Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom kola je Anton Pánis st. z Kostolian p/T., ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 73 - Stanislav Packa, Močenok; 72 - Patrik Andrášik, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany; 71 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, atď.

Správne tipy 13. kola

Nitra jun. - Slovan jun. 3:2 1
Sereď - Šaľa 2:1 1
Okoč-Sokolec - Kráľová n/V. 3:0 1
Lehnice - Močenok 1:1 X
Chrenová - Čeľadice 1:0 1
Machulince - Janíkovce 2:3 2
Mojmírovce - Hájske 1:2 2
Dyčka - Vinodol 4:1 1
Topoľčianky - Neverice 5:3 1
Čierny Brod - D. Saliby 1:4 2

Poradie po 13. kole

73 - Stanislav Packa, Močenok

72 - Patrik Andrášik, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

71 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce

69 - Maroš Sádovský, Žitavce

67 - Vojtech Borka, Trstice, Rudolf Matejov, Skýcov, Karol Ryba, Nitra, Benjamín Odráška, H. Kráľová

66 - Jana Pavelková, Eugen Németh, Ivan Lauko, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Adam Novák, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok

65 - Vladimír Kompas, Nitra, Alexandra Gálová, Žirany, Viliam Félis, Vráble

64 - Marcel Pánis, Juraj Náhlovský, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Joniak, Vráble

63 - Roman Sýkora, Miroslav Fábry, Laco Ištokovič, Ľubomír Ballay, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Július Galo, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Irena Petková, Zl. Moravce, Ladislav Čekey, Pohranice, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž.

62 - Viliam Matejov, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Ondrej Molnár, Štitáre, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Šaľa, Martin Tesár, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Lívia Šimončíková, Pohranice, Imrich Hrdlica, Báb, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Tuhý, Machulince, Jakub Vojtek, Vráble

61 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Pecho, Beladice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj

60 - Štefan Páleník, Prílepy, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Csaba Sándor, Kolíňany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Henrich Richter, Bratislava, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Kozár, D. Krškany, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Marián Mateička, Behynce, Bohuš Baják, Lužianky, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Juraj Vojtek, Vráble, Daruška Horváthová, Nitra, Dušan Gašparík, Machulince

59 - František Imre, Ivan Leckeš, František Dedič, Ján Hnilica, Jarmila Saidová, Pavel König, Michal Garay, Igor Dubeň, Vlado Lyžičiar, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Tibor Šmitala, Čab, Ivan Remeň, Nit. Streda, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Judita Bužíková, Branč, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Žirany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Masár, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Dávid Jancsó, Vlčany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

58 - Martin Krajčír, Jozef Paulík, Ernest Szombath, Mária Sýkorová, Barbora Mináriková, Lenka Königová, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Ľudovít Valent, Košúty, Henrich Bíro, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miroslav Lenický, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Daniel Lörincz, Branč, Peter Debnár, Zbehy, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Šabo, Žitavany, Pavel Bachan, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Jaroslav Grman, Vráble, Mária Látečková, Svätoplukovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Csirik, Šaľa

57 - Michal Hunka, Jakub Kania, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Pavol Bradáč, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Mário Pánis, D. Krškany, Rudolf Macho, Kolíňany, Miroslav Močol, Alekšince, František Finta, František Andraško, Štefan Zeman, Jelenec, Ľudovít Desat, Podhorany, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Antalík, Vráble

56 - Alexander Meszáros, Juraj Hrnčár, Igor Drotár, Juraj Urban, Miro Račko, Miloš Sýkora, Michal Motúz, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Rudolf Lauko, Ivanko Vanko, Zbehy, Milan Strapko, Beladice, Jozef Repa, Prílepy, Peter Visolajský, Jozef Kučera, Martina Hippová, Šaľa, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mário Fábry, Šurianky, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Kúsek, Žikava, Ivan Lenický, H. Kráľová, Jozef Kukliš, Topoľčianky

55 - Eduard Szabó, František Juhás, Jaroslav Lazor, Imrich Ručkay, Ján Barát, Ľuboš Mičík, Katarína Karcolová, Mária Königová, Viera Lauková, Ľudo Horváth, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Anna Fazekašová, Neded, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Žemba, Rišňovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Juraj Sabo, Rumanová, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Hipp, Ján Martinek, František Szolík, Janka Jašiková, Šaľa, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Peťo Bányi, D. Obdokovce

