Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

V 9. kole dvaja tipujúci uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 52 - Iveta Matejová, Nitra; 50 - Jozef Zima, Vráble, atď.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 9. kola

FC ViOn - Dun. Streda 1:2 2
FC Nitra - Bardejov 2:0 1
Krušovce - Alekšince 2:3 2
Solčany - Báb 1:2 2
Šoporňa - Nový Život 2:0 1
Kráľová n/V. - Ivanka 4:3 1
Močenok - Chrenová 2:1 1
Svätoplukovo - Veča 1:2 2
N. Hrnčiarovce - Babindol 7:3 1
Nevidzany B - Machulince 2:3 2

Poradie po 9. kole

52 - Iveta Matejová, Nitra

50 - Jozef Zima, Vráble

49 - Marián Koreň, Čeľadice, Jozef Gajdács, Michal n/O.

48 - Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Marián Grman, Nitra

47 - Peter Krajčo, Patrik Andrášik, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava, Michal Čery, Jelenec, Anton Bábik, Rumanová

46 - Ľuboš Mičík, Miroslav Fábry, Nitra, Peter Sliška, Šurianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Piovarči, Lužianky, Alojz Jenis, Žitavany

45 - Mária Sýkorová, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Roman Bilický, Preseľany, Marián Straňák, H. Kráľová, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Filip Dobiáš, Čeľadice, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marián Mateička, Behynce, Zara Čekey, Pohranice, Csaba Sándor, Kolíňany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Baláž, Šaľa

44 - Dominik Slamka, Miro Raček, Stano Gábor, Miroslav Lieskovský, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Andrej Hudec, Čeľadice, Štefan Deák, Sľažany, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Jozef Török, Pata, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Baťala, Žitavany

43 - Marián Benca, Jozef Gutai, Ľubomír Mikula, Ivanko Magdolen, Štefan Matesko, Nitra, Adam Nádaský, Lužianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marek Kutak, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľubomír Straňák, Janka Tóthová, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Jana Gálová, Žirany, Peter Gyepes, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Juraj Valla, V. Zálužie, Zoltán Jancso, Vlčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Katarína Vlčeková, Róbert Lipecký, Čakajovce, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Kristián Varga, Tešedíkovo, Miroslav Mokráš, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Pavel Babiak, Žitavany

42 - Viliam Halla ml., Marianna Viskupová, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Nitra, Jakub Vojtek, Marcel Tokár, Vráble, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Sabo, Rumanová, Lukáš Bíro, Oskar Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Terka Tasaryová, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Andrej Mareček, Čab, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Ján Šantavý, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Močol, Hlohovec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Darina Lyžičiarová, Podhorany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Miloš Kukučka, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Juraj Mészáros, Selice, Peter Hipp, Šaľa

41 - Alexander Jurík, Ľubomír Ballay, Roman Sýkora, Pavel Dojčar, Milan Borovský, Milan Púčik, Vladimír Zabák, Anton Bulla, Nitra, Tibor Križovič ml., Róbert Sedlák, Marián Titka, Beáta Szölösiová, Šaľa, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Anton Viskup, Pusté Sady, Ľuboš Nagy, Jelenec, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Štefek, Čeľadice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Lukáč, Lehota, Juraj Šranko, Babindol, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Roman Vrábel, Milan Pagáč, Tomáš Čičo, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, A. Drozdák, D. Obdokovce, Marek Paukov, Štefan Mravík, Petra Barbušiaková, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Miroslav Tonka, Sľažany

40 - Ľudovít Konečný, Štefan Dekány, Slavomír Kotrla, Jozef Kompas, Jarmila Saidová, Dušan Letko, Boris Grežo, Stanislav Billik, Nitra, Lukáš Kondela, Babindol, Cyril Slamka, Rišňovce, Albín Tóth, Dominik Greguš, Čakajovce, Dušan Šóš, Stanislav Debnár, Zbehy, František Imre, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Boris Mesároš, Lehota, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Zoltán Odráška, Anton Krajačic, Monika Pápayová, H. Kráľová, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Gál, Sandra Gálová, Žirany, Alexander Mikláš, Rumanová, Michal Belan, Svätoplukovo, Tibor Bene, František Maťo, D. Obdokovce, Ivan Bradáč, Golianovo, František Čaniga, Dražovce, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Milan Roško, Dyčka, Jozef Hoppan, Vráble, Pavel König, Ivanka, Matúš Jančo, Miroslav Borbély, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce, Dušan Petrovič, Obyce, Peter Jobbágy, Šaľa

