Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Rátalo sa len 9 zápasov. Najviac (8) uhádli traja: Adam Novák, Ladislav Bogyo a Tibor Hupka. Poradie na čele: 42 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany; 41 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce; 40 - Jakub Vojtek, Vráble, Štefan Hudec, Lužianky,

Pre kartón pivo Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Jozef Kukliš z Topoľčianok.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 7. kola

Košice - FC Nitra 1:2 2
Šamorín - Slovan jun. 2:0 1
Topoľníky - Piešťany nehrali
H. Kráľová - Váhovce 1:2 2
Kolárovo - Neded 5:0 1
Okoč-Sokolec - Beladice 5:2 1
Poľný Kesov - Čakajovce 0:1 2
D. Krškany - Hosťová 3:2 1
Žirany - N. Hrnčiarovce 1:1 X
Ladice - Obyce 0:4 2

Rezervný zápas FC Nitra 19 - Dubnica (2:3) sa nerátal, pretože bol odohraný už vo štvrtok.

Poradie po 7. kole

42 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany

41 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce

40 - Jakub Vojtek, Vráble, Štefan Hudec, Lužianky

39 - Miloš Gál st., Žirany, Tibor Bene, D. Obdokovce

38 - Vladimír Kompas, Patrik Andrášik, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Masár, Zl. Moravce

37 - Martin Krajčír, Marcel Pánis, Jarmila Saidová, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov, Marián Zlatňanský (Orol), Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ivan Ďurický, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Viliam Félis, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Maroš Sádovský, Žitavce, Mária Látečková, Svätoplukovo

36 - Roman Sýkora, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Filip Marinov, Rumanová, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Alexandra Gálová, Žirany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Peter Tuhý, Machulince, Irena Petková, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Juraj Vojtek, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok

35 - Vojtech Mesároš, Lehota, Karol Ryba, Ivan Lauko, Ľubomír Ballay, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Dubnička, Váhovce, Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Török, Pata, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Adam Novák, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Marek Eiselle, Močenok

34 - Ivan Leckeš, Maroš Karas, Jozef Paulík, Miroslav Fábry, Ján Hnilica, Juraj Náhlovský, Viera Lauková, Laco Ištokovič, Igor Dubeň, Anton Dano, Katarína Dobiašová, Jakub Kania, Jozef Nedelka, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Anna Fazekašová, Neded, Pavel Mihálik, Ján Zeleňák, Milan Lazan, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Július Galo, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Henrich Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Zuzana Matušicová, Pata, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Emil Dubec, Žikava, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Joniak, Vráble, Kristína Králiková, Zbehy

33 - Štefan Dékány, Juraj Hrnčár, František Dedič, Igor Drotár, Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Martin Tesár, Jana Pavelková, Miroslav Mada, Jozef Ehrenhold, Daruška Horváthová, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Peter Ondriaš, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Dávid Jancsó, Vlčany, František Kóša, Branč, Ivan Remeň, Nit. Streda, Jozef Toman, Mário Pánis, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Gál, Žirany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Juraj Sabo, Rumanová, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Erik Fábry, V. Cetín, Tibor Odráška, Janka Jašiková, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Filip Vašíček, Jozef Hoppan, Jaroslav Grman, Ján Antalík, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy

32 - František Imre, Ernest Szombath, Mária Sýkorová, Dávid Said, Ľuboš Baranec, Eugen Németh, Pavel König, Ladislav Mráz, Boris Grežo, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Viliam Matejov, Emília Káčerová, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Martina Bapčányová, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marek Macek, Vinodol, Dušan Beder, Lapáš, Ivan Kupec, Čakajovce, Martin Kormoši, Ján Martinek, Šaľa, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Duczová, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ondrej Molnár, Štitáre, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alojz Rajtár, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Dušan Kolenčík, Pavol Andel, Trnovec, Miroslav Javor, Sereď, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Judita Bužíková, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Kišac, Nové Sady, Mário Fábry, Šurianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, František Finta, Jelenec, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Pavel Kúsek, Žikava, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Malý, Vráble, Dušan Gašparík, Machulince