54 - Peter Bezák, Štefan Dékány, Richard Magušín, Dajana Borovská, Daniel Tasáry, Ján Palka, Miroslav Zverka, Jozef Ehrenhold, Peter Bíro, Jozef Nedelka, Boris Grežo, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Vašek, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Maroš Papp, Sereď, Ivan Bakyta, Jarok, Ondrej Kišac, Nové Sady, Ivan Tóth, H. Kráľová, Martin Jurík, Čakajovce, Ivan Mareček, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Juraj Mészáros, Selice, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Robert Ščepka, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Marek Eiselle, Močenok

53 - Dezider Zaujec, Marián Barta, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Slíž, Beladice, Milan Šlosár, Čab, Marián Valla, V. Zálužie, Anna Duczová, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Kóša, Bartolomej Gulka, Branč, Alojz Rajtár, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Šóki, Diakovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Toman, D. Krškany, Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľuboš Motolík, Alexander Kusy, Trnovec, Juraj Bárek, Žirany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Peter Kluka, Lapáš, Ján Petráš, Gabriel Odráška, Juraj Žiačko, Jozef Baláž, Šaľa, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce

52 - Vlado Krajčovič, René Daniš, Martin Peniaško, Ladislav Baláži, Ivan Kozár ml., Mariana Letková, Ľubica Tasáryová, Ján Kmeťo, Anton Dano, Ľubomír Lenický, Ľudovít Kováč, Nitra, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Hoppan, Vráble, Peter Štefanka, Lužianky, Peter Matulník, Nové Sady, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Čurgaly, Janíkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ferko Valent, T. Mlyňany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Emil Remeň, Čeľadince, Tomáš Strapko, Beladice, Helena Bartošová, Oľga Račková, D. Krškany, Zuzana Matušicová, Pata, György Jakubecz, H. Saliby, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Pavol Török, V. Dolina, Lukáš Bíro, Čakajovce, Michal Čery, Jelenec, Jozef Chovanec, Šurianky, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Štefan Mrllák, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Miloš Macala, Gáň, Ivana Kunkelová, Emília Káčerová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce

51 - Július Kolník, Peter Plandora, František Benc, Pavel Hrnčár, Milan Lacina, Ľudovít Laca, Dušan Letko, Dávid Said, Milan Ružička, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Beder, Lapáš, Zolo Sabo, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Vladimír Gálik, Ľuboš Nagy, Jelenec, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Németh, V. Úľany, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Jambor, Rišňovce, Martin Račko, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Pagáč, Ivanka, František Čaniga, Dražovce, Alexander Kobza, Čechynce, Mikuláš Pintér, Branč, Tomáš Švec, Pohranice, Július Benkö st., Eva Ščepková, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Viktor Balko, Lužianky, Erik Somor, Vráble

50 - Slavomír Kotrla, Stanislav Billík, Jozef Kóša, Ján Hudec, Ladislav Mráz, Tatiana Kuchárová, Nitra, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Kozla, Vojtech Kováč, Žirany, Katarína Pálková, Jarok, Martin Kormoši, Ján Zeleňák, Tibor Odráška, Marián Kopáčik, Margita Kališová, Šaľa, Jaroslav Dvorský, Pata, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Anna Pacherová, Sľažany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marián Pauk, Rumanová, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Vaško, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Marek Fábry, Šurianky, Vlado Jánošík, D. Krškany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Filip Vašíček, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Katarína Chudá, Rišňovce, Július Bradáč, Golianovo

49 - Pavel Čvirik, Maroš Karas, Belo Gombík, Ľuboš Baranec, Ľudovít Konečný, Ladislav Fazekaš, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marián Tkáč, Sereď, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Nikola Nosianová, Ivanka, Pavol Andel, Trnovec, Gabriel Hipp, Močenok, Denis Novota, Zl. Moravce, Sidónia Boboková, Volkovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ján Félis, Žitavany

48 - Marián Grman, Štefan Bede, Vladimír Ťapušík, Miroslav Mada, Štefan Bystrický, Andy Jaršinská, Ladislav Nosian, Jozef Nosian, Jozef Prešinský, Nitra, Peter Ambrózy, Selice, Michal Palka, Igor Horňáčik, Cabaj, Július Oláh, Matúškovo, Peter Ryban, Nit. Streda, František Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Oľga Pinterová, D. Krškany, Marta Bystrická, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Lukáš Valent, Hosťovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Plesnivý, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Anton Ďuriš, Vráble, Silvester Lenčéš, Močenok

