Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Rezerva ViOnu priviezla bod, Nový Život uspel v Imeli

IV. LIGA JV: Líder z Močenku vyhral iba najtesnejšie 1:0. ČFK zachraňoval remízu v poslednej minúte. Veľký Meder otočil zápas so Štúrovom.

Želiezovce - Vrakúň 1:0 (1:0). Domáci hráči chceli odčiniť nádielku z minulého týždňa a už v 4. min. po centri z pravej strany hlavičkou presne mieril Barecz. Poctivý výkon celého kolektívu slávil úspech a domáci zdatného súpera po výbornom výkone zaslúžene zdolali.
Gól: 4. Ľ. Barecz. R Zemko, 250. MŠK: Straňák - Tóth, Krenčan (70. Dobiáš), Začka, Karko, Barecz, S. Rotík, Duchoň, Vavrík (64. Molnár), Kokoška, Herceg (80. Szabo). VRAKÚŇ: Izsmán - Kubík (46. Végh), Németh, Egri, Audi, Méry, Kósa, Kázmér, Molnár (75. Szabo), Zvoncsár (75. Gróf), Hesek.

Kolárovo - Váhovce 2:0 (1:0). Kolárovo bolo od úvodu útočne naladené a prvú veľkú šancu mal Magyar. Tento hráč bol aj pri oboch góloch, z jeho únikov ťažili v prvom polčase A. Kürthi a po obrátke Leckési. Medzitým ešte v 38. min. videl červenú kartu Sloboda, ktorý zozadu fauloval „všadebola“ Magyara. Tretí gól mohol pridať Zahorec, ale nastrelil žrď.
Góly: 20. A. Kürthi, 64. Z. Leckési. R Obeda, 220. ČK: 38. T. Sloboda (V). FK: Petrušek - P. Máté, Musitz, Zuzula, Leckési (72. Lózsi), A. Kürthi (66. P. Németh), Glofák, Zs. Máté, Jancsó (79. Zahorec), Kertész, Magyar. ŠK: Javor - R. Takáč, T. Takáč, Rosinský, Čomič, Ostrožanský (46. Horváth), Sloboda, Holub, Borš, Sercel, Dubnička (78. Minár).

Šurany - Dun. Streda B 3:0 (3:0). Od úvodných minút bol zápas jasnou záležitosťou domácich, o čom svedčí aj polčasové skóre. V druhom polčase sa tempo hry trošku zmiernilo, ale Šurany mali neustálu prevahu, pričom hostia za celý zápas nevystrelili na bránu.
Góly: 11. M. Simonides, 22. R. Tvrdoň, 35. G. Mlynár. R Bartoš, 320. ŠK: Pecho - Tinák (60. Mikula), Piskla, Gábriš, Hurík, Simonides (51. Halás), Dudáš, Schroner, Švajda (64. Chudík), Mlynár, Tvrdoň.
DAC B: Jamroškovič - Ravasz, Németh (46. Kotto), Ágh, Brunczvik, Milan, Csölle, Csonka, J. Érsek (46. Salko), A. Érsek, Bajnok (72. Bögi).

Veľký Meder - Štúrovo 2:1 (1:1). Gól Bábskeho bol zároveň aj jedinou návštevou hostí v šestnástke domácich. Zápas bol od úvodu ostrý ako britva. ČK videl Simonka, a keď rukou zahral Kunyik, V. Meder vyrovnal. Bolo len otázkou času kedy a či vôbec padne druhý gól. V 87. min. bol nešťastne faulovaný Lipóti, ktorý utrpel zlomeninu oboch kostí v podkolení. V 89. min. sa z 30 m odhodlal k strele Kozmér, čo znamenalo tri body pre domácich.
Góly: 44. Z. Csápai, 89. Kozmér - 6. T. Bábsky. R R. Kusý, 380. MŠK: Szöke - Lipóti, Lukács, Föglein (64. Buka), Varga, Demeter (85. Murányi), Kozmér, Pisár, Nagy, Csápai (69. Horváth), Rózsa. MŠO: Procháczka - Kunik, Simonka, Saláta (46. Kianek), Baka, Urblík (57. Valenta), Molnár, Sárai, Tácsik, Baranyai (79. Varga), Bábsky.

