Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole šiesti tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 66 - Patrik Andrášik, Nitra, Stanislav Packa, Močenok; 65 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany; 64 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce, atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 11. kola Ivan Lauko z Nitry.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 12. kola

Topoľčany - Nemšová 1:3 2
Beladice - Zlaté Klasy 0:0 X
Vinohrady - Tešedíkovo 2:0 1
Šintava - Ohrady 1:4 2
Žitavany - Sľažany 4:1 1
Výč.-Opatovce - V. Zálužie 0:1 2
Čakajovce - Selice 1:4 2
D. Obdokovce - Čechynce 1:4 2
Veľký Cetín - Jelenec 2:1 1
Neverice - Č. Kľačany 0:2 2

Poradie po 12. kole

66 - Patrik Andrášik, Nitra, Stanislav Packa, Močenok
65 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany
64 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce
63 - Miroslav Szlamka, Váhovce
62 - Eugen Németh, Nitra, Maroš Sádovský, Žitavce
61 - Vojtech Borka, Trstice, Rudolf Matejov, Skýcov, Karol Ryba, Marcel Pánis, Juraj Náhlovský, Ivan Lauko, Nitra, Benjamín Odráška, H. Kráľová
60 - Alexandra Gálová, Žirany, Michal Kaplán, Č. Hrádok
59 - Roman Sýkora, Laco Ištokovič, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Július Galo, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Irena Petková, Zl. Moravce, Viliam Félis, Vráble
58 - Miroslav Fábry, Jana Pavelková, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Adam Novák, Šaľa, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Látečková, Svätoplukovo
57 - Vladimír Kompas, Ľubomír Ballay, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Jozef Joniak, Vráble
56 - Marián Zlatňanský (Orol), Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ondrej Molnár, Štitáre, Roman Margetin, Rišňovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Martin Tesár, Nitra, Peter Kišac, Nové Sady, Lívia Šimončíková, Pohranice, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Juraj Vojtek, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.
55 - František Dedič, Jarmila Saidová, Daruška Horváthová, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Dávid Jancsó, Vlčany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ivan Kozár, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Marián Mateička, Behynce, Milan Lazan, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble
54 - Martin Krajčír, Jozef Paulík, Lenka Königová, Jozef Nedelka, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Šmitala, Čab, Peter Vašek, Ivanka, Ľudovít Valent, Košúty, Csaba Sándor, Kolíňany, Adam Liptai (Gudi), Zoltán Jancsó, Vlčany, Henrich Richter, Bratislava, Miloš Remenár, Sereď, Mário Pánis, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Daniel Lörincz, Branč, Imrich Hrdlica, Báb, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Masár, Pavel Bachan, Ján Školník, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Marek Eiselle, Močenok
53 - Ivan Leckeš, Ján Hnilica, Juraj Urban, Ernest Szombath, Pavel König, Igor Dubeň, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Milan Strapko, Beladice, Tibor Glovenský, Košúty, František Kóša, Judita Bužíková, Branč, Ivan Remeň, Nit. Streda, Matúš Vajzer, Báb, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Jozef Gál, Žirany, Juraj Segíň, Sľažany, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Kováč, Vráble, Janka Jašiková, Šaľa
52 - František Imre, Ján Barát, Michal Hunka, Miro Račko, Barbora Mináriková, Viera Lauková, Michal Garay, Anton Dano, Michal Motúz, Vlado Lyžičiar, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Filip Marinov, Rumanová, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jana Gálová, Žirany, György Jakubecz, H. Saliby, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Kutak, Jarok, Miroslav Močol, Alekšince, František Andraško, Štefan Zeman, Jelenec, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Pavol Sedliačik, Robert Ščepka, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jaroslav Grman, Ján Antalík, Vráble, Peťo Bányi, D. Obdokovce
51 - Štefan Dékány, Imrich Ručkay, Igor Drotár, Mária Sýkorová, Mária Königová, Boris Grežo, Nitra, Dušan Beder, Lapáš, Peter Hamerlík, Jelka, Anna Fazekašová, Neded, Peter Visolajský, Jozef Kučera, Šaľa, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavol Bradáč, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Martin Jurík, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Ivan Lenický, H. Kráľová, Imrich Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre
50 - Peter Bezák, František Juhás, Juraj Hrnčár, Daniel Tasáry, Ján Palka, Katarína Karcolová, Miloš Sýkora, Dávid Said, Ladislav Mráz, Jozef Ehrenhold, Ľudo Horváth, Nitra, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Kadlieček, Dražovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Pacher, Sľažany, Maroš Papp, Sereď, Jozef Toman, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Ondrej Kišac, Nové Sady, Zuzana Matušicová, Pata, Ivan Tóth, H. Kráľová, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Sabo, Rumanová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, František Finta, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Hipp, Ján Martinek, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Gabriel Odráška, Martina Hippová, Juraj Csirik, Šaľa, Alexander Kusy, Trnovec, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