47 - Dionýz Pecháček, Milan Borovský, Štefan Zabák, Anna Gombíková, Ján Doboš, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Jaroslav Korytár, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kausek, Klasov, Jozef Kucharik, Krtovce, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Miriama Ďurinová, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Peťka Račková, Roman Obložinský, Ivanka, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Katka Kišacová, Branislav Kišac, Nové Sady, Andrej Repta, Branč, Milan Roman, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Golha, Vráble, Janka Gálová, Žirany, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

46 - Juraj Vencel, Peter Kardoš, Vladimír Papp, Ľubomír Rák, Nitra, Helena Privarová, D. Krškany, Dušan Irsák, Sereď, Pavol Kozma, Kristína Líšková, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Dekan, Velčice, Peter Jobbágy, Marián Titka, Pavol Uher, Karol Mészáros, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Tibor Szekér, Zl. Moravce

45 - Ladislav Skalický, Milan Vöröš, František Filo, Vladimír Nemšovský, Valéria Volfová, Vlado Sásik, František Grom, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Fúska, Branč, Marián Móri, Šaľa, Štefan Račko, Ivanka, Emil Podhradský, Lukáčovce, Jaroslav Skačan, Žihárec

44 - Marek Ševčík, Edita Buchová, Štefan Matesko, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Slavko Mikula, Zbehy, Július Miškovič, Šaľa, Lena Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Emil Rusnák, Beladice, Štefan Brath, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

43 - Ľubomír Turňa, Nitra, Peter Svitač, Telince, Rudolf Krajinčák, Báb, Roman Bilický, Preseľany, Jožko Černý, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Štefan Kočiš, Trnovec, Roman Guzmický, Ivanka, Róbert Sedlák, Ľuboš Plevka, Šaľa, Dodo Augustín, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Jozef Roško, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Kamil Oravec, T. Mlyňany, František Chudý, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Gabika Szökeová, Vráble

42 - Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Pavel Dojčar, Nitra, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Bekéni, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Vranský, Zbehy, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Leonard Bednár, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica

41 - Marián Muzika, Pius Hajdák, Andrej Kudamik, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Dušan Švehla, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Danada, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Ján Kollár, Kristína Králiková, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Milan Kristek, Alekšince, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Maroš Slovák, Mojzesovo, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž.

40 - Ľudovít Laca st., Erich Schober, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Bystrický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, René Vincze, Šaľa

39 - Jozef Moder, Erik Sovič, František Hrnčiar st., Nitra, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Minárik, Obyce, Tibor Berec, Lapáš, Roman Grznár, Rišňovce

38 - Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Solčiansky, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Michal Hitka, Martin n/Ž., Marián Grman, Vráble, Gašpar Gál, Žirany

37 - Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Kupec, Čakajovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

36 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, David Karas, Katarína Dobiašová, Nitra, Matej Šimko, Močenok, Peter Zeleňák, Anton Uher, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Hlava, Praha

35 - Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce

34 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, František Hrnčiar ml., Nitra, Slavo Kališ, Šaľa, Timea Aghová, Trstice, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Emília Malá, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.

33 - Kamil Popelka, Hájske, Vladimír Ťapušík ml., Igor Kotora, Milan Petráš, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Páleník, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Malý, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj

32 - Ladislav Pindeš, Nitra, Dávid Slíž, Sereď, Juraj Gutman, Choča

31 - Štefan Macek, Vinodol, Marián Kĺbik, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Lenka Reptová, Branč, Mária Kóšová, Nitra

30 - Michaela Záhorská, Lukáčovce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Rosina, Velčice, Peter Trungel, Vráble

29 - Miloslav Paluš, František Bojda, Nitra, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce

28 - Tatiana Bartakovičová, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Dodo Korgo, Klasov

27 - Milan Javor, Šintava, Dušan Podhradský, D. Krškany, Michal Lauko, Nitra

26 - Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Frajka, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble

25 - Jozef Borbély, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alojz Jenis, Žitavany, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.

24 - Igor Galovič, Nitra, Richard Jasan, Mechenice, Natália Gregorová, Ivanka, Michal Belan, Svätoplukovo

23 - Peter Bodi, Zbehy, Imrich Struhár, Vráble, Valent Vaňo, Žirany

22 - Norbert Zsigmond, N. Život

21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky

20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Róbert Bencz, Žirany, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce

19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Janka Paulíková, Martin n/Ž.

