Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Traja súťažiaci (P. Ambrózy, M. Pánis, F. Bojda) uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 45 - Miloš Remenár, Sereď; 42 - Kristína Líšková, Pavol Kozma, Branč, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, György Jakubecz, H. Saliby, atď.

Správne tipy 8. kola

Senica - FC ViOn 3:0 1
Sereď - Levice 4:1 1
Moravany - Vráble 2:2 X
Topoľníky - Palárikovo 0:0 X
ČFK Nitra - Dvory n/Ž. 1:1 X
Kráľová n/V. - Čeľadice 4:1 1
Žitavany - Lapáš 0:3 2
Trnovec - Nové Sady 0:2 2
Topoľčianky - T. Mlyňany 0:2 2
D. Saliby - Matúškovo 1:0 1

Poradie po 8. kole

45 - Miloš Remenár, Sereď

42 - Kristína Líšková, Pavol Kozma, Branč, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, György Jakubecz, H. Saliby

41 - Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Hudec, Lužianky, Ľubica Tasáryová, Nitra, Jozef Záhorský, Rišňovce

40 - Dezider Zaujec, Ivan Leckeš, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Milan Lazan, Peter Hipp, Ján Zeleňák, Šaľa

39 - Mário Slezák, Lukáčovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Jana Gálová, Žirany, Anton Majdiak, Močenok, Róbert Bačinský, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Róbert Darázs, Tešedíkovo

38 - Július Petrík, Mária Sýkorová, Daniel Tasáry, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Dvorský, Pata, Mária Roninová, Blahová, David Slíž, Sereď, František Chudý, Rišňovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Kukučka, Žitavany, František Andraško, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Tibor Berec, Lapáš, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavel Kúsek, Žikava, Ondrej Hajdu, Trnovec

37 - Ľudo Horváth, Jarmila Saidová, Juraj Náhlovský, František Bojda, Milan Petráš, Nitra, Vojtech Pec, Vladimír Móri, Róbert Pospiš, Šaľa, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Roman Bilický, Preseľany, Marián Malík, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Szöke, Jaroslav Grman, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Lívia Šimončíková, Pohranice, Peter Debnár, Zbehy, Daniel Lörincz, Branč, Katarína Bogádyová, Hájske, Marián Rajtár, Martin n/Ž.

36 - René Daniš, František Dedič, Stanislav Billík, František Hrnčiar ml., Ján Hnilica, Daruška Horváthová, Štefan Zabák, Marian Barta, Eduard Szabó, Vlado Sásik, Barbora Mináriková, Ľubomír Lenický, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Zuzana Matušicová, Pata, Dušan Švehla, Sereď, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Straňák, H. Kráľová, Patrik Dubnička, Váhovce, Vlado Matušica, Hájske, Ivan Tóth, Daniel Mako, Čakajovce, Mário Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Štefan Deák, Sľažany, Rudolf Lauko, Zbehy, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľubomír Ballay, Jelenec, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice

35 - Janka Račková, Vlado Lyžičiar, Dávid Said, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Hamara, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Zoltán Jancsó, Vlčany, Sebastian Grznár, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Hegyi, Jelka, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Packa, Močenok, Alojz Rajtár, Sľažany, Roman Harčár, Jozef Baláž, Ján Martinek, Marek Mrllák, Šaľa, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Andrej Maťo, Jarok, Jaromír Slíž, Beladice, Gabriela Odrášková, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ľuboš Modzga (Šuker), Radoslav Bajnek, Vráble, Kamil Oravec, Jozef Králik, T. Mlyňany, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Dalibor Greguš, Čab, František Čaniga, Dražovce, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Margita Pánisová, D. Krškany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Tibor Križovič, Levice, Ladislav Nagy, Diakovce

34 - Pavel Hrnčár, Miroslava Miháliková, Patrik Andrášik, Igor Candrák, Pavol Krajčo, Milan Ružička, Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Albert Lauro, Čeľadice, Emil Podhradský, Lukáčovce, Peter Visolajský, Róbert Ščepka, Janka Jašiková, René Vincze, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Ladislav Németh, V. Úľany, Andrej Repta, Celestín Berecz, Branč, Štefan Račko, Krškany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Florián Penzeš, H. Ohaj, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Ondrej Kišac, Ján Hraška, Nové Sady, Henrich Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Viera Pavelková, Golianovo, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ladislav Kéry, Volkovce

