Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Ôsmi tipujúci v 9. kole trafili 7 zápasov, čo bolo maximom. Poradie na čele: 49 - Miloš Remenár; 47 - Janka Gálová, Pavol Kozma; 46 - Jakub Kunkel, Jozef Gál, Peter Ondriaš, Jozef Žemba, Milan Lazan, Peter Hipp; atď.

Správne tipy 9. kola

FC Nitra - Senica 0:1 2
FC ViOn - Trenčín 4:1 1
Šaľa - Podbrezová 1:1 X
ViOn B/Volkovce - Močenok 4:3 1
Čeľadice - Vlčany 3:0 1
Nevidzany - Alekšince 2:1 1
Čakajovce - Lužianky 0:5 2
D. Obdokovce - Horný Ohaj 2:2 X
Velčice - Machulince 1:2 2
Dolná Streda - D. Saliby 1:6 2

Poradie po 9. kole

49 - Miloš Remenár, Sereď

47 - Janka Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč

46 - Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Gál, Žirany, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Žemba, Rišňovce, Milan Lazan, Peter Hipp, Šaľa

45 - Pavel Mihálik, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Kristína Líšková, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Ľubica Tasáryová, Nitra

44 - Ivan Leckeš, Július Petrík, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ján Zeleňák, Šaľa

43 - Mária Sýkorová, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Róbert Bačinský, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Chudý, Roman Margetin, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Jana Gálová, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ivan Tóth, Čakajovce, František Andraško, Jelenec, Lívia Šimončíková, Pohranice, Tibor Berec, Lapáš, Mário Pánis, D. Krškany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Vladimír Móri, Šaľa

42 - Stanislav Billík, Jarmila Saidová, Štefan Zabák, Ľubomír Lenický, Nitra, Marián Valla, Marek Kalúz, V. Zálužie, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jaroslav Dvorský, Pata, Mária Roninová, Blahová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kukučka, Žitavany, Anton Majdiak, Močenok, Jozef Kubáň, Alekšince, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Debnár, Zbehy, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Šaľa, Marián Rajtár, Martin n/Ž.

41 - František Dedič, Ján Hnilica, Ľudo Horváth, Vlado Lyžičiar, Eduard Szabó, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Zuzana Matušicová, Pata, Sebastian Grznár, Rišňovce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Marián Malík, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Miroslav Jančár, Komjatice, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Barát, Topoľčany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Novota, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Branč, Pavel Kúsek, Žikava, Alojz Jenis, Žitavany, Ladislav Nagy, Diakovce

40 - René Daniš, Miroslava Miháliková, Dezider Zaujec, Vladimír Kompas, František Bojda, Vlado Sásik, Barbora Mináriková, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Račko, Krškany, Ladislav Szöke, Vráble, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ondrej Kišac, Nové Sady, Mário Guzmický, Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Viktor Balko, Lužianky, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Štefan Zeman, Ľubomír Ballay, Jelenec, Rudolf Lauko, Zbehy, Katarína Bogádyová, Hájske, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Križovič, Levice, Marián Kopáčik, Marek Mrllák, René Vincze, Šaľa

39 - František Benc, Janka Račková, František Hrnčiar ml., Igor Candrák, Daruška Horváthová, Dávid Said, Martin Tesár, Slavomír Kotrla, Štefan Matesko, Milan Petráš, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Dušan Švehla, David Slíž, Sereď, Vojtech Pec, Róbert Pospiš, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Jaromír Slíž, Beladice, Anna Fazekašová, Neded, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Mravík, Žitavany, Jaroslav Grman, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Bohuš Baják, Lužianky, Zolo Sabo, H. Kráľová, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Králik, T. Mlyňany, Emil Dubec, Žikava, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice

38 - Martin Peniaško, Pavel Hrnčár, Patrik Andrášik, Pavol Krajčo, Marian Barta, Ján Palka, Richard Magušín, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Horváth, Komjatice, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Lužianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Albert Lauro, Čeľadice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Hegyi, Jelka, Alojz Rajtár, Štefan Deák, Sľažany, Roman Harčár, Tatiana Mifková, Jozef Baláž, Ján Martinek, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Jambor, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Ľuboš Nagy, Jelenec, Patrik Dubnička, Váhovce, Ladislav Németh, V. Úľany, Emil Filo, Radoslav Bajnek, Vráble, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Milan Roško, Dyčka, Tibor Lisý, H. Ohaj, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Branislav Kišac, Ján Hraška, Nové Sady, Daniel Mako, Martin Jurík, Čakajovce, Dalibor Greguš, Čab, Peter Pecho, Beladice, Vladimír Tasáry, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Alexander Kobza, Čechynce, Filip Vašíček, Peter Čepček, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Baťala, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Kéry, Volkovce

