Nitra na facebooku Zlaté Moravce na facebooku Šaľa na facebooku Galanta na facebooku

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

V 8. kole bolo maximom 7 zápasov, čo dokázalo až 16 tipérov. Poradie na čele: 44 - Iveta Matejová, Nitra, Jozef Zima, Vráble, atď.

Ilustračné foto. (Zdroj: ki)

Správne tipy 8. kola

L. Mikuláš - FC Nitra 1:1 X
Sereď - VSS Košice 3:2 1
Šaľa - Beluša 1:0 1
ViOn B Vráble - Led. Rovne 2:0 1
Oponice - Zbehy 1:1 X
Trstice - Pata 0:1 2
Jelenec - Kolíňany 0:3 2
Šurianky - Hájske 1:3 2
Čechynce - Vinodol 1:2 2
Lovce - Topoľčianky 2:2 X

Poradie po 8. kole

44 - Iveta Matejová, Nitra, Jozef Zima, Vráble

42 - Marián Koreň, Čeľadice, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava, Jozef Gajdacs, Michal n/O.

41 - Miroslav Fábry, Nitra, Miroslav Vojtek „Ara“, Vráble, Michal Čery, Jelenec

40 - Miro Raček, Ľuboš Mičík, Peter Krajčo, Patrik Andrášik, Nitra, Miroslav Mokráš, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Šidó, Veľká Mača, Andrej Hudec, Filip Dobiáš, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Milan Piovarči, Lužianky, Alojz Jenis, Žitavany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anton Bábik, Rumanová

39 - Marián Benca, Dominik Slamka, Miroslav Lieskovský, Marián Grman, Nitra, Rudolf Macho, Csaba Sándor, Kolíňany, Roman Bilický, Preseľany, Janka Tóthová, H. Kráľová, Imrich Hrdlica, Báb, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Ladislav Čekey, Pohranice, Katarína Vlčeková, Čakajovce, Jozef Török, Pata, Jozef Baláž, Šaľa

38 - Terka Tasaryová, Peter König, Ivanka, Ľubomír Mikula, Stano Gábor, Mária Sýkorová, Nitra, Peter Sliška, Šurianky, Marek Kutak, Lehota, Ivan Tóth, Marián Straňák, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Balla, Veľký Lapáš, Zoltán Jancso, Vlčany, Oskar Bíro, Róbert Lipecký, Čakajovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Viliam Félis, Vráble, Lucia Dolníková, Michal n/Ž., Jaroslav Skačan, Žihárec, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Baťala, Štefan Mravík, Petra Barbušiaková, Žitavany, Andrejka Božiková, Hosťovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Hipp, Šaľa

37 - Ivanko Magdolen, Štefan Matesko, Milan Borovský, Nitra, Lukáš Kondela, Babindol, Adam Nádaský, Lužianky, Juraj Sabo, Bohuš Konopásek, Rumanová, Stanislav Debnár, Zbehy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marcel Pánis, D. Krškany, Jana Gálová, Žirany, Peter Gyepes, František Maťo, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Ján Šantavý, Mojmírovce, Zara Čekey, Pohranice, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Juraj Valla, V. Zálužie, Peter Lukáč, Lehota, Gabriela Sádovská, Žitavce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Milan Pagáč, Ivanka, Štefan Tóth, Klasov, Michal Gajdoš, Nemčiňany, Miroslav Tonka, Sľažany, Rudolf Kéri, Zl. Moravce, Juraj Mészáros, Selice, Róbert Sedlák, Šaľa

36 - Jozef Gutai, Alexander Jurík, Roman Sýkora, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Ľudovít Černek, Anton Bulla, Nitra, Jozef Hoppan, Marcel Tokár, Vráble, Jozef Virág, Daniel Jedlovský, Zl. Moravce, Cyril Slamka, Rišňovce, Lukáš Bíro, Dominik Greguš, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, František Sabo, Vinodol, Marián Nemeš, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Mareček, Čab, Anton Viskup, Pusté Sady, Gabriel Galbavý, Ľubomír Straňák, Peter Odráška, H. Kráľová, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Močol, Hlohovec, Zuzana Beneová, D. Obdokovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Vašek, Ivanka, Darina Lyžičiarová, Vlado Lyžičiar, Podhorany, Pavol Patkolo, Lúčnica, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Pavel Babiak, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Titka, Šaľa