ČFK Nitra - Dvory n/Ž. 1:1 (0:0). Domáci si vypracovali územnú prevahu, ale šance zostali nevyužité. Dvory hrozili z brejkov, ale takisto skórovať nedokázali. V podobnom duchu sa hra vyvíjala aj po prestávke. Šance Kureja a Bisáka, resp. Čambala a Haulíka gól nepriniesli.. V 84. min. zahrávali hostia roh, v následnej skrumáži sa najlepšie zorientoval Ďurický a zdanlivo rozhodol. Lenže prišla 90. min. a strela Charizopulosa, ktorú brankár chytil, ale lopta sa mu nečakane vykĺzla a prešla za bránkovú čiaru.
Góly: 90. N. Charizopulos - 84. Ľ. Ďurický. R Volf, 150. ČFK: Wágner - Borčin (79. Zelovič), Dedič, Kotula, Horňák, Kramný, Kurej, Škreňo, Bisák, Charizopulos, Javorčík. TJ: Bodoki - Čambal, Dékany (86. Hadina), Andrašík, Matúš, Gašparík, Kóša, Hruška, Haulík, Ďurický, Šarközi.

Veľké Lovce - ViOn B/Volkovce 1:1 (1:1). Hostia sa ujali vedenia spornou jedenástkou, domácich snaha o vyrovnanie vyvrcholila až v 42. min. po zaváhaní hosťujúcej obrany. V druhom polčase bol ViOn futbalovejší, ale naskytnuté šance nedoviedol do gólového konca, pri jednej z nich stál pozorný Madarász. Jeho náprotivok v druhom dejstve nečelil žiadnej príležitosti zo strany domácich.
Góly: 42. M. Mach - 11. R. Pintér (11 m). R Titurus, 200. TJ: Madarász - Gočala, Lontoš (22. Tóth), Pavlatovský, Hajko, Megyesi, Mihók (25. Bako), Obložinský, Mach, Koreň, Suchánek. VION: Brezina - Bakalár, Baumeister (54. Roman, 90. Školník), T. Kozolka, Bednár, Gábriš, Skladan, Vnad, Koutný, Pintér, Chovanec.

Močenok - Hontianska Vrbica 1:0 (1:0). V 1. min. mali domáci výhodu pokutového kopu, ale Lalúch Haramiu neprekonal. Nezáživný prvý polčas okorenil až gól Matušicu, ktorý na dvakrát dokopol loptu do brány. Po prestávke sa domáci prebrali a mali obrovské množstvo šancí, Matušica, Poledňák, Tichý a ani Slíž už ale gól nepridali.
Gól: 43. L. Matušica. R Mokoš, 120. ČK: 85. Sluka (H. Vrbica). FK: Pápay - Slíž, Sailer, Hrnek, Lancz, Mesko, Beták, Konárek (45. Tichý), Zelovič, Matušica, Lalúch (72. Poledňák). DRUŽST.: Haramia - Adam (60. Valentík), Sluka, G. Kačmárik, Vanya, Chudý (64. A. Kačmárik), Fázik, Šimonovič, Horský, Pilinskký, Kalman.

Imeľ - Nový Život 1:3 (0:2). V úvodnej desaťminútovke sa hralo prevažne medzi šestnástkami, na gól Nyársika nadviazal tesne pred koncom polčasu Lengyel. V druhom polčase bol výkon z domácej strany o niečo lepší, avšak gól Čontoša znamenal iba skorigovanie výsledku.
Góly: 61. R. Čontoš - 12. Sz. Nyársik, 43. L. Lengyel, 53. P. Németh. R Martinovský, 100. IMEĽ: Házi - Simonič, Pásztor, Csontos, Zemánek, Oršolík, Bacigál, R. Kender, M. Hübsch, R. Čontoš. N. ŽIVOT: Niňaj - Horváth, Adamica, Marič, G. Skuby, Nyársik, Kuczman, T. Skuby, Z. Németh, P. Németh, Öszi.

16. Imeľ 8 1 2 5 8:25 5 (-10)

NAJLEPŠÍ STRELCI: 9 - T. Bábsky (Štúrovo), 8 - Z. Csápai (V. Meder), L. Matušica (Močenok), 7 - L. Suchánek (V. Lovce), 5 - D. Dobrý (Dvory n/Ž.).

ZOSTAVA KOLA: Madarász (Veľké Lovce) - P. Bednár (ViOn B), I. Schroner (Šurany), Š. Piskla (Šurany), M. Lipóti (V. Meder) - Gábriš (Šurany), P. Kokoška (Želiezovce), N. Charizopulos (ČFK Nitra), D. Hajko (V. Lovce) - Zs. Magyar (Kolárovo), L. Matušica (Močenok).