39 - Vlado Krajčovič, Štefan Bede, Michal Kucharovič, František Benc, Vladimír Papp, Ján Bernát, Miroslav Muzika, Ernest Szombath, Roman Hradecký, Marianna Letková, Peter Pavelka, Ľudovít Černek, Pavol Krajčo, Nitra, Jozef Karlubík, Martina Hippová, Juraj Csirik, Tibor Križovič st., Róbert Pospiš, Šaľa, Daniel Jedlovský, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Lukáš Félis, Gabriela Szökeová, Vráble, Jaroslav Sliška, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Roman Obložinský, Ivanka, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Irsák, Sereď, Anton Barčák, Abrahám, Vladimír Miškolci, Lehota, Roman Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Andrej Maťo ml., Jarok, Tomáš Jobek, Sila, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Milan Macho, M. Ripňany, Dušan Vnučko, D. Krškany, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Peter Pecho, Beladice, Jaroslav Viskup, Rumanová, Milan Bíro, Čakajovce, Ivan Ďurický, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Vodný, Babindol, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Török, V. Dolina, Ján Félis, Žitavany, Viliam Moravčík, Kajal, František Kausek, Klasov, Emanuel Maňúch, Žirany

38 - René Daniš, Peter Plandora, Bohuslav Bene, Ľudovít Desat, Jozef Hudec st., Juraj Urban, Miroslav Brezina, Miro Račko, Miloš Sýkora, Jozef Nosian, Miriama Ďurinová, Martin Tesár, Erich Schober, Ľubica Tasáryová, Marek Husivarga, Igor Drotár, Marián Mičík, Milan Petráš, Michal Hunka, Nitra, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Jozef Lenčeš, Gabriel Miškovič, Milan Lazan, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Kováč, Renáta Bajneková, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vladimír Kubala, Belince, Michal Hájnik, František Švihorík, Pusté Sady, Lukáš Mesároš, Lehota, Róbert Lešš, Michaela Benköová, Močenok, Gabriel Lešš, Anna Duczová, H. Kráľová, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jožko Černý, Marián Pauk, Milan Fridrich, Rumanová, Matúš Rybanský, Kapince, Pavol Viskup, Báb, Milan Minarovič, Behynce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Marek Vlček, Čakajovce, Miloš Kečkéš, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Viera Pavelková, Golianovo, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Gál, Klasov, Dušan Bogár, Galanta, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubomír Novota, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Alexander Kusý, Trnovec n/V., Peter Matulník, Nové Sady

37 - Vlado Sásik, Dušan Novorolník, Vladimír Nemšovský, Jozef Drobec, Denisa Bakošová, Július Petrík, František Dedič, Gitka Letková, Mária Kóšová, Eduard Szabó, Ivan Lauko, Pavol Vörös, Nitra, Dezider Vanko, Peter Zeleňák, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Anton Kazáň, Milan Fúska, Branč, Viktor Balko, Lužianky, Ján Bíro, Čakajovce, Július Szarka, Topoľnica, Mária Mesárošová, Lehota, Michal Valášik, Vlado Matušica, Hájske, Lubor Kajaba, Ivanka, Erik Candrák, Alekšince, Erik Šimák, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Mikuláš Maťo, D. Obdokovce, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Černák, Lúčnica, Patrícia Šranková, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Peter Náhlik, Nové Sady, Peter Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Strieška, Volkovce, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Kukučka, Žitavany, František Laczko, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Árpád Fazekaš, Neded

36 - Ladislav Piška, Stanislav Habáň, Pavel Hrnčár, Andrej Kudamik, František Filo, Róbert Marinov, Katarína Billiková, Nitra, Marián Móri, Ľuboš Plevka, Ján Szöcs, Zuzana Ürge, Šaľa, Jozef Paukov, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, František Margetin, Rišňovce, Juraj Holták, D. Krškany, Filip Marinov, Rumanová, Miroslav Piovarči, Peter Zahnaš, Lužianky, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudmila Verešová, Ladislav Németh, Golianovo, Ján Babčan, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Tóth, Čakajovce, Daniel Lörincz, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Patrik Mikuš, Obyce

