Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Oľga Račková a Ján Hegyi uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 45 - Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce; 44 - S. Babocký, T. Mlyňany, P. Andrášik, Nitra, M. Gál st., Žirany, atď.

Správne tipy 8. kola

FC ViOn - Senica 1:3 2
Vrakúň - Okoličná 0:1 2
Šintava - Kráľová n/V. 0:2 2
Beladice - Ohrady 2:2 X
Nevidzany - Sľažany 1:2 2
Výč.-Opatovce - Chrenová 0:0 X
Diakovce - Báb 0:4 2
Čakajovce - Rumanová 1:0 1
Veľký Cetín - Čechynce 3:0 1
Topoľnica - Čierny Brod 1:3 2

Poradie po 8. kole:

45 - Jakub Vojtek, Vráble, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce

44 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Patrik Andrášik, Nitra, Miloš Gál st., Žirany

43 - Rudolf Matejov, Skýcov, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Jaroslav Polák, V. Ripňany

42 - Ján Gajdoš, Nit. Streda, Štefan Hudec, Lužianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Adam Novák, Šaľa, Viliam Félis, Vráble

41 - Vladimír Kompas, Ľubomír Ballay, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Filip Marinov, Rumanová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Kristián Varga, Tešedíkovo, Maroš Sádovský, Žitavce

40 - Karol Ryba, Martin Tesár, Marcel Pánis, Juraj Náhlovský, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Štefan Dubnička, Váhovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Török, Pata, Stanislav Packa, Močenok, Alexandra Gálová, Žirany, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Irena Petková, Zl. Moravce, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

39 - Jozef Paulík, Jana Pavelková, Jarmila Saidová, Laco Ištokovič, Nitra, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľudovít Valent, Košúty, Dávid Jancsó, Vlčany, Július Galo, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Kuzmický, Ivanka, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Lazan, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Juraj Vojtek, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Látečková, Svätoplukovo

38 - Roman Sýkora, Martin Krajčír, Miroslav Fábry, Ivan Lauko, Jakub Kania, Daruška Horváthová, Nitra, Filip Dobiaš, Čeľadice, Anna Fazekašová, Neded, Dušan Kolenčík, Trnovec, Pavel Mihálik, Tibor Odráška, Šaľa, Judita Bužíková, Branč, Henrich Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Ľudovít Desat, Podhorany, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Kristína Králiková, Zbehy

37 - František Imre, Štefan Dékány, Maroš Karas, František Dedič, Ernest Szombath, Ľuboš Baranec, Eugen Németh, Viera Lauková, Jozef Nedelka, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Beder, Lapáš, Rudolf Lauko, Zbehy, Martin Kormoši, Janka Jašiková, Šaľa, Miloš Remenár, Sereď, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Zuzana Matušicová, Pata, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miroslav Lenický, H. Kráľová, František Finta, Jelenec, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Emil Dubec, Žikava, Ján Školník, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Filip Vašíček, Vráble, Marek Eiselle, Močenok

36 - Ivan Leckeš, Ján Hnilica, Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Dávid Said, Igor Dubeň, Anton Dano, Katarína Dobiašová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Peter Ondriaš, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Roman Margetin, Ján Jambor, Jozef Rehuš, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Javor, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Margita Pánisová, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Jozef Gál, Žirany, Mário Fábry, Šurianky, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Martinek, Šaľa, Ivana Kunkelová, Emília Káčerová, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Zeman, Jelenec, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Hoppan, Jaroslav Grman, Vráble

35 - Imrich Ručkay, René Daniš, Juraj Hrnčár, Ján Barát, Igor Drotár, Miroslav Mada, Ladislav Mráz, Nitra, Pavol Pagáč, Peter Vašek, Matej Kuzmický, Peter König, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Peter Štefanka, Lužianky, Peter Matulník, Nové Sady, Ivan Kupec, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Gabriel Lešš, Ľubomír Kollár, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ondrej Molnár, Štitáre, Dušan Švehla, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, František Kóša, Andrej Repta, Branč, Jozef Toman, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ľuboš Motolík, Trnovec, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Pavol Sedliačik, Robert Ščepka, Šaľa, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Ján Antalík, Vráble