35 - Štefan Dekány, Viliam Halla ml., Marianna Viskupová, Pavel Dojčar, Roman Hradecký, Milan Púčik, Vladimír Zabák, Boris Grežo, Stanislav Billik, Nitra, Peter Jobbágy, Martina Hippová, Beáta Szölösiová, Šaľa, Jozef Andel, Gabriela Szökeová, Vráble, Imrich Drozdák, Juraj Šranko, Babindol, Albín Tóth, Čakajovce, Jaroslav Sliška, Nové Sady, Dušan Šóš, Zbehy, František Imre, Branč, Dušan Irsák, Sereď, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Matúš Vajzer, Báb, Tomáš Jobek, Sila, Róbert Jánošík, Dušan Vnučko, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Gál, Žirany, Alexander Mikláš, Marián Pauk, Rumanová, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec, Tibor Bene, A. Drozdák, D. Obdokovce, Ivan Bradáč, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Čaniga, Dražovce, Bohuš Baják, Lužianky, Milan Roško, Dyčka, Jozef Labuda, Solčany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ján Hegyi, Jelka, Roman Vrábel, Tomáš Čičo, Ivanka, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Marek Paukov, Ján Félis, Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce

34 - Ľudovít Konečný, Vlado Krajčovič, František Benc, Dušan Novorolník, Ľubomír Ballay, Jozef Hudec st., Miroslav Muzika, Jozef Kompas, Jarmila Saidová, Erich Schober, Igor Drotár, Marián Mičík, Milan Petráš, Nitra, Tibor Križovič ml., Jozef Lenčeš, Gabriel Miškovič, Tibor Križovič st., Šaľa, Lukáš Félis, Jakub Vojtek, Ladislav Nagy, Vráble, Marián Zlatňanský, Ľubomír Králik, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Rišňovce, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Filo, Mojmírovce, Tomáš Klobučník, Lúčnica, Anton Barčák, Abrahám, Michal Hájnik, František Švihorík, Pusté Sady, Andrej Maťo ml., Jarok, Jozef Brath, D. Krškany, Ľuboš Nagy, Miroslav Borbély, Jelenec, Ján Lipovský, Jaroslav Lazor, Báb, Zoltán Odráška, Anton Krajačic, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Milan Minarovič, Behynce, Marek Vlček, Milan Bíro, Čakajovce, Sandra Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Vodný, Babindol, Pavel König, Ivanka, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavol Török, V. Dolina, Dušan Petrovič, Obyce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Kausek, Klasov

33 - René Daniš, Peter Plandora, Michal Kucharovič, Vladimír Papp, Slavomír Kotrla, Juraj Urban, Ján Bernát, Jozef Drobec, Ernest Szombath, František Filo, František Dedič, Dušan Letko, Pavol Krajčo, Ľubica Tasáryová, Mária Kóšová, Peter Pavelka, Ivan Lauko, Nitra, Juraj Holták, Erik Šimák, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Roman Margetin, Rišňovce, Ľudmila Verešová, Viera Pavelková, Golianovo, Kristián Krasňanský, Nové Sady, Gabriel Lešš, Anna Duczová, Monika Pápayová, H. Kráľová, Silvester Lenčéš, Močenok, Ladislav Baláži, N. Hrnčiarovce, Erik Candrák, Alekšince, Matúš Rybanský, Kapince, Michal Belan, Svätoplukovo, Jaroslav Viskup, Rumanová, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Ďurický, Branč, Daniel Fuska, Zbehy, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Bogár, Galanta, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Török, V. Dolina, Ivana Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Paukov, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Árpád Fazekaš, Neded

32 - Vlado Sásik, Stanislav Habáň, Štefan Bede, Ľudovít Desat, Ľudovít Kováč, Andrej Kudamik, Miroslav Brezina, Miro Račko, Jozef Nosian, Miriama Ďurinová, František Bojda, Denisa Bakošová, Július Petrík, Marek Husivarga, Eduard Szabó, Katarína Billiková, Michal Hunka, Pavol Vörös, Nitra, Milan Bekéni, Miroslav Šiška, Tibor Odráška, Milan Lazan, Ľuboš Plevka, Juraj Csirik, Róbert Pospiš, Šaľa, Ľuboš Modzga „Šuker“, Patrícia Šranková, Miroslav Kováč, Renáta Bajneková, Vráble, Ľubomír Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Šponiar, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Anton Kazáň, Branč, Marián Blaho, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Tomáš Javor, Igor Tkáč, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Róbert Lešš, Michaela Benköová, Močenok, Michal Valášik, Hájske, Lubor Kajaba, Roman Obložinský, Ivanka, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jožko Černý, Milan Fridrich, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Pavol Viskup, Báb, Jozef Rehuš, František Margetin, Peter Korec, Rišňovce, Tibor Horváth, Komjatice, Erik Fábry, Veľký Cetín, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Strieška, Volkovce, Milan Kukučka, Žitavany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Peter Matulník, Nové Sady