35 - Jozef Prešinský, Ivan Minárik, Daniel Mičík, Ľudovít Laca, Peter Solčianský, Dušan Jančovič, Ľubomír Turňa, Matej Jánošík, Jaroslav Andrášik, Daniel Čerman, Nitra, Peter Rajnoha, Dušan Babocký, Zl. Moravce, Miroslav Šiška, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ivan Kozár, Matej Letko, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Drahovský, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ladislav Varga, Topoľnica, Andrej Vereš, Golianovo, Jozef Nikodem, Peter Korec, Rišňovce, Peter Tuhý, Machulince, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Karol Blažovič, Lužianky, Gabriel Šuba, Čechynce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, František Kóša, Bartolomej Guľka, Branč, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Miroslav Bédi, Lúčnica, Jozef Barát, Topoľčany, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Erik Barát, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ladislav Holečka, Ladice, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Mária Marušincová, V. Cetín

34 - František Grom, Mária Gromová, Ivana Danišová, Ľuboš Baranec, Ján Šimun, Vladimír Kompas, Marián Barta, Mário Čurgali, Milan Vörös, Mária Sásiková, Dávid Said, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Danada, František Szolík, Ladislav Héviz, Šaľa, František Kunkel, Irena Peťková, Ján Školník, Zl. Moravce, Albert Lauro, Čeľadice, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Ivan Berec „Putin“, Lužianky, Juraj Német, D. Lefantovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Magda Čmaradová, Sereď, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Brath, D. Krškany, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Flaska, H. Saliby, Zuzana Lovászová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Ján Ligač, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Štefan Ambrus, Ján Jacsa, Žihárec, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Karacsóny, Váhovce

33 - Štefan Duchoň, Ján Kmeťo, Štefan Csampai, Jakub Bernát, Juraj Hrnčár, Monika Skalická, Ernest Mako, Štefan Zabák, Pavel Čvirik, Ján Doboš, Dionýz Pecháček, René Matyó, Rastislav Švec, Karol Ryba, Richard Vnučko, Nitra, Anna Jedlovská, Gejza Dubaj, Patrik Londák, Peter Čepček, Zl. Moravce, František Prešinský, Matúš Klas, Vráble, Boris Lacika, Daniel Fuska, Zbehy, Štefan Valovič, Rišňovce, Radoslav Henček ml., Sára Selecká, Branč, Daniel Ivančík, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Dušan Švehla, Matúš Kubačka, Sereď, Peter Rybanský, Kapince, Silvester Lenčéš, Tomáš Minarovič, Močenok, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Kúdela, V. Dolina, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ján Kozla, Žirany, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Andódi, Dlhá n/V., Miroslav Šiller, Golianovo, Milan Augustín, Topoľčianky, Jaroslav Peťko, Piešťany, Veronika Tonková, Sľažany, Csaba Nagy, Žihárec, Peter Gomboš, Šaľa, Daniel Jamrich, Kolíňany, Pavol Prosnan, Lukáčovce

32 - Roman Mrázik, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Ľudovít Kováč, František Bojda, Miloš Segéň, Nina Mikulová, František Grom ml., Nitra, Ladislav Molnár, Jozef Kučera, Šaľa, Pavel Períček, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Fiala, Štefan Török, Branč, Marek Sabo, Rumanová, Tomáš Javor, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jaro Fúska, Zbehy, Erik Fábry, Veľký Cetín, Miroslav Kozlík, Dalibor Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, Ján Antalík, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Mária Kajabová, Ivanka, Vincent Komačka, Topoľčany, Lucia Richnáková, Šúrovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Sylvia Švecová, Hostie

31 - Jozef Nemeš st., Júlia Kucharovičová, Ladislav Skalický, Martin Peniaško, Ladislav Pindeš, Richard Magušin, Mária Königová, Dezider Zaujec, Nitra, Marta Kunkelová, Peter Struk, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Peter Macháč, Rišňovce, Milan Babic, Zvolen, Gašpar Gál, Žirany, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Ján Golha, Vráble, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslava Salamonová, Nová Ves n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Lena Kunkelová, Praha, Marián Varga, Sľažany, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Peter Lehocký, Šaľa, Dušan Šlosár, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.