33 - František Benc, Martin Peniaško, Miro Račko, Jozef Kováč, Laco Ištokovič, Edita Buchová, Jozef Gutai, Pavel König, Slavomír Kotrla, Štefan Matesko, Jozef Nosian, Jozef Nemeš st., Ján Palka, Richard Magušín, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marek Vlček, Lužianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Zsolt Kováč, Matúškovo, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Odráška, Pavol Vojtka, Tatiana Mifková, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Golianovo, Kristián Varga, Tešedíkovo, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Žitavany, Roman Obložinský, Ivanka, Radko Hudec, Čeľadice, Miloš Gál st., Žirany, Pavol Andel, Alexander Kusý, Trnovec, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Ivan Mareček, Čab, Martin Jurík, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Filip Vašíček, Timea Hlavová, Pavel Bachan, Irena Petková, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Viliam Moravčík, Kajal

32 - František Juhás, Štefan Bede, Juraj Urban, Marian Muzika, Michal Hunka, Pavel Dojčar, Pius Hajdák, Vlado Krajčovič, František Grom, Ľudovít Kováč, Martin Tesár, Martin Krajčír, Peter Kardoš, Jakub Kania, Mária Königová, Jozef Ehrenhold, Jaroslav Andrášik, Július Kolník, Nitra, Marin Kormoši, Július Benkö st., Igor Zemko, Margita Kališová, Juraj Žiačko, Peter Jobbágy, Peter Zeleňák, Jozef Kučera, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Patrik Pacher, František Kunkel, Zl. Moravce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Gyarfás, Július Pápay, H. Kráľová, Ľuboš Nagy, Jelenec, Dušan Kolenčík, Trnovec, Boris Mesároš, Zuzana Zabáková, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Dušan Petrovič, Obyce, Milan Strapko, Beladice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ladislav Nagy, Emil Filo, Vráble, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Káčer, Čaradice, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata, Lúčnica, Milan Roško, Dyčka, Tibor Lisý, H. Ohaj, Branislav Kišac, Nové Sady, Ján Kozla, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Dekan, Velčice, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Peter Sládeček, V. Zálužie, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, František Kausek, Klasov

31 - Ladislav Skalický, Ľubomír Turňa, Erich Schober, Marcel Pánis, František Zelovič, Lukáč Karlubík, Jana Pavelková, František Imre, Nitra, Imrich Hrdlica, Báb, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľubomír Kollár, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Bekéni, Gabriel Odráška, Juraj Csirik, Timea Mészárosová, Šaľa, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Erik Somor, Vráble, Štefan Brath, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ľuboš Motolík, Trnovec, Miroslav Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Juraj Šranko, Babindol, Attila Szolnoki, Dyčka, Anton Dobiaš, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady, Ľubomír Martišovič, Krškany, Judita Bužíková, Branč, Karol Blažovič, Lužianky, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Michaela Franková, Neverice, František Šima, Július Galo, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Jozef Šebik, Topoľčianky, Július Švec, Č. Kľačany, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter König, Ivanka

30 - Ľudovít Laca, Miroslav Fábry, Juraj Hrnčár, Štefan Csampai, Jaroslav Korytár, František Hrnčiar st., Ľuboš Baranec, Vladimír Nemšovský, Vanesa Pánisová, Viera Lauková, Karol Ryba, Ľubomír Bartakovič, Lenka Königová, Ladislav Fazekaš, Ján Ehrenhold, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Danada, Marián Titka, Marian Móri, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ján Slíž, Beladice, Ján Pintér, Martin Račko, Oľga Račková, Krškany, František Finta, Michal Čery, Jelenec, Jozef Štefák, Rišňovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Vlado Kupec, Ivanko Vanko, Zbehy, Bartolomej Gulka, Branč, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Filip Guzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Lenka Lahučká, Čakajovce, Michal Palka, Cabaj, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Filip Deák, Sľažany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Peter Strieška, Volkovce, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor

29 - Andrej Kudamik, Milan Lacina, Dajana Borovská, Ľudovít Konečný, Peter Solčiansky, Michal Garay, Ladislav Nosian, Ivan Lauko, Štefan Verták, Jozef Prešinský, Michal Motúz, Ľuboš Rák, Nitra, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vojtech Borka, Trstice, Peter Ryban, Nit. Streda, Ivan Tóth, H. Kráľová, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Hamerlík, Jelka, Ondrej Kozolka, Volkovce, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Mário Fábry, Šurianky, Milan Minarovič, Behynce, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Roman Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Macho, M. Ripňany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Viliam Matejov, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Július Benkö ml., Eva Uherová, Šaľa, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre

