Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

Do 1. kola sa zapojilo 636 čitateľov. Ôsmi trafili až 8 zápasov.

Správne tipy 1. kola

Myjava - FC Nitra 0:2 2
Vráble - Trnava jun. 3:2 1
Močenok - Šurany 3:0 1
Imeľ - ČFK Nitra 1:0 1
Tešedíkovo – Vlčany 1:4 2
Čechynce - Báb 0:5 2
Jelenec - Žitavany 3:0 1
Žitavce - Veľký Cetín 1:5 2
Obyce - T. Mlyňany 3:2 1
H. Saliby - D. Saliby 1:0 1

Poradie po 1. kole

8 - Stanislav Packa, Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Ladislav Nagy, Diakovce

7 - Ľubomír Lenický, René Daniš, Ján Hnilica, Pavol Krajčo, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Róbert Bačinský, Nitra, Tibor Hamara, Nitr. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anna Duczová, Horná Kráľová, Ján Jacsa, Žihárec, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Andrej Maťo, Jarok, György Jakubecz, H. Saliby, Kristína Líšková, Branč, Ján Slíž, Beladice, Marta Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Ladislav Németh, V. Úľany, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Janka Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Martišovič, Krškany, Daniel Mako, Čakajovce, František Andraško, Jelenec, Lívia Šimončíková, Pohranice, Marian Piterka, Svätoplukovo, Martin Kornutij, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Berec, Lapáš, Rudolf Lauko, Zbehy, Katarína Bogádyová, Hájske, Milan Lazan, Igor Zemko, Marek Mrllák, Juraj Žiačko, Šaľa

6 - Štefan Bede, František Dedič, Pavel Hrnčár, Ladislav Skalický, Michal Hunka, Laco Ištokovič, Ľubomír Rák, Peter Malina, Ľuboš Baranec, Dezider Zaujec, Jozef Hudec st., Peter Solčiansky, Pavel Čvirik, Vladimír Kompas, Ľubica Tasáryová, Jakub Kania, Ivan Leckeš, Slavomír Kotrla, Jaroslav Andrášik, Barbora Mináriková, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Marek Kalúz, Peter Sládeček, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, David Slíž, Sereď, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Gabriel Chrenko, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Valér Kulich, Martina Filová, Nitr. Hrnčiarovce, Sebastian Grznár, František Chudý, Jozef Žemba, Rišňovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Hegyi, Jelka, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ambrózy, Selice, Emil Remeň, Čeľadince, Marián Malík, Anton Majdiak, Močenok, Roman Harčár, Tatiana Mifková, Július Benkö, Ján Szöcs, Marián Kopáčik, Jozef Kučera, Šaľa, Marek Tóth, Ivan Lenický, Ľubomír Straňák, Horná Kráľová, Peter Kluka, Lapáš, Csaba Sándor, Kolíňany, Július Szarka, Topoľnica, Margita Pavelková, Ivan Bradáč, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Jaromír Slíž, Beladice, Miroslav Jančár, Komjatice, Dušan Kolenčík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, František Kunkel, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Kristián Varga, Vincent Csongár, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Gál, Jana Gálová, Žirany, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Mravík, Žitavany, Vlado Matušica, Hájske, Vladimír Machata, Lúčnica, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Rudolf Hitka, Marián Rajtár, Marek Rajtár, Martin n/Ž., František Finta, Michal Čery, Ľubomír Ballay, Jelenec, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Dalibor Greguš, Čab, Jozef Toman, Krškany, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Ivan Ďurický, Bartolomej Gulka, Daniel Lörincz, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Róbert Šimák, D. Krškany, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Dekan, Velčice, Zuzana Zabáková, Lehota, Jožko Černý, Rumanová, Terka Tasáryová, Roman Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Pavol Macho, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Andrej Švihorík, Pavol Zachar, Báb, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peter Matulník, Nové Sady, Pavel Kúsek, Žikava

