Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

V predposlednom 14. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali Daniel Mako a Jakub Kunkel. Poradie na špici: 77 - Stanislav Packa, Močenok, Patrik Andrášik, Nitra; 76 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 75 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Draho

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 13. kola Anton Pánis z Kostolian pod Tribečom.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola

Kráľová n/V. - Ohrady 3:1 1
Šintava - Or. Potôň 0:1 2
Vinohrady n/V. - Beladice 4:2 1
Rumanová - Rišňovce 2:1 1
Branč - Čechynce 2:1 1
D. Obdokovce - Jelenec 5:6 2
Žirany - D. Krškany 1:1 X
Č. Hrádok - Neverice 6:2 1
D. Lefantovce - Dlhá n/V. 1:1 X
Sereď B - Tomášikovo 1:1 X

Poradie po 14. kole

77 - Stanislav Packa, Močenok, Patrik Andrášik, Nitra
76 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.
75 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Drahoš, Hosťovce
73 - Vojtech Borka, Trstice
71 - Rudolf Matejov, Skýcov, Miroslav Szlamka, Váhovce, Maroš Sádovský, Žitavce
70 - Vladimír Kompas, Karol Ryba, Jana Pavelková, Nitra
69 - Marcel Pánis, Eugen Németh, Ivan Lauko, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Irena Petková, Zl. Moravce, Viliam Félis, Vráble
68 - Patrik Dubnička, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Alexandra Gálová, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Emil Dubec, Žikava, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ľubomír Ballay, Nitra
67 - Viliam Matejov, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Pavel Mihálik, Šaľa, Martin Tesár, Nitra, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Štefan Hudec, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice
66 - Roman Sýkora, Miroslav Fábry, Juraj Náhlovský, Daruška Horváthová, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Roman Margetin, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Trnovec, Július Galo, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Lívia Šimončíková, Pohranice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Jakub Vojtek, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
65 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marián Mateička, Behynce
64 - Ivan Leckeš, Laco Ištokovič, Nitra, Tibor Šmitala, Čab, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Milan Lazan, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Juraj Vojtek, Vráble
63 - Barbora Mináriková, Pavel König, Igor Dubeň, Vlado Lyžičiar, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Bene st., Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Gál, Miloš Gál st., Žirany, Ján Hegyi, Jelka, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marta Kunkelová, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince
62 - František Imre, František Dedič, Michal Hunka, Ján Hnilica, Ernest Szombath, Jarmila Saidová, Lenka Königová, Jakub Kania, Nitra, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Zoltán Jancsó, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľudovít Valent, Košúty, Ivan Remeň, Nit. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Ľubomír Rybár, Cabaj, Judita Bužíková, Daniel Lörincz, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter König, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Mário Fábry, Šurianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Kováč, Vráble, Juraj Csirik, Šaľa
61 - Jaroslav Lazor, Juraj Hrnčár, Mária Sýkorová, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Chobot, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Pavel Kúsek, Žikava, Jaroslav Grman, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.
60 - Imrich Ručkay, Jozef Paulík, Igor Drotár, Mária Königová, Michal Garay, Michal Motúz, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Csaba Sándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Anna Fazekašová, Neded, Peter Visolajský, Jozef Kučera, Martina Hippová, Šaľa, Pavol Bradáč, Golianovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Mário Pánis, D. Krškany, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Kutak, Jarok, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Imrich Valent, Hosťovce, Jakub Kunkel, Ján Školník, Zl. Moravce, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Antalík, Vráble
59 - Alexander Meszáros, Eduard Szabó, František Juhás, Juraj Urban, Miro Račko, Ľudo Horváth, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Slíž, Beladice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Repa, Prílepy, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter Lehocký, Pavol Sedliačik, Robert Ščepka, Šaľa, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Ivanko Vanko, Zbehy
58 - Martin Krajčír, Katarína Karcolová, Miloš Sýkora, Viera Lauková, Jozef Ehrenhold, Boris Grežo, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Kukučka, Žitavany, Milan Strapko, Beladice, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anna Duczová, Štefan Straňák, Ivan Tóth, Ivan Lenický, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Stanislav Pacher, Sľažany, Ladislav Šóki, Diakovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ondrej Kišac, Nové Sady, Zuzana Matušicová, Pata, Bartolomej Gulka, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Sabo, Rumanová, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Pavol Macho, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Miroslav Močol, Alekšince, František Finta, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Peter Hipp, Ján Martinek, František Szolík, Ján Petráš, Janka Jašiková, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo
