Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Víťazom 4. kola je Alojz Jenis zo Žitavian, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na čele: 25 - Kristína Líšková, 24 - David Slíž, Samuel Darázs, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Juraj Náhlovský, atď.

Pre pivo si prišiel jeden z výhercov v 3. kole Miroslav Piovarči z Lužianok.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 4. kola

FC ViOn - Žilina 1:0 1
Dun. Lužná - Vráble 3:1 1
Čeľadice - Lehnice 2:2 X
Lapáš - Chrenová 5:0 1
Janíkovce - Nevidzany 3:0 1
Báb - Zbehy 1:2 2
Rišňovce - Cabaj-Čápor 1:1 X
Žirany - Vinodol 1:1 X
Č. Hrádok - T. Mlyňany 0:1 2
D. Saliby - Šintava 2:1 1

Poradie po 4. kole

25 - Kristína Líšková, Branč

24 - David Slíž, Sereď, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Juraj Náhlovský, Nitra

23 - Ľubica Tasáryová, Ivan Leckeš, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Miroslav Jančár, Komjatice, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Anton Majdiak, Močenok, František Andraško, Jelenec, Miloš Gál st., Žirany, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Oľga Matejová, Zl. Moravce

22 - Július Petrík, Miro Račko, Daruška Horváthová, Dezider Zaujec, Róbert Bačinský, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Margetin, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, György Jakubecz, H. Saliby, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Sereď, Peter Ondriaš, Žitavany, Mário Guzmický, Ivanka, Róbert Šimák, D. Krškany, Katarína Bogádyová, Hájske, Pavel Kúsek, Žikava, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Marek Mrllák, Šaľa

21 - René Daniš, Ľudo Horváth, Pavol Krajčo, Daniel Tasáry, Jakub Kania, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Henrich Richter, Bratislava, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Sebastian Grznár, František Chudý, Jozef Žemba, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Pavel Mihálik, Jozef Sklenár, Marek Sokol, Milan Lazan, Ján Martinek, Róbert Pospiš, Ján Zeleňák, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Vlado Matušica, Hájske, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Terka Tasáryová, Ivanka, Tibor Berec, Lapáš, Daniel Lörincz, Branč, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Mészáros, Selice, Jaroslav Skačan, Žihárec

20 - Pavel Hrnčár, Janka Račková, Miroslava Miháliková, František Hrnčiar ml., Ján Hnilica, Mária Sýkorová, Jarmila Saidová, Dávid Said, Vlado Krajčovič, František Grom, Jozef Gutai, Štefan Matesko, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Marek Kalúz, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Dušan Švehla, Sereď, Zsolt Kováč, Matúškovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Malík, Močenok, Alojz Rajtár, Štefan Deák, Sľažany, Ľuboš Nagy, František Finta, Jelenec, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Kunkel, Ľubomír Novota, Peter Čepček, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Németh, V. Úľany, Kristián Varga, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Štefan Račko, Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Florián Penzeš, Tibor Lisý, H. Ohaj, Radoslav Bajnek, Vráble, Dalibor Greguš, Čab, František Čaniga, Dražovce, Ivan Ďurický, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Močol, Alekšince, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Rudolf Lauko, Ivanko Vanko, Zbehy, Mário Pánis, D. Krškany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Vladimír Móri, Peter Hipp, Marián Kopáčik, Šaľa, Ladislav Nagy, Diakovce, František Kausek, Klasov

19 - František Dedič, Ladislav Skalický, Patrik Andrášik, Michal Hunka, Laco Ištokovič, Edita Buchová, Vladimír Kompas, Štefan Verták, Karol Ryba, Mária Königová, Slavomír Kotrla, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Milan Petráš, Barbora Mináriková, Ľubomír Lenický, Miroslav Raček st., Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Mária Roninová, Blahová, Tibor Glovenský, Košúty, Marek Vlček, Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Albert Lauro, Čeľadice, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, Ľubomír Kollár, Peter Gyarfás, Ľubomír Straňák, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Visolajský, Martina Hippová, Margita Kališová, René Vincze, Šaľa, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Jaromír Slíž, Milan Strapko, Beladice, Jozef Repa, Prílepy, Marta Kunkelová, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Andrej Repta, Pavol Kozma, Branč, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Jaroslav Grman, Vráble, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Mravík, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Ondrej Kišac, Branislav Kišac, Ján Hraška, Nové Sady, Ladislav Čekey, Pohranice, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Viera Pavelková, Golianovo, Zuzana Zabáková, Lehota, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ivan Mareček, Čab, Štefan Zeman, Jelenec, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Emil Dubec, Žikava, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Barczi, Tešedíkovo