37 - František Juhás, Miro Račko, Michal Hunka, Jozef Kováč, Laco Ištokovič, Edita Buchová, Jozef Gutai, Vanesa Pánisová, Martin Krajčír, Milan Ružička, Jaroslav Andrášik, Jozef Nemeš st., Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Zsolt Kováč, Matúškovo, Marin Kormoši, Peter Visolajský, Július Benkö st., Róbert Ščepka, Margita Kališová, Šaľa, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Peter Ambrózy, Selice, Peter Kluka, Lapáš, Ivan Lenický, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Golianovo, Ľuboš Motolík, Pavol Andel, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Repa, Prílepy, František Kunkel, Ivana Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ján Árgyusi, Neded, Mária Lintnerová, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Roman Obložinský, Ivanka, Peter Kišac, Nové Sady, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vladimír Gálik, Jelenec, František Šima, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Mareček, Čab, Peter Vrabec, Čakajovce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Miloš Macala, Gáň, Jaroslav Skačan, Žihárec, František Kausek, Klasov

36 - Štefan Bede, Juraj Urban, Pavel Dojčar, Pius Hajdák, Marcel Pánis, Peter Kardoš, Jakub Kania, Jana Pavelková, Mária Königová, Pavel König, Jozef Ehrenhold, Július Kolník, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Emil Podhradský, Lukáčovce, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Tibor Odráška, Pavol Vojtka, Janka Jašiková, Juraj Žiačko, Pavol Sedliačik, Jozef Kučera, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, Július Pápay, Gabriela Odrášková, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Martina Segíňová, Sľažany, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Javor, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ladislav Nagy, Vráble, Tibor Tóth, Žihárec, Vlado Matušica, Hájske, Vladimír Machata, Lúčnica, Florián Penzeš, H. Ohaj, Anton Dobiaš, Radko Hudec, Čeľadice, Alexandra Gálová, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Toriška, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Kutak, Jarok, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

35 - Ľudovít Laca, Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, Erich Schober, Vladimír Nemšovský, František Grom, Ľudovít Kováč, Lukáč Karlubík, Ivan Lauko, Ľuboš Rák, Nitra, Peter Ryban, Nit. Streda, Milan Bekéni, Jozef Danada, Timea Mészárosová, Peter Jobbágy, Peter Zeleňák, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ján Slíž, Milan Strapko, Beladice, Štefan Brath, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ján Pintér, Krškany, Juraj Šranko, Babindol, Attila Szolnoki, Dyčka, Karol Blažovič, Lužianky, Mário Fábry, Šurianky, Miloš Gál st., Žirany, Michal Čery, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Michaela Franková, Neverice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Dekan, Velčice, Tomáš Švec, Pohranice, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Šebik, Topoľčianky, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter König, Ivanka, Ivan Kozár ml., Janíkovce

34 - Imrich Ručkay, Marian Muzika, Juraj Hrnčár, Ladislav Skalický, Štefan Csampai, Jaroslav Korytár, Milan Lacina, Dajana Borovská, Vlado Krajčovič, Jozef Hudec ml., Peter Solčiansky, František Zelovič, Viera Lauková, Lenka Königová, Jozef Nosian, František Imre, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľudovít Valent, Košúty, Rudolf Macho, Peter Juhász, Kolíňany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Lenčéš, Gabriel Odráška, Juraj Csirik, Marián Titka, Igor Zemko, Marian Móri, Šaľa, Ľubomír Kollár, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Erik Somor, Vráble, Vincent Komačka, Topoľčany, Martin Račko, Oľga Račková, Krškany, Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Žirany, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Martin Kratochvíl, Žitavce, Judita Bužíková, Celestín Berecz, Branč, František Finta, Jelenec, Marián Mateička, Behynce, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Ľubomír Rybár, Michal Palka, Cabaj, Milan Roman, Čab, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Július Švec, Č. Kľačany, Ján Kóssi, Čifáre, Ivanko Vanko, Zbehy