57 - Štefan Dékány, Dezider Zaujec, Martin Peniaško, Ján Barát, Ľuboš Mičík, Daniel Tasáry, Marián Barta, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Marián Valla, V. Zálužie, Vladimír Gálik, Jelenec, František Kóša, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Maroš Papp, Sereď, Boris Mesároš, Lehota, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Bárek, Janka Gálová, Žirany, Jozef Andel, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Chovanec, Šurianky, Ivan Mareček, Čab, Miloš Macala, Gáň, Štefan Mrllák, Šaľa
56 - Vlado Krajčovič, Richard Magušín, Ladislav Baláži, Mariana Letková, Ján Palka, Ľubomír Lenický, Ľudovít Kováč, Nitra, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Emil Šatan, Vozokany, Peter Štefanka, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Martiška, Dražovce, Ladislav Németh, V. Úľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Zsolt Kováč, Matúškovo, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Toman, D. Krškany, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, György Jakubecz, H. Saliby, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Michal Čery, Jelenec, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Gabriel Odráška, Juraj Žiačko, Jozef Baláž, Šaľa, Emília Káčerová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Filip Vašíček, Vráble
55 - René Daniš, František Benc, Pavel Hrnčár, Dajana Borovská, Ľubica Tasáryová, Milan Ružička, Tatiana Kuchárová, Nitra, Ladislav Nagy, Jozef Hoppan, Vráble, Martin Kormoši, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Varga, Topoľnica, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Jambor, Katarína Chudá, Rišňovce, Tomáš Strapko, Beladice, Oľga Račková, D. Krškany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľuboš Nagy, Jelenec, František Čaniga, Dražovce, Alexander Kusy, Trnovec, Peter Strieška, Volkovce
54 - Peter Bezák, Dávid Said, Ján Kmeťo, Miroslav Zverka, Peter Bíro, Jozef Nedelka, Nitra, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Július Benkö st., Ján Zeleňák, Ján Szöcs, Tibor Odráška, Eva Ščepková, Marián Kopáčik, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Šlagor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Ján Kozla, Žirany, Dušan Beder, Lapáš, Zolo Sabo, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Michal Palka, Cabaj, Peter Vašek, Ivanka, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Anna Pacherová, Sľažany, Patrik Pacher, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Martin Račko, Helena Bartošová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Marek Fábry, Šurianky, Alexander Kobza, Čechynce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marek Eiselle, Močenok, Viktor Balko, Lužianky, Erik Somor, Vráble
53 - Slavomír Kotrla, Milan Lacina, Ľudovít Laca, Dušan Letko, Stanislav Billík, Ľuboš Baranec, Jozef Kóša, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Katarína Pálková, Jarok, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Igor Tkáč, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Roman, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Pavol Andel, Trnovec, Mikuláš Pintér, Branč, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Milan Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec
52 - Peter Plandora, Ivan Kozár ml., Anton Dano, Ján Hudec, Ľudovít Konečný, Ladislav Fazekaš, Ľubomír Rák, Nitra, Marián Tkáč, Sereď, Peter Ryban, Nit. Streda, Marián Pauk, Rumanová, Milan Pagáč, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Valovič, Rišňovce, Tomáš Švec, Pohranice, Vojtech Kováč, Žirany, Marián Titka, Šaľa, Gabriel Hipp, Močenok, František Kunkel, Denis Novota, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Igor Horňáčik, Cabaj, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Július Bradáč, Golianovo, Ján Félis, Žitavany
51 - Július Kolník, Dionýz Pecháček, Milan Borovský, Belo Gombík, Vladimír Ťapušík, Štefan Bystrický, Ladislav Nosian, Jozef Nosian, Jozef Prešinský, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Dušan Irsák, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Juhász, Kolíňany, Vincent Komačka, Topoľčany, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Oľga Pinterová, D. Krškany, Katka Kišacová, Nové Sady, Andrej Repta, Branč, Marta Bystrická, Roman Obložinský, Ivanka, Lukáš Valent, Hosťovce, Pavol Uher, Šaľa, Sidónia Boboková, Volkovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Silvester Lenčéš, Močenok, Tibor Szekér, Zl. Moravce
50 - Pavel Čvirik, Ladislav Skalický, Štefan Bede, Ján Doboš, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Peter Kardoš, Ladislav Mráz, František Grom, Nitra, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Kucharik, Krtovce, Peťka Račková, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Dekan, Velčice, Marián Móri, Peter Jobbágy, Šaľa, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany
49 - Helena Privarová, D. Krškany, Maroš Karas, Juraj Vencel, Anna Gombíková, František Filo, Miroslav Mada, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, František Margetin, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Jozef Kubáň, Alekšince, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Nikola Nosianová, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Slavko Mikula, Zbehy, Július Miškovič, Karol Mészáros, Šaľa, Ján Golha, Anton Ďuriš, Ladislav Szöke, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Kristína Líšková, Branč
48 - Marián Grman, Vladimír Nemšovský, Andy Jaršinská, Vlado Sásik, Vladimír Papp, Jaroslav Korytár, Nitra, Július Pápay, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Pavol Kozma, Branč, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miriama Ďurinová, Štefan Brath, Golianovo, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, František Chudý, Rišňovce, Štefan Račko, Ivanka, Emil Podhradský, Lukáčovce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Gabika Szökeová, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec
47 - Milan Vöröš, Štefan Zabák, Valéria Volfová, Edita Buchová, Štefan Matesko, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Lukáš Takáč, Báb, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Roško, Attila Szolnoki, Dyčka, Emil Rusnák, Beladice, Leonard Bednár, Vráble
46 - Ľubomír Turňa, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Jožko Černý, Rumanová, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lena Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peter Eliáš, Lúčnica, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce
45 - Marián Muzika, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Andrej Kudamik, Pavel Dojčar, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Danada, Ľuboš Plevka, Šaľa, Milan Greguš, Zbehy, Dodo Augustín, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Maroš Slovák, Mojzesovo
44 - Ľudovít Laca st., Marek Ševčík, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Rudolf Krajinčák, Báb, Milan Minarovič, Behynce, Ján Kollár, Zbehy, Milan Kristek, Alekšince, Róbert Sedlák, Šaľa, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Roman Grznár, Rišňovce
43 - Peter Solčiansky, Pius Hajdák, Nitra, Peter Svitač, Telince, Július Szarka, Topoľnica, Roman Bilický, Preseľany, Milan Bekéni, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Pavol Štefek, V. Dolina
42 - Jozef Moder, Erich Schober, Erik Sovič, Nitra, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Milan Macho, M. Ripňany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Berec, Lapáš
41 - Dušan Švehla, Sereď, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Rigler, Bratislava, Marián Grman, Vráble, Kristína Králiková, Zbehy
40 - Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Bystrický, Ivanka, Peter Zeleňák, René Vincze, Šaľa, Marek Hlava, Praha
39 - Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Juraj Minárik, Obyce, František Hrnčiar st., Nitra
38 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Michal Hitka, Martin n/Ž.
37 - Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Kupec, Čakajovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany
36 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, David Karas, Katarína Dobiašová, Nitra, Matej Šimko, Močenok, Slavo Kališ, Anton Uher, Šaľa, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
35 - Milan Petráš, Nitra
34 - Ľubomír Bartakovič, František Hrnčiar ml., Mária Kóšová, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Emília Malá, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.
33 - Kamil Popelka, Hájske, Vladimír Ťapušík ml., Igor Kotora, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Páleník, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Malý, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj
32 - Ladislav Pindeš, Nitra, Dávid Slíž, Sereď, Juraj Gutman, Choča
31 - Štefan Macek, Vinodol, Marián Kĺbik, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lenka Reptová, Branč
30 - Michaela Záhorská, Lukáčovce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Rosina, Velčice, Peter Trungel, Vráble
29 - Miloslav Paluš, František Bojda, Nitra, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Michal Belan, Svätoplukovo
28 - Tatiana Bartakovičová, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Dodo Korgo, Klasov
27 - Milan Javor, Šintava, Dušan Podhradský, D. Krškany, Michal Lauko, Nitra
26 - Peter Frajka, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble
25 - Jozef Borbély, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alojz Jenis, Žitavany, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Valent Vaňo, Žirany
24 - Igor Galovič, Nitra, Richard Jasan, Mechenice, Natália Gregorová, Ivanka
23 - Peter Bodi, Zbehy, Imrich Struhár, Vráble, Róbert Bencz, Žirany
22 - Norbert Zsigmond, N. Život
21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky
20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Janka Paulíková, Martin n/Ž.
18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová
17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby
16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Peter Góra, Tešedíkovo, Jabar Said, Nitra
15 - Šimon Šuník, Nitra, Anton Škrabala, Rišňovce, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Juraj Vereš, Golianovo
14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie
13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová
12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Patrik Benček, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Mária Palková, Nitra
11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Tibor Kazaň, Branč
10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Mráz, Topoľčianky, Timea Kunkelová, Miroslav Benček ml., Zl. Moravce
9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce, Jaroslav Petko, Piešťany
8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Oľga Krajjčovičová, Nina Letková, Nitra
7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Ivan Bradáč, Golianovo
6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Oľga Szabová, Nitra, Viera Šaturová, Lužianky
5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Michal Barta, Gabriela Hrnčárová, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany, Štefan Chren, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica
4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Marek Tvrdoň, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Michal Lichtner, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Lucia Petková, Piešťany
3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Margita Letková, Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce, Štefan Uharček, Štefan Račko, D. Krškany, Ladislav Kuna, Z Moravecka, Jarka Petková, Piešťany
2 - Vladimír Kupec, Jozef Fúska, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Milan Molnár, Poľný Kesov, Oľga Matejová, Zl. Moravce
1 - Milan Hamala, Šurany