31 - Jozef Prešinský, Ladislav Piška, Štefan Csampai, Vladimír Nemšovský, Pavel Hrnčár, Peter Solčianský, Dušan Jančovič, Ivana Danišová, Ľubomír Turňa, Miloš Sýkora, Róbert Marinov, Martin Tesár, Marianna Letková, Gitka Letková, Jaroslav Andrášik, Rastislav Švec, Nitra, Jozef Sklenár, Jozef Karlubík, Dezider Vanko, Peter Zeleňák, Peter Lehocký, Šaľa, František Kunkel, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Jozef Horňák, Jozef Nikodem, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Bíro, Čakajovce, Július Szarka, Ladislav Varga, Topoľnica, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Homola, Hosťovce, Milan Fúska, Daniel Lörincz, Branč, Ján Dekan, Velčice, Marián Valla, Jakub Kováčik, V. Zálužie, Vladimír Holeček, Dol. Streda, Peter Černák, Lúčnica, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby, Ladislav Németh, Golianovo, Peter Náhlik, Nové Sady, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Šebík, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Žemberi, J. Kostoľany, Patrik Mikuš, Obyce, František Laczko, Tešedíkovo, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Viliam Moravčík, Kajal, Michal Palka, Cabaj-Čápor

30 - Ivan Minárik, Bohuslav Bene, Monika Skalická, Martin Peniaško, Ján Šimun, Nina Mikulová, Dionýz Pecháček, Milan Vörös, Daniel Čerman, Nitra, Irena Peťková, Anna Jedlovská, Dušan Babocký, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Vojtech Borka, Trstice, Albert Lauro, Čeľadice, Filip Marinov, Rumanová, Milan Šlosár, Čab, Miroslav Piovarči, Ivan Berec „Putin“, Karol Blažovič, Peter Zahnaš, Lužianky, Ivan Kozár, Matej Letko, D. Krškany, Tibor Panyik, Matúškovo, Peter Hamerlík, V. Dvorníky, Mária Mesárošová, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Flaska, H. Saliby, Ján Babčan, Pavol Králik, Zbehy, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Kúdela, V. Dolina, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Mikuláš Maťo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Čentéš, Čakajovce, František Kóša, Branč, Miroslav Bédi, Lúčnica, Imrich Struhár, Vráble, Marián Tkáč, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Miloš Kukučka, Žitavany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ladislav Holečka, Ladice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Csaba Nagy, Štefan Ambrus, Žihárec, Miloš Macala, Gáň, Ján Szöcs, Šaľa, Mária Marušincová, V. Cetín

29 - Štefan Duchoň, Ján Kmeťo, Milan Ružička, Mária Gromová, Jakub Bernát, Juraj Hrnčár, Daniel Mičík, Ľudovít Laca, Ernest Mako, Marián Barta, Mário Čurgali, Richard Vnučko, Dávid Said, Nitra, Marta Kunkelová, Ján Školník, Peter Rajnoha, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ladislav Molnár, Marián Móri, Šaľa, Slavomír Sysel, Zuzana Lovászová, Slavomír Tóth, H. Kráľová, Milan Roman, Čab, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Juraj Dubeň, Lehota, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Drahovský, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Magda Čmaradová, Sereď, Andrej Vereš, Imrich Maťo, Miroslav Šiller, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince, František Chudý, Rišňovce, Peter Lajda, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jaroslav Marušinec, Veľký Cetín, Gabriel Šuba, Čechynce, Ján Ligač, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Tibor Glovenský, Košúty, Ladislav Báboti, Vlčany, František Prešinský, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž., Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Andódi, Dlhá n/V., Bartolomej Guľka, Branč, Lucia Richnáková, Šúrovce, Milan Augustín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Marián Varga, Sľažany, Tomáš Karacsóny, Váhovce, Ivanko Vanko, Zbehy, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Prosnan, Lukáčovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina

28 - Jozef Nemeš st., Roman Mrázik, František Grom, Štefan Zabák, Matej Jánošík, Ľuboš Baranec, Vladimír Kompas, Ján Doboš, René Matyó, Karol Ryba, Mária Sásiková, Nitra, Tatiana Mifková, Jozef Danada, Ladislav Héviz, Jozef Kučera, Zuzana Ürge, Šaľa, Peter Struk, Patrik Londák, Zl. Moravce, Boris Lacika, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Valovič, Pavel Períček, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Fiala, Sára Selecká, Branč, Jozef Švarcbacher, H. Krškany, Marek Sabo, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Dušan Švehla, Matúš Kubačka, Jana Dudonová, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Matúš Klas, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Lena Kunkelová, Praha, Jaroslav Peťko, Piešťany, Jozef Šabo, Žitavany, Gabriel Fazekaš, Neded, Michal Hitka, Martin n/Ž.

27 - Jozef Ehrenhold, Júlia Kucharovičová, Miloš Segéň, Pavel Čvirik, Mária Königová, Ladislav Nosian, Dezider Zaujec, František Grom ml., Nitra, Gejza Dubaj, Jakub Chrenko, Zl. Moravce, Radoslav Henček ml., Štefan Török, Branč, Daniel Ivančík, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Gašpar Gál, Ján Kozla, Žirany, Michaela Dobišová, Tomáš Minarovič, Močenok, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Búcora, Šurianky, Miroslav Kozlík, Pavol Bradáč, Stanislav Majerčík, Golianovo, Anton Žáčik, Svätoplukovo, Ján Antalík, Vráble, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Ján Štepiansky, Sylvia Švecová, Hostie, Erik Barát, Žitavany, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Minárik, Obyce, Tibor Kovács, Neded, Bartolomej Szabo, Tešedíkovo, Ján Jacsa, Žihárec, Mária Kajabová, Ivanka

26 - František Juhás, Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Richard Magušin, Július Michalička, Nitra, Július Miškovič, František Szolík, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Milan Babic, Zvolen, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Róbert Lešš jr., Močenok, Ján Golha, Vráble, Andrej Repta, Branč, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jaro Fúska, Ján Kollár, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Juraj Jánošík, Rišňovce, Dalibor Bradáč, Dušan Šlosár, Golianovo, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Marek Hlava, Praha, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Švec, Hostie, Daniel Jamrich, Kolíňany, Jaroslav Teplanský, V. Zálužie

25 - Peter Kardoš, Jaroslav Belan, Ján Hnilica, Vladimír Ťapušík, Viera Lauková, Nitra, Pavel Mihálik, Peter Gomboš, Šaľa, Peter Macháč, Rišňovce, Alex Lovaš, H. Saliby, Roland Babulic, Lukáčovce, Viera Bradáčová, Golianovo, Ján Kovarčík, D. Štitáre, Marcel Hajaš, D. Krškany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, František Lörinc, Lúčnica, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Vass, Baloň, Veronika Tonková, Sľažany, Matúš Cibuľa, Žitavce

24 - Róbert Ščepka, Roman Uher, Pavol Uher, Šaľa, Jozef Ružička, Alexander Repta, Branč, Anton Homola, Kapince, Milan Greguš, Zbehy, Braňo Zaujec, Hruboňovo, Radek Kováčik, Vráble, Ičko Čapkovič, D. Krškany, Štefan Šlosár, Golianovo, Jaroslav Chren, Žitavany, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Ľuboš Lukáč, J. Kostoľany, Martin Petrovič, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Árgyusi, Neded, Anton Majdiak, Močenok, Ján Gál, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota, Jožko Moder, Nitra

23 - František Hrnčiar st., Janka Danková, Ján Hudec, Ladislav Fazekaš, Milan Hajaš, Nitra, Štefan Mrllák, Tibor Pittich, Šaľa, Tomáš Lenický, H. Kráľová, Tibor Lenčéš, Topoľčianky, Miroslav Mrázik, Cabaj-Čápor, Samuel Čapkovič, D. Krškany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslav Lenický, Hájske

22 - Miroslav Vajzer, Miroslav Oslanec, Vráble, Miloš Remenár, Sereď, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Levčík, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Marcinko, Kajal, Ľubka Čapkovičová, D. Krškany, Marianna Peťková, Slepčany, Roman Harčár, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka, Peter Juhász, Kolíňany

