Boje o Pohár firmy Moget dospeli do hlavného hracieho dňa. V akcii bolo 16 najlepších mužstiev.
HLAVNÝ TURNAJ – 28. 12.
SKUPINA A
V. Zálužie - Alekšince 2:2, 10. Sombat, 19. Kečkéš - 5. D. Mokošák, 16. Bábik.
Močenok A – Čechynce 2:5, 4. Piterka, 19. Čiernik – 7. a 16. Z. Kluka, 14. K. Šuba, 17. Greguš, 19. Ra. Šuba.
V. Zálužie – Čechynce 3:3, 13. a 17. Sombat, 16. Kečkéš - 6. R. Kluka, 19. a 20. Ra. Šuba.
Močenok A – Alekšince 2:3, 9. Turňa, 20. Čiernik - 4. Behúl, 10. Stojev, 16. Žáčik.
Alekšince – Čechynce 3:3, 2. Mako, 15. a 17. Bábik – 3. a 14. Prepelica, 11. R. Kluka.
Močenok A - V. Zálužie 2:3, 18. Vrábel, 20. Čiernik - 7. Civáň, 9. a 16. Sombat.
1. Čechynce 3 1 2 0 11:8 5
2. Alekšince 3 1 2 0 8:7 5
3. V. Zálužie 3 1 2 0 8:7 5
4. Močenok A 3 0 0 3 6:11 0
O tíme, ktorý sa umiestni na druhej postupovej priečke, sa rozhodlo v penaltovom rozstrele medzi Alekšincami a Veľkým Zálužím, v ktorom boli úspešnejší futbalisti Alekšiniec.
SKUPINA B
Beladice – Klasov 9:1, 5., 11., 17. a 19. Zlatňanský , 4., 10. a 16. Solčiansky, 5. V. Gardian (brankár), 7. Szusztor – 11. Kollár.
Lapáš – Nevidzany 3:0, 4. Gajdoš, 19. Dobiáš, 20. Strieška (vlastný).
Beladice – Nevidzany 4:3, 2. Frťala, 3. Solčiansky, 9. a 12. M. Gardian - 1. Londák, 12. Záhorský, 15. Bednár.
Lapáš – Klasov 5:4, 1. Gajdoš (p), 7. Poláček, 12., 14. a 18. Krkoška – 2. M. Novotný, 4. Kollár, 15. Kováč (brankár), 20. Bednár.
Klasov – Nevidzany 2:6, 10. Danko, 17. Líner – 1., 11. a 19. Bednár, 5. Klas, 6. Londák, 13. Sperka.
Lapáš – Beladice 2:3, 4. Matúš Balla, 7. Poláček – 6. Zelovič, 19. Solčiansky, 20. Zlatňanský.
1. Beladice 3 3 0 0 16:6 9
2. Lapáš 3 2 0 1 10:7 6
3. Nevidzany 3 1 0 2 9:9 3
4. Klasov 3 0 0 3 7:20 0
SKUPINA C
Chrenová – Báb 2:2, 11. Bocian, 17. Fuska - 5. Švihorík, 13. L. Takáč.
Zbehy – Lehota 2:2, 6. P. Lehocký, 10. Šmitala - 2. Majerhoffer (p), 9. Blaškovič.
Chrenová – Lehota 4:0, 2., 3., 7. a 8. Fuska.
Zbehy – Báb 4:5, 5. Fuska, 15. Hrebík, 17. a 18. Šóš - 1., 10. a 17. Raček, 16. a 16. L. Takáč.
Báb – Lehota 5:0, 6. a 16. L. Takáč, 4. Bosák, 6. Švihorík, 9. Ľ. Takáč.
Zbehy – Chrenová 1:4, 12. Hrebík - 7. Sailer, 9. Fuska, 20. Bocian.