33 - Andrej Kudamik, Ľudovít Konečný, Ján Hudec, Ladislav Nosian, Štefan Verták, Karol Ryba, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, Ladislav Fazekaš, Ján Ehrenhold, Ľudovít Laca ml., Nitra, Ján Malý, Hosťová, Ján Ronin, Blahová, Imrich Hrdlica, Matúš Vajzer, Báb, Anna Pacherová, Filip Deák, Sľažany, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Viliam Félis, Ján Golha, Jozef Hoppan, Leonard Bednár, Vráble, Denis Novota, Zl. Moravce, Katka Kišacová, Nové Sady, Ľubomír Martišovič, Krškany, Katarína Pálková, Jarok, Juraj Valla, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Vlado Kupec, Slavko Mikula, Zbehy, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Milan Šlosár, Čab, Imrich Guzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Dušan Beder, Lapáš, Július Galo, D. Krškany, Milan Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Štefan Tóth, Klasov, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor

32 - Jaroslav Lazor, Ľubomír Maczvalda, Ľuboš Baranec, Michal Garay, Ernest Szombath, Pavel Čvirik, Ľubomír Bartakovič, Michal Motúz, Ján Barát, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Anna Duczová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Vojtech Borka, Trstice, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Hamerlík, Jelka, Július Bradáč, Juraj Vereš, Golianovo, Vojtech Mesároš, Zuzana Zabáková, Lehota, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Juraj Káčer, Čaradice, Roman Rajnoha, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Štefanka, Lužianky, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Lukáš Takáč, Báb, Bartolomej Gulka, Branč, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Macháč, Rišňovce, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Július Benkö ml., Eva Uherová, Šaľa, Martin Lacika, Zbehy, Miroslav Kováč, Vráble

31 - Jozef Paulík, Igor Drotár, Ľuboš Mičík, Ladislav Piška, František Hrnčiar st., Dionýz Pecháček, Ľudovít Laca st., Belo Gombík, Anna Gombíková, Boris Grežo, Ján Doboš, Jozef Hudec st., Miroslav Raček st., Jozef Svitač, Vladimír Papp, Juraj Vencel, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Svitač, Telince, Ivan Bradáč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Juraj Segíň, Sľažany, Tomáš Strapko, Beladice, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Matulník, Nové Sady, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Michal Páleník, Prílepy, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľuboš Plevka, Šaľa, Pavol Török, V. Dolina

30 - Ivan Kozár, Jozef Kóša, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Vladimír Miškolci, Lehota, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marek Tóth, H. Kráľová, Marian Tkáč, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Virág, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Lehocký, Róbert Sedlák, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Félis, Žitavany

29 - František Kóša, Branč, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Baláži, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Tomek, Peter Eliáš, Lúčnica, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Jožko Černý, Rumanová, Pavol Zachar, Báb, Pavel Períček, Rišňovce, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Dodo Augustín, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Kéri, Slepčany, Mirka Tóthová, Šaľa, Milan Javor, Šintava, Rudolf Slovák, Bešenov

28 - Štefan Dékány, Mariana Letková, Ivan Ševčík, Jaroslav König, Miloš Sýkora, Nitra, Silvester Lenčéš, Jaroslav Korytár, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Csaba Sándor, Kolíňany, Ingrid Odrášková, Dezider Lenčéš, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Emil Šatan, Vozokany, Ján Školník, Zl. Moravce, Norbert Borčin, Mojmírovce, Marek Fábry, Šurianky, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, František Szolík, Július Miškovič, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Pavol Viskup, Báb, Gašpar Gál, Žirany

27 - Anna Eššeová, František Filo, Nitra, Jozef Török, Pata, Július Szarka, Topoľnica, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Trungel, Jozef Andel, Vráble, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Slavo Kališ, Pavol Uher, Šaľa

26 - Miroslav Zverka, Margita Letková, Dušan Letko, Katarína Karcolová, Erik Sovič, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Filip Marinov, Rumanová, Gabriel Fazekaš, Neded, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce

25 - Milan Borovský, Jozef Moder, Richard Kollárik, Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Toman, Krškany, Matej Kuzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Páleník, Prílepy, Marek Hlava, Zl. Moravce, Lukáš Zabák, Lehota

24 - Štefan Kúsek, Hostie, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Plesnivý, Helena Plesnivá, Zl. Moravce, Marek Sokol, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Vodný, Klasov

23 - Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Alexander Repta, Branč

22 - Ján Lipovský, Báb, Peter Góra, Tešedíkovo, Maroš Papp, Sereď, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Michal Belan, Svätoplukovo, Róbert Šimák, Katarína Beľaková, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Lužianky

21 - Jaroslav Antal, Topoľčianky, Milan Vöröš, Nitra, Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Alex Špánik, Šoporňa, Miroslav Fúska, Rišňovce, Peter Rybanský, Kapince

20 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce

19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Mária Kóšová, Nitra, Katarína Chudá, Rišňovce

18 - Oľga Krajčovičová, Pavol Ďurina, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Simona Szolnokiová, Dyčka

