianovo, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Mikuláš Pintér, Branč, Ján Školník, Jozef Masár, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Norbert Borčin, Mojmírovce, Ján Kollár, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Eva Uherová, Šaľa

38 - Ľuboš Baranec, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Tomek, Lúčnica, Štefan Deák, Sľažany, Lukáš Takáč, Báb, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Pavel Períček, Rišňovce, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Ladislav Babóti, Vlčany, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Andel, Leonard Bednár, Vráble, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Félis, Žitavany

37 - Jozef Kóša, Nitra, Jozef Martiška, Dražovce, Marek Tóth, H. Kráľová, Csaba Sándor, Kolíňany, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Repa, Prílepy, Emil Šatan, Vozokany, Peter Eliáš, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Matej Kuzmický, Ivanka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Róbert Sedlák, Šaľa

36 - Jakub Kania, Katarína Karcolová, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, František Kóša, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Tomáš Karácsony, Váhovce, Marián Pauk, Rumanová, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Štefan Páleník, Prílepy, Pavol Uher, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Rudolf Slovák, Bešenov

35 - Jozef Moder, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Vojtech Borka, Trstice, Július Bradáč, Golianovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michaela Franková, Neverice, Ján Dekan, Velčice, Tibor Šmitala, Čab, Michal Páleník, Prílepy, Slavo Kališ, Šaľa, Helena Plesnivá, Zl. Moravce

34 - Ľubomír Kollár, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Maroš Papp, Sereď, Peter Trungel, Vráble, Juraj Vereš, Golianovo

33 - Dušan Letko, František Filo, Nitra, Ladislav Šóki, Diakovce, Marian Tkáč, Sereď, Milan Fúska, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Toman, Krškany, Pavol Zachar, Báb, František Szolík, Ľuboš Plevka, Šaľa, Filip Deák, Sľažany, Dalibor Bradáč, Golianovo, Lukáš Zabák, Lehota

32 - Mariana Letková, Milan Borovský, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Michal Belan, Svätoplukovo, Zuzana Zabáková, Lehota, Mirka Tóthová, Šaľa, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Rybanský, Kapince

31 - Jozef Török, Pata, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Jožko Černý, Rumanová, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Alexander Repta, Branč

30 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová, Jozef Vodný, Klasov

29 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Plesnivý, Marek Hlava, Zl. Moravce, Erik Sovič, Nitra

28 - Milan Vöröš, Ivan Ševčík, Jaroslav König, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lenka Hlavová, Zl. Moravce, Katarína Chudá, Rišňovce

27 - Anna Eššeová, Mária Kóšová, Pavol Ďurina, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Alex Špánik, Šoporňa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Simona Szolnokiová, Dyčka

26 - Miroslav Zverka, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Katarína Beľaková, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč

25 - Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Richard Kollárik, Nitra

24 - Marek Sokol, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Bartoš, Nové Sady

23 - Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Dušan Šimko, Šaľa, Juraj Gúlik, Slepčany

22 - Daniel Šípoš, Nitra, Peter Góra, Tešedíkovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov

21 - Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Fúska, Rišňovce

20 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce

19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.

18 - Oľga Krajčovičová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Róbert Bencz, Žirany

17 - Róbert Drenina, Nitra, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Adam Novák, Šaľa

16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince

15 - Marek Kasáš, Jabar Said, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce

14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy

13 - Juraj Minárik, Obyce, Andrej Vereš, Golianovo

12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce

11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Varga, Sľažany

10 - Kristián Frajka, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice

9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Pecho, Žitavany, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce

8 - Roman Grznár, Rišňovce, Milan Karmažín, Sereď

7 - Mária Sýkorová, Nitra, Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Mária Petková, Slepčany

6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Ladislav Murko, Tibor Polonec, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce, Ján Civáň, Golianovo

5 - Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Nitra, Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž., Timotej Slíž, Beladice, Ján Jašik, Ladislav Héviz, Šaľa

4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Mária Korgová, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Július Braun, Močenok

3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Nitra, Vincent Horváth, Šaľa

2 - Igor Kotora, Michal Borovský, Nitra, Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

Víťazom 11. kola je Juraj Kadlieček z Dražoviec, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 5 147
  2. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 865
  3. Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci 514
  4. Pozrite si majstrov okresu v atletike 443
  5. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 350
  6. Prvá výhra V. Zálužia vonku 329
  7. Nový Život môže doma spečatiť triumf 296
  8. Štartuje play-off Ligy internacionálov 236
  9. V štyridsiatke mi skončila puberta a teraz som vo veku mladíka, hovorí Rudo Kratochvíl 175
  10. Európska komisia vyšetruje, či štátna podpora pre Jaguar Land Rover je v súlade s európskou legislatívou 168

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci

Opozícia v krajskom parlamente je ochotná rokovať o spolupráci s kýmkoľvek okrem kotlebovcov. SMK chce urobiť všetko preto, aby sa extrémisti k moci v Nitrianskom kraji nedostali.

Pozrite si majstrov okresu v atletike

V Nitre sa dnes uskutočnili atletické majstrovstvá základných škôl okresu Nitra. V akcii boli deti z 28 škôl.

Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch

Po obchode sa uvoľnia priestory na dvoch poschodiach.

Blízke regióny

Podgurážený vodič zdemoloval stĺp, našťastie nikoho nezrazil

Vodiča, ktorý zdemoloval v Nových Zámkoch stĺp verejného osvetlenia zatiaľ nemôžu vypočuť. Najprv bude musieť vytriezvieť.

Škody po včerajšom požiari lakovne odhadli na 200 tisíc eur +foto

Príčina vzniku požiaru sa v súčasnosti vyšetruje. Jeho likvidácia zamestnala viac 24 hasičov.

Opravy ciest v Partizánskom môžu trvať ešte mesiac

Kvôli tomu, že práce prebiehajú na viacerých miestach sú zápchy v Partizánskom na každodennom poriadku.

Hasiči zasahujú pri požiari lakovne na Koniarekovej ulici

Viac ako tucet hasičov momentálne zasahuje pri požiari lakovne na Koniarekovej ulici v Trnave. Požiar zachvátil halu a strechu.

Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto

Len niečo vyše mesiaca bola umelá vodná nádrž v mestskom parku napustená.

Všetky správy

Lipšicova advokátka: S takým postupom prokuratúry som sa ešte nestretla

Exposlanec zrazil 72-ročného chodca v septembri. Hrozí mu za to trest na dva až päť rokov väzenia.

Bankár: Bezúročné pôžičky nie sú charita. Slúžia na prilákanie

Martin Techman tvrdí, že polovica hypoték už čoskoro zdražie.

V stane pod vrcholom Everestu našli štyri mŕtve telá

Telá našli záchranári, ktorí sa vydali pre telo slovenského horolezca Vladimíra Štrbu.

Zelenina z Lidla pohorela v amatérskom teste. Dá sa veriť domácim meračom?

Internetom sa šíri video, v ktorom neznámy muž meria dusičnany v zelenine a ovocí.

Cíger neprišiel diskutovať s Lintnerom, Kohútovi povie, aby odstúpil

Reprezentačný tréner má v stredu absolvovať diskusiu s prezidentom SZĽH Martinom Kohútom.

Kam vyraziť