21 - Viliam Halla st., Marek Horváth, Pavol Ďurina, Michal Garay, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marián Labai, Mankovce, Fero Libay, D. Krškany, Attila Sonlajtner, Žirany, Peter Nagy, Vráble, Slavo Kališ, Šaľa, Jozef Masár, Zl. Moravce, Tomáš Babicz, Veľký Kýr

20 - Ľubica Homolová, Miroslav Čulák, Jozef Kóša, Dajana Borovská, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Marek Fábry ml., Jozef Chovanec, Šurianky, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce, Jozef Pecho, Žitavany, Janka Gálová, Žirany
19 - Anton Cibiry, Svätoplukovo, Peter Tóth, Výčapy-Opatovce, Róbert Šimák, D. Krškany, Martin Földeši, Sereď, Dušan Gašparík, Machulince, Leo Lovrant, Rišňovce
18 - Matúš Škorec, Nitra, Karin Vajzerová, Vráble, Katka Tokárová, Sľažany, Peter Hrebík, Šaľa, Peter Civáň, Golianovo, Viliam Haršányi, Pusté Úľany
17 - Stanislav Vojtila, Jelenec, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Svitač, Telince, Igor Kotora, Erik Viskup, Nitra, Marek Viskup, Rumanová, Jozef Jamrich, Zl. Moravce
16 - Vladimír Gombáš st., Močenok, Patrik Studený, Nitra, Helena Kozlíková, Golianovo, Mária Kostolániová, Žirany
15 - Martina Magdolenová, Mária Zarkadas, Nitra
14 - Miroslav Mikulec, Vráble, Dávid Bennár, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Ján Cibula, Vlčany, Táňa Šimková, Golianovo
13 - František Piška, Nitra, Helena Mikulecová, Vráble, Martin Bachratý, Pusté Úľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Peter Duchoň, Ján Civáň, Golianovo
12 - Ľubomír Bartakovič, Nitra, Lukáš Bennár, Hájske, František Novák, Tešedíkovo
11 - Jozef Jakab, T. Mlyňany, Martin Libay, Nitra
10 - Tomáš Bačkády, Topoľčany, Anita Valová, Nitra
9 - Zoltán Körösi, Tešedíkovo, Ľuboš Rák, Nitra, Lucia Bálešová, Sila, Roman Vrábel ml., Ivanka
8 - Juraj Vojtek, Vráble, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Matej Medovarský, Galanta, Viktor Csizmadia, Šaľa, Michal Borovský, Nitra
7 - Kamil Gajdoš, Golianovo, Martin Krajčír, Nitra, Ondrej Vlha, Malý Cetín, Filip Deák, Sľažany, Martin Kratochvíl „Becher“, Žitavce
6 - Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Róbert Bačinský, Richard Karabinoš, Mária Schoberová, Ivana Pánisová, Juraj Maťo, Nitra, Martina Baková, Vráble, Oto Papp, Zl. Moravce, Marika Krčmárová, Topoľčianky, Mária Rajtárová, Tibor Hitka, Martin n./Ž.
5 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Karol Bujalko, Vráble, Marián Valovič, Topoľčianky, Marek Franko, Šaľa, Alena Kováčová, Peter Roman, Nitra, Vladimír Kováč, Lovce
4 - Jozef Macák, Zl. Moravce, Pavel Gálik, Lovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Malý, Vráble, Zuzana Szabová, Močenok, Karol Križan, V. Zálužie
3 - Ján Paukeje, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Sojka, Zl. Moravce, Ľuboš Rusnák, Lehota, Erik Svitač, Šaľa, Jozef Bradáč, Golianovo
2 - Martin Hôrik, Lehota, Miroslav Machálik, Šaľa, Juraj Schnierer, Nitra, Jaroslav Slovák, Čab, Zuzana Hupková, Čakajovce

V 8. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali až 16 tipéri: Rudolf Macho, Kolíňany, Imrich Drozdák, Babindol, Štefan Dekány, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Jozef Gutai, Nitra, Lukáš Mesároš, Lehota, Marián Straňák, H. Kráľová, Jana Gálová, Žirany, Alojz Jenis, Žitavany, Vincent Hunka, Lužianky, Jozef Hoppan, Vráble, Iveta Matejová, Nitra, Petra Barbušiaková, Žitavany, Peter Lehocký, Šaľa, Daniel Čerman, Nitra, Ján Bucheň, Zl. Moravce. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v utorňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na adresu martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Ďalšie články z rubriky Šport