1. Chrenová 3 2 1 0 10:3 7
2. Báb 3 2 1 0 12:6 7
3. Zbehy 3 0 1 2 7:11 1
4. Lehota 3 0 1 2 2:11 1
SKUPINA D
H. Kráľová – Jarok 4:1, 5. a 20. Lalák, 10. Pilo, 17. Sailer - 3. Melo.
Čeľadice - N. Hrnčiarovce 2:2, 2. Dobiáš, 4. Slíž – 3. Horváth, 9. Cifra.
H. Kráľová - N. Hrnčiarovce 9:6, 11. a 15. Lalák, 9. a 19. Pilo, 11. Boboň, 13. Penzeš, 15. Sailer, 17. a 18. Kotlár – 7. a 20. M. Szombat, 2. Cifra, 2. Mikle, 5. Víglacký, 17. Krošlák.
Čeľadice – Jarok 11:1, 1., 3., 7. a 19. Koprda, 11., 12. a 18. Gajdoš, 4. Baumeister, 13. Čambal, 15. Dragúň, 17. Salvet – 5. Melo.
Jarok - N. Hrnčiarovce 3:3, 5. Melo, 10. Turek, 18. Horný – 8. M. Szombat, 11. Mikle, 16. Krištofočin.
Čeľadice - H. Kráľová 5:3, 6. a 20. Koprda, 5. Slíž, 9. Čambal, 17. Dobiáš - 4. a 17. Penzeš, 19. Lenický.
1. Čeľadice 3 2 1 0 18:6 7
2. H. Kráľová 3 2 0 1 16:12 6
3. N. Hrnčiarovce 3 0 2 1 11:14 2
4. Jarok 3 0 1 2 5:18 1
ŠTVRŤFINÁLE
Čechynce – Báb 1:7, 18. Z. Kluka - 4. L. Takáč, 9. Raček, 12. Hrdlica, 13. Garaj, 15. Bosák, 16. Švihorík, 19. Ďuračka.
Čeľadice – Lapáš 4:2, 1. a 6. Koprda, 3. Dobiáš, 14. Čambal – 5. a 17. Dobiáš.
Chrenová – Alekšince 9:0, 2. a 14. Fuska, 11. a 20. Bocian, 8. Krajčovič, 9. Volentier, 13. Jiránek, 14. Bratský, 18. Špánik..
Beladice – H. Kráľová 3:4, 3. a 9. Solčiansky, 8. Zlatňanský - 7. a 11. Šulgan, 13. Sailer, 15. Kollár.
SEMIFINÁLE
Báb – Čeľadice 4:4, 2:3 na 11m, 2. a 15. L. Takáč, 8. Raček, 20. Hrdlica - 7. a 13. Koprda, 12. Maršala, 20. Slíž.
Chrenová – H. Kráľová 5:1, 4. a 16. Bratský, 9. Fuska, 19. Sailer, 19. Volentier – 18. Straňák.
O 3. MIESTO
Báb – H. Kráľová 5:1, 1. Raček, 8. L. Takáč, 8. Porubský, 17. Hrdlica, 15. Ďuračka – 2. Pilo.
FINÁLE
Čeľadice – Chrenová 7:3, 15. a 20. Koprda, 4. Čambal, 5. Baumeister, 13. Gajdoš, 19. a 20. Dragúň – 12. Sailer (p), 14. Fuska, 16. Volentier.
NAJLEPŠÍ HRÁČ: Juraj Fuska (Chrenová)
NAJLEPŠÍ STRELEC: Daniel Koprda (Čeladice) – 11 gólov (rovnaký počet gólov dosiahol aj Juraj Fuska z Chrenovej, o najlepšom strelcovi sa tak rozhodlo v penaltovom rozstrele, v ktorom bol úspešnejší Koprda)
NAJLEPŠÍ BRANKÁR: Marián Štrba (Chrenová)
ALL STARS: Miroslav Ďurina (Báb) - Miroslav Raček (Báb). Pavol Zlatňanský (Beladice), Martin Čambal (Čeľadice), Štefan Lalák (H. Kráľová).
Fotogaléria
Autor: KI, KIJ