18 - Štefan Bede, Igor Drotár, Vladimír Nemšovský, Jozef Hudec st., Milan Ružička, Pavel König, Eduard Szabó, Jaroslav Andrášik, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Ronin, Blahová, Ľudovít Valent, Košúty, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Peťovský, Lužianky, Emil Podhradský, Lukáčovce, Ján Hegyi, Jelka, Peter Ambrózy, Selice, Roman Harčár, Gabriel Odráška, Július Benkö ml., Igor Zemko, Janka Jašiková, Timea Mészárosová, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Lenický, Gabriela Odrášková, Zolo Sabo, H. Kráľová, Július Bradáč, Ivan Bradáč, Golianovo, Dušan Kolenčík, Štefan Kočiš, Trnovec, Anna Fazekašová, Neded, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Lívia Šimončíková, Pohranice, Marián Mateička, Behynce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Norbert Borčin, Mojmírovce, Michal Čery, Ľubomír Ballay, Jelenec, Celestín Berecz, Branč, Michaela Franková, Neverice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jožko Černý, Rumanová, Roman Guzmický, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Alexander Kobza, Čechynce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ľubomír Antal, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Tibor Križovič, Levice

17 - František Juhás, Martin Peniaško, Miroslav Zverka, Stanislav Billík, Pavel Dojčar, Igor Candrák, Erich Schober, Vlado Lyžičiar, Jozef Hudec ml., Peter Solčiansky, Ľudovít Kováč, Štefan Zabák, Lukáč Karlubík, Marian Barta, Martin Krajčír, František Bojda, Lenka Königová, Ján Ehrenhold, František Imre, Jozef Nemeš st., Jaroslav König, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Zuzana Matušicová, Jozef Török, Pata, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marin Kormoši, Tatiana Mifková, Eva Uherová, Štefan Mrllák, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Vojtech Borka, Trstice, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Šóki, Diakovce, Stanislav Pacher, Martina Segíňová, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Erik Somor, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Brath, Golianovo, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Pintér, Martin Račko, Krškany, Martin Kratochvíl, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Roman Obložinský, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Hitka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Kišac, Nové Sady, Henrich Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Pecho, Beladice, Karol Blažovič, Lužianky, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Lukáš Takáč, Báb, Bartolomej Gulka, Branč, Margita Pánisová, D. Krškany, Michal Palka, Cabaj, Peter Sládeček, V. Zálužie, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Kováč ml., Žikava, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov

16 - Jaroslav Lazor, Ľuboš Mičík, Marian Muzika, Ľubomír Turňa, Andrej Kudamik, Jaroslav Korytár, Mariana Letková, Milan Lacina, Ľuboš Baranec, Ján Hudec, Ladislav Nosian, František Zelovič, Viera Lauková, Ľubomír Bartakovič, Peter Kardoš, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Laca ml., Richard Magušín, Ľuboš Rák, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Vojtech Pec, Jozef Danada, Július Benkö st., Jozef Baláž, Pavol Sedliačik, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Góra, Tešedíkovo, Patrik Pacher, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Benjamín Odráška, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Pavol Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Gál, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ján Árgyusi, Neded, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Emil Filo, Vráble, Jozef Tomek, Peter Eliáš, Lúčnica, Ľubomír Martišovič, Krškany, Judita Bužíková, Branč, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Rehuš, Peter Macháč, Rišňovce, Radko Hudec, Čeľadice, Marian Piterka, Svätoplukovo, Mário Fábry, Šurianky, Milan Minarovič, Behynce, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Milan Roman, Čab, Jozef Šebik, Topoľčianky, Jozef Králik, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Miroslav Kováč st., Žikava, Július Švec, Č. Kľačany, Dušan Gašparík, Machulince, Ladislav Kéry, Volkovce, Filip Deák, Sľažany, Ján Kóssi, Čifáre