34 - Milan Lacina, Katarína Karcolová, Miro Račko, František Hrnčiar ml., Milan Ružička, Boris Grežo, Nitra, Roman Rajnoha, Viliam Matejov, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, Milan Strapko, Beladice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Straňák, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Pacher, Sľažany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Žemba, Rišňovce, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, Jaroslav Čerhák, Pavol Andel, Trnovec, György Jakubecz, H. Saliby, Milan Pagáč, Ivanka, Bartolomej Gulka, Branč, Lívia Šimončíková, Pohranice, Jozef Kutak, Jarok, Peter Hipp, Július Benkö ml., František Szolík, Ján Zeleňák, Martina Hippová, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Minárik, Obyce, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj, Peťo Bányi, D. Obdokovce

33 - Pavel Čvirik, Peter Bezák, Vlado Krajčovič, Richard Magušín, Stanislav Billík, Štefan Zabák, Mária Sýkorová, Ján Kmeťo, Miroslav Zverka, Michal Garay, Jozef Ehrenhold, Ľudovít Konečný, Peter Bíro, Ľudo Horváth, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Gabriel Odráška, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Kozla, Žirany, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Marián Valla, V. Zálužie, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Anna Duczová, H. Kráľová, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Repa, Prílepy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, Jelka, Csaba Sándor, Kolíňany, Anna Pacherová, Sľažany, Ivan Tóth, Čakajovce, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavol Török, V. Dolina, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marek Fábry, Šurianky, Marián Mateička, Behynce, Lukáš Takáč, Báb, Erik Fábry, V. Cetín, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Rigler, Bratislava, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Kluka, Lapáš, Ján Golha, Jozef Malý, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Anton Kostoláni, Malý Lapáš

32 - Július Kolník, Alexander Meszáros, Dezider Zaujec, František Juhás, Jaroslav Lazor, Ľuboš Mičík, Dušan Letko, Dajana Borovská, Ján Palka, Vladimír Ťapušík, Barbora Mináriková, Pavel König, Andy Jaršinská, Tatiana Kuchárová, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Vráble, Zolo Sabo, H. Kráľová, Zsolt Kováč, Matúškovo, Dávid Slíž, Maroš Papp, Sereď, Peter Visolajský, Marián Kopáčik, Juraj Csirik, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Ryban, Nit. Streda, Tomáš Strapko, Beladice, Peter Zahnaš, Viktor Balko, Lužianky, Daniel Mako, Čakajovce, František Čaniga, Dražovce, Matej Šimko, Močenok, Vlado Jánošík, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Alexander Kusy, Trnovec, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Sidónia Boboková, Volkovce, Stanislav Janov, Č. Kľačany

31 - Eduard Szabó, Peter Plandora, František Benc, Marián Grman, David Karas, Ladislav Baláži, Ľudovít Laca, Vladimír Ťapušík ml., Mária Königová, Ladislav Nosian, Lenka Königová, Ján Hudec, Ľudovít Kováč, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Tóth, Žihárec, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Katarína Pálková, Jarok, Peter Ambrózy, Selice, Marián Kĺbik, Michal Palka, Cabaj, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Roman Bilický, Preseľany, Peter Juhász, Kolíňany, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Viera Pavelková, Július Bradáč, Golianovo, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Miroslav Bystrický, Ján Vaško, Roman Obložinský, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Andel, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, Katarína Chudá, Rišňovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Tomáš Švec, Pohranice, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ján Szöcs, Eva Ščepková, Juraj Žiačko, René Vincze, Šaľa, Milan Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Dušan Gál, Klasov

30 - Pavel Hrnčár, Michal Hunka, Marek Ševčík, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Štefan Bystrický, Vlado Sásik, Marián Barta, Štefan Matesko, Ladislav Fazekaš, Jaroslav Andrášik, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Vladimír Gálik, Ľuboš Nagy, Jelenec, Patrik Pacher, Lena Kunkelová, Denis Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Marta Bystrická, Ivanka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Tatiana Mifková, Štefan Žarnócay, Ján Petráš, Šaľa, Timea Aghová, Trstice, Jozef Baťala, Žitavany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Jacsa, Žihárec, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Silvester Lenčéš, Močenok, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce

29 - Slavomír Kotrla, Martin Peniaško, Juraj Vencel, Štefan Bede, Milan Vöröš, Miloslav Paluš, Anna Gombíková, Jozef Moder, Erik Sovič, Jozef Kóša, Igor Kotora, Jozef Hudec st., Edita Buchová, Ľubomír Lenický, Jozef Prešinský, František Grom, Nitra, Milan Kukučka, Žitavany, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Július Pápay, H. Kráľová, Peter Svitač, Telince, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Dušan Irsák, Jana Dudonová, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rudolf Krajinčák, Báb, František Margetin, Rišňovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Milan Bekéni, Július Benkö st., Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Pavol Uher, Margita Kališová, Jozef Baláž, Šaľa, František Kausek, Klasov, Ivan Kozár, Helena Bartošová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Peťka Račková, Nikola Nosianová, Ivanka, Jakub Macháč, Čakajovce, Ondrej Kišac, Katka Kišacová, Nové Sady, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Milan Roman, Čab, Vojtech Kováč, Žirany, Milan Greguš, Zbehy, Gabriel Hipp, Močenok, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

28 - Marián Muzika, Belo Gombík, Jozef Nosian, Michal Motúz, František Hrnčiar st., Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Helena Privarová, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Július Oláh, Matúškovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Marián Móri, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Maroš Slovák, Mojzesovo, Anton Ďuriš, Leonard Bednár, Vráble, Dodo Korgo, Klasov, Janka Gálová, Žirany, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Félis, Žitavany

27 - Tatiana Bartakovičová, Ľubomír Turňa, Ľudovít Laca st., Ladislav Skalický, Mariana Letková, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, František Filo, Erich Schober, Jozef Svitač, Valéria Volfová, Jozef Hudec ml., Peter Kardoš, Ján Ehrenhold, Michal Lauko, Jaroslav Korytár, Ľubomír Rák, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Javor, Šintava, Gabriel Galbavý, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Jozef Danada, Róbert Sedlák, Šaľa, Jozef Kucharik, Krtovce, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Branislav Kišac, Nové Sady, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Kočiš, Trnovec, Pavel Períček, Rišňovce, Roman Guzmický, Štefan Račko, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Plesnivý, Peter Čepček, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Jozef Roško, Dyčka, Peter Trungel, Erik Somor, Vráble

26 - Ľubomír Bartakovič, Dionýz Pecháček, Milan Borovský, Pius Hajdák, Vladimír Papp, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Fúska, Kristína Líšková, Branč, Peter Vrabec, Čakajovce, Michal Páleník, Prílepy, Ján Dekan, Velčice, Juraj Gutman, Choča, Peter Vranský, Zbehy, Milan Kristek, Alekšince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Marián Titka, Karol Mészáros, Šaľa, Vladimír Bielik, Dodo Augustín, Topoľčianky, František Kunkel, Peter Frajka, Zl. Moravce, Marián Grman, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Marek Jókai, H. Ohaj, Zuzana Lovászová, H. Kráľová

25 - Vladimír Nemšovský, František Bojda, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Róbert Pospiš, Peter Zeleňák, Július Miškovič, Šaľa, Alojz Jenis, Žitavany, Albert Lauro, Čeľadice, Filip Guzmický, Ivanka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Vincent Káčer, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Emília Malá, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Emil Podhradský, Lukáčovce

24 - Igor Galovič, Ladislav Pindeš, Pavel Dojčar, Nitra, Jožko Černý, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Richard Jasan, Mechenice, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Natália Gregorová, Ivanka, Simona Szolnokiová, Dyčka

23 - Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Kozma, Branč, Peter Bodi, Zbehy, Mário Slezák, Lukáčovce, Milan Macho, M. Ripňany, Slavo Kališ, Šaľa, Imrich Struhár, Vráble, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

22 - Peter Solčiansky, Milan Petráš, Nitra, Norbert Zsigmond, N. Život, Július Szarka, Topoľnica, Peter Rosina, Velčice, František Chudý, Rišňovce, Jaroslav Skačan, Žihárec

21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Nitra, Pavol Čerenka, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ján Kollár, Zbehy, Peter Frajka, Vieska n/Ž.

