Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V 15. kole uhádli piati tipéri 7 zápasov. Konečné poradie na čele: 80 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., 79 - Stanislav Packa, Močenok, Patrik Andrášik, Nitra, 78 - Vojtech Borka, Trstice, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, atď.

Jedným z víťazov v 14. kole bol Daniel Mako z Čakajoviec.(Zdroj: Vladka Michlíková)

Správne tipy 15. kola

H. Kráľová - ViOn B/Volk. 2:0 1
Ohrady - Močenok 0:1 2
Beladice - Trstice 0:3 2
Machulince - Čeľadice 2:3 2
Alekšince - Sľažany 1:1 X
V.-Opatovce - Nevidzany 1:5 2
Lužianky - Báb 3:3 X
N. Ves n/Ž. - Vinodol 1:2 2
Lúčnica - N. Hrnčiarovce 1:4 2
Žihárec - Nové Sady 0:2 2

Konečné poradie po 15. kole

80 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.
79 - Stanislav Packa, Močenok, Patrik Andrášik, Nitra
78 - Vojtech Borka, Trstice, Stanislav Babocký, T. Mlyňany
77 - Miroslav Drahoš, Hosťovce
74 - Rudolf Matejov, Skýcov, Maroš Sádovský, Žitavce
73 - Adam Novák, Šaľa
72 - Karol Ryba, Jana Pavelková, Nitra, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Török, Pata, Štefan Hudec, Lužianky, Irena Petková, Zl. Moravce
71 - Vladimír Kompas, Eugen Németh, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Alexandra Gálová, Žirany, Emil Dubec, Žikava
70 - Marcel Pánis, Ivan Lauko, Ľubomír Ballay, Nitra, Viliam Matejov, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Ondrej Molnár, Štitáre, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ivan Ďurický, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Viliam Félis, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
69 - Roman Sýkora, Juraj Náhlovský, Daruška Horváthová, Nitra, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž.
68 - Miroslav Fábry, Ján Hnilica, Martin Tesár, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Trnovec, Július Galo, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Lívia Šimončíková, Pohranice, Peter Tuhý, Machulince, Michal Kaplán, Č. Hrádok
67 - Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Šmitala, Čab, Marek Kalúz, V. Zálužie, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marián Mateička, Behynce, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Jozef Joniak, Vráble
66 - Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ján Gajdoš, Ivan Remeň, Nit. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Judita Bužíková, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Gál, Žirany, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Laco Ištokovič, Nitra, Mário Fábry, Šurianky, Milan Lazan, Juraj Csirik, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Jakub Vojtek, Jaroslav Grman, Vráble
65 - Ivan Leckeš, Ernest Szombath, Pavel König, Igor Dubeň, Nitra, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Miloš Gál st., Žirany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Juraj Vojtek, Vráble
64 - Jaroslav Lazor, Michal Hunka, Barbora Mináriková, Lenka Königová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Marián Chobot, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľudovít Valent, Košúty, Anna Fazekašová, Neded, Peter Visolajský, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter Debnár, Zbehy, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Masár, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Kováč, Vráble
63 - František Imre, Eduard Szabó, Jozef Paulík, František Dedič, Jakub Kania, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Matulník, Peter Kišac, Nové Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Csaba Sándor, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mesároš, Lehota, Mário Pánis, D. Krškany, Henrich Bíro, Čakajovce, Peter König, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Kutak, Jarok, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kučera, Šaľa, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ivanko Vanko, Zbehy, Dušan Gašparík, Machulince
62 - František Juhás, Imrich Ručkay, Juraj Hrnčár, Igor Drotár, Juraj Urban, Jarmila Saidová, Mária Königová, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Jambor, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Jana Gálová, Žirany, Zuzana Matušicová, Pata, Miroslav Močol, Alekšince, František Andraško, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Pavol Sedliačik, Martina Hippová, Šaľa, Ján Antalík, Vráble, Peťo Bányi, D. Obdokovce
61 - Alexander Meszáros, Katarína Karcolová, Miro Račko, Mária Sýkorová, Viera Lauková, Michal Garay, Jozef Ehrenhold, Michal Motúz, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Filip Marinov, Rumanová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ladislav Šóki, Diakovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Miroslav Javor, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Toman, D. Krškany, Daniel Mako, Čakajovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Bartolomej Gulka, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Ivan Mareček, Čab, František Finta, Jelenec, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Robert Ščepka, Juraj Žiačko, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Rajnoha, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce
60 - Martin Peniaško, Ján Barát, Ján Palka, Ľubomír Lenický, Ľudo Horváth, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Rudolf Lauko, Zbehy, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Gabriel Lešš, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Kóša, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Maroš Papp, Sereď, Boris Mesároš, Lehota, Ivan Kozár, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce, György Jakubecz, H. Saliby, Matej Kuzmický, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Sabo, Rumanová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Hipp, Ján Martinek, Peter Lehocký, Janka Jašiková, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Školník, Zl. Moravce