17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Adam Novák, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Juraj Gúlik, Slepčany

16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Lenka Hlavová, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Bartoš, Nové Sady

15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jozef Horňák, Rišňovce

14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy

13 - Juraj Minárik, Obyce, Daniel Šípoš, Nitra

12 - Salo Berecz, Branč, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Martin Hindák, Sereď, Dušan Šimko, Šaľa, Róbert Drenina, Nitra, Milan Molnár, P. Kesov, Róbert Bencz, Žirany

11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Varga, Sľažany

10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice

9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Pecho, Žitavany

8 - Roman Grznár, Rišňovce, Jabar Said, Nitra, Milan Karmažín, Sereď, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce

7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce

6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce, Ján Civáň, Golianovo

5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž.

4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Ladislav Varga, Topoľnica, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Andrej Vereš, Golianovo

3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Ladislav Murko, Nitra, Mária Petková, Slepčany

2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

V 9. kolo bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich títo ôsmi súťažiaci: Pavel Mihálik, Katka Kišacová, Ivan Tóth, Vanesa Pánisová, Martin Tesár, Jozef Žemba, Lukáš Valent a Katarína Chudá. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY Nitrianskych novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov.

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Údajný objednávateľ vraždy je na slobode, strelec uzavrel dohodu

Miroslav Ž. tvrdí, že na Dalibora nonstop nadával a Štefan si to zobral k srdcu. Likvidáciu kontroverzného podnikateľa si vraj neobjednal.

Smrť dieťaťa v šachte: Súd vidí zodpovednosť aj na strane vodární

Sudkyňa zohľadní aj postoj žalovaného, ktorý do dnešného dňa nijakým spôsobom nezmiernil žiaľ rodičov Vanesky, ani sa neospravedlnil.

Inšpektorát sa vyjadril, kto je zodpovedný za pád stropu v obchodnom centre

Incident spôsobila uvoľnená vzduchotechnika. Nikto sa našťastie nezranil.

Polícia vykoná v šiestich okresoch Nitrianskeho kraja osobitnú dopravnú kontrolu

Policajti budú dokumentovať tie porušenia pravidiel cestnej premávky, ktoré sú na základe analýz dopravnej nehodovosti hlavnými príčinami dopravných nehôd.

Súťaž na parkovacie domy v Nitre budú opakovať

Jednu parcelu už neponúknu. Dôvodom sú problémy so statikou.

Blízke regióny

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Väzenský dozorca, ktorý sa pokúsil v utorok počas služby v ústave Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava obesiť, podľahol zraneniam.

Na okraji Trnavy chcú postaviť nové byty. Problémových susedov sa vraj neobávajú +foto

Na rozľahlej ploche za supermarketom na Linčianskej plánujú postaviť 249 bytov. O pozemok, ktorý bol po prevrate v súkromných rukách, sa roky nikto nestaral. Teraz tam chcú začať stavať, čakajú iba na povolenie.

Nové tváre Mestskej polikliniky Šurany

Mestská poliklinika v Šuranoch prešla v poslednom období viacerými zmenami. Pacientov ošetria noví lekári, pribudlo tiež moderné vybavenie ambulancie.

Aký je program na umelej tráve v Topoľčanoch?

Pozrite si program zápasov na najbližší víkend.

Čilejkárske dediny pôjdu cez rozhlas do celého Slovenska

Tradície, miestne zvyky a folklór z nášho regiónu priblíži Rybníčanka v sobotňajšej relácii.

Všetky správy

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.

Pozrite, čo sa stalo na Slovensku, hromží Trump pred kamerami

Preceňovanie utečeneckej témy, a najmä jej vplyvu na Slovensko odpútava pozornosť od toho, čo na nás dopadá dnes a plnou váhou - od úplatkov, kriminality, amnestií.

Chodník na námestí sa prepadol do päťmetrovej hĺbky

Pokojná prechádzka po Námestí slobody sa pre staršiu pani mohla skončiť tragicky. Takmer sa zrútila do stovky rokov starej pivnice.

Civilizáciu Aztékov zničila európska zbraň, nevedeli proti nej bojovať

Za kolapsom rozvinutej juhoamerickej civilizácie môže byť aj pandémia paratýfusu.

Bol priekopník – utečenec. Jeho meno zmizlo z novín aj z histórie

Najlepší kanonier československej reprezentácie Václav Nedomanský má zo svetových šampionátov deväť medailí. Na úzke klziská v zámorí sa po emigrácii dostal ako tridsiatnik.

Kam vyraziť