31 - Vlado Krajčovič, Jaroslav Lazor, David Karas, Ján Barát, Milan Lacina, Miro Račko, Ján Kmeťo, František Hrnčiar ml., Michal Garay, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Vašek, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Roman Margetin, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Pauk, Rumanová, Andrej Repta, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Hegyi, Jelka, Rudolf Macho, Kolíňany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lívia Šimončíková, Pohranice, Marián Mateička, Behynce, Peter Debnár, Zbehy, Matej Šimko, Močenok, Peter Kluka, Lapáš, Ivan Lenický, H. Kráľová, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Martina Hippová, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Štefan Zeman, Jelenec, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Kováč, Vráble

30 - Peter Bezák, Alexander Meszáros, René Daniš, Dušan Letko, Stanislav Billík, Dajana Borovská, Katarína Karcolová, Miroslav Zverka, Milan Ružička, Peter Bíro, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Visolajský, Jozef Kučera, Štefan Žarnócay, Ján Petráš, Peter Lehocký, Robert Ščepka, Šaľa, Pavol Pagáč, Milan Pagáč, Ivanka, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Ladislav Kéry, Volkovce, Marián Tkáč, Dávid Slíž, Sereď, Jozef Repa, Prílepy, Ladislav Németh, V. Úľany, Roman Bilický, Preseľany, Peter Juhász, Csaba Sándor, Kolíňany, Štefan Straňák, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Boris Mesároš, Lehota, Matúš Vajzer, Lukáš Takáč, Imrich Hrdlica, Báb, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusy, Trnovec, Jozef Andel, Vráble, Bartolomej Gulka, Branč, Alexander Kobza, Čechynce, František Andraško, Jelenec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

29 - Pavel Čvirik, Slavomír Kotrla, Dezider Zaujec, František Juhás, Imrich Ručkay, Richard Magušín, Miloslav Paluš, Štefan Zabák, Jozef Kóša, Ján Hudec, Ľudovít Konečný, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Ján Golha, Vráble, Miloš Kečkéš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Matulník, Nové Sady, Zolo Sabo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Zsolt Kováč, Matúškovo, Anna Pacherová, Stanislav Pacher, Sľažany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Zahnaš, Lužianky, Viera Pavelková, Golianovo, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Bárek, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Marek Fábry, Šurianky, Jozef Kutak, Jarok, František Čaniga, Dražovce, Ján Rigler, Bratislava, Miroslav Močol, Alekšince, Vlado Jánošík, D. Krškany, František Szolík, Šaľa, Lena Kunkelová, Zl. Moravce, Igor Horňáčik, Cabaj, Kamil Oravec, T. Mlyňany

28 - Peter Plandora, František Benc, Martin Peniaško, Marián Grman, Ladislav Baláži, Anna Gombíková, Ján Palka, Miloš Sýkora, Barbora Mináriková, Andy Jaršinská, Ladislav Nosian, Lenka Königová, Marián Barta, Štefan Matesko, Tatiana Kuchárová, Ľudovít Kováč, Ladislav Fazekaš, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Karol Čurgali, Mojmírovce, Marián Valla, V. Zálužie, Michal Palka, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčéš, Močenok, Tomáš Strapko, Beladice, Oľga Pinterová, D. Krškany, Daniel Mako, Čakajovce, Ondrej Kišac, Katka Kišacová, Nové Sady, Jana Gálová, Žirany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Martina Segíňová, Sľažany, Ľuboš Nagy, Jelenec, Pavol Török, V. Dolina, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Peter Hipp, Ján Szöcs, Juraj Csirik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Baťala, Žitavany, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Sidónia Boboková, Volkovce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Dodo Korgo, Klasov, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Roman Obložinský, Ivanka

27 - Július Kolník, Eduard Szabó, Pavel Hrnčár, Ľuboš Mičík, Marek Ševčík, Belo Gombík, Vladimír Ťapušík, Ján Doboš, Vladimír Ťapušík ml., Štefan Bystrický, Mária Königová, Jozef Nosian, Jozef Hudec st., Peter Kardoš, Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Ľudo Horváth, Jaroslav Andrášik, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Macek, Vinodol, Ján Slíž, Beladice, Katarína Pálková, Jarok, Peter Ambrózy, Selice, Jaroslav Dvorský, Pata, Marián Kĺbik, Cabaj, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rudolf Krajinčák, Báb, Milan Javor, Šintava, Peter Hamerlík, Jelka, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Ryban, Nit. Streda, František Kausek, Klasov, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Bystrický, Ivanka, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Valovič, Katarína Chudá, Rišňovce, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Marián Kopáčik, Šaľa, Timea Aghová, Trstice, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Hipp, Močenok, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Viktor Balko, Lužianky, Tibor Szekér, Zl. Moravce