30 - František Juhás, Vladimír Ťapušík, Viera Lauková, Ladislav Nosian, Nitra, Jozef Paulovič, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Alex Lovaš, H. Saliby, Roland Babulic, Lukáčovce, Róbert Lešš jr., Anton Majdiak, Močenok, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Pavol Králik, Zbehy, Marcel Hajaš, D. Krškany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ján Štepiansky, Hostie, Ladislav Vass, Baloň, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Mrllák, Šaľa, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie, Peter Juhász, Kolíňany

29 - Tatiana Mifková, Pavel Mihálik, Pavol Uher, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Július Bradáč, Imrich Maťo, Golianovo, Andrej Repta, Branč, Peter Lajda, Ivanka, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Ladislav Fazekaš, Nitra, Ladislav Báboti, Vlčany, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Marek Hlava, Praha, Ján Árgyusi, Neded, Ján Gál, Žirany

28 - Peter Kardoš, Jaroslav Belan, Jožko Moder, Milan Hajaš, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Viera Bradáčová, Štefan Šlosár, Golianovo, Anton Homola, Kapince, Alexander Repta, Branč, Braňo Zaujec, Hruboňovo, František Lörinc, Lúčnica, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Tomáš Babicz, Veľký Kýr

27 - František Hrnčiar st., Janka Danková, Ján Hudec, Pavol Ďurina, Nitra, Roman Uher, Tibor Pittich, Roman Harčár, Šaľa, Michaela Dobišová, Močenok, Fero Libay, D. Krškany, Jozef Búcora, Šurianky, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Stanislav Majerčík, Golianovo, Juraj Minárik, Obyce, Tibor Kovács, Neded, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Masár, Zl. Moravce

26 - Ján Hnilica, Tomáš Levčík, Július Michalička, Dajana Borovská, Nitra, Július Miškovič, Róbert Ščepka, Slavo Kališ, Šaľa, Juraj Jánošík, Rišňovce, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Peter Švec, Hostie

25 - Viliam Halla st., Ľubica Homolová, Nitra, Peter Nagy, Miroslav Oslanec, Vráble, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Marián Labai, Mankovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Matúš Cibuľa, Žitavce

24 - Jozef Ružička, Branč, Milan Greguš, Zbehy, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Radek Kováčik, Vráble, Jaroslav Chren, Jozef Pecho, Žitavany, Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Viliam Haršányi, Pusté Úľany, Vojtech Mesároš, Lehota, Leo Lovrant, Rišňovce

23 - Jozef Kóša, Nitra, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Lenický, Hájske, Dušan Gašparík, Machulince, Katka Tokárová, Sľažany, Peter Civáň, Golianovo

22 - Miloš Remenár, Sereď, Miroslav Vajzer, Vráble, Peter Svitač, Telince, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Marcinko, Kajal, Marianna Peťková, Slepčany

21 - Marek Horváth, Michal Garay, Mária Zarkadas, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Attila Sonlajtner, Žirany

20 - Miroslav Čulák, Igor Kotora, Erik Viskup, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Helena Kozlíková, Golianovo, Marek Viskup, Rumanová, Janka Gálová, Žirany
19 - Anton Cibiry, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Táňa Šimková, Ján Civáň, Golianovo
18 - František Piška, Matúš Škorec, Martina Magdolenová, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Peter Hrebík, Šaľa, Peter Duchoň, Golianovo
17 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Michal Borovský, Nitra, Mária Kostolániová, Žirany
15 - Martin Libay, Nitra
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany
13 - Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, František Novák, Tešedíkovo
11 - Pavel Gálik, Lovce, Jozef Jakab, T. Mlyňany
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa
7 - Kamil Gajdoš, Jozef Bradáč, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Samko Slamka, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž., Vladimír Ďurinka, Kolta
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce, Kristínka Viskupová, Rumanová
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie, Tibor Karabinoš, Golianovo
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Anna Ráczová, Modrany
2 - Martin Hôrik, Lehota, Miroslav Machálik, Šaľa, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce

V 9. kole dvaja tipujúci uhádli 9 zápasov: Matúš Vajzer z Bábu a Marián Grman z Nitry. Rozdelia si kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Osem bodov si pripísalo 22 tipérov: Peter Sliška, Bohuslav Bene, Ján Slíž, František Andraško, Bohuš Konopásek, Marianna Letková, Zara Čekey, Jakub Vojtek, Peter Vašek, Kristián Varga, Róbert Darázs, Iveta Matejová, Pavel Bachan, Veronika Tonková, František Szolík, Jozef Karlubík, Viliam Moravčík, Zuzana Ürge, Peter Gomboš, Gabriel Chrenko, Peter Juhász, Michal Borovský.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Vieme prví: Sereď má nového trénera 913
  2. „Naj“ z oslavujúcej kabíny FC Nitra 719
  3. Demo: Postup je aj odrazom práce s mládežou 539
  4. Galád: V lige musíme byť pripravení na dva varianty 483
  5. Turnaj majstrov vyhral Klasov (+FOTO) 341
  6. V Bojnej predstavia jedinú veľkomoravskú prilbu nájdenú na Slovensku 320
  7. Študenti do fontány nahádzali plastové fľaše. Ako reagovali ľudia? 319
  8. ZŠ Cabajská na tróne, Noel Kotula dal 35 gólov! Foto 292
  9. Nominácie do Kaposváru 291
  10. Kedysi nevesty nosili aj čierne svadobné šaty 254

Najčítanejšie správy

Nitra

Vieme prví: Sereď má nového trénera

Bývalý futbalista Senca ukončil pôsobenie v trnavskom Spartaku a rozhodol sa pre druholigový ŠKF Sereď.

„Naj“ z oslavujúcej kabíny FC Nitra

Nitriansky mančaft sme si zobrali pod lupu v debate so staršinami z kabíny.

Demo: Postup je aj odrazom práce s mládežou

Postúpiť z druhej ligy do prvej je ťažšie, ako sa udržať medzi elitou, hovorí športový riaditeľ klubu.

Galád: V lige musíme byť pripravení na dva varianty

Ivan Galád pôsobí na nitrianskej lavičke tretíkrát a každý jeho pobyt je spojený s úspechom.

Turnaj majstrov vyhral Klasov (+FOTO)

Dobrý futbal, super jedlo, hurikán. Vo Veľkom Cetíne bolo v nedeľu všetko.

Blízke regióny

V Komjaticiach šoféroval opitý vodič s dieťaťom na kolenách

Vodič putoval rovno do policajnej cely, kde vytriezvieval. VIDEO z policajného zásahu vnútri.

Hľadáte tip na voľnú stredu? Zájdite na Katarínku +foto

Bohatý program na Katarínke je pripravený 5. júla. Nielen pre rodiny s deťmi.

Bizarná krádež bateriek zo signalizačného značenia

Z prenosného dopravného značenia ukradol zlodej baterky. Počas nefunkčnosti svetelnej signalizácie dopravu riadili policajti.

Hľadaná Erika sa vyhýba trestnému stíhaniu

Kriminalisti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po hľadanej Erike. Nevideli ste ju niekde?

Leto otvorí v latino rytme Garden party na korze

Tohtoročné kultúrne leto otvorí Trnava Garden party na korze. Počas leta sú pripravené aj zaujímavé koncerty.

Všetky správy

Šídlo odpovedá Ficovi: Nie ste v tom sami, Nemci podrazili aj Čechov

Dúfame, že UEFA konečne prijme pravidlá, aby českí futbalisti neprehrávali so slabšími súpermi.

Horiaci obklad z londýnskej budovy sa používa aj na Slovensku

Francúzsky výrobca v pondelok oznámil, že obklad, ktorý pravdepodobne významne prispel k tragickému požiaru v Londýne, prestal vyrábať.

Koľko miliónov bude stáť? Mladý Slovák má potenciál skončiť v Barcelone

Na ME do 21 rokov zo slovenských futbalistov najviac zaujal Stanislav Lobotka.

Matovič nepreberá výzvy od Danka na platenie pokuty, môže skončiť v exekúcii

Pre obnovenú živnosť môže prísť šéf OĽaNO nielen o poslanecký mandát, ale aj o časť majetku.

Hnačku a vracanie si črevo privolá samo. Tieto potraviny ho dráždia

Nový výskum pomôže ľuďom s chronickým črevnými problémami.

Kam vyraziť