Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Maximom v 9. kole bolo 7 uhádnutých zápasov, trafili ich Katarína Vlčeková a Silvester Lenčéš. Poradie na čele: 50 - Miroslav Drahoš, Hosťovce; 49 - Patrik Andrášik, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž.; atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišla víťazka 8. kola Oľga Račková z Dolných Krškán. Na jej meno tipoval syn.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 9. kola

Topoľčany - Šaľa 2:5 2
Vrbové - Vráble 2:2 X
H. Kráľová - Štúrovo 2:2 X
Dvory n/Ž. - Neded 2:2 X
Kráľová n/V. - Vlčany 2:4 2
Okoč-Sokolec - Trstice 2:3 2
Žitavany - Čeľadice 4:1 1
D. Obdokovce - Vinodol 4:0 1
Čierny Brod - Tomášikovo 2:2 X
Dlhá n/V. - Nové Sady 3:3 X

Poradie po 9. kole

50 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

49 - Patrik Andrášik, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž.

48 - Tibor Bene, D. Obdokovce, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Polák, V. Ripňany

47 - Rudolf Matejov, Skýcov, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce

46 - Jakub Vojtek, Vráble, Patrik Dubnička, Váhovce

45 - Karol Ryba, Ľubomír Ballay, Nitra, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Hudec, Lužianky, Adam Novák, Šaľa, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Viliam Félis, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Maroš Sádovský, Žitavce

44 - Vladimír Kompas, Marcel Pánis, Laco Ištokovič, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Stanislav Packa, Močenok, Július Galo, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj

43 - Roman Sýkora, Jozef Paulík, Martin Tesár, Juraj Náhlovský, Ivan Lauko, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Zoltán Jancsó, Dávid Jancsó, Vlčany, Filip Marinov, Rumanová, Alexandra Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Daniel Lörincz, Branč, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Joniak, Vráble, Janka Jašiková, Šaľa, Dušan Gašparík, Machulince

42 - Maroš Karas, Ernest Szombath, Jana Pavelková, Jarmila Saidová, Jakub Kania, Daruška Horváthová, Nitra, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľudovít Valent, Košúty, Ivan Remeň, Nit. Streda, Tibor Horváth, Komjatice, Henrich Bíro, Čakajovce, Ľubomír Straňák, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Milan Lazan, Šaľa, Juraj Vojtek, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Mária Látečková, Svätoplukovo

41 - Miroslav Fábry, Eugen Németh, Vlado Lyžičiar, Nitra, Rudolf Lauko, Kristína Králiková, Zbehy, Dušan Kolenčík, Trnovec, Pavel Mihálik, Tibor Odráška, Šaľa, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Mário Pánis, D. Krškany, Judita Bužíková, Branč, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Minarovič, Behynce, Martin Jurík, Čakajovce, Mário Fábry, Šurianky, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Šabo, Žitavany, Filip Vašíček, Vráble

40 - František Imre, Ján Barát, František Dedič, Ivan Kozár ml., Dávid Said, Viera Lauková, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Beder, Lapáš, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Anna Fazekašová, Neded, Roman Margetin, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Bohuš Baják, Lužianky, František Finta, Jelenec, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Masár, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Marek Eiselle, Močenok

39 - Štefan Dékány, Martin Krajčír, Igor Drotár, Ján Hnilica, Juraj Urban, Ľuboš Baranec, Igor Dubeň, Jozef Nedelka, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Viliam Matejov, Ivana Kunkelová, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Peter Rajnoha, Ján Školník, Zl. Moravce, Tibor Bene st., Anton Bapčány, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Milan Strapko, Beladice, Martin Kormoši, Július Benkö ml., Ján Martinek, Peter Lehocký, Šaľa, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Ondrej Molnár, Štitáre, Dušan Švehla, Miroslav Javor, Sereď, František Kóša, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Margita Pánisová, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ivan Bakyta, Jarok, Peter Kišac, Nové Sady, Zuzana Matušicová, Pata, György Jakubecz, H. Saliby, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Emil Dubec, Žikava, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jaroslav Grman, Vráble

38 - Ivan Leckeš, Imrich Ručkay, Ľuboš Mičík, Katarína Karcolová, Mária Sýkorová, Ladislav Mráz, Boris Grežo, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Šmitala, Čab, Marek Kalúz, V. Zálužie, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Lešš, Peter Gyárfás, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Hamerlík, Jelka, Alojz Rajtár, Sľažany, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Boris Mesároš, Lehota, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Toman, Oľga Račková, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Igor Horňáčik, Cabaj, Jozef Gál, Žirany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Matej Kuzmický, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Sabo, Rumanová, Ján Rigler, Bratislava, Pavol Sedliačik, Robert Ščepka, Martina Hippová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Hoppan, Vráble