26 - Marián Muzika, Ľubica Tasáryová, František Filo, Jozef Moder, Erik Sovič, Vlado Sásik, František Hrnčiar st., Nitra, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Helena Privarová, Ivan Kozár, Martin Račko, Oľga Račková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Svitač, Telince, Jozef Martiška, Dražovce, Dušan Irsák, Maroš Papp, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Patrik Pacher, Peter Frajka, Denis Novota, Zl. Moravce, František Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Marta Bystrická, Nikola Nosianová, Ivanka, Peter Vranský, Zbehy, Tomáš Švec, Pohranice, Pavol Uher, Štefan Mrllák, Juraj Žiačko, Jozef Baláž, René Vincze, Šaľa, Dušan Gál, Klasov, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Jozef Roško, Dyčka, Marián Grman, Vráble, Emil Rusnák, Beladice, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

25 - Ľubomír Turňa, Juraj Vencel, Ľudovít Laca, Milan Vöröš, Daniel Tasáry, Jozef Svitač, Igor Kotora, Jozef Hudec ml., Edita Buchová, Michal Motúz, Michal Lauko, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Vladimír Gálik, Jelenec, Július Oláh, Matúškovo, Helena Bartošová, D. Krškany, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Róbert Pospiš, Július Benkö st., Róbert Sedlák, Marián Móri, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Vojtech Kováč, Janka Gálová, Žirany, Milan Greguš, Zbehy, Vladimír Bielik, Topoľčianky, František Kunkel, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Maroš Slovák, Mojzesovo, Anton Ďuriš, Ladislav Szöke, Leonard Bednár, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Július Bradáč, Golianovo, Pavol Štefek, V. Dolina

24 - Igor Galovič, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Skalický, Michal Hunka, Štefan Bede, Pius Hajdák, Ľubomír Lenický, František Grom, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Ján Félis, Žitavany, Milan Šlosár, Čab, Július Pápay, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Fúska, Branč, Jozef Danada, Marián Titka, Eva Ščepková, Šaľa, Jozef Kucharik, Krtovce, Peťka Račková, Roman Guzmický, Natália Gregorová, Ivanka, Michal Páleník, Prílepy, Štefan Kočiš, Trnovec, Richard Jasan, Mechenice, Juraj Gutman, Choča, Milan Kristek, Alekšince, Vincent Káčer, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Trungel, Vráble

23 - Dionýz Pecháček, Ľudovít Laca st., Mariana Letková, Erich Schober, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Rák, Nitra, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Bodi, Slavko Mikula, Zbehy, Mário Slezák, Lukáčovce, Imrich Drozdák, Babindol, Albert Lauro, Čeľadice, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Pavel Períček, Rišňovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Imrich Struhár, Erik Somor, Vráble, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Štefan Račko, Ivanka, Simona Szolnokiová, Dyčka, Kristína Líšková, Branč

22 - Tatiana Bartakovičová, Peter Solčiansky, Valéria Volfová, Vladimír Papp, Jaroslav Korytár, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Borbély, V. Cetín, Pavol Kozma, Branč, Branislav Kišac, Nové Sady, Miroslav Fúska, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Dekan, Velčice, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Július Miškovič, Karol Mészáros, Šaľa, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Emília Malá, Katarína Malá, Vráble, Zuzana Lovászová, H. Kráľová

21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Nitra, Jožko Černý, Rumanová, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Zeleňák, Šaľa, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Jókai, H. Ohaj, Emil Podhradský, Lukáčovce

20 - Ľuboš Fúska, František Bojda, Andrej Kudamik, Pavel Dojčar, Nitra, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Vrabec, Čakajovce, Pavol Čerenka, Dodo Augustín, Topoľčianky, Peter Rosina, Velčice, Peter Eliáš, Lúčnica, Jaroslav Skačan, Žihárec

19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Július Szarka, Topoľnica, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Milan Petráš, Nitra, Tibor Berec, Lapáš, František Chudý, Rišňovce

18 - Jaro Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Ján Malý, Hosťová, Slavo Kališ, Šaľa, Mária Kóšová, Nitra, Roman Grznár, Rišňovce, Matej Šabo, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Štefan Brath, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

17 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jana Račková, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Gašpar Gál, Róbert Bencz, Žirany, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Švolík, Obyce

16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Góra, Tešedíkovo, Anton Uher, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

15 - Šimon Šuník, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Gabika Szökeová, Vráble

14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Horňák, Rišňovce, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Valent Vaňo, Žirany

11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Janka Paulíková, Martin n/Ž.

