Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V 5. kole bolo maximom sedem uhádnutých zápasov, čo dokázalo až 19 tipérov. Poradie na čele: 30 - Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble; 29 - Vlado Matušica, Hájske, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

Správne tipy 5. kola

Trenčín - FC Nitra 5:2 1
Košice - FC ViOn 0:1 2
Nemšová - Vráble 1:0 1
Topoľčany - Pezinok 1:1 X
Sládkovičovo - Neded 2:0 1
Okoč-Sokolec - Tešedíkovo 2:1 1
Lapáš - Janíkovce 1:0 1
Trnovec - Lužianky 1:0 1
Branč - Hosťová 2:1 1
Velčice - Č. Kľačany 1:2 2

Poradie po 5. kole

30 - Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble

29 - Vlado Matušica, Hájske, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

28 - Vladimír Kompas, Ladislav Mráz, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

27 - Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Török, Pata, Alexandra Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jarmila Saidová, Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Filip Vašíček, Ján Antalík, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Maroš Sádovský, Žitavce, Mária Látečková, Svätoplukovo

26 - Ivan Leckeš, Roman Sýkora, Marcel Pánis, Viera Lauková, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Pavel Mihálik, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Toman, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Peter Tuhý, Machulince, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Štefan Tóth, Klasov, Marek Eiselle, Močenok, Kristína Králiková, Zbehy

25 - Martin Krajčír, Jaroslav Lazor, Maroš Karas, Juraj Hrnčár, Karol Ryba, Martin Tesár, Miroslav Mada, Ľuboš Baranec, Eugen Németh, Laco Ištokovič, Katarína Dobiašová, Jakub Kania, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Patrik Dubnička, Váhovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Straňák, Ľubomír Kollár, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Viera Bradáčová, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Tomáš Strapko, Beladice, Miloš Remenár, Sereď, Július Galo, D. Krškany, Martin Jurík, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kučera, Milan Lazan, Šaľa, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Viliam Félis, Jozef Malý, Vráble

24 - Jozef Paulík, František Dedič, Patrik Andrášik, Igor Drotár, Stanislav Billík, Miro Račko, Mária Sýkorová, Juraj Náhlovský, Ivan Lauko, Anton Dano, Jozef Nedelka, Daruška Horváthová, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Macek, Vinodol, Ján Kozla, Žirany, Ivan Kupec, Henrich Bíro, Čakajovce, Martin Kormoši, Adam Novák, Martina Hippová, Šaľa, Anna Duczová, H. Kráľová, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Repa, Prílepy, Igor Tkáč, Dávid Slíž, Miroslav Javor, Sereď, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Žemba, Rišňovce, Judita Bužíková, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Erik Fábry, V. Cetín, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Minárik, Obyce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Vojtek, Vráble, Peťo Bányi, D. Obdokovce

23 - Peter Bezák, Štefan Dékány, Ján Hnilica, Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Jana Pavelková, Pavel König, Miroslav Zverka, Igor Dubeň, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, Nitra, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Peter Vašek, Ivanka, Dávid Jancsó, Vlčany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Jambor, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Pavol Andel, Trnovec, Andrej Maťo, Jarok, Margita Pánisová, Mário Pánis, Oľga Pinterová, D. Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Gál, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Zuzana Matušicová, Pata, Rudolf Macho, Kolíňany, Matej Šimko, Močenok, František Finta, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Peter Hipp, Ján Zeleňák, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Emil Dubec, Žikava, Jozef Hoppan, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ivanko Vanko, Zbehy

22 - Vlado Krajčovič, René Daniš, František Juhás, David Karas, Miroslav Fábry, Dušan Letko, Ernest Szombath, Ladislav Nosian, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Peter Ondriaš, Žitavany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Zolo Sabo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Strapko, Beladice, Marián Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Peter Juhász, Kolíňany, Alojz Rajtár, Sľažany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Repta, Bartolomej Gulka, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Juraj Bárek, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Mareček, Čab, Ján Martinek, Tibor Odráška, Štefan Mrllák, Janka Jašiková, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Štefan Zeman, Jelenec, Anna Fazekašová, Neded, Eva Lahučká, Zl. Moravce