15 - Imrich Ručkay, Ľudovít Laca, Juraj Urban, Juraj Hrnčár, Jozef Kováč, Štefan Csampai, Dušan Letko, Ľudovít Laca st., Pius Hajdák, Ivan Ševčík, Belo Gombík, Anna Gombíková, Boris Grežo, Ľudovít Konečný, Pavel Čvirik, Martin Tesár, Jana Pavelková, Michal Motúz, Ladislav Fazekaš, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Imrich Struhár, Jeremiáš Vnuk, Ján Golha, Vráble, Imrich Hrdlica, Báb, Dávid Jancsó, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Tibor Odráška, Pavol Vojtka, Milan Bekéni, Adam Novák, Marian Móri, Peter Jobbágy, Šaľa, Peter Ryban, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Ingrid Odrášková, Július Pápay, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Juraj Segíň, Sľažany, Vojtech Mesároš, Lehota, Miroslav Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Machata, Lúčnica, Katka Kišacová, Peter Matulník, Nové Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Štefanka, Lužianky, Jozef Horňák, Rišňovce, Pavol Andel, Ondrej Hajdu, Trnovec, Marek Fábry, Šurianky, Alex Špánik, Šoporňa, Milan Šlosár, Čab, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Macho, M. Ripňany, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Dušan Beder, Lapáš, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Viliam Matejov, Ivana Kunkelová, Pavel Bachan, Irena Petková, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky

14 - František Benc, Ladislav Baláži, Vanesa Pánisová, Ernest Szombath, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, Ján Barát, Ján Palka, Nitra, Daniela Drahovská, Pusté Sady, František Kóša, Branč, Jozef Lenčéš, Juraj Csirik, Marián Titka, Peter Lehocký, Róbert Ščepka, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Igor Tkáč, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Jakub Macháč, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peter Hamerlík, Jelka, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Tomáš Strapko, Beladice, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, Oľga Račková, Jozef Toman, Krškany, Emil Šatan, Vozokany, Juraj Vojtek, Anton Ďuriš, Peter Trungel, Leonard Bednár, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Denis Novota, Eva Lahučká, Stanislav Pacher, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Kozla, Žirany, Juraj Valla, V. Zálužie, Vlado Kupec, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Gálik, Jelenec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, František Šima, Július Galo, D. Krškany, Juraj Rosinský, Choča, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Vladimír Kéri, Slepčany

13 - Jozef Paulík, Miroslav Fábry, Ladislav Piška, Štefan Dékány, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Michal Garay, Marcel Pánis, Ivan Lauko, Anna Eššeová, Jozef Svitač, Miloš Sýkora, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Vladimír Miškolci, Lehota, Marek Tóth, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Milan Fúska, Branč, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Juraj Minárik, Obyce, Anton Dobiaš, Čeľadice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Filip Guzmický, Ivanka, Pavol Zachar, Báb, Dodo Augustín, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Szöcs, Pavol Uher, Ľuboš Plevka, Mirka Tóthová, Šaľa, Miroslav Fúska, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Vereš, Golianovo

12 - Milan Vöröš, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Richard Kollárik, František Filo, Jozef Kóša, Nitra, Ján Lipovský, Matúš Vajzer, Báb, Anna Duczová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Marian Tkáč, Maroš Papp, Martin Hindák, Sereď, Jaroslav Korytár, Močenok, Henrieta Fazekašová, Neded, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Virág, Ján Školník, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Salo Berecz, Branč, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Kollár, Slavko Mikula, Zbehy, Matej Kuzmický, Ivanka, Pavel Períček, Rišňovce, Tibor Šmitala, Čab, Lukáš Valent, Hosťovce, Michal Páleník, Prílepy, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Alexander Kusý, Trnovec, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany

11 - Marek Kasáš, Margita Letková, Jozef Moder, Július Kolník, Ivan Kozár, Vladimír Papp, Juraj Vencel, Nitra, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Juhász, Kolíňany, Michal Belan, Svätoplukovo, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Janka Hrúziková, Hosťovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, František Szolík, Július Miškovič, Šaľa, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Pavol Török, V. Dolina, Martin Lacika, Zbehy, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Viera Bradáčová, Golianovo, Rudolf Slovák, Bešenov, Ján Félis, Žitavany

10 - Ľubomír Maczvalda, Nitra, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Svitač, Telince, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Greguš, Zbehy, Imrich Maťo, Dalibor Bradáč, Golianovo, Katarína Beľaková, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble, Milan Javor, Šintava, Jozef Absolon, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany

9 - Miroslav Mada, Mária Kóšová, Katarína Karcolová, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lenka Hlavová, Zl. Moravce, Slavo Kališ, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Švihorík, Báb, Michal Hitka, Martin n/Ž., Alexander Repta, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miroslav Kováč, Vráble