20 - Ľuboš Fúska, Andrej Kudamik, Nitra, Peter Eliáš, Lúčnica, Gabika Szökeová, Vráble, Ľudovít Brath, D. Obdokovce

19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Lenka Reptová, Branč, Anton Uher, Šaľa, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Berec, Lapáš

18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová, Mária Kóšová, Nitra, Roman Grznár, Rišňovce, Matej Šabo, Obyce, Štefan Brath, Golianovo

17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Róbert Bencz, Žirany, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Švolík, Obyce

16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Góra, Tešedíkovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

15 - Šimon Šuník, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka

14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Horňák, Rišňovce, Karol Bujalko, Vráble, Marek Hlava, Praha, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Valent Vaňo, Žirany

11 - Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Janka Paulíková, Martin n/Ž.

10 - Ján Šiška, Lenka Sýkorová, Jabar Said, Nitra, Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Peter Obložinský, Ivanka

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce, Michal Belan, Svätoplukovo

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Pavol Petrík, Behynce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Štefan Chren, Žitavany, Ján Mráz, Topoľčianky

1 - Timea Hlavová, Zl. Moravce

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich dvaja súťažiaci: Oľga Račková z D. Krškán a Ján Hegyi z Jelky. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrania píšu petície proti výstavbe bytových domov v susedstve

Na jednom zo stavebných pozemkov v centre mesta stojí rodinný dom. Investor ho dá zbúrať.

Kutálek: Vydreté, ale vzácne víťazstvo

Všetky štyri góly Nitranov proti Trenčínu mali skalický podpis.

Kapitána Nitry si zvolia hráči, jediným otáznikom Lupčo

Kabínu futbalistov Nitry čakajú voľby, o kapitánovi rozhodnú hráči.

Pod Zoborom je Kamerunčan z kanadského Toronta

Nitra ulovila na trhu hráčov exotickú posilu, novou tvárou je stopér Macdonald Niba.

Atletické tituly aj do Nitry, Galanty a Dunajskej Stredy

V Bratislave sa v sobotu uskutočnili halové majstrovstvá Slovenska v atletike mladšieho žiactva.

Blízke regióny

Tovarníky zaskočili štvrtoligistu

Až v štyroch góloch mal prsty Adrián Candrák, prvé dva strelil, na ďalšie dva nahrával.

Tatranské doliny sú zážitkom, v akomkoľvek období + foto

Velická dolina za Sliezskym domom je frekventovaná hlavne v lete. Ponúka viacero zaujímavých vrcholov.

Problémy s parkovaním trápia obyvateľov Cisárskej bašty

Problémy s parkovaním v meste pozná každý Novozámčan. Pretrvávajúci problém vládne aj na Cisárskej bašte. Prehovorili nespokojní obyvatelia.

Nové tváre Mestskej polikliniky Šurany

Mestská poliklinika v Šuranoch prešla v poslednom období viacerými zmenami. Pacientov ošetria noví lekári, pribudlo tiež moderné vybavenie ambulancie.

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Väzenský dozorca, ktorý sa pokúsil v utorok počas služby v ústave Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava obesiť, podľahol zraneniam.

Všetky správy

Nokii sa podarilo vstať z mŕtvych. Ukázali novú Nokiu 3310

Nové smartfóny Nokie majú čistý Android, nízku cenu a dobrý hardvér.

Film roka vyhlásili dvakrát, Oscara má Moonlight (minúta po minúte)

Muzikál La La Land vyhral šesť cien, ale na konci večera sa udial veľký trapas.

Michael Kocáb: Som hrdý slniečkar, s tvrdou silou nemáme šancu

Hudobník Michael Kocáb pre SME hovorí, že nie je žiadny rusofób. Aj to mohlo podľa neho prispieť k bezproblémovému odsunu sovietskych vojsk z Československa.

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, keď oficiálne spustí rokovania o brexite.

Kam vyraziť