5 - Jaroslav Lazor, Igor Drotár, Juraj Urban, Miro Račko, Miroslava Miháliková, Stanislav Billík, Ľubomír Turňa, Štefan Dékány, Jaroslav Korytár, Dionýz Pecháček, Pavel Dojčar, Erich Schober, Dávid Said, Vladimír Nemšovský, Vlado Krajčovič, František Zelovič, Lukáč Karlubík, Karol Ryba, Anna Eššeová, Lenka Königová, Mária Königová, Edurard Szabó, Ladislav Fazekaš, Štefan Matesko, Jozef Nosian, Ján Barát, Jozef Nemeš st., Július Kolník, Roman Sýkora, Nitra, Ján Ligač, Cabaj, Ondrej Molnár, Štitáre, Jaroslav Dvorský, Pata, Daniela Drahovská, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dušan Švehla, Maroš Papp, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Zsolt Kováč, Matúškovo, Albert Lauro, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, František Kóša, Celestín Berecz, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Marin Kormoši, Vojtech Pec, Pavol Vojtka, Gabriel Odráška, Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Eva Uherová, Štefan Mrllák, Janka Jašiková, Ján Martinek, Peter Hipp, Timea Mészárosová, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Roman Margetin, Ján Jambor, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Vojtech Borka, Trstice, Ivan Tóth, Benjamín Odráška, Peter Gyarfáš, Štefan Straňák, Gabriela Odrášková, Horná Kráľová, Ferko Valent, Kamil Oravec, Tes. Mlyňany, Pavel Babiak, Peter Ondriaš, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľuboš Nagy, Štefan Zeman, Jelenec, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Dušan Petrovič, Obyce, Patrik Dubnička, Váhovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Nagy, Miroslav kováč, Jaroslav Grman, Vráble, Michal Čerhák, Jatov, Florián Penzeš, Tibor Lisý, H. Ohaj, Milan Roško, Dyčka, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Virág, Lenka Hlavová, Oľga Matejová, Peter Čepček, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Branislav Kišac, Nové Sady, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Mário Guzmický, Ján Vaško, Matej Kuzmický, Vladimír Tasáry, Imrich Guzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Karol Blažovič, Viktor Balko, Lužianky, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lukáš Takáč, Báb, Peter Debnár, Zbehy, Peter Toriška, Výčapy, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Kutak, Jarok, Ivan Mareček, Milan Roman, Čab, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Dušan Beder, Lapáš, Róbert Čampai, Alexander Kobza, Čechynce, Mário Pánis, D. Krškany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miloš Macala, Gáň, Juraj Mészáros, Selice, Viliam Moravčík, Kajal

4 - František Juhás, František Benc, Imrich Hrdlica, Milan Vöröš, Július Petrík, Marian Muzika, Rudolf Andel, Juraj Hrnčár, Miroslav Fábry, Patrik Andrášik, Andrej Kudamik, Štefan Csampay, Margita Letková, Dušan Letko, Milan Lacina, František Hrnčiar ml., Igor Candrák, Ivan Ševčík, Ľudo Horváth, Daruška Horváthová, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Jarmila Saidová, Jozef Moder, Miroslav Mada, Edita Buchová, Jozef Hudec ml., Michal Garay, Jozef Gutai, Viera Lauková, Ivan Lauko, Štefan Verták, Martin Tesár, Martin Krajčír, Ľubomír Bartakovič, František Bojda, Peter Kardoš, Pavel König, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Vlado Sásik, František Imre, Milan Petráš, Miroslav Raček st., Ľudovít Laca ml., Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Stanislav Babocký, Miloš Plaštiak, Tes. Mlyňany, Ľudovít Valent, Košúty, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Imrich Struhár, Erik Somor, Ladislav Szöke, Emil Filo, Ľuboš Modzga (Šuker), Radoslav Bajnek, Vráble, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Török, Pata, Emil Podhradský, Lukáčovce, Róbert Špánik, Alex Špánik, Šoporňa, Roman Grznár, František Margetin, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Lenčéš, Peter Visolajský, Milan Bekéni, Jozef Danada, Adam Novák, Marek Sokol, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Róbert Ščepka, Vladimír Móri, Martina Hippová, Róbert Pospiš, Margita Kališová, Pavol Uher, René Vincze, Ján Zeleňák, Pavol Sedliačik, Július Miškovič, Šaľa, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ľubomír Kollár, Július Pápay, Horná Kráľová, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ján Gajdoš, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Pacher, Štefan Deák, Sľažany, Filip Marinov, Rumanová, Patrik Pacher, Filip Vašíček, Viliam Matejov, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Svitač, Telince, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Brat, Július Bradáč, Miriama Ďurinová, Viera Pavelková, Golianovo, Ľuboš Motolík, Trnovec, Vojtech Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Repa, Michal Páleník, Prílepy, Tomáš Strapko, Beladice, Slavomír Sysel, Dezider Lenčéš, Zolo Sabo, H. Kráľová, Miroslav Javor, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Andrej Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Tibor Šebök, Nitr. Hrnčiarovce, Ivan Bakyta, Katarína Pálková, Jarok, Martin Račko, Štefan Račko, Krškany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Káčer, Čaradice, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Hruška, Peter Kišac, Ondrej Kišac, Nové Sady, Jozef Barát, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Bajla, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Anton Dobiaš, Radko Hudec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Čentéš, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Štefanka, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Peter Juhász, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Čaniga, Dražovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Vlado Kupec, Ján Kollár, Zbehy, Vladimír Gálik, Jelenec, Michaela Franková, Igor Franko, Neverice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Ľubomír Rybár, Michal Palka, Cabaj, Tomáš Švec, Pohranice, Miro Senneš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Hrúzik, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Juraj Rosinský, Lucia Gunišová, Choča, Jozef Šebik, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Emil Dubec, Žikava, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Tibor Križovič, Levice, Jaroslav Skačan, Žihárec