59 - Štefan Dékány, Dajana Borovská, Daniel Tasáry, Marián Barta, Boris Grežo, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Dušan Beder, Lapáš, Katarína Pálková, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Valla, V. Zálužie, Jaroslav Dvorský, Pata, Anna Duczová, Štefan Straňák, Ivan Lenický, H. Kráľová, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Németh, V. Úľany, Gabriel Fazekaš, Neded, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Margita Pánisová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľuboš Motolík, Alexander Kusy, Trnovec, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Andel, Filip Vašíček, Vráble, Vladimír Tasáry, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, František Szolík, Jozef Baláž, Šaľa, Dušan Gál, Klasov
58 - Dezider Zaujec, Martin Krajčír, František Benc, Richard Magušín, Ladislav Baláži, Pavel Hrnčár, Ľuboš Mičík, Miloš Sýkora, Milan Ružička, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Štefanka, Viktor Balko, Lužianky, Milan Strapko, Beladice, Jozef Martiška, Dražovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Zsolt Kováč, Matúškovo, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ondrej Kišac, Nové Sady, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Martin Jurík, Čakajovce, Július Benkö ml., Július Benkö st., Ján Petráš, Tibor Odráška, Gabriel Odráška, Štefan Mrllák, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Emília Káčerová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Erik Somor, Vráble
57 - Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Hoppan, Vráble, René Daniš, Mariana Letková, Ľubica Tasáryová, Tatiana Kuchárová, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Sklenár, Margita Kališová, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Michal Palka, Cabaj, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Martin Račko, Oľga Račková, D. Krškany, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, František Čaniga, Dražovce, Mikuláš Pintér, Branč, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Janka Gálová, Žirany, Gabriela Odrášková, H. Kráľová
56 - Vlado Krajčovič, Dušan Letko, Stanislav Billík, Ľudovít Kováč, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Ján Kozla, Žirany, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Emil Remeň, Čeľadince, Andrej Repta, Branč, Pavol Andel, Trnovec, Alexander Kobza, Čechynce, Tomáš Švec, Pohranice, Tatiana Mifková, Marián Kopáčik, Šaľa, Jozef Plesnivý, Denis Novota, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Katarína Chudá, Rišňovce
55 - Dionýz Pecháček, Štefan Bede, Ľuboš Baranec, Jozef Kóša, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Zolo Sabo, H. Kráľová, Martin Kormoši, Ján Zeleňák, Eva Ščepková, Šaľa, Dušan Irsák, Sereď, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Patrik Pacher, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Ryban, Nit. Streda, Tomáš Strapko, Beladice, Helena Bartošová, D. Krškany, Albert Lauro, Čeľadice, Marek Fábry, Šurianky, Ján Dekan, Velčice, Ján Félis, Žitavany
54 - Peter Bezák, Slavomír Kotrla, Milan Lacina, Ľudovít Laca, Vladimír Ťapušík, Ján Doboš, Dávid Said, Ladislav Nosian, Miroslav Zverka, Jozef Nosian, Jozef Hudec ml., Peter Kardoš, Peter Bíro, Jozef Nedelka, Ladislav Fazekaš, Nitra, Helena Privarová, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Vašek, Peťka Račková, Ján Vaško, Roman Obložinský, Ivanka, Július Oláh, Matúškovo, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Szöcs, Marián Titka, Pavol Uher, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Sidónia Boboková, Volkovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Marek Eiselle, Močenok, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Július Bradáč, Golianovo
53 - Milan Borovský, Miroslav Mada, Ľudovít Konečný, František Grom, Ľubomír Rák, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Zahnaš, Lužianky, Oľga Pinterová, D. Krškany, Viera Pavelková, Štefan Brath, Golianovo, Lukáš Valent, Hosťovce, Milan Pagáč, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Vojtech Kováč, Žirany, Peter Jobbágy, Karol Mészáros, Šaľa, František Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce
52 - Pavel Čvirik, Peter Plandora, Juraj Vencel, Ivan Kozár ml., Belo Gombík, Štefan Bystrický, Anton Dano, Ján Hudec, Jozef Hudec st., Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Pauk, Rumanová, Marta Bystrická, Ivanka, Slavko Mikula, Zbehy, Gabriel Hipp, Močenok, Jozef Baťala, Žitavany, Igor Horňáčik, Cabaj
51 - Július Kolník, Ladislav Skalický, František Filo, Vladimír Nemšovský, Jozef Prešinský, Jaroslav Korytár, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, František Margetin, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Jozef Kubáň, Alekšince, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Július Miškovič, Šaľa, Dodo Augustín, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Roško, Dyčka, Ján Golha, Ladislav Szöke, Gabika Szökeová, Vráble, Emil Rusnák, Beladice, Silvester Lenčéš, Močenok, Emil Podhradský, Lukáčovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jaroslav Skačan, Žihárec
50 - Marián Muzika, Anna Gombíková, Jozef Svitač, Valéria Volfová, Ladislav Mráz, Vladimír Papp, Nitra, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Kucharik, Krtovce, Imrich Maťo, Miriama Ďurinová, Golianovo, Marián Móri, Šaľa, Vincent Káčer, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Simona Szolnokiová, Dyčka
49 - Maroš Karas, Ľudovít Laca st., Nitra, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Branislav Kišac, Nové Sady, Alexander Repta, Kristína Líšková, Branč, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Pavel Períček, František Chudý, Rišňovce, Nikola Nosianová, Ivanka, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Anton Ďuriš, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš
48 - Marián Grman, Milan Vöröš, Andy Jaršinská, Vlado Sásik, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Svitač, Telince, Július Szarka, Topoľnica, Pavol Kozma, Branč, Štefan Kočiš, Trnovec, Peter Vranský, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Leonard Bednár, Vráble, Štefan Račko, Ivanka
47 - Štefan Zabák, Pius Hajdák, Edita Buchová, Ján Ehrenhold, Andrej Kudamik, Nitra, Milan Fúska, Branč, Peter Vrabec, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Kollár, Zbehy, Roman Guzmický, Ivanka, Lukáš Takáč, Báb, Róbert Sedlák, Šaľa, Peter Eliáš, Lúčnica
46 - Ľubomír Turňa, Peter Solčiansky, Štefan Matesko, Pavel Dojčar, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Danada, Milan Bekéni, Šaľa, Jožko Černý, Rumanová, Milan Kristek, Alekšince, Lena Kunkelová, Zl. Moravce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Stanislav Janov, Č. Kľačany
45 - Erik Sovič, Nitra, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Greguš, Zbehy, Ľuboš Plevka, Šaľa, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Štefek, V. Dolina
44 - Marek Ševčík, Erich Schober, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Milan Minarovič, Behynce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Gašpar Gál, Žirany, Roman Grznár, Rišňovce
43 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Roman Bilický, Preseľany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
42 - Pepo Hasilla, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Moder, Nitra, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Zeleňák, Šaľa
41 - Dušan Švehla, Sereď, Ján Rigler, Bratislava, Marián Grman, Vráble, Kristína Králiková, Zbehy
40 - Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Bystrický, Ivanka, Anton Uher, René Vincze, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Marek Hlava, Praha
39 - Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, František Hrnčiar st., Nitra
38 - Michal Hitka, Martin n/Ž.
37 - Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Kupec, Čakajovce, Milan Petráš, Nitra
36 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, David Karas, Katarína Dobiašová, Nitra, Matej Šimko, Močenok, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
34 - Ľubomír Bartakovič, František Hrnčiar ml., Mária Kóšová, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Timea Aghová, Trstice, Emília Malá, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.
33 - Kamil Popelka, Hájske, Vladimír Ťapušík ml., Igor Kotora, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Páleník, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Malý, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj
32 - Ladislav Pindeš, Nitra, Dávid Slíž, Sereď, Juraj Gutman, Choča, Michal Belan, Svätoplukovo
31 - Štefan Macek, Vinodol, Marián Kĺbik, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok
30 - Jozef Horňák, Rišňovce, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Rosina, Velčice, Peter Trungel, Vráble
29 - Miloslav Paluš, František Bojda, Nitra, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce
28 - Tatiana Bartakovičová, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Dodo Korgo, Klasov, Valent Vaňo, Žirany
27 - Milan Javor, Šintava, Dušan Podhradský, D. Krškany, Michal Lauko, Nitra
26 - Peter Frajka, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble
25 - Jozef Borbély, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alojz Jenis, Žitavany, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.
24 - Igor Galovič, Nitra, Richard Jasan, Mechenice, Natália Gregorová, Ivanka
23 - Peter Bodi, Zbehy, Imrich Struhár, Vráble, Róbert Bencz, Žirany
22 - Norbert Zsigmond, N. Život
21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky
20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Janka Paulíková, Martin n/Ž.
18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová
17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby
16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Peter Góra, Tešedíkovo, Jabar Said, Nitra
15 - Šimon Šuník, Nitra, Anton Škrabala, Rišňovce, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Juraj Vereš, Golianovo
14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie, Tibor Kazaň, Branč
13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Miroslav Benček ml., Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová
12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Patrik Benček, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Mária Palková, Nitra
11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce
10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Mráz, Topoľčianky, Timea Hlavová, Timea Kunkelová, Zl. Moravce
9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce, Jaroslav Petko, Piešťany
8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Oľga Krajjčovičová, Nina Letková, Nitra
7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Bradáč, Golianovo
6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Margita Letková, Oľga Szabová, Nitra, Viera Šaturová, Lužianky
5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Michal Barta, Gabriela Hrnčárová, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany, Štefan Chren, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica
4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Marek Tvrdoň, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Michal Lichtner, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Lucia Petková, Piešťany, Jozef Janoťák, Urmince
3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce, Štefan Uharček, Štefan Račko, D. Krškany, Ladislav Kuna, Z Moravecka, Jarka Petková, Piešťany
2 - Vladimír Kupec, Jozef Fúska, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Milan Molnár, Poľný Kesov, Oľga Matejová, Zl. Moravce
1 - Milan Hamala, Šurany