21 - František Imre, Alexander Meszáros, Eduard Szabó, Boris Kučerka, Marián Grman, Ján Barát, Miloslav Paluš, Štefan Zabák, Vladimír Ťapušík, Miloš Sýkora, Dávid Said, Jozef Kóša, František Hrnčiar ml., Michal Garay, Jozef Nosian, Ján Hudec, Marián Barta, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Peter Bíro, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Viliam Matejov, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, Lapáš, Helena Privarová, D. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ladislav Kéry, Sidónia Boboková, Volkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Švehla, Sereď, Rudolf Krajinčák, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčéš, Močenok, František Kóša, Branč, Roman Margetin, František Margetin, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Adam Liptai (Gudi), Ladislav Babóti, Vlčany, Pavol Bradáč, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Peter Zahnaš, Lužianky, Ondrej Kišac, Nové Sady, Jana Gálová, Janka Gálová, Žirany, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lívia Šimončíková, Pohranice, Mário Fábry, Šurianky, Richard Jasan, Mechenice, Peter Debnár, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Miroslav Močol, Alekšince, Tatiana Mifková, Ján Petráš, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ján Golha, Jaroslav Grman, Vráble, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Igor Horňáčik, Cabaj, Kamil Oravec, T. Mlyňany

20 - Slavomír Kotrla, Dezider Zaujec, František Benc, Imrich Ručkay, Marián Muzika, Milan Lacina, Ľuboš Mičík, Ľuboš Fúska, Ján Doboš, Mária Königová, Igor Kotora, Jozef Hudec st., Štefan Matesko, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Visolajský, Milan Bekéni, Július Benkö ml., František Szolík, Peter Jobbágy, Štefan Žarnócay, Marián Titka, Eva Ščepková, Robert Ščepka, Šaľa, Pavol Pagáč, Miroslav Bystrický, Ivanka, Kamil Popelka, Hájske, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Miroslav Kováč, Vráble, Roman Rajnoha, Lena Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Peťovský, Peter Štefanka, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Július Pápay, Peter Gyárfás, Ivan Lenický, H. Kráľová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Marián Kĺbik, Michal Palka, Cabaj, Peter Svitač, Telince, Ladislav Németh, V. Úľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Csaba Sándor, Kolíňany, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Ladislav Šóki, Diakovce, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Alexander Kusy, Trnovec, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Pavol Török, V. Dolina, Lukáš Takáč, Báb, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Timea Aghová, Trstice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Kéri, Slepčany, Ján Kóssi, Čifáre, Dodo Korgo, Klasov, Emil Rusnák, Beladice

19 - Pavel Čvirik, Richard Magušín, Pavel Hrnčár, Marek Ševčík, Dajana Borovská, Anna Gombíková, Katarína Karcolová, Pius Hajdák, Vladimír Nemšovský, Štefan Bystrický, Jozef Svitač, Barbora Mináriková, Andy Jaršinská, Vlado Sásik, Lenka Königová, Jozef Hudec ml., Peter Kardoš, Ľudovít Konečný, Ľudo Horváth, František Hrnčiar st., Ladislav Fazekaš, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Macek, Vinodol, Zlatica Šimáková, Ivan Kozár, Martin Račko, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Katarína Pálková, Jarok, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Milan Javor, Šintava, Peter Žitňanský, Vincent Komačka, Topoľčany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, Jelka, Maroš Papp, Sereď, Jozef Kucharik, Krtovce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Daniel Mako, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Bernardína Jobková, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Kočiš, Trnovec, Ján Vaško, Nikola Nosianová, Roman Obložinský, Mário Guzmický, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce, Imrich Hrdlica, Báb, Mikuláš Pintér, Branč, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, František Andraško, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Pavol Uher, Juraj Žiačko, Margita Kališová, Šaľa, Vladimír Bielik, Lýdia Augustínová, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Peter Čepček, Denis Novota, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Dušan Gál, Klasov, Maroš Slovák, Mojzesovo, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viktor Balko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Simona Szolnokiová, Dyčka