10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Nitra, Peter Obložinský, Ivanka

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Lenka Sýkorová, Nitra, Erik Minár, Obyce, Marek Hlava, Praha

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Rozália Kotorová, Jabar Said, Nitra

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Pavol Petrík, Behynce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra, Michal Belan, Svätoplukovo

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Kováč, Žikava

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Michal Kováč, Vráble, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Štefan Chren, Žitavany

V 7. kole sa rátalo len 9 zápasov.
Maximom bolo 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali traja tipujúci - Adam Novák, Ladislav Bogyo a Tibor Hupka. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk, pozrieme sa na to.
Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Údajný objednávateľ vraždy je na slobode, strelec uzavrel dohodu

Miroslav Ž. tvrdí, že na Dalibora nonstop nadával a Štefan si to zobral k srdcu. Likvidáciu kontroverzného podnikateľa si vraj neobjednal.

Polícia vykoná v šiestich okresoch Nitrianskeho kraja osobitnú dopravnú kontrolu

Policajti budú dokumentovať tie porušenia pravidiel cestnej premávky, ktoré sú na základe analýz dopravnej nehodovosti hlavnými príčinami dopravných nehôd.

Technické služby majú nového riaditeľa

Branislav Varga, doterajší zástupca riaditeľky podniku, ktorá je na materskej, sa svojej funkcie vzdal.

MFsK po základnej časti bez víťazstva

Zverenci Antona Suchana po minuloročnom treťom mieste musia bojovať o zotrvania v extralige v baráži.

Nikola Kováčiková medzi ocenenými

Na vyhlásení ankiet Slovenskej basketbalovej asociácie sa zviditeľnila aj Levičanka, ktorá háji nitrianske farby.

Blízke regióny

Nové tváre Mestskej polikliniky Šurany

Mestská poliklinika v Šuranoch prešla v poslednom období viacerými zmenami. Pacientov ošetria noví lekári, pribudlo tiež moderné vybavenie ambulancie.

Na okraji Trnavy chcú postaviť nové byty. Problémových susedov sa vraj neobávajú +foto

Na rozľahlej ploche za supermarketom na Linčianskej plánujú postaviť 249 bytov. O pozemok, ktorý bol po prevrate v súkromných rukách, sa roky nikto nestaral. Teraz tam chcú začať stavať, čakajú iba na povolenie.

Aký je program na umelej tráve v Topoľčanoch?

Pozrite si program zápasov na najbližší víkend.

Žiaci Kalinčiakova získali už tretí titul v rade

Športovú halu v Leviciach aj tento rok ovládli futbaloví žiaci z Kalinčiakova. Vo finále jednoznačne zdolali Kalnú nad Hronom.

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Väzenský dozorca, ktorý sa pokúsil v utorok počas služby v ústave Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava obesiť, podľahol zraneniam.

Všetky správy

Pozrite, čo sa stalo na Slovensku, hromží Trump pred kamerami

Preceňovanie utečeneckej témy, a najmä jej vplyvu na Slovensko odpútava pozornosť od toho, čo na nás dopadá dnes a plnou váhou - od úplatkov, kriminality, amnestií.

Tisíce ton ľadu sa valili do dedín v povodí Bielej Oravy

Ľudia sa bezmocne prizerali na upchaté koryto rieky a stúpajúcu vodu. Povodeň nechala na poliach obrovské kryhy.

Kažimír dostal košom. Sulík odmietol zmenu dlhovej brzdy

Šéf liberálov Richard Sulík sa stretol s ministrom financií Petrom Kažimírom. Investičnú výnimku z ústavnej dlhovej brzdy však odmietol.

Jawa stavila na retro vzhľad a čínsku techniku

Ponuku tradičnej českej značky obohatili modely Jawa 350 OHC a Jawa 660 Vintage.

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.

Kam vyraziť