V 15. kole piati tipéri uhádli 7 zápasov: Peter Matulník, Juraj Čurgaly, Ján Jambor, Jozef Rehuš a Tibor Szekér. Tentokrát sme hneď aj vyžrebovali víťaza, žreboval kolega Tomáš, kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken vyhráva Peter Matulník z Nových Sadov.

Dnes prinášame konečné poradie. Na najlepších štyroch čakajú pekné ceny. O poradí na 2.-3. a 4.-5. mieste muselo rozhodnúť špeciálne pravidlo - počet lepších výsledkov v jednotlivých kolách.

2. Stanislav Packa 734644664778742 - raz trafil 8
3. Patrik Andrášik 652657765665652 - ani raz netrafil 8

4. Vojtech Borka 643456663837665 - raz trafil 8
5. Stanislav Babocký 765656723765733 - ani raz netrafil 8

Poradie považujte zatiaľ za neoficiálne. Do piatku prijímame prípadné reklamácie. Zdravíme tipérov.

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrania píšu petície proti výstavbe bytových domov v susedstve

Na jednom zo stavebných pozemkov v centre mesta stojí rodinný dom. Investor ho dá zbúrať.

Kutálek: Vydreté, ale vzácne víťazstvo

Všetky štyri góly Nitranov proti Trenčínu mali skalický podpis.

Kapitána Nitry si zvolia hráči, jediným otáznikom Lupčo

Kabínu futbalistov Nitry čakajú voľby, o kapitánovi rozhodnú hráči.

Pod Zoborom je Kamerunčan z kanadského Toronta

Nitra ulovila na trhu hráčov exotickú posilu, novou tvárou je stopér Macdonald Niba.

Atletické tituly aj do Nitry, Galanty a Dunajskej Stredy

V Bratislave sa v sobotu uskutočnili halové majstrovstvá Slovenska v atletike mladšieho žiactva.

Blízke regióny

Tovarníky zaskočili štvrtoligistu

Až v štyroch góloch mal prsty Adrián Candrák, prvé dva strelil, na ďalšie dva nahrával.

Tatranské doliny sú zážitkom, v akomkoľvek období + foto

Velická dolina za Sliezskym domom je frekventovaná hlavne v lete. Ponúka viacero zaujímavých vrcholov.

Problémy s parkovaním trápia obyvateľov Cisárskej bašty

Problémy s parkovaním v meste pozná každý Novozámčan. Pretrvávajúci problém vládne aj na Cisárskej bašte. Prehovorili nespokojní obyvatelia.

Nové tváre Mestskej polikliniky Šurany

Mestská poliklinika v Šuranoch prešla v poslednom období viacerými zmenami. Pacientov ošetria noví lekári, pribudlo tiež moderné vybavenie ambulancie.

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Väzenský dozorca, ktorý sa pokúsil v utorok počas služby v ústave Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava obesiť, podľahol zraneniam.

Všetky správy

Nokii sa podarilo vstať z mŕtvych. Ukázali novú Nokiu 3310

Nové smartfóny Nokie majú čistý Android, nízku cenu a dobrý hardvér.

Film roka vyhlásili dvakrát, Oscara má Moonlight (minúta po minúte)

Muzikál La La Land vyhral šesť cien, ale na konci večera sa udial veľký trapas.

Michael Kocáb: Som hrdý slniečkar, s tvrdou silou nemáme šancu

Hudobník Michael Kocáb pre SME hovorí, že nie je žiadny rusofób. Aj to mohlo podľa neho prispieť k bezproblémovému odsunu sovietskych vojsk z Československa.

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, keď oficiálne spustí rokovania o brexite.

Kam vyraziť