49 - Alexander Meszáros, Jaroslav Lazor, Maroš Karas, Ľuboš Mičík, Ján Kmeťo, Marián Barta, Jakub Kania, Peter Bíro, Ľudovít Kováč, Nitra, Milan Kukučka, Žitavany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Matulník, Nové Sady, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Alojz Rajtár, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Viera Bradáčová, Golianovo, Tomáš Strapko, Beladice, Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľuboš Motolík, Pavol Andel, Trnovec, Michal Čery, Jelenec, Imrich Guzmický, Ivanka, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ľudovít Desat, Podhorany, Július Benkö ml., František Szolík, Tibor Odráška, Jozef Baláž, Šaľa, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov
48 - Vlado Krajčovič, Marián Grman, Richard Magušín, Dajana Borovská, Ľuboš Baranec, Miroslav Zverka, Milan Ružička, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Štefanka, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Zsolt Kováč, Matúškovo, Miroslav Javor, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Žemba, Rišňovce, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Andel, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Hoppan, Vráble, Bartolomej Gulka, Branč, Tomáš Švec, Pohranice, Tatiana Mifková, Ján Petráš, Eva Ščepková, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Peter Strieška, Volkovce
47 - Eduard Szabó, Dezider Zaujec, René Daniš, František Benc, Martin Peniaško, Ladislav Baláži, Pavel Hrnčár, Mariana Letková, Ľubica Tasáryová, Ľubomír Lenický, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Labuda, Solčany, Gabriel Lešš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marián Tkáč, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Šóki, Diakovce, Helena Bartošová, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, František Čaniga, Dražovce, Lukáš Takáč, Báb, Peter Kluka, Lapáš, Ján Zeleňák, Marián Kopáčik, Juraj Žiačko, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivana Kunkelová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Sidónia Boboková, Volkovce, Janka Gálová, Žirany, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Erik Somor, Vráble
46 - Július Kolník, Peter Plandora, Dionýz Pecháček, Milan Lacina, Ivan Kozár ml., Milan Borovský, Dušan Letko, Jozef Kóša, Ľudovít Konečný, Tatiana Kuchárová, Nitra, Jozef Sklenár, Július Benkö st., Šaľa, Ladislav Nagy, Ján Golha, Filip Vašíček, Vráble, Ján Kozla, Vojtech Kováč, Žirany, Ján Slíž, Beladice, Katarína Pálková, Jarok, Marián Valla, V. Zálužie, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Jozef Martiška, Dražovce, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Boris Mesároš, Lehota, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Milan Pagáč, Nikola Nosianová, Ivanka, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Valovič, Rišňovce, Ján Dekan, Velčice, Alexander Kobza, Čechynce, Gabriel Hipp, Silvester Lenčéš, Močenok, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Viktor Balko, Lužianky
45 - Slavomír Kotrla, Stanislav Billík, Belo Gombík, Vladimír Ťapušík, Ján Doboš, Miroslav Mada, Štefan Bystrický, Andy Jaršinská, Jozef Nosian, Jozef Hudec ml., Jaroslav Andrášik, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Marián Šlagor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Ambrózy, Selice, Martin Kormoši, Margita Kališová, Šaľa, Jaroslav Dvorský, Pata, Vladimír Gálik, Ľuboš Nagy, Jelenec, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Ryban, Nit. Streda, František Margetin, Katarína Chudá, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Andrej Repta, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Plesnivý, Denis Novota, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Július Bradáč, Golianovo
44 - Pavel Čvirik, Ľudovít Laca, Štefan Bede, Marek Ševčík, Ladislav Nosian, Ján Hudec, Jozef Prešinský, Ladislav Fazekaš, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Peťovský, Peter Zahnaš, Lužianky, Dušan Irsák, Sereď, Branislav Kišac, Nové Sady, Marta Bystrická, Roman Obložinský, Ivanka, Milan Roman, Čab, Albert Lauro, Čeľadice, Milan Minarovič, Behynce, Mikuláš Pintér, Branč, Ondrej Hajdu, Trnovec, Marián Titka, Šaľa, Peter Čepček, Zl. Moravce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Emil Rusnák, Beladice, Igor Horňáčik, Cabaj, Gabriela Odrášková, H. Kráľová
43 - Milan Vöröš, Anna Gombíková, Valéria Volfová, Jozef Hudec st., Vladimír Papp, Jaroslav Korytár, Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Svitač, Telince, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Roman Bilický, Preseľany, Július Oláh, Matúškovo, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Kucharik, Krtovce, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Peťka Račková, Ivanka, Jakub Macháč, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Jobbágy, Karol Mészáros, Šaľa, Vladimír Bielik, Milan Augustín, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Anton Ďuriš, Vráble, Ján Félis, Žitavany
42 - Juraj Vencel, Vlado Sásik, Peter Kardoš, František Grom, Ľubomír Rák, Nitra, Július Pápay, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kausek, Klasov, Jozef Čentéš, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marián Móri, Šaľa, František Kunkel, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Vráble, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Štefan Račko, Ivanka, Emil Podhradský, Lukáčovce, Kristína Líšková, Branč, Jaroslav Skačan, Žihárec
41 - Helena Privarová, D. Krškany, Ladislav Kéry, Volkovce, Milan Fúska, Branč, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Zabák, František Filo, Nitra, Ján Rigler, Bratislava, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Kristína Králiková, Zbehy