18 - Július Kolník, Peter Plandora, Martin Peniaško, Ladislav Baláži, Juraj Vencel, Ladislav Skalický, Ľudovít Laca, Mariana Letková, Belo Gombík, Ján Palka, Erik Sovič, Valéria Volfová, Ján Kmeťo, Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Ľudovít Kováč, Nitra, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ján Malý, Hosťová, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Varga, Topoľnica, Patrik Pacher, Stanislav Pacher, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, František Kausek, Klasov, Margita Pavelková, Július Bradáč, Golianovo, Peťka Račková, Natália Gregorová, Ivanka, Oľga Račková, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Milan Roman, Čab, Jozef Kutak, Jarok, Ján Dekan, Velčice, Juraj Gutman, Choča, Vojtech Kováč, Žirany, Marián Móri, Július Miškovič, Ľuboš Plevka, Marián Kopáčik, Šaľa, Gabriel Hipp, Močenok, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Marián Grman, Vráble, Ján Félis, Žitavany

17 - Igor Galovič, Ľudovít Laca st., Štefan Bede, Milan Vöröš, František Filo, Jana Račková, Vladimír Ťapušík ml., Edita Buchová, Ľubomír Lenický, Vladimír Papp, Tatiana Kucharová, Jaroslav Andrášik, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Norbert Zsigmond, N. Život, Marián Valla, Martin Antl, V. Zálužie, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Dušan Irsák, Sereď, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Jozef Danada, Július Benkö st., Róbert Sedlák, Pavol Kuna, René Vincze, Šaľa, Helena Bartošová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jakub Macháč, Čakajovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Marta Bystrická, Ivanka, Michal Páleník, Prílepy, Imrich Drozdák, Babindol, Andrej Švihorík, Báb, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Katarína Chudá, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Milan Kristek, Alekšince, Peter Frajka, Zl. Moravce, Anton Ďuriš, Peter Trungel, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

16 - Miroslav Markusek, Ľubomír Turňa, Ladislav Pindeš, Dionýz Pecháček, Michal Hunka, Ľubica Tasáryová, Peter Solčiansky, Jozef Moder, Erich Schober, Michal Motúz, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Július Oláh, Matúškovo, Emil Remeň, Čeľadince, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Peter Vrabec, Čakajovce, Róbert Pospiš, Karol Mészáros, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Rišňovce, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Štefan Račko, Ivanka, Peter Góra, Tešedíkovo, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Roško, Dyčka, Imrich Struhár, Emília Malá, Leonard Bednár, Vráble, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marek Jókai, H. Ohaj

15 - Ľubomír Bartakovič, Tatiana Bartakovičová, Šimon Šuník, Daniel Tasáry, František Bojda, Michal Lauko, Ľubomír Rák, Nitra, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Pavol Kozma, Branč, Tomáš Kuna, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Ján Kollár, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Kramný, Kolíňany, František Kunkel, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Dodo Augustín, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Milan Tatranský, Ivanka, Jozef Baláž, Šaľa, Zuzana Lovászová, H. Kráľová

14 - Milan Borovský, František Grom, Nitra, Jaro Fúska, Juraj Mikuš, Zbehy, Katarína Vlčeková, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Viliam Kudeláš, Rumanová, Miroslav Fúska, Jozef Horňák, Rišňovce, Milan Macho, M. Ripňany, Slavo Kališ, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Šaľa, Karol Bujalko, Erik Somor, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Pavol Štefek, V. Dolina

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Tibor Berec, Lapáš, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Emil Podhradský, Lukáčovce, Martin Školník, Zl. Moravce

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Jaroslav Korytár, Nitra, Gabika Szökeová, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec

11 - Ivan Magdolen, Mária Kóšová, Milan Petráš, Andrej Kudamik, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marián Balko, Klasov, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Anton Uher, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Eliáš, Lúčnica, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Kristína Líšková, Branč

10 - Ján Šiška, Pavel Dojčar, Nitra, Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Peter Rosina, Velčice, Dezider Lenčéš, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Gašpar Gál, Róbert Bencz, Žirany, Peter Obložinský, Ivanka, Roman Grznár, Rišňovce, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Janka Paulíková, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce, Štefan Brat, Golianovo