28 - Jaroslav Lazor, Imrich Ručkay, Igor Drotár, Ľubomír Maczvalda, Ladislav Piška, Mariana Letková, Ľudovít Laca st., Ivan Ševčík, Belo Gombík, Anna Gombíková, Ján Doboš, Ján Hudec, Jozef Hudec ml., Pavel Čvirik, Ján Kmeťo, Ján Barát, Ľudovít Laca ml., Jozef Kóša, Jaroslav König, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Matúš Vajzer, Lukáš Takáč, Báb, Jozef Lenčéš, Štefan Mrllák, Šaľa, Ľubomír Mikula, Vojtech Mesároš, Lehota, Július Bradáč, Juraj Vereš, Golianovo, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ján Golha, Jozef Hoppan, Leonard Bednár, Vráble, Katarína Pálková, Jarok, Peter Štefanka, Lužianky, Jozef Rehuš, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, Imrich Valent, Hosťovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ladislav Babóti, Vlčany, Slavko Mikula, Zbehy, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany

27 - Jozef Paulík, Dionýz Pecháček, Jozef Hudec st., Anna Eššeová, Jozef Svitač, Juraj Vencel, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Török, Pata, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Duczová, H. Kráľová, Ladislav Šóki, Diakovce, Marian Tkáč, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Ivan Bradáč, Golianovo, Tomáš Strapko, Beladice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Denis Novota, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Gálik, Jelenec, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jožko Černý, Rumanová, Dušan Beder, Lapáš, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Matulník, Nové Sady, Milan Augustín, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľuboš Plevka, Šaľa, Pavol Török, V. Dolina, Martin Lacika, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešenov

26 - Miroslav Zverka, Ľuboš Mičík, Ladislav Baláži, Ernest Szombath, Miroslav Raček st., Vladimír Papp, Miloš Sýkora, Nitra, Vladimír Miškolci, Lehota, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marek Tóth, Ingrid Odrášková, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Igor Tkáč, Sereď, Gabriel Fazekaš, Neded, Juraj Segíň, Sľažany, Roman Rajnoha, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Katka Kišacová, Nové Sady, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Michal Páleník, Prílepy, Július Miškovič, Mirka Tóthová, Šaľa, Dalibor Bradáč, Golianovo

25 - Boris Grežo, Richard Kollárik, Ivan Kozár, Nitra, František Kóša, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Csaba Sándor, Kolíňany, Jaroslav Korytár, Močenok, Peter Svitač, Telince, Jozef Tomek, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Virág, Stanislav Pacher, Marek Hlava, Zl. Moravce, Norbert Borčin, Mojmírovce, Marek Fábry, Šurianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Lehocký, Slavo Kališ, Pavol Uher, Róbert Sedlák, František Szolík, Šaľa, Vladimír Kéri, Slepčany, Milan Javor, Šintava, Ján Félis, Žitavany

24 - Štefan Dékány, František Filo, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Martiška, Dražovce, Július Szarka, Topoľnica, Milan Fúska, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Anton Ďuriš, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marek Sokol, Ján Szöcs, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Gašpar Gál, Žirany

23 - Dušan Letko, Jozef Moder, Nitra, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Peter Trungel, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Pavol Viskup, Báb

22 - Ján Lipovský, Pavol Zachar, Báb, Peter Góra, Tešedíkovo, Maroš Papp, Sereď, Jozef Toman, Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo, Róbert Šimák, Katarína Beľaková, D. Krškany, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Andel, Vráble, Miroslav Piovarči, Lužianky

21 - Milan Borovský, Katarína Karcolová, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Tibor Šmitala, Čab, Miroslav Fúska, Rišňovce

20 - Margita Letková, Erik Sovič, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Plesnivý, Helena Plesnivá, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy

19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Alex Špánik, Šoporňa, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Mária Kóšová, Nitra, Lukáš Zabák, Lehota

18 - Milan Vöröš, Oľga Krajčovičová, Nitra, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Alexander Repta, Branč, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Jozef Vodný, Klasov

17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Adam Novák, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Lenka Reptová, Branč, Simona Szolnokiová, Dyčka, Peter Rybanský, Kapince

16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince

15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Lenka Hlavová, Zl. Moravce