40 - Pius Hajdák, Vladimír Nemšovský, Edita Buchová, Ján Ehrenhold, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Rudolf Krajinčák, Báb, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Danada, Ľuboš Plevka, Pavol Uher, René Vincze, Šaľa, Pavol Kozma, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Miroslav Bystrický, Roman Guzmický, Ivanka, Lena Kunkelová, Zl. Moravce, Leonard Bednár, Vráble, Simona Szolnokiová, Dyčka, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce
39 - Ladislav Skalický, František Hrnčiar st., Nitra, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jožko Černý, Rumanová, Peter Vrabec, Čakajovce, Alexander Repta, Branč, Pavel Períček, Rišňovce, Róbert Sedlák, Július Miškovič, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Roško, Dyčka, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Kamil Oravec, T. Mlyňany, Štefan Brath, Golianovo
38 - Ľubomír Turňa, Erich Schober, Jozef Svitač, Štefan Matesko, Andrej Kudamik, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Kočiš, Trnovec, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Vranský, Milan Greguš, Zbehy, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Attila Szolnoki, Dyčka, František Chudý, Rišňovce, Gabika Szökeová, Vráble
37 - Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Muzika, Ľudovít Laca st., Pavel Dojčar, Nitra, Július Szarka, Topoľnica, Imrich Drozdák, Babindol, Milan Kristek, Alekšince, Pavol Štefek, V. Dolina
36 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, David Karas, Peter Solčiansky, Erik Sovič, Katarína Dobiašová, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Kollár, Zbehy, Matej Šimko, Močenok, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Tibor Berec, Lapáš, Peter Eliáš, Lúčnica
35 - Jozef Moder, Nitra, Marián Grman, Vráble, Maroš Slovák, Mojzesovo
34 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Bartakovič, František Hrnčiar ml., Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Timea Aghová, Trstice, Anton Uher, Šaľa, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Emília Malá, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Roman Grznár, Rišňovce, Marek Hlava, Praha
33 - Kamil Popelka, Hájske, Vladimír Ťapušík ml., Igor Kotora, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Páleník, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Slavo Kališ, Peter Zeleňák, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Malý, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Marek Jókai, H. Ohaj
32 - Ladislav Pindeš, Nitra, Dávid Slíž, Sereď, Juraj Gutman, Choča
31 - Štefan Macek, Vinodol, Marián Kĺbik, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany
30 - Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Rosina, Velčice, Peter Trungel, Vráble, Milan Petráš, Nitra
29 - Miloslav Paluš, František Bojda, Nitra, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
28 - Tatiana Bartakovičová, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Dodo Korgo, Klasov
27 - Milan Javor, Šintava, Dušan Podhradský, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč, Mária Kóšová, Michal Lauko, Nitra
26 - Peter Frajka, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble
25 - Jozef Borbély, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alojz Jenis, Žitavany
24 - Igor Galovič, Nitra, Richard Jasan, Mechenice, Natália Gregorová, Ivanka
23 - Peter Bodi, Zbehy, Imrich Struhár, Vráble, Valent Vaňo, Žirany
22 - Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Horňák, Rišňovce
21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky
20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Róbert Bencz, Žirany, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.
19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Janka Paulíková, Martin n/Ž., Michal Belan, Svätoplukovo
18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová
17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby
16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Peter Góra, Tešedíkovo
15 - Šimon Šuník, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Juraj Vereš, Golianovo
14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie
13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová
12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Patrik Benček, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová
11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Tibor Kazaň, Branč
10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Jabar Said, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Mráz, Topoľčianky
9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce
8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Oľga Krajjčovičová, Nina Letková, Nitra, Timea Kunkelová, Zl. Moravce
7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Bradáč, Golianovo
6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra, Viera Šaturová, Lužianky
5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Michal Barta, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Timea Hlavová, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany, Štefan Chren, Žitavany
4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Mária Palková, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Miroslav Benček ml., Zl. Moravce
3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Margita Letková, Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce, Štefan Uharček, D. Krškany, Ladislav Kuna, Z Moravecka
2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany
1 - Milan Hamala, Šurany