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Rozália Kotorová, Nitra, Samuel Brida, V. Zálužie, Pavol Pavlatovský, Lipová

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Lenka Sýkorová, Nitra, Marek Balko, Klasov, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Pavol Petrík, Behynce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Marek Hlava, Praha, Valent Vaňo, Žirany, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra, Peter Jamrich, Klasov

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Jabar Said, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Kováč, Žikava

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Michal Kováč, Vráble, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo

V 5. kole bolo maximom sedem uhádnutých zápasov, čo dokázalo až 19 tipérov. Sú to: Ivan Leckeš, Štefan Dubnička, Juraj Hrnčár, Alexandra Gálová, Eugen Németh, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Ladislav Mráz, Tibor Bene, Jakub Kania, Ľudovít Desat, Vladimír Malý, Marianna Rajtárová, Filip Vašíček, Mário Kramár, Ján Antalík, Janka Jašiková, Mária Látečková, Janka Pavlíková.
V pondelok sa dozviete, koho sme vyžrebovali. Víťaz vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport

Najčítanejšie správy

Nitra

Auto zabilo muža ležiaceho na ceste

Či bol 45-ročný muž opitý, ukáže až pitva.

V ústrety prvému cieľu

Ivan Galád je realista. Vie, že mužstvo ešte nemá takú výkonnosť, aby naň opäť chodili plné tribúny. Ale verí, že je na správnej ceste.

Zlatého medveďa získal film, v ktorom zažiarila herečka z Veľkého Cetína

Príbeh lásky v ocenenom filme sa odohráva v dosť naturalistickom prostredí - na bitúnku.

Ako v Hornej Dolnej: Ženy v Kostoľanoch cvičia pod oltárom

Obec nemôže naplno využívať vlastný kultúrny dom už sedem rokov. Sú v ňom omše.

V sobotu štartuje druhá liga

Druhá najvyššia futbalová súťaž má najskôr na programe zvyšné štyri kolá základnej časti. Pozrime sa na kádre Nitry, Serede a Šamorína.

Blízke regióny

Tatranské doliny sú zážitkom, v akomkoľvek období + foto

Velická dolina za Sliezskym domom je frekventovaná hlavne v lete. Ponúka viacero zaujímavých vrcholov.

V Želiezovciach by mohla pribudnúť viacúčelová hala

Mesto aj obyvatelia sú za vybudovanie nového centra pre viac druhov športu. Výstavbu podporuje hokejový zväz.

Otvorený list poslancom: Osud Vianočných trhov je na vás

Ivan Novotný z agentúry Mediaflash, ktorá od roku 2011 organizuje v Trnave Vianočné trhy, poslal médiám otvorený list adresovaný poslancom. Vyzýva ich, aby sa pre hlasovaním zamysleli nad desiatimi otázkami.

Cukrovar pred poslancov nejde, stopla ho križovatka

Ozmene územného plánu zóny Trnava – Cukrovar dnes poslanci nerozhodnú. Rada sa nezhodla na tom, či trvať na vybudovaní okružnej križovatky ulíc Šrobárova – Trstínska – T. Vansovej – Hospodárska.

Mesto presúva peniaze, ujsť sa má cykloveži aj bejzbalistom

V návrhu aktualizácie rozpočtu je presun časti peňazí z rekonštrukcie Halenárskej na parkovací dom pre bicykle a opravu strechy škôlky na Čajkovského ulici.

Všetky správy

Pozrite si, na čom chce šetriť štátna poisťovňa, aby sa dostala zo straty

Denník SME prináša zoznam úsporných opatrení, ako ho navrhla štátna poisťovňa a schválil Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, keď oficiálne spustí rokovania o brexite.

UPC zvyšuje ceny internetu a televízie. Čo môžete robiť?

Káblová spoločnosť mení služby a ceny uprostred viazanosti, ľudia sa búria.

V Prahe vôbec nedokážu pochopiť, čo za reláciu o folklóre máme

Šou Zem spieva hodnotí Marína Mrázková zo súboru Limbora.

Pri nemocnici v Prešove sa prepadla cesta, po dni ju sprejazdnili

Dieru na Hollého ulici spôsobila porucha kanalizácie.

Kam vyraziť