14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy, Pavol Ďurina, Nitra

13 - Juraj Minárik, Obyce, Daniel Šípoš, Nitra

12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Dušan Šimko, Šaľa, Róbert Drenina, Nitra, Juraj Gúlik, Slepčany, Katarína Chudá, Rišňovce, Peter Bartoš, Nové Sady, Milan Molnár, P. Kesov

11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec

10 - Lenka Kunkelová, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice

9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Nitra, Jozef Švihorík, Báb

8 - Roman Grznár, Rišňovce, Jabar Said, Nitra, Milan Karmažín, Sereď, Marián Varga, Sľažany

7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce

6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce

5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž.

4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Jozef Pecho, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Ján Civáň, Golianovo, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce

3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Ladislav Murko, Nitra, Mária Petková, Slepčany

2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Róbert Bencz, Žirany

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafila ich trojica: Peter Ambrózy, Marcel Pánis a František Bojda. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra 4 863
  2. Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu 3 298
  3. Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú Foto 1 591
  4. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 965
  5. Konateľ Byspravu vydržal vo funkcii iba 15 dní 600
  6. Ivan Veľký 586
  7. Fotogaléria: Neded - Šaľa 2:0 421
  8. Kraj spustil nový cykloportál so všetkými cyklotrasami v regióne 337
  9. Škody po víruse ešte nemocnica nevyčíslila. Prišlo aj k strate údajov 268
  10. Parkovanie: Na sídliskách obmedzia dodávky, spoplatnia ďalšie ulice 239

Najčítanejšie správy

Nitra

Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra

Rodák spod Zobora nad ponukou reprezentovať nerozmýšľal. Na MS vydal zo seba sto percent, hovorí.

Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu

Muníciu našiel bagrista pri výkopových prácach.

Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú

Po mesačnej prestávke sa opäť stretli hokejisti HK Nitra a odštartovali prvý blok letnej prípravy.

Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch

Po obchode sa uvoľnia priestory na dvoch poschodiach.

Konateľ Byspravu vydržal vo funkcii iba 15 dní

Problémom sú vratky, spoločnosť by mala vyplatiť rekordnú sumu.

Blízke regióny

Prichytený priamo pri čine. Zlodej sa pokúsil ukradnúť úle v Palárikove

Zlodej sa pod rúškom tmy pokúsil ukradnúť úle za vyše tisíc eur. Zachytila ho však nastražená fotopasca.

Riaditeľ múzea prosí zlodejov, aby prsteň vrátili. Polícia stále pátra + foto

Ani po polroku nie sú známi páchatelia krádeže v piešťanskom múzeu. Polícia vraj stále intenzívne pátra po dvoch mužoch.

Rušná Hospodárska má byť širšia,radnica plánuje pruhy pre autobusy

Koncom minulého roka si mesto Trnava nechalo spracovať novú overovaciu štúdiu preferenčných jazdných pásov na Hospodárskej ulici. Tie by mali zrýchliť autobusovú dopravu v rannej špičke .

Odkryli základy zaniknutej veže opevnenia

Stredovekú vežu plánuje vedenie mesta postaviť nanovo, slúžiť by mala ako výstavný priestor susednej Galérie Jána Koniarka.

Guráž na cestu autom si dodali pohárikmi pred cestou

Miešať alkohol so šoférovaním nie je vôbec zodpovedné. Počas víkendu sa dvaja vodiči vybrali na cesty značne podgurážení.

Všetky správy

Minúta po minúte: Výbuch na koncerte v Manchestri neprežilo 22 ľudí

Polícia potvrdila, že vo vstupnej hale sa odpálil samovražedný atentátnik.

Cígera odmietli aj Višňovský, Handzuš, Országh a Bača

To, že hráči z NHL neprišli na šampionát, berie reprezentačný tréner ako podraz.

Prieskum Polis: Strana Most-Híd je na hranici zvoliteľnosti, predbehlo ju aj KDH

V parlamentných voľbách by opäť zvíťazila strana Smer.

Odhalili tajomstvo starovekej antikoncepcie. Skutočne fungovala

Antikoncepcia postavená na dávnej rastline sa bude dať užiť pred alebo po styku. Prípadne sa bude nosiť ako náplasť.

Lipšicovi zamietli dohodu o vine a treste

Generálna prokuratúra zamietla obvinenému dohodu o vine a treste.

Kam vyraziť