V 12. kole šiesti tipéri uhádli 8 zápasov. Sú to: Ľuboš Lacina, Peter Visolajský, Stanislav Packa, Karol Ryba, Lívia Šimončíková, Michal Motúz. Koho z nich vyžrebujeme (a vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken), sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Zúfalí ľudia: Sused po nás strieľa a hádže na nás výkaly, no polícia to roky nerieši

K mladíkovi chodia policajti ako na hodiny klavíra. Iba mestských policajtov si vlani zavolal neuveriteľných 66 ráz a v tomto roku už 21-krát, podľa náčelníka vždy neopodstatnene.

Fuska s Frišom sú v Alekšinciach, Füle ide do Nevidzian

Dlhá futbalová prestávka prináša ďalšie zaujímavé transfery. Nazreli sme do piatej ligy.

Lapáš dobíjal na Počúvadle, Lehota v Bojniciach

Február je vhodným termínom na zimné sústredenia futbalových mužstiev.

Futbalisti v príprave

Tradične prinášame sumár výsledkov prípravných zápasov za minulý týždeň a program na tento týždeň.

Nitru a Vráble spojí nový chodník pre cyklistov

Poslankyňa z Vrábel navrhla, aby došlo v budúcnosti k prepojeniu novej cyklotrasy na ďalší cyklistický chodník z Vrábeľ do Podhájskej.

Blízke regióny

Koniec plechovým hangárom? Trnava chce veľké obchody už len za mestom

Do konca februára môžu Trnavčania pripomienkovať štyri zmeny územného plánu. Jedna z nich by mohla znamenať koniec výstavby veľkých hangárových obchodných centier priamo v meste.

(FOTOGALÉRIA) Nadchod postavili s atómkou. Po 30 rokoch ho idú takto zmeniť

Do obnovy zanedbaného nadchodu v Kalnej nad Hronom sa pustí obec. Elektrárne jeho stav desiatky rokov neriešili.

Päťročné ticho okolo Družby konečne prelomili

K prijatému návrhu sa primátor neprikláňa. Podľa neho bude pre mesto do budúcnosti nákladnejší.

Fajčil pred vchodom a pes pobehoval bez dozoru. Majiteľ tvrdil, že ho podviedol

O kuriózne prípady nemajú mestskí policajti núdzu. V tomto období sa zameriavajú hlavne na psičkárov.

Všetky správy

Krajina znásilnení a útočiacich migrantov? Prečo vo Švédsku vidia krach multikulturalizmu

Švédsko priznáva problémy so začlenením utečencov, no štatistiky o kriminalite a správy o no-go zónach sú často zdeformované.

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

Prečo čakal Pánik tak dlho? Tichých hráčov v NHL nemajú radi

Slovenský hokejista je pre Chicago skvelou voľbou – darí sa mu a je lacný. Po sezóne to však nemusí platiť.

Prieskum Focusu: Smer mierne klesá, vládu by skladal ťažko

Voliči, ktorých odradila v januári kauza kapitán, si k SNS nenašli cestu späť.

'Vo Francúzsku vybuchla jadrová elektráreň, valí sa na nás radiácia' je hoax

Jód vo vzduchu je neškodný a nepochádza z elektrárne.

Kam vyraziť