  1. Štefanka končí s kariérou, pri hokeji však zostáva 1 874
  2. Riaditeľ školy, na ktorej boli Slovenskí branci, podľa inšpekcie pochybil 1 528
  3. Süttö: Futbalový atentát spáchaný na ŠKF Sereď 1 491
  4. Herečka Alena Pajtinková smeruje do Martina, z Nitry sa jej neodchádza ľahko 1 075
  5. Začal sa výkup pozemkov pod obchvat 949
  6. Liptákov zlomil Balaj 619
  7. Nadzemný tunel bude drahší. Nemocnica musela vrátiť dotáciu 369
  8. Oslávte deň detí v Nitre - v parku, divadlách, múzeu aj obchodných centrách 266
  9. Záchytné parkoviská nebudú v Nitre zadarmo 180
  10. Fotí od 12 rokov. Má výstavu Collavino - 13 sezón 165

Najčítanejšie správy

Nitra

Štefanka končí s kariérou, pri hokeji však zostáva

Nitriansky hokejista získal počas bohatej 23-ročnej kariéry dva tituly. Jeden vo Francúzsku, druhý v rodnej Nitre. Trikrát si zahral na MS.

Riaditeľ školy, na ktorej boli Slovenskí branci, podľa inšpekcie pochybil

Ministerstvo pripravuje materiál, ktorý pomôže školám zorientovať sa.

Süttö: Futbalový atentát spáchaný na ŠKF Sereď

II. LIGA: Nitra musela proti L. Mikulášu otáčať skóre, ale hrá už iba o druhé miesto. Súťaž vyvrcholí v stredu.

Herečka Alena Pajtinková smeruje do Martina, z Nitry sa jej neodchádza ľahko

Nitrianske divadlo je jej domov, jej rodina, preto verí, že sa do neho ešte vráti.

Začal sa výkup pozemkov pod obchvat

Aktuálne prebieha kontrola konceptu štúdie uskutočniteľnosti.

Blízke regióny

Tragická nehoda, Daewoo Matiz sa čelne zrazilo s kamiónom + foto

Nehoda sa stala dnes krátko pred pol dvanástou na ceste medzi Bíňovcami a Bolerázom. Policajti cestu uzatvorili.

Mladý muž spadol zo strechy, zasahoval vrtuľník

Pri stavbe rodinného domu v obci Majcichov spadol zo strechy mladý muž. Priletel po neho záchranársky vrtuľník, podľa našich informácií má zranenia hlavy a ramena.

Karhan bez servítky skritizoval systém v Spartaku

Tlačová konferencia po poslednom zápase sezóny medzi Spartakom Trnava a ViOnom Zlaté Moravce sa niesla v znamení emócii. Jarábek skritizoval správanie trnavskej nemocnice, Karhan celé vedenie Spartaka.

V Leviciach už pripravujú výstavbu detských ihrísk

V súčasnosti sa pripravujú súťažné podklady, do konca júla by sa malo uskutočniť verejné obstarávanie.

Radnica chce rátať cyklistov, plánuje aj chodníky mimo mesta

V súčasnej dobe je v celej Trnave takmer pätnásť kilometrov cyklochodníkov. Koncepcia ich rozvoja ráta s vybudovaním okruhu okolo centra, na ktorý sa bude dať napojiť z každej mestskej časti.

Všetky správy

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme

Slovenka dvakrát zdolala olympijskú víťazku. Len pár hodín po maturite

Andrea Podmaníková vraj veľkú favoritku rozplakala. Ak je to pravda, to už je iný kaliber rozplakať olympijskú šampiónku, tvrdí.

Kaliňák nechal schátrať ubytovňu pre policajtov. Teraz sa jej chce zbaviť

V roku 2008 vláda schválila rekonštrukciu objektu. Za projekt opravy, ktorý sa nikdy nevyužil, ministerstvo zaplatilo takmer 175-tisíc eur.

Sudca Hrubala: Podozrenia na politické objednávky sú vždy, Súdnu radu treba otvoriť

Proreformné združenie sudcov Za otvorenú justíciu sa zrejme zmení na think-tank. Jeho podpredseda JÁN HRUBALA hovorí o neochote sudcov robiť zmeny.

Daniari vraj pripravili na Remetu trestné oznámenie, na políciu neodišlo

Stavebná firma Dúha buduje tunel Višňové za 410 miliónov eur

Kam vyraziť