8 - Lenka Kunkelová, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Erik Sovič, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Pavol Viskup, Báb

7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Lucia Gunišová, Choča, Štefan Valovič, Rišňovce, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Helena Plesnivá, Marek Hlava, Zl. Moravce, Simona Szolnokiová, Dyčka

6 - Peter Malina, Roman Trnkus, Oľga Krajčovičová, Marika Kapustová, Gitka Letková, Róbert Drenina, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice

5 - Milan Borovský, Jabar Said, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Daniel Šípoš, Nitra, Michal Čerhák, Jatov, Miroslav kováč, Vráble, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Dušan Šimko, Šaľa, Ivan Berec, Lužianky, Stanislav Vojtila, Jelenec, Samo Račko, Ivanka

4 - Roman Grznár, Rišňovce, Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Milan Karmažín, Sereď

3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Németh, Nitra, Marián Straňák, H. Kráľová, Peter Rybanský, Kapince

2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Jozef Vodný, Klasov, Lukáš Zabák, Lehota

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady

Víťazom 4. kola je Alojz Jenis zo Žitavian, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 5 654
  2. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 1 016
  3. Pozrite si majstrov okresu v atletike 550
  4. Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci 411
  5. Nový Život môže doma spečatiť triumf 335
  6. Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO) 324
  7. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 313
  8. Štartuje play-off Ligy internacionálov 273
  9. Prvá výhra V. Zálužia vonku 260
  10. Európska komisia vyšetruje, či štátna podpora pre Jaguar Land Rover je v súlade s európskou legislatívou 218

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Pozrite si majstrov okresu v atletike

V Nitre sa dnes uskutočnili atletické majstrovstvá základných škôl okresu Nitra. V akcii boli deti z 28 škôl.

Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci

Opozícia v krajskom parlamente je ochotná rokovať o spolupráci s kýmkoľvek okrem kotlebovcov. SMK chce urobiť všetko preto, aby sa extrémisti k moci v Nitrianskom kraji nedostali.

Nový Život môže doma spečatiť triumf

V. LIGA JUH: Pata a Váhovce vyšli doma naprázdno. V šlágri kola si Janíky poradili s Vydranmi.

Blízke regióny

Podgurážený vodič zdemoloval stĺp, našťastie nikoho nezrazil

Vodiča, ktorý zdemoloval v Nových Zámkoch stĺp verejného osvetlenia zatiaľ nemôžu vypočuť. Najprv bude musieť vytriezvieť.

Škody po včerajšom požiari lakovne odhadli na 200 tisíc eur +foto

Príčina vzniku požiaru sa v súčasnosti vyšetruje. Jeho likvidácia zamestnala viac 24 hasičov.

Opravy ciest v Partizánskom môžu trvať ešte mesiac

Kvôli tomu, že práce prebiehajú na viacerých miestach sú zápchy v Partizánskom na každodennom poriadku.

Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto

Len niečo vyše mesiaca bola umelá vodná nádrž v mestskom parku napustená.

Mikuš: Voderady mali šesť rokov možnosť internát kúpiť alebo si ho prenajať

Obavy obce Voderady v okrese Trnava o nárast nepriaznivých vplyvov na život obyvateľov v súvislosti s avizovaným prísunom zahraničných robotníkov do miestneho internátu kraj nezdieľa.

Všetky správy

Kohút si priznal chybu, Cígerovi sa ospravedlnil. Ten to neprijal

Tréner hokejovej reprezentácie a šéf zväzu diskutovali spolu v mimoriadnej relácii TV Markíza.

Lipšicova advokátka: S takým postupom prokuratúry som sa ešte nestretla

Exposlanec zrazil 72-ročného chodca v septembri. Hrozí mu za to trest na dva až päť rokov väzenia.

Cíger neprišiel diskutovať s Lintnerom, Kohútovi povie, aby odstúpil

Reprezentačný tréner má v stredu absolvovať diskusiu s prezidentom SZĽH Martinom Kohútom.

Bankár: Bezúročné pôžičky nie sú charita. Slúžia na prilákanie

Martin Techman tvrdí, že polovica hypoték už čoskoro zdražie.

V stane pod vrcholom Everestu našli štyri mŕtve telá

Telá našli záchranári, ktorí sa vydali pre telo slovenského horolezca Vladimíra Štrbu.

Kam vyraziť