37 - Peter Bezák, René Daniš, Juraj Hrnčár, Milan Lacina, Stanislav Billík, Štefan Zabák, Miro Račko, Barbora Mináriková, Andy Jaršinská, Michal Garay, Anton Dano, Ľudovít Kováč, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Štefanka, Lužianky, Peter Matulník, Nové Sady, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Repa, Prílepy, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Straňák, Ivan Lenický, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Pacher, Sľažany, Andrej Repta, Bartolomej Gulka, Branč, Jaroslav Čerhák, Pavol Andel, Trnovec, Milan Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Kutak, Jarok, Marián Mateička, Behynce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Hipp, František Szolík, Ján Zeleňák, Jozef Kučera, Gabriel Odráška, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Minárik, Obyce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Stanislav Janov, Č. Kľačany, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Antalík, Vráble, Silvester Lenčéš, Močenok

36 - Pavel Čvirik, Alexander Meszáros, Jaroslav Lazor, Richard Magušín, Dajana Borovská, Ján Palka, Miroslav Mada, Pavel König, Ladislav Nosian, Ján Kmeťo, Miroslav Zverka, Lenka Königová, Katarína Dobiašová, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Peter Bíro, Tatiana Kuchárová, Ľudo Horváth, Nitra, Ladislav Nagy, Ján Golha, Vráble, Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, Zolo Sabo, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Visolajský, Eva Ščepková, Marián Kopáčik, Štefan Mrllák, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Ryban, Nit. Streda, Viera Bradáčová, Július Bradáč, Golianovo, Maroš Papp, Sereď, Jozef Žemba, Rišňovce, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Marek Fábry, Šurianky, Lukáš Takáč, Báb, Alexander Kobza, Čechynce, Ivan Mareček, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, František Andraško, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Tomáš Švec, Pohranice, Juraj Mészáros, Selice, Miloš Macala, Gáň, Anton Kostoláni, Malý Lapáš

35 - Július Kolník, Eduard Szabó, Dezider Zaujec, Vlado Krajčovič, František Juhás, Marián Grman, Ladislav Baláži, Michal Hunka, Ľudovít Laca, Vladimír Ťapušík, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Mária Königová, Jozef Ehrenhold, Nitra, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Šaľa, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Ján Kozla, Jana Gálová, Žirany, Milan Šlosár, Čab, Peter Ambrózy, Selice, Anna Duczová, H. Kráľová, Roman Bilický, Preseľany, Anna Pacherová, Sľažany, Pavol Bradáč, Golianovo, Helena Bartošová, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Miroslav Bystrický, Ján Vaško, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alexander Kusy, Trnovec, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Gál, Klasov, Viktor Balko, Lužianky

34 - František Benc, Pavel Hrnčár, Dušan Letko, Jozef Kóša, František Hrnčiar ml., Ján Hudec, Jozef Hudec st., Edita Buchová, Ľubomír Lenický, František Grom, Ladislav Fazekaš, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Marián Valla, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Michal Palka, Cabaj, Dušan Irsák, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Peter Juhász, Kolíňany, Patrik Pacher, Denis Novota, Zl. Moravce, Peter Zahnaš, Lužianky, Marián Pauk, Rumanová, Daniel Mako, Čakajovce, Ondrej Kišac, Katka Kišacová, Nové Sady, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Juraj Bárek, Žirany, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Andel, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Lívia Šimončíková, Pohranice, Nikola Nosianová, Roman Obložinský, Ivanka, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tatiana Mifková, Peter Jobbágy, Juraj Žiačko, Jozef Baláž, Juraj Csirik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Strieška, Sidónia Boboková, Volkovce, Emil Rusnák, Beladice

33 - Peter Plandora, David Karas, Marek Ševčík, Anna Gombíková, Vladimír Ťapušík ml., Štefan Bystrický, Erik Sovič, Igor Kotora, Marián Barta, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kukučka, Ján Félis, Žitavany, Miloš Kečkéš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Slíž, Beladice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Katarína Pálková, Jarok, Peter Svitač, Telince, Vladimír Gálik, Ľuboš Nagy, Jelenec, František Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Ivan Kozár, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Peťka Račková, Marta Bystrická, Štefan Račko, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Jakub Macháč, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Milan Roman, Čab, Erik Fábry, V. Cetín, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Vojtech Kováč, Žirany, Ján Petráš, Ľuboš Plevka, Šaľa, Vladimír Kéri, Slepčany, Anton Ďuriš, Jozef Malý, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Jacsa, Žihárec, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce

32 - Martin Peniaško, Juraj Vencel, Dionýz Pecháček, Štefan Bede, Mariana Letková, Belo Gombík, Valéria Volfová, Vlado Sásik, Jozef Nosian, Michal Motúz, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Helena Privarová, D. Krškany, Július Pápay, H. Kráľová, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Varga, Topoľnica, Dávid Slíž, Jana Dudonová, Sereď, František Kausek, Klasov, Vincent Komačka, Topoľčany, Tomáš Strapko, Beladice, Margita Pavelková, Golianovo, Ján Dekan, Velčice, Matej Šimko, Gabriel Hipp, Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Július Benkö st., Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Kamil Oravec, T. Mlyňany, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Katarína Chudá, Rišňovce

31 - Ladislav Skalický, Milan Vöröš, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, František Filo, Erich Schober, Jozef Hudec ml., Peter Kardoš, Ján Ehrenhold, Štefan Matesko, František Hrnčiar st., Jaroslav Korytár, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Macek, Vinodol, Marián Kĺbik, Cabaj, Rudolf Krajinčák, Báb, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Danada, Milan Bekéni, Marián Móri, Pavol Uher, René Vincze, Šaľa, Branislav Kišac, Nové Sady, Michal Páleník, Prílepy, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Német, D. Lefantovce, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Čepček, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Jozef Roško, Dyčka, Janka Gálová, Žirany

30 - Slavomír Kotrla, Ľubomír Turňa, Marián Muzika, Ľudovít Laca st., Milan Borovský, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Kéry, Volkovce, Július Oláh, Matúškovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Kočiš, Trnovec, Pavel Períček, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Timea Aghová, Trstice, Július Miškovič, Štefan Žarnócay, Marián Titka, Margita Kališová, Karol Mészáros, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Lena Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Maroš Slovák, Mojzesovo, Emília Malá, Peter Trungel, Leonard Bednár, Erik Somor, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj, Pavol Štefek, V. Dolina

29 - Miloslav Paluš, Jozef Moder, Vladimír Nemšovský, František Bojda, Ľubomír Rák, Nitra, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Fúska, Kristína Líšková, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Gutman, Choča, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Kunkel, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Gabriela Odrášková, H. Kráľová

28 - Ľubomír Bartakovič, Tatiana Bartakovičová, Pius Hajdák, Jozef Svitač, Vladimír Papp, Nitra, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Róbert Pospiš, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Vranský, Slavko Mikula, Zbehy, Milan Kristek, Alekšince, Miriama Ďurinová, Golianovo, Vincent Káčer, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Dodo Korgo, Klasov, Ladislav Szöke, Vráble, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Emil Podhradský, Lukáčovce

27 - Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Javor, Šintava, Jozef Kucharik, Krtovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Štefák, Rišňovce, Slavo Kališ, Peter Zeleňák, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Michal Lauko, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka

26 - Andrej Kudamik, Pavel Dojčar, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Jožko Černý, Rumanová, Pavol Kozma, Branč, Peter Frajka, Zl. Moravce, Marián Grman, Katarína Malá, Gabika Szökeová, Vráble, František Chudý, Rišňovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jaroslav Skačan, Žihárec

25 - Jozef Borbély, V. Cetín, Július Szarka, Topoľnica, Alojz Jenis, Žitavany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Miroslav Fúska, Rišňovce, Peter Rosina, Velčice, Milan Petráš, Nitra

24 - Igor Galovič, Ladislav Pindeš, Peter Solčiansky, Nitra, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ján Kollár, Zbehy, Richard Jasan, Mechenice, Anton Uher, Šaľa, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Natália Gregorová, Ivanka, Tibor Berec, Lapáš

23 - Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Bodi, Zbehy, Mário Slezák, Lukáčovce, Imrich Struhár, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Peter Eliáš, Lúčnica, Štefan Brath, Golianovo

22 - Norbert Zsigmond, N. Život, Roman Grznár, Rišňovce

21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky

20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Róbert Bencz, Žirany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce

19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Lenka Reptová, Branč, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Marek Hlava, Praha

18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová, Mária Kóšová, Nitra, Matej Šabo, Obyce

17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Švolík, Obyce

16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Góra, Tešedíkovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

15 - Šimon Šuník, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Valent Vaňo, Žirany

14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Horňák, Rišňovce, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Janka Paulíková, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Martin Školník, Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová

11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Michal Belan, Svätoplukovo

10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Lenka Sýkorová, Jabar Said, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Tibor Kazaň, Branč, Ján Mráz, Topoľčianky

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Oľga Krajjčovičová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce, Timea Kunkelová, Zl. Moravce

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Štefan Chren, Žitavany, Patrik Benček, Zl. Moravce

1 - Timea Hlavová, Zl. Moravce, Milan Hamala, Šurany

V 9. kole vyšlo až päť remíz (!), tak maximom bolo iba 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich Katarína Vlčeková a Silvester Lenčéš. Prosíme ich, aby sa ozvali (na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk) a dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartóna piva Corgoň.
Ak vám nesedia body, ozvite sa tiež, preveríme.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili 1 494
  2. Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne 756
  3. Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre 541
  4. Lancz už nie je trénerom Šale 430
  5. Gól jari č. 12: Vlado Pleva namieril pod brvno (+VIDEO) 232
  6. Veriaci oslávili Nanebovstúpenie Pána omšou v ruinách kláštorného kostola 173
  7. Moravce nemajú kam pochovávať 171
  8. Neded prekvapil v Galante Foto 161
  9. Šampionát naturálnych kulturistov a fitnesiek (+FOTO) 137
  10. Polícia s cyklistami na pešej zóne predbežne nesúhlasí. Aj pre alkohol 127

Najčítanejšie správy

Nitra

Žiak predával na základnej škole marihuanu, už ho obvinili

Na podozrivého ôsmaka upozornili učitelia. Polícia prišla do školy s vycvičeným psom.

Petíciu proti korupcii môžete podpísať na Pešej zóne

Študenti chcú vyzbierať stotisíc podpisov. V takom prípade sa ich požiadavkami musí zaoberať parlament.

Dedinu napoja na R1, pomôže to aj Nitre

Pozemky sú už podľa ministerstva dopravy vysporiadané. V júni prídu archeológovia.

Lancz už nie je trénerom Šale

Klubová legenda končí po vzájomnej dohode.

Gól jari č. 12: Vlado Pleva namieril pod brvno (+VIDEO)

Kapitán Alekšiniec čakal na prvý tohtosezónny gól do 26. kola. Stál však za to!

Blízke regióny

V nemocnici chýbajú lekári. Novým ponúkajú náborový príspevok 5-tisíc eur

Akútny nedostatok minimálne desiatich lekárov chce vedenie levickej nemocnice vyriešiť nemalým náborovým príspevkom.

Treťoligové Šurany odvolali trénera

Milan Pavlovič už nie je trénerom nováčika

Žiak predával v škole marihuanu

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície obvinil z drogovej trestnej činnosti len 14 ročného chlapca.

O titul Dedina roka 2017 zabojujú aj dve obce z nášho okresu

Bátovce a Santovka sa uchádzajú o titul v celoslovenskej súťaži. Zahlasovať sa dá aj cez internet.

FOTOGALÉRIA: Rozlúčková slávnosť šurianskych maturantov

Čerství absolventi školy obdržali maturitné vysvedčenia z rúk riaditeľky.

Všetky správy

Američania obkľučujú Severnú Kóreu. Tentoraz nejde o bluf

Pri Kórejskom polostrove sú dve americké lietadlové lode. Ďalšie môžu čoskoro pribudnúť.

Trump sa predviedol nevyberaným gestom, odstrčil premiéra Čiernej Hory

Na sociálnych sieťach gesto vyvovalo kritické reakcie.

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Moderná, zábavná a zaujímavá. Inteligentná domácnosť je ale drahá a slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.

Funkcionár Zvolena neveril vlastným očiam, keď čítal požiadavky niektorých hráčov

Dušan Mráz priznal, že je v kontakte s brankárom Jánom Lašákom. Radi by sme ho videli v štruktúrach nášho klubu, tvrdí.

V Bratislave žije štvrť milióna cépečkárov, najviac ich nie je v Petržalke

Dáta z mobilov tiež ukázali, že kancelárske centrá pojmú toľko ľudí ako stredne veľké mesto.

Kam vyraziť