3 - Marek Kasáš, Martin Peniaško, Jozef Paulík, Imrich Ručkay, Ľubomír Maczvalda, Ľuboš Mičík, Miroslav Fábry, Janka Račková, Jozef Kováč, Mariana Letková, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Ľudovít Laca st., Július Petrík, Pius Hajdák, Belo Gombík, Anna Gombíková, Mária Sýkorová, Roman Trnkus, Ľudovít Konečný, František Grom, Ľudovít Kováč, Vanesa Pánisová, Štefan Zabák, Marian Barta, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, František Filo, Milan Ružička, Jana Pavelková, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Martin Mindák, Marian Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Ján Ronin, Mária Roninová, Blahová, Imrich Hrdlica, Ján Lipovský, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Miškolci, Ivan Parma, Lehota, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Ryban, Nit. Streda, Ladislav Šóki, Diakovce, Alojz Rajtár, Martina Segíňová, Sľažany, Mária Látečková, Michal Belan, Svätoplukovo, Ingrid Odrášková, Horná Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Fúska, Branč, Jakub Macháč, Henrich Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Igor Bielich, Partizánske, Anna Fazekašová, Neded, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Lýdia Augustínová, Dodo Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ján Pintér, Oľga Račková, Miroslav Bartoš, Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Štefan Kúsek, Hostie, Norbert Zsigmond, Nový Život, Juraj Minárik, Obyce, Roman Rajnoha, Štefan Pilčík, Eva Lahučká, Ivana Kunkelová, Stanislav Pacher, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Juraj Vojtek, Jeremiáš Vnuk, Viliam Félis, Ján Golha, Jozef Hoppan, Vráble, Martin Kratochvíl, Gabriela Sádovská, Žitavce, Mário Kramár, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Jozef Tomek, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Roman Obložinský, Ivanka, Katka Kišacová, Nové Sady, Peter Pecho, Beladice, Matej Fábry, V. Cetín, Juraj Valla, V. Zálužie, Marián Mateička, Behynce, Norbert Borčin, Mojmírovce, Lucia Kunová, Tomáš Kuna, Výčapy, Roman Kühtreiber, Choča, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Jozef Králik, Stanislav Martinec, Tes. Mlyňany, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, Imrich Valent, Hosťovce, Július Švec, Miroslav Mihálka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Július Benkö ml., Marian Móri, Slavo Kališ, František Szolík, Ľuboš Plevka, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany

2 - Miroslav Zverka, Ján Doboš, Ján Hudec, Ladislav Nosian, Richard Kollárik, Michal Motúz, Nitra, Zuzana Matušicová, Pata, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Jozef Martiška, Dražovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tibor Odráška, Marián Titka, Peter Jobbágy, Peter Zeleňák, Šaľa, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Jaroslav Korytár, Močenok, Pavol Bradáč, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Anton Ďuriš, Peter Trungel, Vráble, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Denis Novota, Ján Školník, Jozef Masár, Jozef Plesnivý, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Štefan Török, Štefan Fiala, Branč, Pavol Andel, Ondrej Hajdu, Trnovec, Dušan Podhradský, František Šima, D. Krškany, Milan Minarovič, Behynce, Štefan Labdík, Lužianky, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Lukáš Valent, Janka Hrúziková, Hosťovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy

1 - Ľudovít Laca, Ladislav Baláži, Ladislav Piška, Milan Borovský, Ernest Szombath, Nitra, Jozef Štefák, Pavel Períček, Rišňovce, Róbert Sedlák, Šaľa

0 - Ľubomír Mikula, Lehota, Judita Bužíková, Pavol Kozma, Branč, Marcel Pánis, Nitra

Víťaza kola budeme žrebovať spomedzi ôsmich tipérov, čo uhádli 8 zápasov. Kto vyhral kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Na úvod bola aj smola: na dne s 0 bodmi sú štyria tipéri, ktorí buď zabudli úplne zakrúžkovať tipy, alebo zakrúžkovali len tri a neuhádli ani jeden zápas.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrania píšu petície proti výstavbe bytových domov v susedstve

Na jednom zo stavebných pozemkov v centre mesta stojí rodinný dom. Investor ho dá zbúrať.

Kutálek: Vydreté, ale vzácne víťazstvo

Všetky štyri góly Nitranov proti Trenčínu mali skalický podpis.

Kapitána Nitry si zvolia hráči, jediným otáznikom Lupčo

Kabínu futbalistov Nitry čakajú voľby, o kapitánovi rozhodnú hráči.

Pod Zoborom je Kamerunčan z kanadského Toronta

Nitra ulovila na trhu hráčov exotickú posilu, novou tvárou je stopér Macdonald Niba.

Štúdio divadla zrekonštruujú, 235 javiskových stolov bude ovládať počítač

Verejné obstarávania na dodávateľov aj samotné práce chcú stihnúť tak, aby zmodernizované Štúdio bolo k dispozícii už na budúcu divadelnú sezónu.

Blízke regióny

Tatranské doliny sú zážitkom, v akomkoľvek období + foto

Velická dolina za Sliezskym domom je frekventovaná hlavne v lete. Ponúka viacero zaujímavých vrcholov.

V Želiezovciach by mohla pribudnúť viacúčelová hala

Mesto aj obyvatelia sú za vybudovanie nového centra pre viac druhov športu. Výstavbu podporuje hokejový zväz.

Ako dopadli zápasy cez víkend?

Opäť sa odohrala bohatá porcia zápasov.

Otvorený list poslancom: Osud Vianočných trhov je na vás

Ivan Novotný z agentúry Mediaflash, ktorá od roku 2011 organizuje v Trnave Vianočné trhy, poslal médiám otvorený list adresovaný poslancom. Vyzýva ich, aby sa pre hlasovaním zamysleli nad desiatimi otázkami.

Bánovce nad Bebravou hľadajú nového dopravcu MHD

Predpokladanú hodnotu zákazky odhadla samospráva na 430 000 eur.

Všetky správy

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, keď oficiálne spustí rokovania o brexite.

Film roka vyhlásili dvakrát, Oscara má Moonlight (minúta po minúte)

Muzikál La La Land vyhral šesť cien, ale na konci večera sa udial veľký trapas.

Dankovi poškodilo bozkávanie výložiek, za premiéra ho už väčšina nechce

Kým v decembri bol podľa agentúry Focus Andrej Danko favoritom na budúceho premiéra, dnes jeho akceptácia u ľudí výrazne klesla.

Nokii sa podarilo vstať z mŕtvych. Ukázali novú Nokiu 3310

Nové smartfóny Nokie majú čistý Android, nízku cenu a dobrý hardvér.

Kam vyraziť