18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová

17 - Jana Račková, Lenka Sýkorová, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby

16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Peter Góra, Tešedíkovo

15 - Šimon Šuník, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Juraj Vereš, Golianovo

14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Patrik Benček, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jabar Said, Nitra

11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Tibor Kazaň, Branč

10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Mráz, Topoľčianky, Timea Kunkelová, Miroslav Benček ml., Zl. Moravce

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Oľga Krajjčovičová, Nina Letková, Mária Palková, Nitra

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Bradáč, Golianovo

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Oľga Szabová, Nitra, Viera Šaturová, Lužianky, Jaroslav Petko, Piešťany

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Michal Barta, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Timea Hlavová, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany, Štefan Chren, Žitavany, Ivanko Lenický, H. Kráľová

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Marek Tvrdoň, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Lucia Petková, Piešťany

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, T. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Margita Letková, Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce, Štefan Uharček, Štefan Račko, D. Krškany, Ladislav Kuna, Z Moravecka, Jarka Petková, Piešťany

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Milan Molnár, Poľný Kesov

1 - Milan Hamala, Šurany, Ladislav Varga, Topoľnica

Víťazom 13. kola je Anton Pánis st. z Kostolian p/T., ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu 2 749
  2. Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú Foto 1 425
  3. Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra 1 138
  4. Ivan Veľký 900
  5. Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch 662
  6. Konateľ Byspravu vydržal vo funkcii iba 15 dní 587
  7. Fotogaléria: Neded - Šaľa 2:0 486
  8. Kraj spustil nový cykloportál so všetkými cyklotrasami v regióne 460
  9. Parkovanie: Na sídliskách obmedzia dodávky, spoplatnia ďalšie ulice 392
  10. Priateľské derby Nitra - Trnava sa hralo až do večera 345

Najčítanejšie správy

Nitra

Časť autobusovej stanice uzavreli, našli muníciu

Muníciu našiel bagrista pri výkopových prácach.

Fotogaléria: hokejisti Nitry už trénujú

Po mesačnej prestávke sa opäť stretli hokejisti HK Nitra a odštartovali prvý blok letnej prípravy.

Reprezentant Hrnka zatiaľ bez klubu, v hre je aj Nitra

Rodák spod Zobora nad ponukou reprezentovať nerozmýšľal. Na MS vydal zo seba sto percent, hovorí.

Ivan Veľký

Ako korálky navlieka Ivan Galád na postupovú niť jedno víťazstvo za druhým.

Britský reťazec oznámil, kedy zatvorí predajňu v nitrianskych Mlynoch

Po obchode sa uvoľnia priestory na dvoch poschodiach.

Blízke regióny

Prichytený priamo pri čine. Zlodej sa pokúsil ukradnúť úle v Palárikove

Zlodej sa pod rúškom tmy pokúsil ukradnúť úle za vyše tisíc eur. Zachytila ho však nastražená fotopasca.

Rušná Hospodárska má byť širšia,radnica plánuje pruhy pre autobusy

Koncom minulého roka si mesto Trnava nechalo spracovať novú overovaciu štúdiu preferenčných jazdných pásov na Hospodárskej ulici. Tie by mali zrýchliť autobusovú dopravu v rannej špičke .

Hradby majú byť lákadlom, mesto chce zmenu pravidiel

V júni by sa mala uskutočniť interná konferencia, na ktorej by sa zástupcovia mesta Trnava stretli s pamiatkarmi. Hovoriť chcú o zmene metodiky obnovy hradieb, cieľom radnice je urobiť z nich skutočnú atrakciu.

Románsky kostol pri Leviciach je považovaný za najkrajší na Slovensku

Starobylý kostolík v Kalinčiakove sa opäť dostal do pozornosti pamiatkových výskumov.

Guráž na cestu autom si dodali pohárikmi pred cestou

Miešať alkohol so šoférovaním nie je vôbec zodpovedné. Počas víkendu sa dvaja vodiči vybrali na cesty značne podgurážení.

Všetky správy

Prieskum Polis: Strana Most-Híd je na hranici zvoliteľnosti, predbehlo ju aj KDH

V parlamentných voľbách by opäť zvíťazila strana Smer.

Nájomní vrahovia a detské porno. Darknet je pre silné povahy

Komunita na darknete funguje cez známosti a dobré referencie.

Cígera odmietli aj Višňovský, Handzuš, Országh a Bača

To, že hráči z NHL neprišli na šampionát, berie reprezentačný tréner ako podraz.

Odhalili tajomstvo starovekej antikoncepcie. Skutočne fungovala

Antikoncepcia postavená na dávnej rastline sa bude dať užiť pred alebo po styku. Prípadne sa bude nosiť ako náplasť.

Jeho fotografia obletela svet, on dostal päsťou do tváre

Tri dni od rána do večera dvíhal telefóny a e-mailoval. Vladimírovi Čičmancovi volali a písali z takmer všetkých významných svetových médií.

Kam vyraziť