V predposlednom 14. kole bolo maximum 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali Daniel Mako z Čakajoviec a Jakub Kunkel zo Zlatých Moraviec. Prosíme ich, aby sa ozvali (0905 550 775, martin.kilian@petitpress.sk) a dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň od spoločnosti Heineken, alebo máme žrebovať.

Ak vám nesedia body, ozvite sa takisto, prešetríme to.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 5 654
  2. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 1 016
  3. Pozrite si majstrov okresu v atletike 550
  4. Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci 411
  5. Nový Život môže doma spečatiť triumf 335
  6. Nitra rozhodla na Spiši v druhom polčase (+FOTO) 324
  7. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 313
  8. Štartuje play-off Ligy internacionálov 273
  9. Prvá výhra V. Zálužia vonku 260
  10. Európska komisia vyšetruje, či štátna podpora pre Jaguar Land Rover je v súlade s európskou legislatívou 218

Najčítanejšie správy

Nitra

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO)

Na majstrovstvách Slovenska sa darilo aj pretekárom z nášho regiónu,

Pozrite si majstrov okresu v atletike

V Nitre sa dnes uskutočnili atletické majstrovstvá základných škôl okresu Nitra. V akcii boli deti z 28 škôl.

Smer chce v Nitre zabrániť tomu, aby sa moci chytili kotlebovci

Opozícia v krajskom parlamente je ochotná rokovať o spolupráci s kýmkoľvek okrem kotlebovcov. SMK chce urobiť všetko preto, aby sa extrémisti k moci v Nitrianskom kraji nedostali.

Nový Život môže doma spečatiť triumf

V. LIGA JUH: Pata a Váhovce vyšli doma naprázdno. V šlágri kola si Janíky poradili s Vydranmi.

Blízke regióny

Podgurážený vodič zdemoloval stĺp, našťastie nikoho nezrazil

Vodiča, ktorý zdemoloval v Nových Zámkoch stĺp verejného osvetlenia zatiaľ nemôžu vypočuť. Najprv bude musieť vytriezvieť.

Škody po včerajšom požiari lakovne odhadli na 200 tisíc eur +foto

Príčina vzniku požiaru sa v súčasnosti vyšetruje. Jeho likvidácia zamestnala viac 24 hasičov.

Opravy ciest v Partizánskom môžu trvať ešte mesiac

Kvôli tomu, že práce prebiehajú na viacerých miestach sú zápchy v Partizánskom na každodennom poriadku.

Žiarovo zelenú farbu jazierka by čakal málokto

Len niečo vyše mesiaca bola umelá vodná nádrž v mestskom parku napustená.

Mikuš: Voderady mali šesť rokov možnosť internát kúpiť alebo si ho prenajať

Obavy obce Voderady v okrese Trnava o nárast nepriaznivých vplyvov na život obyvateľov v súvislosti s avizovaným prísunom zahraničných robotníkov do miestneho internátu kraj nezdieľa.

Všetky správy

Kohút si priznal chybu, Cígerovi sa ospravedlnil. Ten to neprijal

Tréner hokejovej reprezentácie a šéf zväzu diskutovali spolu v mimoriadnej relácii TV Markíza.

Lipšicova advokátka: S takým postupom prokuratúry som sa ešte nestretla

Exposlanec zrazil 72-ročného chodca v septembri. Hrozí mu za to trest na dva až päť rokov väzenia.

Cíger neprišiel diskutovať s Lintnerom, Kohútovi povie, aby odstúpil

Reprezentačný tréner má v stredu absolvovať diskusiu s prezidentom SZĽH Martinom Kohútom.

Bankár: Bezúročné pôžičky nie sú charita. Slúžia na prilákanie

Martin Techman tvrdí, že polovica hypoték už čoskoro zdražie.

V stane pod vrcholom Everestu našli štyri mŕtve telá

Telá našli záchranári, ktorí sa vydali pre telo slovenského horolezca Vladimíra Štrbu.

Kam vyraziť